Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сотні Atacams на брухт :S

Сотні Atacams на брухт  :S

Re: Сотні Atacams на брухт  :S

Tatus щось по ділу напише?

Newsweek: установки ATACMS, які потребує Україна, можуть пустити на брухт у США.

https://www.holosameryky.com/a/atacms-potribni-v-ukrajini-mozhut-pererobyty-na-brukht-v-amerytsi/7425468.html

Щоб ескалації не було

Це якась качка, по-ходу
І атакамс, це не установка, це ракета. Утсановка - хаймарс

Це якась качка, по-ходу
І атакамс, це не установка, це ракета. Утсановка - хаймарс

Яка качка? Я лінки навів.

“Newsweek посилається на коментарі колишнього командувача армією США в Європі генерал-лейтенанта (у відставці) Бена Годжеса та Деніела Райса, колишнього спеціального радника головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного, які кажуть, що на складах армії США є різні типи систем ATACMS та сотні ракет до них різного радіуса дії, призначені для переробки.

Вони вважають, що це озброєння можна було б використати дешевше і корисніше – відправити в Україну, щоб українські військові використали це в бою, замість того, щоб витрачати державні гроші на плановану утилізацію.”

Цікаво було б почути пана DBA, який тут наполегливо переконував, що США не мають достатньої кількості ракет ATACMS, щоб передати їх Україні

призначені для переробки.
Переплавляти їх ніхто не буде. Корпус залишиться. Замінять "мозги", щось по двигуну та паливу.

Переплавляти їх ніхто не буде. Корпус залишиться. Замінять "мозги", щось по двигуну та паливу.
Дуже сумніваюсь .Це ігри для бідних .Немає сенсу займатись такою хєрньою .

В оригінальній статті ні слова про брухт не знайшов.
А як українці перекладають то їх проблема

В оригінальній статті ні слова про брухт не знайшов.
А як українці перекладають то їх проблема
Написано так -
 Але є «десятки тисяч» застарілих ракет різних типів, які Україна могла б випустити з HIMARS, які чекають на знищення, сказав він, і США також розраховують на свою нову ракету Precision Strike Missile, щоб зайняти місце ATACMS.
Що тобі не ясно ?

Написано так -
 Але є «десятки тисяч» застарілих ракет різних типів, які Україна могла б випустити з HIMARS, які чекають на знищення, сказав він, і США також розраховують на свою нову ракету Precision Strike Missile, щоб зайняти місце ATACMS.
Що тобі не ясно ?

Я пропустив цей параграф

Hundreds of Lockheed Martin-made M39 and M39A1 missiles that are "excellent legal, precision-guided cluster weapons" are scheduled for destruction at "significant" expense to American taxpayers, said Daniel Rice, a former special adviser to Ukraine's lead commander, General Valery Zaluzhny.

Але крім Daniel Rice про це ніхто ніде не писав

А ось що писали про атакамси які устаріли ще в 2019 році

Under the SLEP, existing ATACMS missiles are refurbished for increased shelf life.
The upgrade involves disassembling and demilitarising Block 1 and 1A warheads and replacing them with new unitary warheads.

https://www.army-technology.com/news/us-atacms-missiles-production-lockheed/?cf-view

Виглядає так що той Райс не дуже айс

Я пропустив цей параграф

Hundreds of Lockheed Martin-made M39 and M39A1 missiles that are "excellent legal, precision-guided cluster weapons" are scheduled for destruction at "significant" expense to American taxpayers, said Daniel Rice, a former special adviser to Ukraine's lead commander, General Valery Zaluzhny.

Але крім Daniel Rice про це ніхто ніде не писав
Для американських платників податків значно дешевше подарувати ці ракети Україні .Бо знищення ракет це досить великі гроші . Екологія і все таке ...

Ще раз і повільно, про які саме ракети іде мова?
Ті що зробили в 80 роках минулого сторіччя і яким вирішили не робити апгрейд?
По перше, тих ракет залишилось зовсім не багато.
А по друге, їх можна і не довезти до України. Чи розірвуться нах при запуску…

Ще раз і повільно, про які саме ракети іде мова?
Ті що зробили в 80 роках минулого сторіччя і яким вирішили не робити апгрейд?
По перше, тих ракет залишилось зовсім не багато.
А по друге, їх можна і не довезти до України. Чи розірвуться нах при запуску…
Ми не спеціалісти в ракетній галузі . Можемо тільки гадати . Якщо ці ракети такі погані ,то про них ніхто би навіть і не писав .
Знищили і забули .

Так ніхто крім Райса про них і не пише.
Між іншим їм не робили апгрейд по SLEP, і повинні були знищити ще в 2019 році.

Так ніхто крім Райса про них і не пише.
Між іншим їм не робили апгрейд по SLEP, і повинні були знищити ще в 2019 році.
Достеменно про це можуть знати лише кацапські шпигуни .Я не знаю .

Речник Міністерства оборони США Патрик Райдер назвав неправдивими твердження американського журналу Newsweek про нібито наміри утилізувати далекобійні ракети ATACMS, термін придатності яких сплив.

Джерело: Райдер сказав на брифінгу в четвер, 4 січня, відповідаючи на питання кореспондентки "Голосу Америки" Карли Бебб, передає "Європейська правда"

Деталі: На прохання прокоментувати матеріал Newsweek про утилізацію ATACMS і те, чому їх не будуть натомість відправляти в Україну, речник Пентагону сказав: "Ми перевірили ці повідомлення, і вони не є правдивими. Це неправда".

Райдер, однак, не уточнив, чи планують США передати згадані установки Києву.

Напередодні Newsweek опублікував матеріал, у якому стверджує, що Сполучені Штати мають "сотні" цих далекобійних ракет, термін експлуатації яких вичерпується і які через це підлягатимуть утилізації.

Варто зауважити, що матеріал цитує лише експертні думки, насамперед колишнього радника головнокомандувача ЗСУ Деніела Райса та екскомандувача силами США в Європі Бена Годжеса, й жодні офіційні джерела – анонімні чи ні.

Пройшло 10 років . Можливо щось змінилось .

Пройшло 10 років . Можливо щось змінилось .

Можливо. Або їм зробили апгрейд і не збираються утилізувати або ні і то брухт

Можливо. Або їм зробили апгрейд і не збираються утилізувати або ні і то брухт
побачимо .питання підняли , щось буде .

побачимо .питання підняли , щось буде .

Хто підняв? Невідомо хто і Бен Ходжес у відставці?
Щось звичайно буде але не тому що про це в Ньюсвік написали.

І взагалі це зараз повна куйня яка нічого не змінить, бо головне це голосування пакету для України

Хто підняв? Невідомо хто і Бен Ходжес у відставці?
Щось звичайно буде але не тому що про це в Ньюсвік написали.

І взагалі це зараз повна куйня яка нічого не змінить, бо головне це голосування пакету для України
Згоден .  (tu)

Я особисто ,виходячи з набутого досвіду,ніколи не читаю дальше заголовку коли там є така фраза-КОЛИШНІЙ. Бо у мене зразу питання-а чого ж ти падло того не писав коли був при ділах? А тільки тепер коли табе поперли.або вигнали у відставку  або сам подав по віку чи бо "попросили". Бо він БУВШИЙ,тобто не знає нічого конкретного по піднятому питанні,тільки розказує що було при його службі.а далі припущення.фанатзії чи щось десь мені казали але просили не говорити хто. Тобто інфа не є ніякою інформацією а "а поговорити". І це не тільки у них але і у нас і не тільки військові але і цивілі владні. як тільки поза обоймою то все так гарно і впевнено говорятьі ,що смішно,правду .але коли в обоймі то раптом у них то все на 180 градусів ішло в іншу сторону.
 тому панове-бачите що то колишній-забудьте і не псуйте свої нерви марними надіями,що то що почули має ЗНАЧЕННЯ більше ніж просто теревені відставного служаки. І буде вам шастя.

Я особисто ,виходячи з набутого досвіду,ніколи не читаю дальше заголовку коли там є така фраза-КОЛИШНІЙ. Бо у мене зразу питання-а чого ж ти падло того не писав коли був при ділах? А тільки тепер коли табе поперли.або вигнали у відставку  або сам подав по віку чи бо "попросили". Бо він БУВШИЙ,тобто не знає нічого конкретного по піднятому питанні,тільки розказує що було при його службі.а далі припущення.фанатзії чи щось десь мені казали але просили не говорити хто. Тобто інфа не є ніякою інформацією а "а поговорити". І це не тільки у них але і у нас і не тільки військові але і цивілі владні. як тільки поза обоймою то все так гарно і впевнено говорятьі ,що смішно,правду .але коли в обоймі то раптом у них то все на 180 градусів ішло в іншу сторону.
 тому панове-бачите що то колишній-забудьте і не псуйте свої нерви марними надіями,що то що почули має ЗНАЧЕННЯ більше ніж просто теревені відставного служаки. І буде вам шастя.
Ті що в обоймі як правило мовчать ,або всі свої розмови погоджують . Ти цього не знаєш ?

У Міністерстві оборони США відреагували на повідомлення в медіа про ATACMS, які мають утилізувати замість того, щоб надати їх Україні.

«Так, я бачив ці повідомлення в пресі. Це неправда. Ці повідомлення помилкові», – сказав на брифінгу речник Пентагону Пет Райдер.

Щоб ескалації не було

Тебе вже не відрізнити від Алі.  :facepalm1:

Не можна в лайно на півшишечки окунутися ;o

Поперше Причому тут Алі   :facepalm1:
Подруге не треба переходити на особистості
Потретє Це єдина причина яка мені приходить на думку. Які у тебе варіанти?

Ну і нарешті я завжди вважав і вважаю що штати недостатньо і невчасно допомагають Україні, просто я ніколи не робив з цього зради та не істерив з цього приводу.

Останнє редагування: 5 січня 2024 03:34:12 від Uki_

https://www.newsweek.com/us-atacms-missiles-cluster-munitions-expiry-date-1857108

А могли б передати Україні.

Є різноманітні типи ракет ATACMS з різними дальностями й боєголовками.
Сотні ракет M39 і M39A1 виробництва Lockheed Martin, які є "відмінними легальними кластерними збройовими системами з керованим ураженням", заплановано знищити за "значні" витрати для американських податників, - заявив Деніел Райс, колишній спеціальний радник головного командира України, генерала Валерія Залужного.

"Вони можуть бути відправлені в Україну та використовуватися "дуже ефективно" проти сил Москви, - заявив він Newsweek.
Він наполягав, що немає жодних побоювань щодо терміну придатності цього типу ракет.
"Вони працюють", - додав він.
"Усі збройні системи в кінцевому підсумку заміняються кращими, більш смертоносними, більш ефективними збройними системами", - сказав він, але вони можуть зробити всю різницю для військових зусиль України.
"Ці ракети M39 додають дальність, точність та смертоносність, яких Україна не має без цього пожертвування", - сказав він."
https://www.newsweek.com/us-atacms-missiles-cluster-munitions-expiry-date-1857108

Це хтось розганяє якусь зраду
Вважаючи на ранг цих ХТОСЬ, ці ATACMS уже прямують в Україну
А заборони куди ними лушперити по Параші - уже знята, заявила посол США в Києві

DBA

sergyj як завжди тягає фейкі з помоєк

M39 не утилізують, а переробляють у M57E1 за програмами SLEP, на які довгі черги союзників

sergyj як завжди тягає фейкі з помоєк

M39 не утилізують, а переробляють у M57E1 за програмами SLEP, на які довгі черги союзників
ну Newsweek не помийка, і посилання дає на двох конкретних осіб, нехай навіть з префіксом -екс, а не на якісь анонімні джерела

ну Newsweek не помийка, і посилання дає на двох конкретних осіб, нехай навіть з префіксом -екс, а не на якісь анонімні джерела
  на які офіційні джерела чітко сказали-БРЕХНЯ. B-)

Ті що в обоймі як правило мовчать ,або всі свої розмови погоджують . Ти цього не знаєш ?
ні  :D   або ти читаєш мене не уважно. B-)

на які офіційні джерела чітко сказали-БРЕХНЯ. B-)
ну таке, пане cynic…
Офіційні джерела так багато наговорили за останні три роки, що довіри до них теж нема

ну таке, пане cynic…
Офіційні джерела так багато наговорили за останні три роки, що довіри до них теж нема
а до відставних є (tu)
 колись мені вчитель говорив-кожна людина настроєна позитивно на то що ХОЧЕ чути а не на правду.
 Досі я йому вірю,бо бачу то тут кожного дня по багато разів :) .

а до відставних є (tu)
 колись мені вчитель говорив-кожна людина настроєна позитивно на то що ХОЧЕ чути а не на правду.
 Досі я йому вірю,бо бачу то тут кожного дня по багато разів :) .
ну то ж не якісь там відставні типу нашого радника офіса президента, а все ж американські військові високого рівня.
Діючі військові, а також політики або дипломати обмежені в можливостях висловлювати своі думки чи побажання. Посада зобов’язує. Кар’єра. Зайвого казати не можна, політична доцільність, електоральні симпатії і тому подібне.
А от бувші більш вільні в судженнях та оцінках.
Я був би позитивно настроєний почути, що наша країна отримала хоча б 300 ракет атакмс ще як мінімум рік тому. Хочу це почути і в 2024 роцв, а особливо побачити результати їх роботи.
Але життя, особливо останні три роки (так, саме три,  останній рік до війни і два воєнних роки) вже навчили - нічого подібного не почую. І не побачу.
Я почую лише те, що США на засіданні радбезу ООН викажуть стурбованість з приводу передачі півн Кореєю ракет для параші.
А чути хочеться зовсім інше. І бачити США сильною країною-лідером, яку поважають, бояться, а не оце все

DBA

Вже доведено що майже всі екс пі зд ять, навіщо їх слухати якщо є офіційні джерела, по яким зрозуміло скільки тих атакмсів зроблено, скільки використано, як вони модернизуються і кому продаються ?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія