Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

**Проблема з редагуванням чи створенням тем після банів/поновлення профілю - СЮДИ

почистив тістечка на одному із пристроїв, а пароль забув. Хотів відновити, але mail  не приходить
   
почистив тістечка на одному із пристроїв, а пароль забув. Хотів відновити, але mail  не приходить

Дякую тобі Йоже що переймаєшся цим.
   
Щоб вирішити питання - просто повідомте, що воно у вас є. Не повідомите (у будь-який спосіб) - про це ніхто і не дізнається. Бо в системі цього глюка не видно, тільки якщо регулярно вручну перебирати всі тисячі профілей юзерів, а цього робити не будуть.

якщо у вас з якогось пристрою злетів фуп, а ви не можете ніяк згадати свій пароль, за яким вже сто років автоматично заходите сюди /або/ втратили доступ до реєстраційної пошти - то напишіть мені в особисті. І одразу вкажіть мейл, на який вам вислати новий пароль
Автоматика на фупі глючить, розсилка йде в ручному режимі
   
почистив тістечка на одному із пристроїв, а пароль забув. Хотів відновити, але mail  не приходить

будь ласка перевір свою пошту, яку ти мені вказав
тобі надійшов лист з новим паролем, за яким ти можеш потрапити на фуп.

Якшо є проблеми, мій вайбер +380674492680
   
Пропала функция редактирования, почините пожалуйста)))
   
в мене теж немає редагування та створення тем
   
Пропала функция редактирования, почините пожалуйста)))
в мене теж немає редагування та створення тем

перевірте зараз. Редагування доступне десь 15 хвилин після створення допису або теми. Далі фсьо
Нова тема/нове опитування знаходиться наверху в клубі


на мобільному - теж наверху, під переліком сторінок. Три горизонтальних риски у верхньому правому кутку - меню форума.
   
Все добре, гедагування зьявилося, дякую.)))
   
перевірте зараз. Редагування доступне десь 15 хвилин після створення допису або теми. Далі фсьо
Нова тема/нове опитування знаходиться наверху в клубі
Показати зображення...
на мобільному - теж наверху, під переліком сторінок. Три горизонтальних риски у верхньому правому кутку - меню форума.
Показати зображення...
є, дякую!
   
пошук вимкнено у цілях безпеки. Через нього йдуть спроби зламати форум

 (tu) Це рішучий крок! Красіво!  :gigi:

можна, ще, до речі, засєріть деякі розділи форуму, бо там теж можуть хакери залізти!
   
(tu) Це рішучий крок! Красіво!  :gigi:

можна, ще, до речі, засєріть деякі розділи форуму, бо там теж можуть хакери залізти!

які люди і без охорони. Дзіпа, рада бачити тебе
   
які люди і без охорони. Дзіпа, рада бачити тебе

Спасіба!  :dance:
   
Створювати теми для мене неактуально, бо зі створювачами тем конкурувати важко  :)  а от можливість редагувати власні повідомлення від орфографічно-стилістичних помилок не завадила б.
Будь ласка, Їжачок  :-B
   
Створювати теми для мене неактуально, бо зі створювачами тем конкурувати важко  :)  а от можливість редагувати власні повідомлення від орфографічно-стилістичних помилок не завадила б.
Будь ласка, Їжачок  :-B
перевір зараз.
редагування працює 15 хв, потім фсьо
   
Тест.
Редагується! Велике дякую  :-B
   
Якшо є проблеми, пишіть на мій вайбер +380674492680
вирішимо, допоможемо

ап.
   
йожа, дякую
велком :)

ну і тему заодне апну. Нагадую, якшо хтось не може зайти на фуп, трабли з логінами, поштою чи функціоналом ніка - маякуйте. Це глюки форуму, їх можна виправити в ручному режимі.
   
Щодо реєстрації нових юзерів - вона можлива, через особисту рекомендацію. Пишіть Аміду або сюди
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=2289

а посмотрите профиль профилактика, по бан листу он в бане до 29.06, но бан в профиле не светится и ник не перечёркнутый. Спасибо
   
ап

Мінмен, треба не скиглити по різних гілках, що в тебе шось не працює, а просто стукнутись сюди. або будь де в адмінці. І все. Перевір свій функціонал зараз бдлск
   
ще раз нагадую: якщо у вас щось перестало працювати - це скоріш за все глюк системи після виходу з бану чи тривалої відсутності. Ніхто нічого не робить "спеціально" чи "зловтішно".
Цих глюків зсередини не видно. Не повідомите про проблему - її ніхто не виправить.
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=2289

а посмотрите профиль профилактика, по бан листу он в бане до 29.06, но бан в профиле не светится и ник не перечёркнутый. Спасибо

у нього стоїть бан "рід онлі", тому нік не перекреслений
   
усі, хто повідомив про проблему, - перевірте бдлск зараз свій функціонал. Має працювати
   
ап. Або пишіть на пошту svitlana.bykova@gmail.com

ап
   
у мене так таки й не працює  :weep:
   
у мене так таки й не працює  :weep:

можливо, проблема с масштабуванням форуму в твоєму телефоні - ?
спробуй порухати картинку на екрані вверх-вниз-вправо-ліво.  Серйозно. Я сама так прокалувалась не раз - а потім знаходила потрібні кнопки чи віконця хз де взагалі "за межами" екрану, і геть не в тих місцях, до яких звикла. Іноді кнопки "ховались" під іншими кнопками чи вікнами - доводилось зменшувати масштаб і розміри шрифтів в налаштуваннях телефону, - щоб все, що треба, влізло

Останнє редагування: 4 серпня 2022 18:15:41 від африканский_йож
   
Когда уже исправят работу кнопки (ссылки) "Нове"? Жмешь, а оно вместо того, что ты еще не читал, кидает в середину страницы как правило, надо опять все проматывать и искать, на каком посте ты остановился в прошлый заход.

Причем раньше эта ссылка работала четко — показывала первым именно "Нове", то, что ты еще не видел. А сейчас какой-то беспредел через анал.

ИМХО это все оттого, что в ветках сейчас куча вставок из телеги и твитера. Форум криворукие сделали так, что сначала загружается страница на реально первый новый пост, а только потом начинают подтягиваться (загружаться) все эти циганские кибитки из телеги и твитера. В результате после их загрузки все смещается (они ведь требуют места) и страницу приходится проматывать, чтоб вернуться к первому новому посту. Нужно сделать наоборот — браузер должен ждать, пока полностью загрузится весь контент страницы, а только потом делать прокрутку к месту первого нового поста.

Это можно сделать?
Підкрутка після дозавантаження контенту скриптами — це теж тільки скриптом, а в них, наскільки я зрозумів, підтримки нема. Взагалі правильніше було б натомість виводити просто лінки на той сторонній контент, як дописувач і запостив, а поряд кнопку "Показати". Деякі сторінки взагалі не завантажуються на слабких гаджетах, як-от гумор чи пісні, де купа роликів, твітів і т. ін.
   
Тут не потрібне техобслуговування.. якщо система нормально налаштована, вона працює десятками років
якщо  :buba:
   
пошук вимкнено у цілях безпеки. Через нього йдуть спроби зламати форум
Мама мія... У вас там що, нема валідації/санації запитів, вставляються як є у скрипт PHP?
Це енциклопедична дірка в захисті, як дитячий мат у 3 ходи.
   
можливо, проблема с масштабуванням форуму в твоєму телефоні - ?
от йолкі...
і справді перевірила - з телефону то якраз все нормально, весь функціонал доступний
виходить, що проблема чисто у моєму ноуті
завтра буду шукати
Дякую, Йож!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія