Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи дивитесь ви єдиний марафон?

Re: Чи дивитесь ви єдиний марафон?

То таких тем від хверми було.... Таааааке уже було! ....Агов, переливаєте з пустого в порожнє :diablo: (флуд), на прямому дивіться тарасикачорновола :D  :K
А ви не про Тарасика, ви про себе напишіть, як ви задивляєтеся тим марафоном.  :laugh:

Останнє редагування: 3 червня 2023 21:16:47 від ЛАРТА
   
Re: Чи дивитесь ви єдиний марафон?

https://www.pravda.com.ua/news/2024/04/24/7452707/

Держдеп США додав телемарафон у звіт щодо порушень прав людини

"Наприклад, національний телемарафон – змінна платформа каналів, які дотримуються урядової лінії щодо репортажів про війну – забезпечив безпрецедентний рівень контролю над телевізійними новинами у прайм-тайм.

Більше того, деякі ЗМІ повідомили про відсторонення від вигідних контрактів на наземне мовлення та тиск з боку Офісу президента ще навесні 2022 року", – йдеться у звіті.

У звіті стверджується, що уряд забороняв, блокував або накладав санкції на ЗМІ та окремих журналістів, які вважалися загрозою національній безпеці або які висловлювали позицію, яка, на думку влади, підривала суверенітет і територіальну цілісність країни.

   
Re: Чи дивитесь ви єдиний марафон?
HSM

Ібо нєх
   
Re: Чи дивитесь ви єдиний марафон?

цікаво з цього приводу почути думку директора транспортного цехурупора оп безмозглої. Думаю, що окрім "у нас війна, конституція нам не указ і у нашому заповіднику можна все" на більше розуму не вистачить.

Останнє редагування: 24 квітня 2024 13:14:00 від карамультук
   
Re: Чи дивитесь ви єдиний марафон?

Почали з'являтися бігборди з рекламою марафона

Явно не від захмарних рейтингів переглядів

Показати зображення...
Отже, цікавлюсь вашою думкою, чи не пора закривати цю бюджетну діру?

ага
ото ми тут проголосуємо і цю годівничку прикриють  :gigi:
   
Re: Чи дивитесь ви єдиний марафон?

https://www.pravda.com.ua/news/2024/04/24/7452707/

Держдеп США додав телемарафон у звіт щодо порушень прав людини

"Наприклад, національний телемарафон – змінна платформа каналів, які дотримуються урядової лінії щодо репортажів про війну – забезпечив безпрецедентний рівень контролю над телевізійними новинами у прайм-тайм.

Більше того, деякі ЗМІ повідомили про відсторонення від вигідних контрактів на наземне мовлення та тиск з боку Офісу президента ще навесні 2022 року", – йдеться у звіті.

У звіті стверджується, що уряд забороняв, блокував або накладав санкції на ЗМІ та окремих журналістів, які вважалися загрозою національній безпеці або які висловлювали позицію, яка, на думку влади, підривала суверенітет і територіальну цілісність країни.
Цікаво в якості зворотнього зв*язку почути думку з цього приводу модератора цього форуму.
Як там в його/її голові співставляється власна "редакційна політика" з правами людини, з утисками на створення тем та редагуванням власних дописів.  В мене навіть є припущення, що всі знають прізвище тієї
людини, кого можна про це спитати.
Бо в мене добра пам*ять і я пам*ятаю попередження - Буде гірше.
Не вірю, що з манєжа пішли всьо тє же, там вава в голові велика до маніпуляцій людьми.
   
Re: Чи дивитесь ви єдиний марафон?

Телемарафон існує не тільки для пропаганди, але і для запобігання ворожим іпсо
Наші телевежі постійно піддаються атакам орків,  бо ворог розуміє куди треба бити щоб перемогти
   
Re: Чи дивитесь ви єдиний марафон?
TC

Телемарафон існує не тільки для пропаганди, але і для запобігання ворожим іпсо
Наші телевежі постійно піддаються атакам орків,  бо ворог розуміє куди треба бити щоб перемогти

Насамеред, я рекомендую дивитися телемарафон, щоб розуміти наративи від влади. Та розуміти її найближчі дії.
   
Re: Чи дивитесь ви єдиний марафон?

Цікаво в якості зворотнього зв*язку почути думку з цього приводу модератора цього форуму.
Як там в його/її голові співставляється власна "редакційна політика" з правами людини, з утисками на створення тем та редагуванням власних дописів.  В мене навіть є припущення, що всі знають прізвище тієї
людини, кого можна про це спитати.
Бо в мене добра пам*ять і я пам*ятаю попередження - Буде гірше.
Не вірю, що з манєжа пішли всьо тє же, там вава в голові велика до маніпуляцій людьми.
от бачиш, державний департамент до ФУПу претензій немає. У нас дуже толерантна модерація, 80% дописувачів тільки й роблять, що критикують владу.
   
Re: Чи дивитесь ви єдиний марафон?

Гарні передачі, мені подобаються  (tu)  [ua]
   
Re: Чи дивитесь ви єдиний марафон?
TC

от бачиш, державний департамент до ФУПу претензій немає. У нас дуже толерантна модерація, 80% дописувачів тільки й роблять, що критикують владу.

 (tu)  :laugh:  :lol:
   
Re: Чи дивитесь ви єдиний марафон?

б_а_р_с   Ворожа пропаганда   24.04.2024   24.04.2025 15:54

 (tu)
   
Re: Чи дивитесь ви єдиний марафон?

Не дивлюсь бо не дивлюсь.
А хто дивиться тому пропаганда корисна
   
Re: Чи дивитесь ви єдиний марафон?

б_а_р_с   Ворожа пропаганда   24.04.2024   24.04.2025 15:54

 (tu)

Цікаво в якості зворотнього зв*язку почути думку з цього приводу модератора цього форуму.
Як там в його/її голові співставляється власна "редакційна політика" з правами людини, з утисками на створення тем та редагуванням власних дописів.  В мене навіть є припущення, що всі знають прізвище тієї
людини, кого можна про це спитати.
Бо в мене добра пам*ять і я пам*ятаю попередження - Буде гірше.
Не вірю, що з манєжа пішли всьо тє же, там вава в голові велика до маніпуляцій людьми.


Оце ворожа пропаганда?
   
Re: Чи дивитесь ви єдиний марафон?

Цікаво в якості зворотнього зв*язку почути думку з цього приводу модератора цього форуму.
Як там в його/її голові співставляється власна "редакційна політика" з правами людини, з утисками на створення тем та редагуванням власних дописів.  В мене навіть є припущення, що всі знають прізвище тієї
людини, кого можна про це спитати.
Бо в мене добра пам*ять і я пам*ятаю попередження - Буде гірше.
Не вірю, що з манєжа пішли всьо тє же, там вава в голові велика до маніпуляцій людьми.

Оце ворожа пропаганда?

Тю... це що, питання до мене?   ;o  пиши модераторам, якщо не згоден.
   
Re: Чи дивитесь ви єдиний марафон?

Не маю ніякого ефірного тв взагалі, тож не дивлюся.
   
Re: Чи дивитесь ви єдиний марафон?
TC

Не маю ніякого ефірного тв взагалі, тож не дивлюся.

Так і по кабельних каналах, і на ютубі знайти можна. :)
   
Re: Чи дивитесь ви єдиний марафон?

Так і по кабельних каналах, і на ютубі знайти можна. :)
Ну так я його не маю, тому що не бажаю дивитися, а не з технічних причин  :D
   
4й варіант
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія