Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Интересно, на сколько он уже сел бы в штатах за такое предложение пострелять по гражданским.
У штаті Огайо поліція застрелила вагітну чорношкіру жінку після того, як та відмовилася виходити зі свого автомобіля на вимогу поліцейських.

Угу, Підійшов до машини і отримав чергу з машини. Бля, гєнії. Я прикидаю як він командує... Шось на кшталт, Штики примкнути, каре тримати, носок тягнути. :facepalm1:

Посмотрел немного. Это бывший военком ) Не удивлюсь если он не ездил на фронт (а часть их бригады воевала)

У штаті Огайо поліція застрелила вагітну чорношкіру жінку після того, як та відмовилася виходити зі свого автомобіля на вимогу поліцейських.

1. Полиция и армия - ну совсем одно и то же.
2. За попытку наезда на полицейского.

Или получить пулю от такого "командира" или от русских " заградотряды" это офигенная разница.

от тому і вибирають тису...

Вона їхала на поліцейського, трохи інша ситуація

1. Полиция и армия - ну совсем одно и то же.
2. За попытку наезда на полицейского.
В Ізраїлі ухилянтів  ловить військова поліція і одразу везе до суду.

Посмотрел немного. Это бывший военком ) Не удивлюсь если он не ездил на фронт (а часть их бригады воевала)

тро

И что, колени профилактически простреливает? Есть ещё много стимулов - кувалды, например. Мы ж суровые воины, законы это для слабаков.

тро

Есть части ТРО активно воюющие.

А що я казав, то саме ти і писав: віддайте Хуйлу трошки, скоро все закінчиться  :weep: Головне, щоб він до Тернополя не дочалапав, а то до нових бланків доведеться звикати, нє?

Не за.обуй з своїм віддати хуйлу. Або скинь скрін де я таке писав . Я ніколи такого не казав і не скажу. Моя позиція однозначна. Жодних поступок ні тереторіальних ні політичних. І я це неодноразово наголошував. Те що ти собі за мене додумуєш то є така народна мудрість. "На злодієві й шапка горить" От ти своєю дивною риторикою що як США не дадуть зброю то підемо в рядах кацапів на ЄС якраз і засланого козачка нагадуєш.

:lol:

Наплив охочих долучитися до армії через рекрутингові платформи не спадає, 60 претендентів на одну вакансію - це реальність.
Про це сказав в інтерв’ю Укрінформу керівник і засновник рекрутингової агенції Lobby X Владислав Грезєв.

Зокрема, він оприлюднив останні дані агенції щодо популярності військових вакансій за відгуками людей, які свідчать, що на першому місці – штабна робота (діловоди, бухгалтери, юристи, офіцери управління, закупівельники), там на місце претендують 65 людей.

На другому місці – ІТ (програмування, різні види робіт), 60 людей на місце; на третьому - оператори безпілотників, 77 людей на місце.
Далі за популярністю у війську – робота у пресслужбі пресофіцерами, операторами, відеографами, монтажерами, СММниками, туди 76 охочих на місце.
Відосікі смм діловоди
більше цікавить а як так виходить при стількох охочих, що ті вакансії висять місяцями? десь тут найобка

більше цікавить а як так виходить при стількох охочих, що ті вакансії висять місяцями? десь тут найобка

Та вони самі кажуть що не можуть гарантувати попадання саме до них після походу до ТЦК  :D

Я так понял наказание за неявку в военкомат   (Для тех кто в Украине)
ограничение на выезд за границу
Запрет управление транспортным средством
Арест счетов в банке и ценностей в банке.

Это все?

Никаких арестов квартир машин, никаких штрафов типа 30k-50k+ ?

Или я где пропустил?

Что то слабенько.

так і так не пускають

ОПшна сітка ТГ вже закидала новину про Законопроект вниз. Всякі Льоши Гончаренки відписали, що їм пофіг на ті покарання, що там прописані, їх цікавить демобілізація та "справедливість". Люди побідкаються ще день, та закон приймуть.

так і так не пускають

ну да. темболее выглядит как ни о чем ограничение.

За не виконання якихось наказів, він по ходу відразу в голову пропонує стріляти ?

За не виконання якихось наказів, він по ходу відразу в голову пропонує стріляти ?

типовий психопат задовільняє свої бажання отримавши владу над людьми
таких не можна допускати командувати, бо люди для них сміття
і взагалі, з якого хєра він несе таку дич?
воєнком образився, що його зняли з жирного місця?
це просто дискредитація ЗСУ

типовий психопат задовільняє свої бажання отримавши владу над людьми
таких не можна допускати командувати, бо люди для них сміття
і взагалі, з якого хєра він несе таку дич?
воєнком образився, що його зняли з жирного місця?
це просто дискредитація ЗСУ

Цей довбень мабуть вважає що він такою брутальністю мотивує когось хоча все навпаки

Цей довбень мабуть вважає що він такою брутальністю мотивує когось хоча все навпаки

цей довбень останні +30 років сидів воєнкомом і робив ніхуя
отримував зарплату і брав хабарі
а тепер йому всі винні, він всіх ненавидить

Такі як він шкодять тільки.

Я так понял наказание за неявку в военкомат   (Для тех кто в Украине)

Это все?

Или я где пропустил?

Что то слабенько.

Не можна просто так взяти і похерити показово конституцію. Це навіть ті довбні розуміють що цей закон писали.

Не за.обуй з своїм віддати хуйлу. Або скинь скрін де я таке писав . Я ніколи такого не казав і не скажу. Моя позиція однозначна. Жодних поступок ні тереторіальних ні політичних. І я це неодноразово наголошував. Те що ти собі за мене додумуєш то є така народна мудрість. "На злодієві й шапка горить" От ти своєю дивною риторикою що як США не дадуть зброю то підемо в рядах кацапів на ЄС якраз і засланого козачка нагадуєш.

Це просто так історія України склалася, що ми завжди воювали за чужі імперії

Я так понял наказание за неявку в военкомат   (Для тех кто в Украине)

Это все?

Или я где пропустил?

Что то слабенько.

Ничесе слабенько!
Я работаю таксистом, если мне заблокируют права и карточку как я буду работать?

Ничесе слабенько!

Підеш в ТЦК, оновиш дані. А далі буде видно...

Ничесе слабенько!
будеш таксувать на бетері

Ничесе слабенько!

Слабенько по сравнению с арестом имущества и штрафа 30k-50k+

TC

https://t.me/truexanewsua/86491

Не погоджусь.
Пораненя у коліно - це забагато возитися з наданням допомоги. У макітру треба стріляти. Та кожного дня оголошувати кількість застрелених за день таких ідіотів.

Не погоджусь.
Пораненя у коліно - це забагато возитися з наданням допомоги. У макітру треба стріляти. Та кожного дня оголошувати кількість застрелених за день таких ідіотів.
обісраний ахфіцер з Краківського ТРО розповідає про стріляти  :weep:

TC

Звертаються забагато людей, які не мають кваліфікації, яка вимагається. Типа людина усе життя мережевий кабель таскала, а тепер подає CV  на експерта з мережевої безпеки.

TC

Підеш в ТЦК, оновиш дані. А далі буде видно...

Так. Дуже просте рішення.
Навіть через електронний кабінет можна буде усе зробити.

І хто в них ухилянти?
Думаю, що тільки ті, що проходили армію і складали присягу...

А що я казав, то саме ти і писав: віддайте Хуйлу трошки, скоро все закінчиться  :weep: Головне, щоб він до Тернополя не дочалапав, а то до нових бланків доведеться звикати, нє?

ну ти вже своє віддав, і добіг до Львова. а якщо треба -побіжиш і далі, високопрофесійний унікальний виконавець  :gigi:

TC

І хто в них ухилянти?
Думаю, що тільки ті, що проходили армію і складали присягу...

Там майже усі армію проходять. Хіба шо крім равінів.

TC

Промовою - ні. А от коли зупинять 5 машин, та першому "занадто розумному" шось прострелять - усі інші одразу почнуть виконувати усі вимоги. Змотивує ще й як.

Промовою - ні. А от коли зупинять 5 машин, та першому "занадто розумному" шось прострелять - усі інші одразу почнуть виконувати усі вимоги. Змотивує ще й як.

як ти вже заїбав з тим флудом

Бандитизм предлагаем? Норм

Стрелять не по врагам а по " слишком умным" - кого то это напоминает)

TC

як ти вже заїбав з тим флудом

Я людей вчу як справді треба себе поводити з озброєною людиною.
А шо там усілякі ютуб-адвокати розповідають, про мають право застосовувати зброю, не мають права застосовувати зброю, може досить швидко призвести до потрапляння у морг, а те шо тебе вбили не законно - то "така собі втіха".

TC

Бандитизм предлагаем? Норм

Стрелять не по врагам а по " слишком умным" - кого то это напоминает)

Вже відписав, шо я роблю.

Цю тему переглядають:

Сивий, garri, germ, White Bunny, T.Blair. (+ 1 прихованих) і 27 гостей

Повна версія