Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Алкоголизм-"точка невозврата"

Re: Алкоголизм-"точка невозврата"

зовсім ні
Справжньому алкашу, вже кінченому, достатньо по 50 грам водки «слава» 3-4 рази в день
Якщо ви випиваєте літру горілки і вам здається, ще не п'янієте. Вітаю, ви алкаш.  Справжній чи не справжній, то інша справа.

Коли п'ють літрами то друга стадія. Організм призвичаївся і виділяє фермент в печінці.
Коли достатньо 50 грам, то вже третя. Печінці гаплик і фермент вже не виділяється.

Якщо ви випиваєте літру горілки і вам здається, ще не п'янієте.

А в тому і підступність.

Цікавить мене тут питання спадковості

Є приклади у родичів

Пив дід, тиранив сім'ю особливо сина

Дід кинув пити на старість - син запійний

Онук то все бачив, виріс -запив

Здавалося б - ти все то бачиш, як страждають люди близькі. але - все по новій

І куча прикладів, батько алкаш, син алкаш. Мати алкашка- дочка алкашка!

Це не гени, а вплив середовища.

P.S. Алкоголіків не переношу і не співчуваю їм.

Колись мені один лікар казав :спробуйте місяць не вживати ,ні на свята ,ні  на дні народження ,ні в стреси .Якщо не  зможете ,то ви алкаш.Але де він це взяв мені невідомо

Останнє редагування: 4 лютого 2024 00:13:34 від dimec

P.S. Алкоголіків не переношу і не співчуваю їм.
опіоідні наркомани з узалежненням значно гірші.
То навіть не люди, а зомбі в пошуках наркоти

Якщо ви випиваєте літру горілки і вам здається, ще не п'янієте. Вітаю, ви алкаш.  Справжній чи не справжній, то інша справа.
здається, ще жодного разу не випивав літр горілки, але можу спробувати, при нагоді.
Це не показник.
Зрозумій, справа не в одноразовій дозі, яку умовний чувак заливає.
Справа в залежності.
От є в мене нікотинова залежність, і я збираюсь вийти перекурити
Якби не було сигарет - поїхав би купити.
Бо без них не можу, так проявляється узалежнення.

Останнє редагування: 4 лютого 2024 00:12:27 від Vovchik

маячня, алкоголізм це в першу чергу залежність, я колись міг випити в компанії досить багато, і в принципі не дуже пянів, але до алкоголю відношусь абсолютно байдуже, ніколи не було такого відчуття, що мушу випити

здається, ще жодного разу не випивав літр горілки, але можу спробувати, при нагоді.
Це не показник.
Зрозумій, справа не в одноразовій дозі, яку умовний чувак заливає.
Справа в залежності.
От є в мене нікотинова залежність, і я збираюсь вийти перекурити
Якби не було сигарет - поїхав би купити.
Бо без них не можу, так проявляється узалежнення.

:-B

в мене навіть до сигарет нема, хоча можу час від часу пустити трохи диму

Це не показник.
Показник. Гугліть "толерантність до алкоголю".

А от алкоголю в мене в хаті вже нема.
І я не поїду і не піду його купляти, тому що мені пофіг.
Навіть якби я хотів забухати сьогодні, то цього не зроблю, бо завтра вранці маю їхати в перукарню.
А от дозу нікотину прийму. Якби, припустимо, в мене не було сигарет, я б поїхав за ними.
В цьому принцип узалежнення.
Узалежнений мусить мати певну дозу речовини в крові, постійно, бо в іншому випадку йому хреново.

гени теж можуть бути

та все ніби правильно ти кажеш
Але правила, то просто правила
Людина, яка має хоббі, і це хоббі може приносити й душевне, й матеріальне задоволення, в певний момент і за певних обставин захоче нажертись в хлам і піти в баню з друзями…
Ніякі гори, чи антикваріат, чи подорожі не можуть повністю компенсувати спілкування з близькими, приємними людьми, в тому числі і спілкування під градусом

Я не знаю. Іноді з часом приходить переосмислення важливості та необхідності такого спілкування.

Колись мені один лікар казав :спробуйте місяць не вживати ,ні на свята ,ні  на дні народження ,ні в стреси .Якщо не  зможете ,то ви алкаш.Але де він це взяв мені невідомо

год вообще не пил ничего крепче Stela Artua N/A

А от алкоголю в мене в хаті вже нема.
І я не поїду і не піду його купляти, тому що мені пофіг.
Навіть якби я хотів забухати сьогодні, то цього не зроблю, бо завтра вранці маю їхати в перукарню.
А от дозу нікотину прийму. Якби, припустимо, в мене не було сигарет, я б поїхав за ними.
В цьому принцип узалежнення.
Узалежнений мусить мати певну дозу речовини в крові, постійно, бо в іншому випадку йому хреново.

если мне лень то я не за бухлом не за куревом не поеду.
только если в холодильнике пусто.

похмілля не буває взагалі
Випити можна багато але не часто

опіоідні наркомани з узалежненням значно гірші.
То навіть не люди, а зомбі в пошуках наркоти
Абсолютно справедливо. Нема гіршої двоногої мерзоти, ніж наркоман. Повна відсутність гальм і пересторог на шляху до отримання свого кайфу, незворотня деградація особистості. По простому - то не людина.
Пияк ніколи не досягає такого дна, мабуть просто інший механізм дії на психіку.

Психологічно алкоголізм це таке:  куча етносів пьють теж саме вино з дитинства аже до смерті в 120 років і нічого, приблизно 3-4 мільярди населення планети ходять до барів та ресторанів, випивають обмеженно дома і живуть довго та успішно, бо соціально включені, працюють, активні і все таке. Є й деградація особистості, коли повна жопа, ну то таке.... Це, власне, як й їжа. Їжа містить нейромедіатори, тобто наркотики різного спектру, які, власне , і регулюють відчуття голоду (ломка), і одна людина може добре попоїсти і йому нічого, інша здихає від ожиріння. Цироз- це не саме страшне. Він бува не завжди, іноді буває і без особливого алкоголю, іноді з ним живуть майже усе життя, іноді ні.

Крім психологічної деградації НАЙНЕБЕСПЕЧНІШОЮ властивосттю регулярного вживання алкоголю - це падіння гемоглобину. Нажаль, багато лікарів навіть це не знає, або не звертає уваги. А від цього саме й мруть як мухи. Гемоглобін легко відновити, але ХТО ПРО НЬОГО ЩОСЬ ЗНАЄ? Людина з часом здихає від асфіксії, задухи, це повільний процес. Він задихається, мало може рухатися, буквально знищує своє серце і все. "Вмер від горілки!"- а це саме від нестачи гемоглобіну.

Нажаль, багато лікарів навіть це не знає, або не звертає уваги. А від цього саме й мруть як мухи. Гемоглобін легко відновити, але ХТО ПРО НЬОГО ЩОСЬ ЗНАЄ?

Будем надеяться, что врачи читают ФУП...  :lol:

Нащо відмовляти собі випити трохи вина до смачного обіду?
Чому не насолодитися нормальним пивом в спекотний день?
Хіба апероль чи мартіні зіпсують прогулянку? Навряд.
Чи зашкодить на побаченні шампанське або яке-небуть просекко? Аж ніяк.

І, зрештою, чому би не висушити при зустрічі з друзями бар будь-якого об'єму і з будь-чим? Шоб шо?

Будем надеяться, что врачи читают ФУП...  :lol:
==================================
 Я зіштовхнувся з такими двома випадками. Але потім,коли зіштовхувався з знайомими, у кого погіршилося здоров'я, відразу ж пропонував здати аналіза. Ще є знайомий хірург, що ставить стенти- он усіх перевіряє спочатку на гемоглобин.

Вольтер, читай...

Все с точностью до наоборот...

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/19039534/

==================================
 Я зіштовхнувся з такими двома випадками. Але потім,коли зіштовхувався з знайомими, у кого погіршилося здоров'я, відразу ж пропонував здати аналіза. Ще є знайомий хірург, що ставить стенти- он усіх перевіряє спочатку на гемоглобин.

См выше ..

От поїхати до Колумбії нажертися віагри, натерти пісюна коксом, нюхнути добряче зняти двох файних кобіт....

Натерти.... шо? Натерти? Хм.
От усіляке знаю, але оце оцим ше не натирав, бо не знав шо то так треба, дякую за інструкції, записую в тітрадку

:laugh:

Нащо відмовляти собі випити трохи вина до смачного обіду?
Чому не насолодитися нормальним пивом в спекотний день?
Хіба апероль чи мартіні зіпсують прогулянку? Навряд.
Чи зашкодить на побаченні шампанське або яке-небуть просекко? Аж ніяк.

І, зрештою, чому би не висушити при зустрічі з друзями бар будь-якого об'єму і з будь-чим? Шоб шо?

Якщо це додає тобі щастя то ніяких проблем

Хіба апероль чи мартіні зіпсують прогулянку?

От прогулки зависит...  Слава богу на "лестнице дьявола" их негде взять..  :gigi:

От прогулки зависит...

Чого ото по всяких лєстніцах лазити, якщо там навіть випити нема де?  :D

Вольтер, читай...

Все с точностью до наоборот...

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/19039534/
============================================
Там хитрощ де автори статті ложанулися. Більшість гемоглобина у людини зберігається в т.н. "депо", печінка, селезінка то що. Куріння та алкоголь стимулює вивільнення гемоглобіну з депо і на першому етапі можливе навіть зростання гемоглобіну у крові. Але з часом ( 1-3 роки) гемоглобін в депо вичерпується. Це стає помітно, коли його концентрація раптом починає падати,хоча ще залишається десь в певній нормі 114-120 моль. Як тільки депо стає пустим- концентрація падає ніжче 70 моль. або ще нижче. Це вже гострий клінічний випадок. Ось ці витребеньки не знають багато лікарів, або підозрюють внутрішнью кровотечу.

Тю, так загальний аналіз крові (CBC), куди входить гемоглобін, гематокрит, рівень еритроцитів, тромбоцитів і лейкоцитів роблять не лише перед стентуванням  :) взагалі при будь-якому медогляді, перед операцією тощо. Це той, що з пальця)
А при алкоголізмі страждає в першу чергу печінка, зі стеатозом, потім цирозом і нарешті гепатоцелюлярною карциномою.
Всім іншим органам теж дістається, як тут писали вже: нервова система, серцево судинна...

Чого ото по всяких лєстніцах лазити, якщо там навіть випити нема де?  :D

Показати зображення...

Мне так веселее .

Вчера повеселился...

:D

більше не хочу в"язатися з криміналом ...

пс. Звичайно можна повернутись на "криву доріжку" та заробити купку бабла на наркоті) ...
ппс. Причому і це бабло, і ця наркота зовсім поруч ходять ...

Якщо ви випиваєте рідко, але велику дозу, то ці прямий шлях до інсульту.

Окрім всього іншого алкоголь є підсилювачем смаку, тому якщо ви вживаєте тільки з їжею, то це зовсім інше, ніж нахерачитися без закуски для «настрою».

Треба ж дати "рєбятам"(с) про що теревенькати)
А то вже зовсім на пси зійшли(
Вже прогули ім ставлять тут(

Якщо ви випиваєте рідко, але велику дозу, то ці прямий шлях до інсульту.

Окрім всього іншого алкоголь є підсилювачем смаку, тому якщо ви вживаєте тільки з їжею, то це зовсім інше, ніж нахерачитися без закуски для «настрою».

Помітив що алкоголь сприяє переїданню. Це теж недобре для організму

Трое суток без алкоголя ...  Факт улучшения здоровья неоспорим...  X(

Треба ж дати "рєбятам"(с) про що теревенькати)

Ну, ок тоді. Дав.

Ну, ок тоді. Дав.

" рєбята"( с)——вони тваринки такі недолугі часом )Кинеш ім гівна засохшого трошки——а вони облизують та в рота тягнуть)——думають що ізюм)
Один з них міг би тут авторитетно дописувати в цій гілці)——якби часом просихав——міг би трактат написати про "вплив графіна шмурдяка на місце де в людини зазвичай знаходиться мозок")
А краще б жінка це все описала(——
"Як пропити все та почати нове життя з відкриття перукарні"
Ну щось таке(

Дєсь відео було, мужик 10 років бухав заради експеримента. Потім перестав. Нічого не трапилось. Пив кожного дня. Головне не перескочити бар'єр психологічної залежності. Потім настає фізична.

Дєсь відео було, мужик 10 років бухав заради експеримента. Потім перестав. Нічого не трапилось. Пив кожного дня. Головне не перескочити бар'єр психологічної залежності. Потім настає фізична.

А ще був чувак, який в трусах на ковзанах катався в зимку та в крижаній ванні пив з горла Абсолют(
Помер.
Можливо і від наслідків алкоголізму(

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія