Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

MH17. ЗЕ! в Твиттере

Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

перш ніж давати поради, я б просив підказати, хто такий Кулеба? Якщо МЗС, то чому він не виконує своїх повноважень?
дрібненько, селянине  :)
надто примітивно працюєте  :gigi:
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

і що, оце й все, що можете написати? :gigi: дрібненько, селянине, примітивно)))
аргументи, де аргументи, що Кулеба, а не дермак, є дійсно МЗС? Аргументів немає, тому що Кулеба також пошився в кловуни.
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

:lol:
  (tu)

Всьо, це прилипне навіки  :D
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

Главзельминт
Главзельмінт
 (tu)
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

в комментариях видна вся любовь украинцев к Найвеличнішому Підеру Сучасності  :gigi:
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

Кулеба недалеко втік від зе. 

а він що видав?
колись при Пороху був же нормальним дипломатом,
при блазні скурвився, як і всі зелені
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

і що, оце й все, що можете написати? :gigi: дрібненько, селянине, примітивно)))
аргументи, де аргументи, що Кулеба, а не дермак, є дійсно МЗС? Аргументів немає, тому що Кулеба також пошився в кловуни.
:facepalm1:  :facepalm:
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

при блазні скурвився
а конкретно?
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

у цій авіакатастрофі може бути лише дві винні сторони - ми або вони
Ви дійсно вважаєте що є причини сумніватися хто ж винен? Наш президент сумнівається?

Вона сомневается, потому шо летчик Волошин на километровом суперистребителе СУ-МИГ ракетой из Бука сбил MH17. Диспетчер Карлос все видел, зуб дает  :gigi:
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

Яку правду? Яку істину?
Катастрофа, трагедія, що ще треба знати?
на що цей малий паразит натякає?
Що має статися найближчим часом?


Я не є прихильницею Зе.
Але що не так з цим повідомленням?
Чітка позначка рукотворності дії, яка призвела до страшної трагедії, висловлений жах від середньовічного дикунства того, хто своїми діями призвів до такої жахливої людської трагедії, упевненість у невідворотності реального покарання винуватців. Що не так?

ПС підозрюю, що тутешні ПЄСдючки сприймуть цей мій пост як команду "Фас!", але все ж таки?...


У вас роздвоєння особистості, чи це пишуть різні люди?
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

Краще б не відмазувалися, це просто еталонне дно

В Офісі президента пояснили, чому Володимир Зеленський не згадав про винність Росії в своєму Instagram-пості, присвяченому річниці катастрофи літака МН17. Причиною назвали "певний формат" для соцмереж

Про це повідомляє "УП". У пресслужбі підкреслили, що офіційна позиція українського лідера викладена на його сайті.

"Пости в різних соціальних мережах є додатковими інструментами комунікації з користувачами цих мереж. Крім того, відомий факт, що різні соціальні мережі мають свою специфіку, певний формат постів, деякі навіть обмежують кількість знаків у повідомленні", – сказано в заяві

видатні комунікатори не вміють писати пости так, щоб потім не пояснювати, що вони хотіли сказати  :laugh:
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

А потім мирослави обурено питають: чому америка нам не допомогає, не боронить нас від кацапів? І тут виходить главзебіл і каже: "Гаспадін Байден, чому Україна досі не в НАТО?"
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

А потім мирослави обурено питають: чому америка нам не допомогає, не боронить нас від кацапів? І тут виходить главзебіл і каже: "Гаспадін Байден, чому Україна досі не в НАТО?"

все йде до того, що блазень назабаром у Китая запитає, чому в нас ще не комунізм
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

перевожу - ЗЕ! - йопнутый бездарный дегенерат, не умеющий ТЕЗИСНО подать нужную инфу.
а скорее просто прокацапский гандон.
то не він писав, інший стиль. Просто це позиція кукловода, хто б він не був.
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

Какую правду он хочет встановить? Включить видео со следом от ракеты в воздухе. фото самого бука, записи о сбитой птичке и т.д. и ткнуть носом.
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

У вас роздвоєння особистості, чи це пишуть різні люди?
а що не так?
Чи заперечення мною свого прихильництва до Зе ОБОВ"ЯЗКОВО І БЕЗЗАПЕРЕЧНО має підтверджуватися моєю негативною критикою будь-якого його поста у твіттері?

ПС перший процитований вами мій пост був саркастичним, щоб ви розуміли)))
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

Какую правду он хочет встановить? Включить видео со следом от ракеты в воздухе. фото самого бука, записи о сбитой птичке и т.д. и ткнуть носом.
а яку правду мав встановити процес у Нюрнбергу 1945-1946?
Хіба і так було незрозуміло, що нацизм - це Зло?
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

а яку правду мав встановити процес у Нюрнбергу 1945-1946?
Хіба і так було незрозуміло, що нацизм - це Зло?
І що, до нюрнбергського процесу нацистів не називали злочинцями? Всі очікували на суд для встановлення істини? :facepalm1:
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

І що, до нюрнбергського процесу нацистів не називали злочинцями? Всі очікували на суд для встановлення істини? :facepalm1:
Тожі навіщо світові знадобився Нюрнберзький процес?
До речі, дуже шкода що тоді Штати не взяли ініціативу до своїх рук і попутно НА ПРОЦЕСІ не згадали про те, що 2 СВ розпочала не одна Німеччина
Уявляєте, наскільки іншим був би сьогодні світ, якби тоді разом з нацизмом було засуджено і інше Зло - Масковський більшовизм?

Зе висловив припущення - або хоча би віддалений натяк! - що Боїнг могли збити ЗСУ?
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

Тожі навіщо світові знадобився Нюрнберзький процес?
Для встановлення міри вини та засудження конкретних військових злочинців.
Зе висловив припущення - або хоча би віддалений натяк! - що Боїнг могли збити ЗСУ?
Ще цього не вистачало. Але ж він боїться назвати "ту сторону". Чомусь.
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

Для встановлення міри вини та засудження конкретних військових злочинців.
Ще цього не вистачало. Але ж він боїться назвати "ту сторону". Чомусь.
боїться тому що для нього, не росбук збив мн17. якщо, наприклад, ми знаємо з матеріалів розслідування біллінгкет та інших джерел, мс в Гаазі в т.ч., що мн 17 було збито росбуком, то ми про це заявляємо привселюдно. хто до цих пір вважає, що це не так, то він/вона і не звинувачує рф. до таких і належить зе.
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

Кнуроська зі смоктяшкін м типа клоуна не захищають, аж пар з вух летить  :pooh_lol:
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

Для встановлення міри вини та засудження конкретних військових злочинців.
Ще цього не вистачало. Але ж він боїться назвати "ту сторону". Чомусь.
Треба так розуміти, що до петро у вас не було претензій у цьому плані?
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

Кнуроська зі смоктяшкін м типа клоуна не захищають, аж пар з вух летить  :pooh_lol:
брись, балалайко  :D
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

Треба так розуміти, що до петро у вас не було претензій у цьому плані?
А до чого тут петро?
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

А до чого тут петро?
до того, що тенденція очевидно нездорова
з боку конкретних ніків до Зе висловлюються претензії (найчастіше - об"єктивно справедливі) у ситуаціях, де з боку цих самих ніків свого часу на адресу По лунали аплодисменти і оголошувалися чергові перемоги
а то й у набагато гірших моментах
не було у Зе в "активі" нічого схожого на Іловайськ, Дебальцеве, ДАП, катери у Керченській протоці (маю на увазі в плані дій "головнокомандувача"), не було (поки що) і зашкварів рівня Мудачука або приязного жмурукання з Хуйлом - а між тим жодного слова засудження від сьогоднішніх найзатятіших критиків Зе ми не чули, навпаки
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

з боку конкретних ніків до Зе висловлюються претензії
Ви пам'ятаєте прізвище діючого Президента? Ось тому і претензії до нього. А у вас всі, хто невдоволені Зе автоматично записуються в порохоботи.
Що стосується Дебальцево та Іловайску, то нинішній не отримав у спадок активних бойових дій, тому й не може бути таких зашкварів. Ви ж це і без мене чудово розумієте. Чи не так?
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

Ви пам'ятаєте прізвище діючого Президента? Ось тому і претензії до нього. А у вас всі, хто невдоволені Зе автоматично записуються в порохоботи.
Що стосується Дебальцево та Іловайску, то нинішній не отримав у спадок активних бойових дій, тому й не може бути таких зашкварів. Ви ж це і без мене чудово розумієте. Чи не так?
я не змогла доходчіво пояснити чи ви не налаштовані на розуміння ?
Добре. Спробую ще раз. Знаєте таку юзерку tom_cat? От її критика Зе сприймається цілком адекватно і ні у кого не повернеться язик обізвати її "порохоботом".

ПС Бойові дії обов"язково передбачають зашквари головнокомандувача? І це теж зашквар.
Почуємо колись про Зе щось аналогічне жмуруканню за рівнем огидної ганебності ? І навіть без іловайська та Дебальцевого, які передували жмуруканню.
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

Бойові дії обов"язково передбачають зашквари головнокомандувача?
Звісно ні. Але ж у нас не має нагоди подивитись, які б зашквари були/не були б у Зе.
Що стосується катерів в керчинській протоці, то я не розумію того вою, що навколо цієї події. Українські катери йшли українськими водами. Чи ви не визнаєте що той прохід був цілком законним?
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

Звісно ні. Але ж у нас не має нагоди подивитись, які б зашквари були/не були б у Зе.
Що стосується катерів в керчинській протоці, то я не розумію того вою, що навколо цієї події. Українські катери йшли українськими водами. Чи ви не визнаєте що той прохід був цілком законним?
Крим це Україна. Сідай на потяг 27 і ти на морі
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере
LSD

Я не є прихильницею Зе.
Але що не так з цим повідомленням?
Чітка позначка рукотворності дії, яка призвела до страшної трагедії, висловлений жах від середньовічного дикунства того, хто своїми діями призвів до такої жахливої людської трагедії, упевненість у невідворотності реального покарання винуватців. Що не так?

ПС підозрюю, що тутешні ПЄСдючки сприймуть цей мій пост як команду "Фас!", але все ж таки?...
Черговий раз, я не всралася... :D
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере
LSD

Тожі навіщо світові знадобився Нюрнберзький процес?
До речі, дуже шкода що тоді Штати не взяли ініціативу до своїх рук і попутно НА ПРОЦЕСІ не згадали про те, що 2 СВ розпочала не одна Німеччина
Уявляєте, наскільки іншим був би сьогодні світ, якби тоді разом з нацизмом було засуджено і інше Зло - Масковський більшовизм?

Зе висловив припущення - або хоча би віддалений натяк! - що Боїнг могли збити ЗСУ?
:D А що,є ще третій варіант?
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

Що стосується катерів в керчинській протоці, то я не розумію того вою, що навколо цієї події. Українські катери йшли українськими водами. Чи ви не визнаєте що той прохід був цілком законним?
прохід через арку посеред ночі є законним підходом до вашого дому, незважаючи на бандюків які часто водяться у тій арці
Ви накажете своїй дитині йти сміливо через ту арку посеред ночі, а бандюкам, які ймовірно трапляться дитині на шляху, просто сказати, що вони неправі?
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

Черговий раз, я не всралася... :D
Всралося ти, всралося..Позбувайс я ілюзій, може тоді почнеш рух до видужання
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

Крим це Україна. Сідай на потяг 27 і ти на морі
(tu) і синьо-жовтий прапор щоб не забув з собою прихопити
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере

Россия впервые пожаловалась в ЕСПЧ на другое государство — Украину (сюрприз).
Москва, в частности, возложила на Киев ответственность за гибель мирного населения Донбасса и крушение рейса MH17.
https://meduza.io/news/2021/07/22/rossiya-pozhalovalas-na-ukrainu-v-espch-vozlozhiv-na-kiev-otvetstvennost-za-gibel-mirnogo-naseleniya-donbassa-i-krushenie-reysa-mh17
   
Re: MH17. ЗЕ! в Твиттере
ATF

А збитий в Ірані літак він вже забув?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія