Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

;o пхоже на мародерство

Re:  ;o пхоже на мародерство

Если помещение используется для доступа к информации с грифом (связь и так далее) то, помещение автоматически попадает под ограниченый доступ, если в помещении могут находится люди которые не имеют доступа, оборудывается дополнительное помещение (кабинка, комната...) с ограниченным доступом (специальный ключ, журнал итд) эта комната/кабинка должна иметь защищенность от несанкционированног о/случайного доступа. Для оконечного оборудования которое обеспечивает доставку)))) секретной информации (коммутаторы, сервера И так далее...), оборудывается отдельное помещение также с ограниченным доступом, с охраной и персоналом который допущен к работе с ним... и ещё куча всего. И пох, это телефонная трубка или монитор. Все это проводится через соответствующие ведомства документами.
 Если условия выполнены то вопросов нет
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Если Зе не раскрутит это дело то на нем можно ставить точку .Потому что, в таком случае, перед нами будет п*здобол ,типа Луценка.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Если помещение используется для доступа к информации с грифом (связь и так далее) то, помещение автоматически попадает под ограниченый доступ, если в помещении могут находится люди которые не имеют доступа, оборудывается дополнительное помещение (кабинка, комната...) с ограниченным доступом (специальный ключ, журнал итд) эта комната/кабинка должна иметь защищенность от несанкционированног о/случайного доступа. Для оконечного оборудования которое обеспечивает досту секретной информации, оборудывается отдельное помещение также с ограниченным доступом, с охраной и персоналом который допущен к работе с ним... и ещё куча всего. И пох, это телефонная трубка или монитор. Все это проводится через соответствующие ведомства документами.
 Если условия выполнены то вопросов нет
Ви думаєте ці дебіли зрозуміли що ви написали?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Я в своєму житті чужої копійки не взяла, так що заткни пельку.

Орендоване тириш? Без документів і актів прийому-передачі?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Alexander Pavlovsky Я так понимаю, шо все, шо он подарил армии о чем кричали на каждом углу, славя его бескорыстие и подвижничество, он тоже заберёт?
:D  (tu)
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Орендоване тириш? Без документів і актів прийому-передачі?
А що так можна? Поділіться досвідом може і я чомусь навчусь.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Если помещение используется для доступа к информации с грифом (связь и так далее) то, помещение автоматически попадает под ограниченый доступ, если в помещении могут находится люди которые не имеют доступа, оборудывается дополнительное помещение (кабинка, комната...) с ограниченным доступом (специальный ключ, журнал итд) эта комната/кабинка должна иметь защищенность от несанкционированног о/случайного доступа. Для оконечного оборудования которое обеспечивает доставку)))) секретной информации (коммутаторы, сервера И так далее...), оборудывается отдельное помещение также с ограниченным доступом, с охраной и персоналом который допущен к работе с ним... и ещё куча всего. И пох, это телефонная трубка или монитор. Все это проводится через соответствующие ведомства документами.
 Если условия выполнены то вопросов нет

І що? Тут серваки фізично винесли, який на хрен обмежений доступ?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

:D  (tu)
Не такие уж и тапочки.Понятно что дело не в мониторах а в памяти.А там ,зная нашего Петра,информация может такая что мама не горюй.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

А що так можна? Поділіться досвідом може і я чомусь навчусь.

Пєтя навчить. Акти де і договір оренди?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Пєтя навчить. Акти де і договір оренди?
Питайте у голови АП, акти в бухгалтерії, чи вони їх вже викинули?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Та фіг з ним, чиї там сервери. То залізо. Але то не просте залізо. Воно коштує в сотні раз  дешевше тієї інформації що на них розташована.І та інформаці кнуром теж в аренду бралась? І повернулась власнику? ФСБ? Чи там петруха порнуху зберігав?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

если железо вернулось в нацбанк и цвк с соблюдением всех норм секретности (носители информации физически уничтожены), то норм.

если речь шла не об этих арендодателях, то хуже.

если сервера ушли обратно с жесткими дисками - совсем жопа.

пысы: носители информации (магнитные диски, оптические диски, магнитные ленты, ...), ушедшие за проходную сбу, оттуда не выходят обратно в целом виде. в контракте гарантия прописывается так, что носители не возвращаются для замены на новые в случае выхода из строя в гарантийный период. в сбу имеется спецоборудование для физического уничтожения винчестеров. никакого форматирования.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Питайте у голови АП, акти в бухгалтерії, чи вони їх вже викинули?

Ясно. Миші з'їли...
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Бл..ты тупое.
Как и все вы.
Техника из нбу шла на ап по передаче основных средств.
Вы все шестерки воровские, паханов отмазываете..
Демонстрируя воровскую психологи и мораль!
 Воровское право украсть.
 Что украли,то наше.
 Мы взялм наше,не ваше
 Оно вообще ничьё.
 Авыдакажити!
 Выдумание куч отмазок " какой касилёк"
Наглое игнорируя отягощающих факторов.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ясно. Миші з'їли...
Аха, зелені.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Аха, зелені.

А ті акти що в пєті теж зелені миші з'їли? Акти в двох примірниках складаються якщо що...
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Забрав монітори.
Ти ж не Зеленському ці монітори залишаєш, а Україні.
Ці монітори будуть служити на користь Україні.
Боже, який жлоб!
Майо... майо... жлобяра.

Це говорить про те, що йому насрати на Україну.
Нічого від серця він для України не робив.  (td)
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Интересно еще, что скажут западные партнеры, в т.ч. ЕС и НАТО, с которыми велись переговоры через этот сервер.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Забрав монітори.
Ти ж не Зеленському ці монітори залишаєш, а Україні.
Ці монітори будуть служити на користь Україні.
Боже, який жлоб!
Майо... майо... жлобяра.

Це говорить про те, що йому насрати на Україну.
Нічого від серця він для України не робив.  (td)

Насправді не в моніторах справа. В держ установі комп на ремонт віддавати з жорстким диском - бабам буде. А тут купа серваків безслідно зникають.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

А ті акти що в пєті теж зелені миші з'їли? Акти в двох примірниках складаються якщо що...
Ті акти що в Пєті він прид'явить якщо у зелених ідіотів хватить мізків розкручувати цю істерію далі. Але думаю? що на цьому і закінчиться, бо одне діло обісрати і злиняти, інше відповідати за свої слова.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ті акти що в Пєті він прид'явить якщо у зелених ідіотів хватить мізків розкручувати цю істерію далі. Але думаю? що на цьому і закінчиться, бо одне діло обісрати і злиняти, інше відповідати за свої слова.

Пред'явить, пред'явить. Тільки спочатку намалює. Підписувати хто буде? Гройсман чи Льоша ганчарєнка?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Забрав монітори.
Ти ж не Зеленському ці монітори залишаєш, а Україні.
Ці монітори будуть служити на користь Україні.
Боже, який жлоб!
Майо... майо... жлобяра.

Це говорить про те, що йому насрати на Україну.
Нічого від серця він для України не робив.  (td)
Так ви ж його погнали "сраними тряпками" і при цьому розраховували, що він вам щось залишить?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Пред'явить, пред'явить. Тільки спочатку намалює. Підписувати хто буде? Гройсман чи Льоша ганчарєнка?
Побачимо.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

 :gigi:

   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Так ви ж його погнали "сраними тряпками" і при цьому розраховували, що він вам щось залишить?

Где ты увидела "сраные тряпки" ;o  А, поняла, это так ты называешь демократичные выборы Президента Украины.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Где ты увидела "сраные тряпки" ;o  А, поняла, это так ты называешь демократичные выборы Президента Украины.
Я не побачила, я це почула... про це неодноразово говорять тут на фупі, а що ні?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Наприклад, у нас на роботі я можу принести власний телефон і його мені настроять на корпоративний імейл і т.п.

По логіці прихильники певної політсили, я повинна, коли піду, залишити його роботодавцю. За просто так  :weep:

Це МОЯ ВЛАСНІСТЬ, прихильники певної політсили недорізане!
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Наприклад, у нас на роботі я можу принести власний телефон і його мені настроять на корпоративний імейл і т.п.

По логіці прихильники певної політсили, я повинна, коли піду, залишити його роботодавцю. За просто так  :weep:

Це МОЯ ВЛАСНІСТЬ, прихильники певної політсили недорізане!

Єпанута, коли ти на телефоні винесеш базу клієнтів, тобі башку скрутять.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Порошенко жлобяра
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Насправді не в моніторах справа. В держ установі комп на ремонт віддавати з жорстким диском - бабам буде. А тут купа серваків безслідно зникають.

ви вже на 10-те коло пiшли
в чомусь хочете себе переконати?

   
Re:  ;o пхоже на мародерство

ви вже на 10-те коло пiшли
в чомусь хочете себе переконати?

На ФУПі когось переконувати? На хера? Маю час, маю 4g, чого б педрил не подрочити...
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Порошенко жлобяра
Та жуть... не залишив Зеленському апаратуру, а той вже губу розкатав як буде на десяти моніторах в танчики...
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Клоуни, вже ранок)
Ви заяву рюкзаканичу подали? Коли арешти будуть, чи знову тільки по3,14зділи і розбіглися ?)

Політичні-імпотенти, ні волі, ні сил)))
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Что следствие? Есть информация?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

ви вже на 10-те коло пiшли
в чомусь хочете себе переконати?
Вас там на Троєщині спєцом вибирають? IQ = 25% :lol:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Порошенко жлобяра

читайте ще разОк
«Вся техника для ситуационной комнаты Президента была арендована на деньги Петра Порошенко и соответственно возвращена арендодателю. Никакой конфиденциальной информации на серверах не сохранялось, доступ к ней обеспечивался только on-line», — заявил Цеголко.

якщо з першого разу не дiйдЕ
стукнiЦЦя головою в монiтор
i спробуйте прочитати ще разочОк



   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Alexander Pavlovsky Я так понимаю, шо все, шо он подарил армии о чем кричали на каждом углу, славя его бескорыстие и подвижничество, он тоже заберёт?

Зброя купувалася за рошенівські гроші, але поступала на баланс МО, то була тристороння угода і власником зброї є МО.
Кулі, які за рошенівські гроші куплені і застрягли в покидьках по той бік фронту, можеш собі на пам'ять виколупати, навряд чи Порох тобі щось за те кине в провину.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Насправді не в моніторах справа. В держ установі комп на ремонт віддавати з жорстким диском - бабам буде. А тут купа серваків безслідно зникають.
А це вже підпадає під статтю диверсія і державна зрада, заволодіння інформацією з держними таємницями людьми, які не мають до цього права.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ну тут немає протиріччя якщо допустити що техніку орендували у нацбанка.
Шимків каже -купували за бюджетні гроші.
і?
немає тут ані власної техніки пєтрушки
немає тут і арендованої техніки
тут державна техника. і він її украв.
злодюга-президент екс.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Зброя купувалася за рошенівські гроші, але поступала на баланс МО, то була тристороння угода і власником зброї є МО.
Кулі, які за рошенівські гроші куплені і застрягли в покидьках по той бік фронту, можеш собі на пам'ять виколупати, навряд чи Порох тобі щось за те кине в провину.
Тристороння це як?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія