Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кароффка спрашуває..

Re: Кароффка спрашуває..

Ну вибач твою сраку жирну сраку я точно цілувати не буду )))

   
Re: Кароффка спрашуває..

у мисці? Воно не компактне.
то й що?
   
Re: Кароффка спрашуває..

Я прийшлов поглумитись однієї тп)))

Приємно ж підтвердити свою правоту.

Яке ж ти примітивне
єббать... І це пише модератор форуму, який вже нормально тьотку виїбать не може без придушування.. Тобто, воно настільки ущєрбне, що вже без кнопки, тобто, абсолютної влади хоч над кимось воно вже не може справляти свої потреби і природні функції та компенсувати свої пройоби..  :facepalm:

Мндааа..  уйобищне ти созданіє, якщо весь вечір все скачеш за однією тьоткою, якій ти і даром не нужен ні з твоїм багатством, ні без нього...  Бо я ніяк не зрозумію, якого ти хуя припиздячилося у мою гілку зі своїм серлинням який ти багатий, а хоч якусь захудалу, лохушку, яка погодилася б з тобою віка доживати, купити не спроможний, бо не тільки заради тебе самого, а й заради твоїх статків шось вони на тебе не клюють.
   
Re: Кароффка спрашуває..

то й що?
як це то й шо??? Воно на базарі продається у баночці. І ти в себе вдома теж його тримаєш у баночці, а не в мисці чи в кастрюлі як первоначально. То розігрівати його чи ні? Воно не втратить свої функції? Не кажучи вже про смак.
   
Re: Кароффка спрашуває..

Ну вибач твою сраку жирну сраку я точно цілувати не буду )))
не вибачу, ссука, цілюй, я сказала, якшо вже приперлося до мене у двір!!  :punish:
   
Re: Кароффка спрашуває..

Любиш придушення бачу запала тобі ця тема ))))
Але тебе не вийде придусити під час сексу
   
Re: Кароффка спрашуває..

Любиш придушення бачу запала тобі ця тема ))))
Але тебе не вийде придусити під час сексу
ти їбанувся. Це не я цю хуєту принесла на форум. Це саме тебе дуже хвилює ця тема. А я лише глумлюся з приводу неї над тобою. От оце реальний глум, а не оті твої соплі, якими ти намагаєшся тут всіх переконати, який ти невїбенний мачо, а стрючечок вже не тойво без стимуляції..
   
Re: Кароффка спрашуває..

То то пердак в тебе горить
Що простині строчиш і теми ліпиш))))))

Дура який глум якщо ти брешеш , а брехня не зачіпає .
Це баб зачіпає))))

Хоча я пишу тільки правду і твій пукан палає )))
   
Re: Кароффка спрашуває..

Ти їбанько припєздєнне, шо б ти не пезділо про мене, ти це все робиш у МОЇЙ гілці. Тому пердак рвонув не у мене, а у тебе при самому тільки виді мого ніка.

Їбанат ущєрбний, який без кароффки жить не може.  :weep:
   
Re: Кароффка спрашуває..

Та мені все рівно чия це гілка .
Просто маю сьогодні натхнення .

   
Re: Кароффка спрашуває..

як це то й шо??? Воно на базарі продається у баночці. І ти в себе вдома теж його тримаєш у баночці, а не в мисці чи в кастрюлі як первоначально. То розігрівати його чи ні? Воно не втратить свої функції? Не кажучи вже про смак.
якшо ти про мед, то його успішно мона відігріти
   
Re: Кароффка спрашуває..

.
   
Re: Кароффка спрашуває..

якшо ти про мед, то його успішно мона відігріти
логіка і твоя магістратура - це зовсім різні речі, які ніколи не те що не трахалися у твоєму мозку, а й поряд ніколи там не пробігали і навіть не перетиналися.  :facepalm:  прасці. Але, бл ядь.. ти постійно мене примушуєш на таку реакцію на твої дописи.. Ну, який дурень, спрашуєцця, буде тримати у мисці мед настільки довго, щоб він встиг засахаритися? Особливо, якшо він натуральний і тільки щойно викачаний. Адже для його засахарювання потрібен час не менше 3-6 місяців. Ти впевнений, що я настільки тупа, щоб отак по-дебільному розбазарювати таку  тендітну і ніжну продукцію, яка дуже залежить від зовнішніх температур аж до втрати своїх цілющих властивостей?

А запитувала я ось про оце:



І ось оце:



Це рука ДВОХ різних пасічників. Один здирає забрус тоненько, другий зрізає суцільним шаром, не жаліючи меду. Який з них робить це правильніше? Забрус, зрізаний суцільним шаром, дуже смачний, ніжний і ніби сам тане в роті. А той здертий - ніби сам віск жуєш, наче в церкві свічку....
Мені забрус цінніший за сам мед. Ось так...

Писи. Вже доїдаю, тому вже немає чого перекладати. А їсти його треба вміючи. Із галетним печивом, маслом і гарячим чаєм чи кавою. Інакше - то на вітер викинута продукція як "пиво без риби - гроші на вітер".


Останнє редагування: 22 серпня 2023 07:36:55 від Karoffka
   
Re: Кароффка спрашуває..

.
що сказати хотів?

Вже можеш і не говорити - немає сенсу. Тут.
   
Re: Кароффка спрашуває..

логіка і твоя магістратура - це зовсім різні речі, які ніколи не те що не трахалися у твоєму мозку, а й поряд ніколи там не пробігали і навіть не перетиналися.  :facepalm:  прасці. Але, бл ядь.. ти постійно мене примушуєш на таку реакцію на твої дописи.. Ну, який дурень, спрашуєцця, буде тримати у мисці мед настільки довго, щоб він встиг засахаритися? Особливо, якшо він натуральний і тільки щойно викачаний. Адже для його засахарювання потрібен час не менше 3-6 місяців. Ти впевнений, що я настільки тупа, щоб отак по-дебільному розбазарювати таку  тендітну і ніжну продукцію, яка дуже залежить від зовнішніх температур аж до втрати своїх цілющих властивостей?

А запитувала я ось про оце:

Показати зображення...
І ось оце:

Показати зображення...
Це рука ДВОХ різних пасічників. Один здирає забрус тоненько, другий зрізає суцільним шаром, не жаліючи меду. Який з них робить це правильніше? Забрус, зрізаний суцільним шаром, дуже смачний, ніжний і ніби сам тане в роті. А той здертий - ніби сам віск жуєш, наче в церкві свічку....
Мені забрус цінніший за сам мед. Ось так...

Писи. Вже доїдаю, тому вже немає чого перекладати. А їсти його треба вміючи. Із галетним печивом, маслом і гарячим чаєм чи кавою. Інакше - то на вітер викинута продукція як "пиво без риби - гроші на вітер".
мед, дорогенька, особліво ріпаковий - тобі за місяць кристалізується. який дурень буде тримати? переважна більшість. ти можеш з"їсти за раз ну хоча б 50л? :lol: я тобі серед зими продам відігрітий мед, і ти нічого не зрозумієш....
щодо забрусу, і як правильно-і так, і сяк, залежно від результату, якого хочеш досягнути
   
Re: Кароффка спрашуває..

мед, дорогенька, особліво ріпаковий - тобі за місяць кристалізується. який дурень буде тримати? переважна більшість. ти можеш з"їсти за раз ну хоча б 50л? :lol: я тобі серед зими продам відігрітий мед, і ти нічого не зрозумієш....
щодо забрусу, і як правильно-і так, і сяк, залежно від результату, якого хочеш досягнути
а я про шо?  :facepalm:
Переважна більшість місяцями/роками тримає мед у мисці замість скляної чи бідонної тари?  :facepalm: госсподи, які таракани їбуться в твоєму мозку... Ти точно маєш хоч якесь відношення до пасіки?

Я не про ріпаковий. Я про соняшниковий, який саме зараз вже викачується, бо в наших широтах саме зараз відцвіли соняхи.
   
Re: Кароффка спрашуває..

а я про шо?  :facepalm:
Переважна більшість місяцями/роками тримає мед у мисці замість скляної чи бідонної тари?  :facepalm: госсподи, які таракани їбуться в твоєму мозку... Ти точно маєш хоч якесь відношення до пасіки?

Я не про ріпаковий. Я про соняшниковий, який саме зараз вже викачується, бо в наших широтах саме зараз відцвіли соняхи.
у тебе всього лиш дві нещасні мисочки. мої сусіди за день з таким об"ємом справляться!
п.с. ти говорила про мед взагалі, а не про соняшниковий. його також можу тобі відігріти
щодо 50л одним рипом ти так і не відповіла
   
Re: Кароффка спрашуває..

у тебе всього лиш дві нещасні мисочки. мої сусіди за день з таким об"ємом справляться!
п.с. ти говорила про мед взагалі, а не про соняшниковий. його також можу тобі відігріти
щодо 50л одним рипом ти так і не відповіла
хто сказав нещасні? Шасливі! Але то вже четверта і пята мисочки, насікундачьку.
Сорт меду не має значення його ніякий дебіл не триматиме у мисці роками. Окрім тебе, звичайно. Не має значення 5 чи 50 кг меду - його не варто без потреби піддавати впливу підвищених температур, якщо ти не маєш намір, наприклад, його пофасувати на продаж. А для власного використання ти можеш і кописткою надовбати, або ще з осені пофасувати у скляну літрову або півлітрову тару.

Так шта, що пасічник, що бджоляр з тебе нікудишній. Мася.
   
Re: Кароффка спрашуває..

Але якщо ти так дуже хочеш надіслати мені забрусу, то я не відмовлюся. Адекватна ринкова ціна влаштовує. Чим більше, тим краще. Записуй адресок.
   
Re: Кароффка спрашуває..

хто сказав нещасні? Шасливі! Але то вже четверта і пята мисочки, насікундачьку.
Сорт меду не має значення його ніякий дебіл не триматиме у мисці роками. Окрім тебе, звичайно. Не має значення 5 чи 50 кг меду - його не варто без потреби піддавати впливу підвищених температур, якщо ти не маєш намір, наприклад, його пофасувати на продаж. А для власного використання ти можеш і кописткою надовбати, або ще з осені пофасувати у скляну літрову або півлітрову тару.

Так шта, що пасічник, що бджоляр з тебе нікудишній. Мася.
я ж чорним по білому написав- тобі продати! :lol:
   
Re: Кароффка спрашуває..

я ж чорним по білому написав- тобі продати! :lol:
бля дь, ти чого такий переляканий? Я ж чорним по білому тобі написала: продай мені забрус. Кілограмів 7-10+.

Кажи суму, кидай у приват картку.
   
Re: Кароффка спрашуває..

Мася, то я не пойняла, бліадь, де мій забрус?
Ти якщо щось пообіцяв, то виконуй!

І да, чюдь не забула.

У мене на огороді виросли ось такі стрючечьки. Дик, я до чого веду: якщо у тебе стрючечок такий як оті крайні справа, або посередині - вези мені забрус прямо зараз - оплачу потрійну вартість і доставку забрусу і стрючечка. Якщо ж у тебе стрючечок такий як ото зліва чи зліва вгорі, то сиди де сидиш, бо мені потрібен час на подумать, що з таким стрючечком робити і куди його приткнути, бо з таким і поварьонна книга і кама с утра безсилі...
   
Re: Кароффка спрашуває..

логіка і твоя магістратура - це зовсім різні речі, які ніколи не те що не трахалися у твоєму мозку, а й поряд ніколи там не пробігали і навіть не перетиналися.  :facepalm:  прасці. Але, бл ядь.. ти постійно мене примушуєш на таку реакцію на твої дописи.. Ну, який дурень, спрашуєцця, буде тримати у мисці мед настільки довго, щоб він встиг засахаритися? Особливо, якшо він натуральний і тільки щойно викачаний. Адже для його засахарювання потрібен час не менше 3-6 місяців. Ти впевнений, що я настільки тупа, щоб отак по-дебільному розбазарювати таку  тендітну і ніжну продукцію, яка дуже залежить від зовнішніх температур аж до втрати своїх цілющих властивостей?

А запитувала я ось про оце:

Показати зображення...
І ось оце:

Показати зображення...
Це рука ДВОХ різних пасічників. Один здирає забрус тоненько, другий зрізає суцільним шаром, не жаліючи меду. Який з них робить це правильніше? Забрус, зрізаний суцільним шаром, дуже смачний, ніжний і ніби сам тане в роті. А той здертий - ніби сам віск жуєш, наче в церкві свічку....
Мені забрус цінніший за сам мед. Ось так...

Писи. Вже доїдаю, тому вже немає чого перекладати. А їсти його треба вміючи. Із галетним печивом, маслом і гарячим чаєм чи кавою. Інакше - то на вітер викинута продукція як "пиво без риби - гроші на вітер".
Клопотенко каже що це безцінний додаток до мішленівських страв.
   
Re: Кароффка спрашуває..

Мася, то я не пойняла, бліадь, де мій забрус?
Ти якщо щось пообіцяв, то виконуй!

І да, чюдь не забула.

У мене на огороді виросли ось такі стрючечьки. Дик, я до чого веду: якщо у тебе стрючечок такий як оті крайні справа, або посередині - вези мені забрус прямо зараз - оплачу потрійну вартість і доставку забрусу і стрючечка. Якщо ж у тебе стрючечок такий як ото зліва чи зліва вгорі, то сиди де сидиш, бо мені потрібен час на подумать, що з таким стрючечком робити і куди його приткнути, бо з таким і поварьонна книга і кама с утра безсилі...
Показати зображення...

оцей малесенький зверху на фото ліворуч - то мій. :D
   
Re: Кароффка спрашуває..

оцей малесенький зверху на фото ліворуч - то мій. :D
кімнатний, шолє?  :gigi:  я кімнатних свіжих з'їдаю 5-7, консервованих 9-12 за раз. Великих, відповідно, 3-4 і 5-7.
Рецепт мені класний у минулому році підогнали. В цьому році купила два десятки розсади, то відрами збираю, як не дивно. Вже 5 літрових баночок закатала.
   
Re: Кароффка спрашуває..

бля дь, ти чого такий переляканий? Я ж чорним по білому тобі написала: продай мені забрус. Кілограмів 7-10+.

Кажи суму, кидай у приват картку.
мася, ну скільки я ще буду ждадь свій забрус? Висилай швиденько!!

Мед мене не особо цікавить. А от забрус.. або поламані рамки...

Мася, нє малчі на міня! Зроби добре діло.
   
Re: Кароффка спрашуває..

Кадрочь, по темі гілки:

Обдерла попередню штукатурку зі стін і покрівлю. Вже 4 мішки по 20 кг клею для газоблоків виробила. Поштукатурила під покрівлею арку і стіни під гідроізоляцію підземну. Висихає, потім пошліфую наждачкою, і почну мастікою гідроізоляційною покривати, а підземку ізолюю ще й рубероїдом. Від мякої чепепички довелося відмовитися (замінила на ще одне відро мастіки, щоб вистачило), бо арка похила, черепичка може попливти на сонці. Буде покрівля із самої мастіки і щороку косметично коригуватиметься. Поки що так.
   
Re: Кароффка спрашуває..



Хто маладєц?? Кароффка маладєц!!!  X(

Це ще тільки перший шар мастіки промазано.


Мася, і не дай бог ти не вийдеш за мене заміж коли я вже повністю доведу свій погрібник до ума!!! Я шо, бльадь, здря старалася????!!!  :punish:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія