Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
12 квітня 2024 04:31:18
Война (замечу -   ожидаемо)«свалилась» в тот паттерн, которого все надеялись избежать, но которого избежать было, по-видимому, невозможно: взаимного нелимитированного ничем, кроме технических возможностей, стремления нанести максимально возможный ущерб гражданским объектам и гражданскому населению  противника. Просто в рамках этого паттерна Украина делает, что может, а Россия - что хочет
 
Это крайне опасный  разворот  ситуации вообще и для Украины - в особенности, потому что Россия и хочет, и может значительно больше, чем может себе позволить  Украина. Обстрелы приграничных территорий Белгородской, Брянской, Курской и отчасти Ростовской и Воронежской областей являются раздражающим фактором, но существенного ущерба военной и гражданской инфраструктуре России не наносят. Средств поражения на большую глубину Украина на данный момент не имеет. Зато Россия имеет.
 
Так как никаких моральных, правовых и физических ограничений для Кремля не существует, то война со стороны России  выродилась в гигантскую дистанционную карательную операцию в духе известных антипартизанских методик  времен Второй мировой. На каждый украинский беспилотник Россия будет отвечать  кинжальным огнем до тех пор, пока  ее  «Кинжалы» не закончатся. А они точно не закончатся в ближайшие несколько месяцев. И это как раз те самые месяцы, в течение которых Украина будет предоставлена сама себе, так как Байден тоже занят прежде всего собой. 
 
Похоже, мы вступаем в самый тяжёлый период войны – бессмысленный и беспощадный, прохождение через который будет сопровождаться огромными потерями среди  мирного населения, на которые Запад будет взирать с бесполезным и бездеятельным  безразличием. 
 
Одновременно не похоже, что у политического руководства Украины есть какой-то реалистический план действий, позволяющий стране пройти через этот страшный  этап войны. Стандартный план, который  сводился к тому,  что «заграница нам поможет», а «народ все переможет», пробуксовывает. Запад тормозит, а лимит терпения населения исчерпывается. 
 
В этих условиях принятый только что Верховной Радой кургузо-компромиссный, и, тем не менее, жёстко бьющий по уже сложившимся за годы войны «понятийным отношениям» закон о внесении изменений в систему призыва на военную службу может стать тригерром существенных перемен во внутренней и внешней политике Украины.
2
7 квітня 2024 22:26:31
У Притули в рекламі схожі.
3
7 квітня 2024 22:25:19
Тут запитаю, не можу створити тему.
ну і жарти. я кехвіром поперхнувся
4
7 квітня 2024 22:22:55
Дивно, але я не бачив фільм "Війна Чарлі Вілсона", 2007 року. Том Хенкс, Джулі Робертс і, тадададам, молода і гола (ну, майже)) Емілі Блант!
Такий легкий та красивий фільм на таку протиречиву та криваву тему як війна в Афгані.
Хто не бачив - рекомендую! Усим старперам зайде. Бо без чорних, пєдіків і кацапів називають руськими вбивцями. Ще є приємні кадри, але без мпойлерів.
І тьолки!
А ще про конгрес. Як воно там влаштовано. Фінансуваня те.
5
7 квітня 2024 22:12:26
Харків приречений...в усякому разі поки там не буде ризиковано багато ппо
Мешканці - жінки, жінки з дітьми, ведуть себе неадекватно. Іх, схоже, зварили як ту жабу.
Вони сидять у Харкові, тримаються за роботу та житло, старих батьків, діти також не хочуть серед рагулів тусити по далеких райцентрах.
Це зрозуміло, але ж безперспективно, як здається.
Місцева влада до останнього буде тягнути, правди не скаже. Хто ж від харчєвні самотужки відлипне. Київ традиційно мовчить з часів Криму/Лугандону 2014.
Теж саме Запоріжжя - мер санітар моргу/директор цвинтаря, голова ВА - пацан з Мелітополя, просто говорящая голова.
Звідки ви лізете? :facepalm1:
Коли в Харкові було неможливо жити ніхто тут не сидів та ні за що не тримався. Не знаєш наших реалій, то просто не пізди!
(твій профіль ще не читала, то ще не знаю  чмо ти чи ні)

Ми з кардіналом? з The Economist?
Через кілька годин після того як я виклав особисті спостереження:
Британське видання The Economist із посиланням на військові джерела в Києві припускає, що Росія вирішила перетворити Харків на "сіру зону", непридатну для проживання цивільного населення.

Джерело: The Economist у матеріалі під заголовком "Кремль хоче зробити друге місто України непридатним для життя"

Дослівно: "Ескалація змусила військові джерела в Києві припустити, що Росія вирішила перетворити місто на "сіру зону", непридатну для проживання цивільного населення".

Деталі: Разом з тим, мер Харкова Ігор Терехов рішуче заперечив цю гіпотезу. В інтерв'ю, взятому в секретному місці в промисловому кварталі, Терехов заявив, що Харків не має наміру здаватися.

Він стверджує, що гірше було на початку війни, коли з довоєнного населення, яке становило 2 мільйони осіб, поїхали всі, крім 300 тисяч.

Пряма мова Терехова: "Як можна перетворити таке місто на сіру зону? Люди не поїдуть, тому що вони вже поїхали, а потім повернулися. Вони вже достатньо намучилися".

Більше тут:
https://www.pravda.com.ua/news/2024/04/7/7450152/

6
7 квітня 2024 16:30:37
На помийці виклали відео враження ракетою пари рсзо. З наявних матеріалів співпадає з відео де мер Харкова дає інтерв'ю на фоні АЗС WOG. Це ж вчора було, здається? Є відео з місця, де у довгому кадрі і ТЦ напроти АЗС, і воронка, і залишки однієї з РСЗО.
7
7 квітня 2024 16:19:31
А от такий кейс.
Здається, ця стадія називається "торг". Наступна зупинка "прийняття" ))) Без ст. "Депресія"
8
7 квітня 2024 16:16:37
А от такий кейс.
Призвали. Героїчно боронив, так само і загинув.
Виплати. Не одружений. Батькам під 80. Діти повнолітні.
Поки "суд та діло" (може без вісті пропав) - батьки, дай боже здоров'я, померли. Або впали у старечій маразм. Дітям не заповіли або ще щось таке.
Що можна завчасно зробити, аби діти таки ті гроші отримали?
Нє для друга, для сєбя спрашіваю :)
9
7 квітня 2024 10:44:43
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко 3 квітня підписав закон, який передбачає СМС-повістки, посилені покарання для ухилянтів і можливість служби в армії для судимих та ув'язнених колоній.

"Три сестри", 100 %  :tease:
10
7 квітня 2024 07:01:16
Трошки відосів на каналі Невзорова про Орьск. Для лагідного суботнього расчелавечіванія:)

https://t.me/nevzorovtv/15929

Ну хоч якась тища - друга потенційних призовників хуйла тепер мають чим дома зайнятися.
11
7 квітня 2024 06:49:47
Доречі, нижче за течією утоп Чапай, Василь Іванович.
12
7 квітня 2024 06:31:36
Все ок, потім фігня, потім все ок.
Дуже допомогає ютуб і лекції про космос або еволюцію.
13
6 квітня 2024 20:42:54
Вибіркове застосування закону з метою розправи.
Тобто по закону
Ви там вже визначтесь - закон застосовувати взагалі чи ні?)
А то так кожен хто отримав повістку буде кричати що то з метою розправи)
ти чого дуриком кидаєшся. лаври болукана приміряєш?
14
6 квітня 2024 16:20:07
Ви будете сміятися, але в Одесі ще опалюваний сезон. Вже тиждень, як вдень +25, вночі +15. Вікна в домі відкриті. Батареї гарячущі.
Якби примусити за це безуглих чинуш та функціонерів розплатитися своїми грошима чи майном
Нічого собі. Чим влада це пояснює?
Зріжуть ліміти на наступний рік? Певно що з кожного куба капає куди треба.
15
6 квітня 2024 12:09:05
Джерела журналістів допомогли зрозуміти, хто саме той чоловік, який керував представниками ТЦК.
замовне вбивство призов
Зі мною служив хлопець років до 35 у 15-16 роках. Вибивався з загального портрету мобілізованого дядька. Розпитав його. Каже, висунувся на голову сільради у 2014, після Майдану. От вони його і відправили з очей далі )
16
6 квітня 2024 10:22:20
цікаво шо думають мешканці з Салтівки
можна припустити що мешканці Салтівки
а) прокляли кацапів до 7 коліна
б) думають що їх - не захистили. за їхній рахунок хтось живе більш менш спокійно. теж саме думають маріупольці. і теж саме думають усі українці про Європу. Ми всі  і є "салтівка".
а люди без чіткої національної ідентефікації думають геть погане щось.
17
6 квітня 2024 10:15:37
Запоріжжя - мер санітар моргу/директор цвинтаря

Відновлення постраждалих будинків. З перших рук - людина акт підписувала за свої вікна. Знається на цінах та монтажі. Підписав акт (як мешканець) на 40000 з гаком. За два вікна. Каже, можна в 10 укластися, якщо бюджетно. Або у 20, якщо Рехау та повний фарш.
18
6 квітня 2024 10:12:21
Харків приречений...в усякому разі поки там не буде ризиковано багато ппо
Мешканці - жінки, жінки з дітьми, ведуть себе неадекватно. Іх, схоже, зварили як ту жабу.
Вони сидять у Харкові, тримаються за роботу та житло, старих батьків, діти також не хочуть серед рагулів тусити по далеких райцентрах.
Це зрозуміло, але ж безперспективно, як здається.
Місцева влада до останнього буде тягнути, правди не скаже. Хто ж від харчєвні самотужки відлипне. Київ традиційно мовчить з часів Криму/Лугандону 2014.
Теж саме Запоріжжя - мер санітар моргу/директор цвинтаря, голова ВА - пацан з Мелітополя, просто говорящая голова.
 
19
5 квітня 2024 10:33:51
Прогріває через провладні канали. Голоси зібрали схоже.
Питання таке, в нас не йде мобілізація зараз? Кого тоді бусики ловлять тоді? Самі підняли істерію з цим законом, а тепер стали його заручниками та створили конфлікт між цивільними та військовими

https://t.me/vanek_nikolaev/22799

А де тут "дирява криша"? Чоловік каже емоційно, але притомно. І притомні речі. Ваньок, як прикоритний, хоче перевести його у царину божевілних?
20
5 квітня 2024 10:29:50
Чув по радіо, що депутати втратили мотивацію працювати  :(
Схоже що влк-тцк спрут не ділиться з ними. А може навпаки...
21
5 квітня 2024 10:24:09
Про негрошові види мотивації, я теж вже писав. Найпростіша - пільги при вступі на вищу освіту для дітей військових. Аж до того, що на бюджеті навчатимуться виключно діти військових.

Для багатьох може бути мотивацією дати дітям шанс, якого у них не буде в інший спосіб. Але ця ідея багатьом не подобається.

А можна онукам, бо дітям вже запіздно :)
Доречі, прабабця жінки, гречанка з Маріка, вчилася у Смольному як онука ветерана війни 1812 року. На той момент вже минуло 80 років приблизно!
22
4 квітня 2024 18:54:04
....розклад такий, що їм самим ППО потрібно...всі ссуться, а хуйло від цього балдіє, а якби дали здачі, як ми, то воно б зассяло, бо таке від природи...
І що, так співпало що у всьому світі про це знають тільки ти, я, Піонтковський та Павел?
23
4 квітня 2024 14:06:09
В мене склвдний астмгматизм, причому одне око таке одне таке. Бачу 2 рядка на одне око, а на друге якщо щуритись то трішки третій. Читаю нормуль, але на компі треба більший шрифт робити.
Якщо в далечінь,  то одним оком бачу предмети ближче, але розмитіше, а іншим зда'ться, що предмети далі, але чіткіше. В результаті шо там шо там фіг шо розрізниш.
А ще косоокість. Бінокулярного зору відповідно нема.
Лікарі кажуть цікаві в мене очі і по них можна дисертацію писати  8-)
По астигматизму треба більше 6, а в мене 5.Тому придатниц
По косоокості визначається індивідуально, але написалм обмежено придатний.
:(
только 5 тысч евро подтвердят выше описанное
времена тяжелые ныне
Та ладно. 100 000 грн достатньо, якщо людина справді хвора.
24
3 квітня 2024 18:09:00
коли росія обере наступну жертву ясно теж?
а ми що, папа римський за усих мазу тягнути?
і хто ці ми? мої брати двоюрідні з сел? і сослуживці по 2015-2016 звітди ж.
перебили, певно, вже третину.
щоб полякам добре спалося, а французам добре єблося. аби суддя з кривого рогу міг у теробороні ворохти (!) служити. аби мери від київа до якогось хуста добудували все, що потрібно і продали все, кому потрібно.
аби проводник вантажного вагону з касиром ужгорода підзаробили на автівках для військових.
і шоб емігрантам було чим пишатися.
а брати ти, хворі та скалічені, повернуться (якщо) з птср у свої халупи і здохнуть від горілки.
сьогодні слухав шульман. про мобілізацію в хуйлостані. перекласити на мову, дати чернику озвучити - буде як про нас.
щось не теє, хлопці. розведуть. буде безкінечний неначасі. то нападе, то напав. потім ще щось придумають.
за рік -два до війни я розміркувоував як медведило. ціна військового спротиву занадто висока.
але як воно зараз - не знаю. занадто багато пролито та зруйновано. перейдені рубікони.
посилюємо тиск, певною мірою шантаж на союзників?
лякаємо ще 10 млн біженців, але тепер не дівчат з котиками та інших самокатчиків, а суворих сталеварів Запоріжжя та безпринципних пенсів?
це думки, а не заклики.

25
2 квітня 2024 21:33:56
https://t.me/batalionmonako/20679

Допоміг виїхати 70 чоловікам?
50 грн штрафу за кожного! Тобто, 3500 грн! Від суворих прокуратури та судді!

Ще трохи і Гашек вилізе з могили, аби дописати того Швейка і написати нового.
26
2 квітня 2024 18:52:01
Бузок на останній дзвоник у Запоріжжі носили за брєжнєва.
Закарпаття слива відквітає, сакури на пік виходять, яблука та каштани напоготові. Де не де тюльпани вже.
27
2 квітня 2024 13:57:39
https://x.com/PStyle0ne1/status/1774855076806320386?s=20
Посилання без супр. тексту на неіснуючу сторінку. Ви вже якБайден..
28
2 квітня 2024 12:17:07
"тобі саліван казав не чіпати монументальні твори?!"  (P)
29
2 квітня 2024 06:48:29
Зараз за словами ДТЕК влучання були до метра, а не як минулого року 100м похибка.
Тобто, мостам приготуватись. Наступний вдалий хід наших диверсантів, масштабу НПЗ, матиме відповідь по мостах?  (Риторичне)
30
2 квітня 2024 06:41:58
а хто кого переміг?
куди були аибори?

Партія Ердоаана (саме так читається) обісралися на місцевих виборах. Доста потужно.
31
2 квітня 2024 06:39:18
От у мене дисонанс. Вочевидь, будували у 80ті халтурно. Студенти, "хіміки", ліміта усяка, ПТУшніки.
Але. Збудовано десятки тищ будинків. І що? Впав десь балкон? Та навіть жертв від ракет набагато менше чим могло бути. Бо якось чи то з запасом, чи проекти такі вдалі.
В Дніпрі був випадок з балконом...

У Дніпрі, Одесі та Києві падали-падають балкони ніяк не 80х років, про які я кажу. Навіть не 60х-70х.
32
1 квітня 2024 22:06:00
От у мене дисонанс. Вочевидь, будували у 80ті халтурно. Студенти, "хіміки", ліміта усяка, ПТУшніки.
Але. Збудовано десятки тищ будинків. І що? Впав десь балкон? Та навіть жертв від ракет набагато менше чим могло бути. Бо якось чи то з запасом, чи проекти такі вдалі.
33
31 березня 2024 20:08:11
Проте сприймається як зольдат  :comando:
34
30 березня 2024 15:35:21
Те саме можна сказати і за тих хто купив собі відмазку
А ще є невеликий прошарок які носять мілітарі стайл а-ля Єрмак. Здається, це працює. Якщо морда не бомжацька.
35
30 березня 2024 13:51:06
ми змушені діяти трошки незаконно, щоб до нас русня не прийшла
А вакцинація була незаконною чому? Щоб русня не прийшла?

Чому кололи незаконно від ковіду примусово? А потім би ловили на вулицях і кололи. Зеля ж казав, війни не буде, буде вакцинація.
А що, доста ефективно. В обговорення сурьозного зашквару тцк приходить ідіот і приплатає вакцини, іншопланетян etc.
Посміялися та розійшлись .

Чоловіки призовного які приперлися  погуляти по горах у Воловець де усих своїх вигребли певною мірою іншопланетяни.
37
30 березня 2024 04:57:20
А який там піздець зимою? - повно снігу і сонця, Монтреаль класний зимою. Краще  4 місяці снігу ніж 6 місяців дощу як в Ванкувері.  і не дме як в Торонто з озера.

Для мене Монтреаль це едине місто в Канаді де можна жити. Природа також класна що на канадській стороні, що на американській.
Хуйня хуйней этот ваш Монреаль. Гонкувер лучче. И нет уипанского хранцузського. :)
Французский уипанский только для тупых колхозников, а так изысканный прекрасный язык. Не английский собранный как лего из всех кто их завоевывал. Кстати американские илиты учат как раз фрацузский в отличие от прочих манюпасов что грызут испанский, и если ты бегло ботаешь на французском, это для них показатель.
Бувша 2 роки десь там у французькій глибинці.
Їздила до Польщі. Дослівно:
Я ездила в Польшу, боже, какой кайф, понятно абсолютно все, ни негров ни арабов. Как дома, только по цивильному
И язык такой приятный)
38
30 березня 2024 04:53:39
О, мислітєльство сплило.
Пам'ятаю цю гілку. 5 років - тік так, тік так ..
39
29 березня 2024 21:48:47
о, хоч підбадьорив мало  :-B
Вольтер завжди пише щиро та цікаво. Відчувається що спостерігав та рефлексував, можна сказати - думав.
40
28 березня 2024 23:32:34
Бо такий ФУП нам не нужєн.
Моніторити розбірки емігрантів гидко.
Копіпаста телеграм-каналів - ідіотізм.
Цікаві спостереження-пояснення Лемберга поодинокі.
Дотепні дописи крокодила - також.
Сумно ...

Повна версія