Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Америка від краю і до краю. Автоподорож. (Фото. Багато.)

Я знаю про монотонні дороги. Коли три дні пейзаж не міняється. І мені всі в один голос говорять, що на сході немає на що дивитись. Тисячі кілометрів одноманітних прерій. Тільки починаючи з Онтаріо і далі на схід щось починається.

Треба їздити на захід. Там WAW. Але ОДИН РАЗ треба побачити все. Тому мабуть таки один раз проїдемо.


Заїдьте в Квебек на Лабрадор! Там красотіща! Route 138 + Route 389 + Road 500  (tu)
   
Хайвей 1. Він же PCH

101-е шосе є на всіх картах

Поясніть, будь-ласка, що ви маєте на увазі, яка різниця між тими поняттями та трасами. І що таке РСН?
   
Показати зображення...
Где пустые ржавые бочки, брошенная техника, где черные лужища нефти и изгаженная земля,

я вас спрашиваю! Где? Картинка какаято, а не дОбыча! :gigi:

И такое есть, но технику не бросают, вывезти проще. Напор в таких скважинах маленький, фонтана нет. Качают может пару тыс литров в день.
   
101-е шосе є на всіх картах
Показати зображення...
Поясніть, будь-ласка, що ви маєте на увазі, яка різниця між тими поняттями та трасами. І що таке РСН?

Rt. 1 обычно старые дороги от царя Панька. В две полосы со светофорами. 101 получше, но в систему федеральных дорог она на входит.

По первой в Калифорнии лучше ехать на север от Лос-Анжелеса до Монтеррея. Только не пристраивайтесь за дегенератами в моторхоме(с). Будете ехать два дня.

Если интересуют подробности, скажите.
   
Я так і не зрозумів, звідки в Саскачевані серед прерій набрались ці соляні озера, що сіль можна добувати відкритим способом.

Показати зображення...

колись там давно-давно було море і висохло.
   
цікава подорож, маковій ще і розповідач талановитий і терплячий! респект!
   
А взагалі, Маковій, треба було по PCH їхати - більше б задоволення отримав
   
Огромное спасибо уважаемым Маковею и супруге за труд! Планы - в жизнь! Желаю, чтобы путешествий-наград было, как у Брежнева на парадном кителе)))))))

Останнє редагування: 5 липня 2015 00:29:30 від Каманя
   
Ще раз перечитав. Супер:)
Дякую!
   
101-е шосе є на всіх картах
Показати зображення...
Поясніть, будь-ласка, що ви маєте на увазі, яка різниця між тими поняттями та трасами. І що таке РСН?



1 - це не шосе, це просто дорога яка йде лівіше від 101.
   
Rt. 1 обычно старые дороги от царя Панька. В две полосы со светофорами. 101 получше, но в систему федеральных дорог она на входит.

По первой в Калифорнии лучше ехать на север от Лос-Анжелеса до Монтеррея. Только не пристраивайтесь за дегенератами в моторхоме(с). Будете ехать два дня.

Если интересуют подробности, скажите.

Від СД до ЛА теж дуже гарно, та і від Санта Круз до  СФ дуже гарні краєвиди
   
Показати зображення...
Где пустые ржавые бочки, брошенная техника, где черные лужища нефти и изгаженная земля,

я вас спрашиваю! Где? Картинка какаято, а не дОбыча! :gigi:
.   Я працював в N. Dakoti на нафті в 2014.  Я не знаю як виглядає нафта (!!!!).  .-.. Ніде не було пролито .....  :facepalm: кажуть зеленкувата
   
Fraking oil.... But boom is over :(
   
Маковію, вимагаю продовження!  :clapping:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія