Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Запросто... Арабы признают, чот они арабы, а не "палестинцы", что никакой "палестины" никогда не будет.

Все арабские и мусульманские страны признают существование Израиля и его право на существование.

Упразднение статуса "палестинского беженца" и прекращение программ гуманитарной помощи ООН.

После выполнение условий выше, создание демилитаризованного арабского государства на Западном берегу и в Газе.

Міністр оборони Йоав Галлант у четвер представив чотиристоронній план щодо того, як впоратися з сектором Газа після закінчення триваючої війни з ХАМАС, при цьому ЦАХАЛ збереже повний військовий контроль, але не матиме цивільної присутності, а місцева палестинська влада відіграватиме центральну роль у цивільних справах.

План, який планувалося представити під час обговорень у четвер увечері як в обмеженому військовому кабінеті, так і в більш широкому кабінеті з питань безпеки, не передбачає ролі палестинської влади, і він не передбачає переселення Гази.

План знаменує собою перший випадок, коли високопоставлений ізраїльський чиновник виклав детальний план Гази після війни, але він ще не відображає офіційної політики, оскільки всередині коаліції існують різкі розбіжності щодо нього.

Перед зустріччю Галлант сказав журналістам, що його концепція базується на припущенні, що ХАМАС більше не контролює Газу і не становить загрози безпеці Ізраїлю.
Він зосереджується на цивільному управлінні Gaza, при цьому Ізраїль зберігає військовий контроль на кордонах і право вживати будь-які військові дії та заходи безпеки, необхідні всередині Гази.

«Мешканці Гази є палестинцями, тому палестинські органи будуть відповідальними --- за умови, що не буде жодних ворожих дій або загроз проти Держави Ізраїль», — сказав Галлант.
https://www.timesofisrael.com/gallants-post-war-gaza-plan-palestinians-to-run-civil-affairs-with-global-task-force/
Таким чином, якась каша в баняках урядовців Ізраїлю вариться
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Таким чином, якась каша в баняках урядовців Ізраїлю вариться
Там "коаліція національної єдності" тому кожен з її членів зараз вже почав "думати про післявоєнний мир" звідси і "каша в баняках"  :-)o
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Через ріст антисемитизму євреї покидають Францію

Міністерство Алії та Інтеграції зафіксувало 430-відсоткове збільшення кількості заявок із Франції після різні 7 жовтня.
Кілька французьких євреїв підтвердили The Times of Israel, що вони більше не почуваються в безпеці у Франції та змушені приховувати свою кіпу чи інші зовнішні ознаки іудаїзму, боячись бути мішенню.
Згідно з останніми статистичними даними Міністерства внутрішніх справ Франції, з 7 жовтня до середини листопада у Франції було зареєстровано понад 1500 антисемітських інцидентів.
За весь 2022 рік таких інциндентів було 436
https://www.timesofisrael.com/im-afraid-every-day-for-my-children-as-antisemitism-soars-french-jews-flee-to-israel/
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Китайская государственная компания COSCO, четвертая в мире компания морских контейнерных перевозок, владеющая также крупным танкерным флотом, объявила, что ее суда прекращают заходить в израильские морские порты. Включая тот порт, что китайцы строили, и тот, которым управляют.
(це в Хайфі)

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

У вересні 2021 року Shanghai International Port Group відкрив групу автоматизованих контейнерних терміналів в Хайфі, основному порту Ізраїлю, з щорічною місткістю обробки одного мільйона суден.
Ця інвестиція на суму близько одного мільярда євро гарантувала Китаю експлуатацію цього терміналу протягом 25 років.

Сполучені Штати надсилають приблизно 4 мільярди доларів військової допомоги Ізраїлю щороку і дуже погано відреагували на китайський об'єкт в Хайфі.
Вони підкреслюють ризик шпигунства, оскільки Шостий флот США є постійним відвідувачем, а поблизу знаходиться головна підводна база Ізраїлю.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Штурмовые винтовки QBZ и автоматические гранатометы QLZ87, оптические прицелы, магазины для М-16, системы прослушивания и системы связи - на складах ХАМАСа солдаты Армии обороны Израиля нашли огромное количество оружия и боеприпасов промышленного китайского производства.
Сейчас наша разведка выясняет, идет ли речь о перепродаже оружия, экспортировавшегося Китаем в другие страны, или же Пекин вернулся к практике до 1992 года и возобновил прямое обучение и вооружение палестинских террористов.
https://www.telegraph.co.uk/world-news/2024/01/05/hamas-stockpile-chinese-weaponry-gaza-israel-investigates/
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Должен сказать, что не только в Израиле, но и в мире большинство людей не знают о разнице между
Международным уголовным судом (ICC)
и
Международным судом справедливости (ICJ).

На этой неделе в Международном суде справедливости в Гааге начнется рассмотрение иска, поданного ЮАР против Израиля (преступления, подпадающие под определение геноцида).
https://www.newsru.co.il/israel/9jan2024/kaplinsky_701.html
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Должен сказать, что не только в Израиле, но и в мире большинство людей не знают о разнице между
Международным уголовным судом (ICC)
и
Международным судом справедливости (ICJ).

На этой неделе в Международном суде справедливости в Гааге начнется рассмотрение иска, поданного ЮАР против Израиля (преступления, подпадающие под определение геноцида).
https://www.newsru.co.il/israel/9jan2024/kaplinsky_701.html

Justice в правовом контексте это правосудие... Справедливость - equity...

Слушания те до жопы.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

"ХАМАС это уже не группировка, а террористическая армия"

«В письме все, что произошло 7 октября было описано один к одному.
Не приблизительно, не примерно, не какой-то схожий сценарий, а буквально - один к одному.
Что ХАМАС строит свою организацию, как армию.
Структура, вооружение, какие учения они проводят, какие цели (военные и политические) они перед собой ставят
https://mnenia.zahav.ru/Articles/3632265/%D1%85%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D1%81_%D1%8D%D1%82%D0%BE_%D1%83%D0%B6%D0%B5_%D0%BD%D0%B5_%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B0_%D0%B0_%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%80%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%B8%D1%8F
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Депутат Кнессета Одед Форер представил спикеру Кнессета Амиру Охане обращение, подписанное 85 депутатами Кнессета с требованием прекратить членство в парламенте депутата Офера Касифа.

Сбор подписей и обращение к спикеру Кнессета последовало после того, как Касиф публично поддержал иск, поданный против Израиля в Международный суд справедливости в Гааге по обвинению в геноциде.
Касиф также заявлял, что Израиль совершает преступления против человечности.

Офер Кассіф (народився 25 грудня 1964 року) — ізраїльський ультралівий політик, який представляв Хадаш (політична коаліція, якy заснували компартія та ряд лівих груп) у Кнесеті з квітня 2019 року.
https://www.newsru.co.il/israel/10jan2024/kasif_707.html

Кнессет має в собі 120 депутатів
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Министерство иностранных дел Израиля вызвало посла Китая в Израиле Кай Руня в связи с решением китайской государственной судоходной компании COSCO прекратить заходы в израильские порты.

В Иерусалиме считают, что подобное решение государственной компании не могло быть принято без прямого распоряжения из Пекина.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Eсли рассмотреть исторический аспект, то у ЮАР есть причины особенно рьяно бороться против действий Израиля: она видит в них отражение собственной истории апартеида.

Израиль и Южная Африка времен апартеида создали тесный военный союз, включавший сотрудничество в области ядерного оружия, хотя многие из лидеров африканеров того времени отличались глубоким антисемитизмом.
Джона Ворстера, тогдашнего премьер-министра, чествовали во время визита в Иерусалим в 1976 году, несмотря на то, что во время Второй мировой войны он был интернирован за симпатии к нацистам и членство в фашистском ополчении, которое сжигало принадлежащую евреям недвижимость.

В самой Южной Африке евреи, многие из которых были выходцами из Европы, бежавшими от антисемитизма и войны, были причислены к «белым» и могли пользоваться самым высоким уровнем гражданских прав.
Несмотря на это преимущество, непропорционально большое число евреев выступало против режима апартеида: на многих из них повлиял их собственный опыт или опыт их родителей во время погромов в Восточной Европе или Холокоста.

Однако, хотя южноафриканские евреи занимали видное место в борьбе против апартеида, официальный еврейский орган – Совет депутатов, который претендовал на то, чтобы говорить от имени большинства еврейской общины, – занял другую позицию.
Организация сотрудничала с режимом и предпочитала чествовать таких деятелей, как Перси Ютар, прокурор, отправивший Нельсона Манделу в тюрьму.

Это не могут им забыть и сегодня, когда официальные еврейские институты ЮАР высказываются против решения своей страны подать в суд на Израиль.

«Главный раввин и Еврейский совет депутатов никогда не критиковали действия Израиля, сколько я себя помню.
Стоит напомнить себе, что организованной еврейской общине в Южной Африке было чрезвычайно трудно критиковать апартеид до середины 1980-х годов.
Так что речь не идет о людях, выступающих с позиции моральной честности», – сказал  Эндрю Файнштейн, еврей и бывший член парламента от правящего Африканского национального конгресса (АНК), в интервью The Guardian (https://www.theguardian.com/world/2024/jan/08/south-africa-genocide-case-israel-apartheid-history).

«Есть вещи, которые невероятно глубоко укоренились в АНК, и поддержка палестинского народа – одна из них.
Палестинская борьба очень близка к южноафриканской», – сказал Файнштейн.
Leonid Nevzlin
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

"В течение последних 17 лет сектор Газа представляет собой густонаселенную, обедневшую, обнесенную стеной территорию, покидать пределы которой даже на короткое время может лишь небольшая часть населения, другими словами - гетто.
Не как еврейское гетто в Венеции или гетто в центре города в Америке, а как еврейское гетто в восточноевропейской стране, оккупированной нацистской Германией".
Маша Гессен
https://www.newyorker.com/news/the-weekend-essay/in-the-shadow-of-the-holocaust

Така її промова дуже розізлила німців і євреїв
 "Приравнивая ситуацию в секторе Газа к положению в гетто на территории оккупированной нацистами Европы, Маша Гессен дьяволизирует Израиль и умаляет масштабы Холокоста". 

В своем эссе для The New Yorker Гессен рассказывает о формировании политики памяти в Израиле, Германии и Польше после холокоста и государственном регулировании общественного отношения к антисемитизму,
критикует подход Германии к осмыслению и сохранению памяти о холокосте,
описывает, как власти Польши намеренно преуменьшают роль поляков в убийствах евреев, а также
осуждает союз Израиля и европейских крайне правых (яких фінансує Пyтін) .

Нацисты утверждали, что гетто были необходимы для защиты неевреев от болезней, распространяемых евреями.
Израиль утверждает, что изоляция сектора Газа, как и стена на Западном берегу, необходима для защиты израильтян от террористических атак, совершаемых палестинцами.
Заявление нацистов не имело под собой никаких реальных оснований, в то время как утверждение Израиля основано на реальных и неоднократных актах насилия.
Это существенные различия.
Тем не менее оба утверждения предполагают, что оккупационная власть может решить изолировать, разорить — а теперь и подвергнуть смертельной опасности — все население во имя защиты своего собственного.

https://meduza.io/feature/2023/12/17/mashu-gessen-vse-taki-nagradili-premiey-imeni-hanny-arendt-snachala-ee-otkazalis-vruchat-iz-za-esse-v-kotorom-zhurnalist-sravnivaet-zhizn-palestintsev-v-sektore-gaza-s-getto-v-natsistskoy-germanii

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

так шо там - ізраільтяни ще досі не зачистили Газу?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

так шо там - ізраільтяни ще досі не зачистили Газу?

Ізраїль ніколи не зачистить Палестину
Для цього треба знищити палестинців повністю
Я з цим не згодний
І дуже багато євреїв не згодні
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
Ale

Ізраїль ніколи не зачистить Палестину
Для цього треба знищити палестинців повністю
Я з цим не згодний
І дуже багато євреїв не згодні
Іди на мітинг або вступай у хамас- досить соплі жувати)
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

В течение последних 17 лет сектор Газа представляет собой густонаселенную, обедневшую, обнесенную стеной территорию, покидать пределы которой даже на короткое время может лишь небольшая часть населения, другими словами - гетто.
Не как еврейское гетто в Венеции или гетто в центре города в Америке, а как еврейское гетто в восточноевропейской стране, оккупированной нацистской Германией".
Маша Гессен

Ти ідіот, яке гетто?

В Гази е прямий кордон з Египтом, з іх единокровними мусульманскими брататми, яке може бути гетто в такому випадку?

По статистиці населення Гази багатше і живе довше ніж населення Египту, теж де тут гетто?

Розверли під поком у ізраілю терористичне кубло, треба наводити порядок, нічого не поробиш.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ізраїль ніколи не зачистить Палестину
Для цього треба знищити палестинців повністю
Я з цим не згодний
І дуже багато євреїв не згодні

Дятел, евреі арабам 15 років назад віддали Газу чистеньку і функціонуючу, з теплицями та фабриками. Ну і що твоі вівцейоби побудивали там за цих 15 років? Правильно, бандитську терористичну державу.
   
Ізраїль ніколи не зачистить Палестину
Для цього треба знищити палестинців повністю

Ти випердуєш з себе сраний афорізм-ЛОЗУНГ.
Чим це оті палестинці відмінні від дикунів усього іншого світу?
УСІХ зачищали, якшо брались за це ПРАВІЛЬНО і без ізлішніх нєжностєв(с).
Уж які кочові індєйци були звірі, набагато гірші за всіх террористів, а і ті здулісь.

Моя думка - палестинців не одразу, але таки ПРИБОРКАЮТЬ.
Бо світ змінився. Самі конфлікти і війни. Тож якшо жиди не будуть спеціяльно себе в дупу їбати гуманізмом до народності абізян-вбивць - вся та шобла швиденько засуне язики вдупу.
Тре лише знайти добрячих КАПО - шось тіпа місцевих Кадирових, але тримати їх В РУКАХ. Все.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ізраїль ніколи не зачистить Палестину
Для цього треба знищити палестинців повністю

Дурню, не палестинцiв а палестинських арабiв

палестинцi це всi жителi Палестини, включно з християнами, друзами, всякими кочiвниками, арабами i евреями.

як подоляни це всi жителi Подiлля.

Араби якi живуть в iзраiлi, мають громадянство i всi права, вони е палестинцями?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ти випердуєш з себе сраний афорізм-ЛОЗУНГ.
Чим це оті палестинці відмінні від дикунів усього іншого світу?
УСІХ зачищали, якшо брались за це ПРАВІЛЬНО і без ізлішніх нєжностєв(с).
Уж які кочові індєйци були звірі, набагато гірші за всіх террористів, а і ті здулісь.

Моя думка - палестинців не одразу, але таки ПРИБОРКАЮТЬ.
Бо світ змінився. Самі конфлікти і війни. Тож якшо жиди не будуть спеціяльно себе в дупу їбати гуманізмом до народності абізян-вбивць - вся та шобла швиденько засуне язики вдупу.
Тре лише знайти добрячих КАПО - шось тіпа місцевих Кадирових, але тримати їх В РУКАХ. Все.

Кількість арабського населення дуже швидко збільшується
2012 рік - 380.4 млн
2022 рік - 464.7 млн
https://www.statista.com/statistics/806106/total-population-arab-league/

Те, що Ізраїль робить в Газі - нічим не відрізняється від Освенціма (а тобі ще й капо треба)

Наразі Міжнародний суд справедливості розглядає цю проблему в Гаазі
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Кількість арабського населення дуже швидко збільшується
2012 рік - 380.4 млн
2022 рік - 464.7 млн
https://www.statista.com/statistics/806106/total-population-arab-league/

Те, що Ізраїль робить в Газі - нічим не відрізняється від Освенціма (а тобі ще й капо треба)

Наразі Міжнародний суд справедливості розглядає цю проблему в Гаазі

Що робить в Газі ? ліквідує понаїхавших терористів?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ізраїль ніколи не зачистить Палестину
Для цього треба знищити палестинців повністю
Я з цим не згодний
І дуже багато євреїв не згодні

 :facepalm1: Кого знищити?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Кількість арабського населення дуже швидко збільшується
, що Ізраїль робить в Газі - нічим не відрізняється від Освенціма (а тобі ще й капо треба)

 :facepalm:

Бред... Ещё и противоречащий сам себе...

Никто арабов до 7 октября не трогал.... Арабы напали на Израиль и теперь выгребают.

В Мариуполе гражданских полегло в десять раз больше чем этих чурок в Газе... Шото черножопые с ЮАР этим не обеспокоились.

Если бы у Украины сегодня была возможность зачищать кацапов так, как это делает Израиль с чурками, то я был бы только рад.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Якщо цікаво - послухай єврея, професора Avi Shlaim, який родився в Багдаді, переїхав в Ізраїль
Його предки завжди розмовляли на арабській мові, їли арабські страви, жили в арабській культурі і були шасливі, до поки не створилась клраїна Ізраїль
https://youtu.be/BU1H7I3dE-I
Коли араби завоювали країни Середземноморя і землі на схід аж до Китаю - для євреїв настав золотий вік
Потім їх стали виганяти та вирізати із дуже багатьох країн - із Англії в 1290 році, Німеччині при Лютері, Іспанії з Португалією в 1492 році, вирізали в Україні при Хмельницькому, гайдамаках і в 1905 роках

І ніколи не було такого, щоб араби вирізали євреїв
Ні словечка, ані буквочки в історії людства на цю тему
Чому так?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
N88

Кількість арабського населення дуже швидко збільшується
2012 рік - 380.4 млн
2022 рік - 464.7 млн
https://www.statista.com/statistics/806106/total-population-arab-league/

Те, що Ізраїль робить в Газі - нічим не відрізняється від Освенціма (а тобі ще й капо треба)

Наразі Міжнародний суд справедливості розглядає цю проблему в Гаазі

Боже яке кончене.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ні словечка, ані буквочки в історії людства на цю тему
Чому так?
Та до сраки твої "загадки"  :gigi:
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

О, то зелене BFBF топить за ХАМАС.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Якщо цікаво - послухай єврея, професора Avi Shlaim, який родився в Багдаді, переїхав в Ізраїль
Його предки завжди розмовляли на арабській мові, їли арабські страви, жили в арабській культурі і були шасливі, до поки не створилась клраїна Ізраїль
https://youtu.be/BU1H7I3dE-I
Коли араби завоювали країни Середземноморя і землі на схід аж до Китаю - для євреїв настав золотий вік
Потім їх стали виганяти та вирізати із дуже багатьох країн - із Англії в 1290 році, Німеччині при Лютері, Іспанії з Португалією в 1492 році, вирізали в Україні при Хмельницькому, гайдамаках і в 1905 роках

І ніколи не було такого, щоб араби вирізали євреїв
Ні словечка, ані буквочки в історії людства на цю тему
Чому так?

 :facepalm1:  саме за вирізання і відгрібають
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ну, зеленій дегенератці не дивно нічого не чути про 7 жовтня чи робити вигляд, що "не чуло".
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

І ніколи не було такого, щоб араби вирізали євреїв
Ні словечка, ані буквочки в історії людства на цю тему
Чому так?

Шта??? То ты не там читаешь...

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Killings_and_massacres_during_the_1948_Palestine_war#:~:text=Atrocities%20committed%20by%20the%20Arab,impaled%20on%20stakes%20in%20Eilabun.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Шта??? То ты не там читаешь...

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Killings_and_massacres_during_the_1948_Palestine_war#:~:text=Atrocities%20committed%20by%20the%20Arab,impaled%20on%20stakes%20in%20Eilabun.
цікаво чи ви це читали Звірства арабів у тій вйні набагато менші від звірств євреїв, та і власне єврейські звірства ту війну великою мірою і спровокували.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ізраїль ніколи не зачистить Палестину
Для цього треба знищити палестинців повністю
Я з цим не згодний
І дуже багато євреїв не згодні

"Я з цим не згодний"

ти Бутрос Бутрос Галі , чи як його там, чи на крайняк якась Грета, щоб когось гребло з чим ти там згоден чи не згоден

якийсь набір символів заявляє на весь інтернет "Я з цим не згодний"  :lol:
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Євреїв є за що хейтити, але в даному випадку все однозначно.
Сподіваюсь вівцецйобам парашутистам зроблять справжнє гетто, а не оцей вдаванмй "освенцим".

Останні декілька днів прям звідусіль лізе ця хамасівська пропаганда.
Дотолерувалися вівцейобів, що щодня летять на нас шахеди і ракети. А туреччина, єгипет, емірати типу цивільні такі сраками крутять. Хай горять у пеклі срані мушлі.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

цікаво чи ви це читали Звірства арабів у тій вйні набагато менші від звірств євреїв, та і власне єврейські звірства ту війну великою мірою і спровокували.

Это одна из интерпретаций...  Лень было искать все истории. Для опровержения про "ни слова" этого было достаточно.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

BFBF  підтримує гвалтівників дітей і жінок

почитайте розслідування в НуЙорк Таймз що зробили нападники

а потім висирайте своє "я не згоден"
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Шта??? То ты не там читаешь...

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Killings_and_massacres_during_the_1948_Palestine_war#:~:text=Atrocities%20committed%20by%20the%20Arab,impaled%20on%20stakes%20in%20Eilabun.

Нізачот, пане Данко
Палестинці не звали євреїв в Палестину
Турки-отоманці забороняли продавати землі в Палестині євреям
Перше повстання палестинців проти понаєхів-євреїв  було в 1936-39 роках
У євреїв була (може і ще є, але сумнівно) можливість віддячити арабам за золоті віки,  яким насолоджувались євреї при арабах (не в Європі) десь впродовж тисячі років
Віддячили, блеатт
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
PAL

Те, що Ізраїль робить в Газі - нічим не відрізняється від Освенціма (а тобі ще й капо треба)


цікавий "освєнцим"
населення за 20 років виросло майже удвічі
https://www.statista.com/statistics/1422981/gaza-total-population/Це ж що з за геноцид такий, що кількість народу росте шаленими темпами?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Палестинці не звали євреїв в Палестину

 :lol:

Шо за "палестинцы"... Арабы шоли... Нет никаких "палестинцев". Точнее в период британского мандата все (и евреи, и арабы) были "палестинцами".

Кто кого куда звал, значения не имеет.  И не стоит ограничиваться 19 веком... Имеет смысл возвратиться назад во второй третий века до нашей эры...
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Треба відштовхуватись від джерела релігії. Євреї мають історічне право знаходитись на тій землі, з якої пішло христіанство.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія