Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вибори Президента України. ІІ тур. Порошенко-Янукович.

тобто голосували б за Януковича при такому виборі, я вірно зрозумів Ваш крік души?
Ні. Я пропоную голосувати або за Яроша або за Коломойського. Або за їх кандидата, якого вони виставлять. Ще є Садовий.
   
проти всiх.
не буду за говно голосовать
   
мильйонный раз для обитателей Дурдома терпеливо поясняю - Янука к власти привела Йуля со товарищи.
Все навпаки. Ющенко до влади привела якраз Юля. А ось овоча до влади привів вже Ющенко.
   
Що ж робити - хтось таки буде обраний, скільки б громадяни не самоусувалися від виборів і незалежно від того, чи є у бюлетені пункт "Не підтримую жодного з кандидатів".
А щодо "подружки" - можна багато що теревенити. Чому ж в Ростов злиняла інша "подружка", а не Тимоха, коли її до суду тягали? Можливостей там було повно.

Ты меня не спрашивай, что было тогда. Для меня тогда было лучшим вариантом что-бы эти две гниды друг-друга загрызли. И сегодня не при каких условиях не не проголосую за оставшвшийся кусок дерьма, как и все противсихи. И "абы не Янык" тоже за нее не проголосуют.  На что она надеется не давая нормально жить Украине? Сейчас дурачка грузинского выпустила без гражданства выпустила вперед.
   
Все кто жил в этой стране прошел какой-то путь. Только дегенеракты йульки с саакодрочерами этого не понимают. Ну так что йульки , флотам дружить? Что там еще визжала косатая ? Про АдинароТ визжала?
Уявлення не маю, що "візжала" якась там "косатая", але якщо вас влаштовує ...м"яко кажучи...нерозбірли вість вашого гетьмана для досягнення своєї мети - то це дуже промовистий факт
До речі, хто  потужно - одне за одним - будував свої підприємства на території паРаші?
   
Мудаки те , кто за эту косатую стерву голосовал. Нормальные люди голосовали против обоих кусков дерьма.
а от це вже просто тупа істерика...перепрош ую..
   
На что она надеется не давая нормально жить Украине? Сейчас дурачка грузинского выпустила без гражданства выпустила вперед.

Пропоную закрити тему тимохи в цій гілці взагалі. З теперішнім розвитком подій саме такий другий тур нам світить, на мою думку.
   
Противсix  [ua]
   
вашого

Вот именно нашего. А вы чужие в этой стране . Чем хуже, тем лучше для вас. Вы радуетесь еле скрывая по каждому поводу, когда что-то в стране случается. Вы свою радость стараетесь замаскировать визгом в вперемешку с лозунгами , но все равно хорошо видно вашу радость. Последний раз эт о ярко проявилось в связи со взрывами. Сколько ваших радостных визгов было по этому поводу.
   
Вот такая страна. Только в этой цифре полно тех кто голосовал "абы не Януковощ" и ни когда бы не проголосовал за подружку Путлера в нормальных условиях.  Зря они это сделали, бо тем самым они приняли участие в разводняке "тупой еще тупее", который продвигала Йулька.

вот здесь не соглашусь. Голосовать как угодно или не голосовать вообще каждый имеет полное конституционное право и никто не имеет права его в этом упрекнуть. Припомнить - можно. Но исключительно в контексте.  К примеру, если чел, имевший глупость поставить галочку ЗА подонка разворовавшего страну, сдавшего страны интересы, развязавшего бойню в которой погибли граждане этой страны и слинявшего в ответственный момент под крыло агрессора, так вот если этот чел сейчас не кается и не сидит скромно, а начинает учить жизни.. От тогда его и одернуть можно, чтоб не наглел.  Лохонулся так сиди на попе ровно и не вякай.
 А так каждый в своем праве, что касается выбора на Выборах. Краеугольный камень демократии однако.
 Я от за Юлю голосовал во втором туре. Да..   А шо??
Порешал для себя, что Янукович выиграет с отрывом и в меру скромных возможностей как мог уменьшал его легитимность. За кого бы голосовал если б они ноздря в ноздрю шли я хз. Но не за Янука это точно

Останнє редагування: 3 жовтня 2017 13:54:50 від Veni-vidi
   
А де пункт КГ/АМ ?
   
Вот именно нашего. А вы чужие в этой стране . Чем хуже, тем лучше для вас. Вы радуетесь еле скрывая по каждому поводу, когда что-то в стране случается. Вы свою радость стараетесь замаскировать визгом в вперемешку с лозунгами , но все равно хорошо видно вашу радость. Последний раз эт о ярко проявилось в связи со взрывами. Сколько ваших радостных визгов было по этому поводу.
щодо "радостних візгов". У вас напевно постійно висить закладка Цугундера, і - " а оно тянєтся і тянєтся рука"?
Вас, затятих нерозбірливих педрозомбаків, вже навіть не шкода.
   
який нах янукович?
   
Ні. Я пропоную голосувати або за Яроша або за Коломойського. Або за їх кандидата, якого вони виставлять. Ще є Садовий.

таварісч, не морочте людям яйця плз. В голосуванні два прізвища тут. Ви пишете "блабла блабла блабла бла Так чому я повинен голосувати за Порошенка?"  Висновок можна зробити один -Янукович кращий. Все згідно новим трендам кремлівської пропаганди.
 Йдіть собі з богом
   
Все навпаки. Ющенко до влади привела якраз Юля. А ось овоча до влади привів вже Ющенко.

йдіть по холодку, кажу
   
В голосуванні два прізвища тут.
та ну? А чому ти це саме не написав Южанинові, коли він вплів сюди якусь "косату", а навпаки аплодував кожному його слову? Логіка зраджує чи витримка ? Маю на увазі на фоні нескінченних "перемог"
   
йдіть по холодку, кажу
чому?
шкодуєш за совєцьким союзом?
   
а от це вже просто тупа істерика...перепрош ую..

Миросю, то що там з дурдомом..? Я хвилююсь
   
Миросю, то що там з дурдомом..? Я хвилююсь
то піди й подивися
ти ж періодично здійснюєш туди свої набіги
   
то піди й подивися
ти ж періодично здійснюєш туди свої набіги

так давно ж не був))  "Набіги".. Ти про мене, як про Батия якогось прямо))
Кажу так шо там? Тарганів потравили чишо, що ви всі сюди кинулись?  Чи то флешмоб такий?
   
так цинично изнасиловать национальную идею, как это сделал порох, за всю историю Украины не удавалось никому.

Цинизм в том, что есть тьма индивидов, кто уверен, что это по любви.
   
Гимн порохобота

Как ныне сбирается Веня в Дурдом
Отмстить местным дурням-хаза-ара-ам
Тузеемцев дурдо-о-маа
Заа буйныый набеег
Обреоок он меечаам ии пожа-а-рам!
  Так громче музыка!
   Играай пообеееду
   Мы паабедиили
   И враг бежит!
                             Бежит!
                                         Бежит!
                                                      Бежит!
Так за Петра родного Поорошеенкаа
Мы грянем громкое
                                        Ура!
                                                Ура!
                                                        Ура!
   
Отмстить местным дурням-хаза-ара-ам
ага, незчувшись як підступний гетьман вириває з рук один "козир" за іншим
тому отмщєніє обернулося для Вені черговим маканням...після чого Вені піджавши хвоста хутенько дременув назад до звичних теплих обіймів рідної порохоботської братви
   
ага, незчувшись як підступний гетьман вириває з рук один "козир" за іншим
тому отмщєніє обернулося для Вені черговим маканням...після чого Вені піджавши хвоста хутенько дременув назад до звичних теплих обіймів рідної порохоботської братви

га..?? ;o
Ну да не важно. Не повторяй
   
га..??
та просто згадався твій останній (на моїй пам"яті) візит на Дурдом  :) 
   
А де пункт КГ/АМ ?
Створи свою тему та добавляй собі пункти, які схочеш.
   
ТС-иди нах!
   
ТС-иди нах!
Мені теж такий вибір не подобається. Тим не менш такий варіант подій вірогідний. Особливо у контексті закону про реінтеграцію. Будеш заперечувати?
   
Ця тема створена з метою піару Порошенко? Щоб він на тлі овоча виглядав красиво? Інші кандидати відповідно не розглядаються?
   
Ця тема створена з метою піару Порошенко? Щоб він на тлі овоча виглядав красиво? Інші кандидати відповідно не розглядаються?

Інші не матимуть достатнього електорального та адмінресурсу, щоб вивести своїх кандидатів до другого туру.
   
щодо "радостних візгов".

Вы проговариваетесь по Фрейду типа "ваша власть", "ваш Президент".  В этот выпирает ваша гнилая сущность. Украина вам чужая , как и для вашей визжащей сучки, которая о власти постоянно говорит в третьем лице, камк буд -то эта косатая тварь сидя в парламенте к власти не имеет ни какого отношения.
   
Вы проговариваетесь по Фрейду типа "ваша власть", "ваш Президент".  В этот выпирает ваша гнилая сущность. Украина вам чужая , как и для вашей визжащей сучки, которая о власти постоянно говорит в третьем лице, камк буд -то эта косатая тварь сидя в парламенте к власти не имеет ни какого отношения.
черговий витік істерики
дайте спокій "косатій тварі", адже начебто гілка не про неї
Що як я зараз - наслідуючи вас - так само безапеляційно заявлю, що Україна, її культура, її мова і т.ін є для вас чужими, нехай навіть неусвідомлювано?
Зчините черговий захід на вже звичну для вас істерику, чи спробуєте припустити, що ваш улюблений гетьман вже наробив-наговорив достатньо аби викликати відразу у певної частини Українців - навіть тих у кого виникає блювотний рефлекс при згадці про єнакієвського завгара?

Останнє редагування: 3 жовтня 2017 16:36:33 від Myroslava
   
типа "ваша власть", "ваш Президент".
Ви просто самі вкладаєте негативний сенс в ці займенники.
Наприклад, Порох - мій президент, тому що я, як громадянин України, повинен виконувати його укази. Але при тому він - не мій президент, тому що я не є його виборцем, і його діяльність мало співпадає з моїми бажаннями.
Те ж саме щодо влади.

От наприклад, ви б могли привселюдно назвати "вашою" владу партії регіонів або чугунія - "вашим" президентом (у відповідний проміжок часу, звісно ж) ?
   
Сорта говна
   
Мудаки те , кто за эту косатую стерву голосовал. Нормальные люди голосовали против обоих кусков дерьма.
И сидят по уши в дерьме все в результате.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія