Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цiни на одяг/взуття дiйсно не вiдповiдають з/п. :(

Читаю ветку, глаза лезут на лоб. Здесь что, решили попугать друг друга ипанутыми ценниками?
На прошлой неделе решал вопросы зимней одежки и обувки семье.
Приобретено:
Зимняя куртка младшей, 12лет, (пуховик или что-то того), капюшон "сосмехом" - 870 грн. рынок
Зимняя куртка старшей, 19 лет,  (пуховик или что-то того), капюшон "сосмехом" - 1260 грн. рынок
Женские зимние сапоги и высокие ботинки - 3 пары, все "Мида", натуральная кожа,
мех искуственный - 1145грн., 1150 грн., 1250грн.
У самого зимние ботинки "Мида" еще отличные (третий сезон).



   
З чого Ви вирішили що істерика?
В тому числі Мідою торгую давно, таких Мідів в Україні як мінімум десятки. Але в масі своїй народу це по...., через бідність.
А чому Ви вирішили, шо те що робите конкретно Ви "хотя бы не хуже китайцев"? і цена за це не многовато?
   
Підтверджую, роздрібні ціни на Міда 950-1050грн, натуральна шкіра. З чеком і гарантією 2 місяці. Але народу поф на той чек, в секонді зелені, пластилінові, на +/- два розміри туди сюди зате наполовину дешевші. Що ще треба для щастя?
А забув: в Україні найродютіші чорноземи і найпрацьовитіші люди - повторювати 20-ть раз перед сном.
   
Женские зимние сапоги и высокие ботинки - 3 пары, все "Мида", натуральная кожа,
мех искуственный - 1145грн., 1150 грн., 1250грн.
я вас обрадую,то не искуственный мех,а натуральная шерсть,набивная (tu)
   
Цікава, ось бачите до чого Вас довели, Все що Вам треба щоб не позеленіти - це дешевий гейропейський секонд Але позеленієте все одно, якщо не від заздрощів, то від грибків.
Блін, і це пишуть горді типу п"ємонтці, європейці, без 5-ти хвилин.
Жалкое зрелище.
:facepalm:
Того ж і вам бажаю, щиро))
   
До речі, турки вже теж майже не шиють в Туреччині.
Переносять виробництво в Банґладеш.
   
А взуття ніхто зараз не вміє робити.
Що в Голандії купував, що в США, що в нас українське, що в нас закордонне — все гівно.
Тільки туристичне взуття ще більш/менш, в іншому підошва вбивається за сезон.
   
На хєра ? Тут вам не Австрія.

та й не кажи. тут хотілося шось написати про відродження української легкої промисловості, так згадала в зв'язку з цим тіко телеканал "відродження". релігійний, бля! транслюють навіть через супутники.  :pofig:
   
Але народу поф на той чек, в секонді зелені, пластилінові, на +/- два розміри туди сюди зате наполовину дешевші. Що ще треба для щастя?
Не, ну я как-то в секонде урвал натовские военные ботинки за 40грн, костюм "тройку" английский за 20грн и костюм летний "двойку" немецкий за 50грн... усё новое.
   
та то им корона голову давит,экко им подавай,мерелл,с ллойдами и прочими кларксами .в Украине масса качественной обуви,я заипусь им перечислять,да и дурное это дело,пусть ноют и покупают экко-хуекко в кредит :gigi:
нормальне взуття купиш за сто долярів
хиба то дорого?
   
нормальне взуття купиш за сто долярів
хиба то дорого?
к чему этот снобизм?2360грн за пару штиблет для страны,где 2\3 пенсов получают минималку(сколько там,1200грн?),а зарплата в 5000 считается хорошей-это дорого,при имеющейся альтернативе украинского производства на 50% дешевле.небольшой подсчет.у человека сезонной обуви,должно быть минимум две пары,а летом может и три(туфли,мокасины и сандалеты),вот и подсчитываем:зима 2 пары,осень\весна 2 пары и лето,пусть тоже 2 пары итого 6*100=600 долларов на каждого члена семьи
   
Цікава, Ого як Вас зазомбували! Тим, хто Вас довів до пропуканого секонда Ви нічого не бажаєте, а мені, хто лише діагностував справжню причину Вашого позеленіння- грибок ( Ви ж самі описали симптоми) щось погане бажаєте. Удачі! Щасливо зберігайте і далі свою країну секонд-хенду і ломбардів.
Для тих законослухняних громадян хто купує в секонді "усе новое" - це контрабанда. "Усе новое" - митний код 6204..... мито 12%, секонд 630900...мито 5,3%.
   
Не, ну я как-то в секонде урвал натовские военные ботинки за 40грн, костюм "тройку" английский за 20грн и костюм летний "двойку" немецкий за 50грн... усё новое.

Зараз зайди
   
нормальне взуття купиш за сто долярів
хиба то дорого?

Ну як тобі сказати. Місячна платня у мільонів якраз і є 100 баксів.

   
Читаю ветку, глаза лезут на лоб. Здесь что, решили попугать друг друга ипанутыми ценниками?

Пісбками міряються - хто дешевше купив "бренд" із Гейропи...
не зважай.
   
Цікава, Ого як Вас зазомбували! Тим, хто Вас довів до пропуканого секонда Ви нічого не бажаєте, а мені, хто лише діагностував справжню причину Вашого позеленіння- грибок ( Ви ж самі описали симптоми) щось погане бажаєте. Удачі! Щасливо зберігайте і далі свою країну секонд-хенду і ломбардів.
Для тих законослухняних громадян хто купує в секонді "усе новое" - це контрабанда. "Усе новое" - митний код 6204..... мито 12%, секонд 630900...мито 5,3%.

Розчарую тебе земляк... 90% секонду завозиться по документах як "гуманітарна допомога" через різні "благодійні фонди".
або чистий контрабас.
   
рую тебе земляк... 90% секонду завозиться по документах як "гуманітарна допомога" через різні "благодійні фонди".
або чистий контрабас.

не бреши, Людо.
   
не бреши, Людо.

Ти ще й сліпий, педрилко ? Це не мій пост. Але там написано все правильно
   
от я куртяк хочу.
ціна наразі стала захмарна. :(
а колись коштувала 1600 гривень.
тому купувати не буду. ДОРОГО.

http://www.butik.lviv.ua/index.php?productID=593
Льотна куртка B-15 55th Anniversary Flight Jacket (чорна)
Стара ціна: 6,300 грн   
Ціна: 5,350 грн   
   
от я куртяк хочу.
ціна наразі стала захмарна. :(
а колись коштувала 1600 гривень.
тому купувати не буду. ДОРОГО.

http://www.butik.lviv.ua/index.php?productID=593
Льотна куртка B-15 55th Anniversary Flight Jacket (чорна)
Стара ціна: 6,300 грн   
Ціна: 5,350 грн


Пісбками міряються - хто дешевше купив "бренд" із Гейропи...
не зважай.

 :lol:
   
Я майже не заходжу зараз сюди
бо нерви нівп..у
і матюками накрию.

так от.
зажрався кієв. зажрався по повній.
"а чьо дьошіво за трі тисячі"

"в правінціі цєни мєньше"

Груздєв, йобтвоюналєво, я тебе вже харєю тикав у цикл "Тиждень 1+1", де Юлія Дячук вияснила,що чим далі від Києва - тім ціни вищі. Причому,що мене вразило - від цього ах.єла й відома Елла Лібанова. В нас і вибір менший і гірший й вартує воно набагато більше. Ти знов почав гімно лити ?

Далі. Те,що робиться в нас - свідомий процес оскотинювання населення. Робиться він пецюндрою ,яценюком й всією іншою сворою олігархів. Мета - зробити рабів щоб працювали за копійки. кієвлянє, як ви вважаєте що то вас не стосується - заблуждаєтєсь. Просто ви останні на черзі.

Від цього і танцюйте. Нічого рабам добру вдягачку носити. стане й китайського гамна.

DVB. я вже двічі купляв мідівське у фірмовому полтавському магазині. Перші тухлі розвалилися на ногах за три місяці (а ще до того з них фарба облізла), другі - за півроку. Як ви понімаєте, то ніхто не поміняв по гарантії, сказали що сам довбойоб. Купуй українське,опщім.
   
Людас, кстаті, рєспєкти.  :-B
   
:lol:

чуєш.
я чесно написав шо хочу таку куртку  але не куплю бо дорого...
"от я куртяк хочу.
ціна наразі стала захмарна. :(
а колись коштувала 1600 гривень.
тому купувати не буду. ДОРОГО."

а ше півтора роки тому купив би. бо коштувала вона 1600-1800 гривень.
   
Я майже не заходжу зараз сюди
бо нерви нівп..у
і матюками накрию.

так от.
зажрався кієв. зажрався по повній.
"а чьо дьошіво за трі тисячі"

"в правінціі цєни мєньше"

Груздєв, йобтвоюналєво, я тебе вже харєю тикав у цикл "Тиждень 1+1", де Юлія Дячук вияснила,що чим далі від Києва - тім ціни вищі. Причому,що мене вразило - від цього ах.єла й відома Елла Лібанова. В нас і вибір менший і гірший й вартує воно набагато більше. Ти знов почав гімно лити ?

Далі. Те,що робиться в нас - свідомий процес оскотинювання населення. Робиться він пецюндрою ,яценюком й всією іншою сворою олігархів. Мета - зробити рабів щоб працювали за копійки. кієвлянє, як ви вважаєте що то вас не стосується - заблуждаєтєсь. Просто ви останні на черзі.

Від цього і танцюйте. Нічого рабам добру вдягачку носити. стане й китайського гамна.

DVB. я вже двічі купляв мідівське у фірмовому полтавському магазині. Перші тухлі розвалилися на ногах за три місяці (а ще до того з них фарба облізла), другі - за півроку. Як ви понімаєте, то ніхто не поміняв по гарантії, сказали що сам довбойоб. Купуй українське,опщім.

ну, спасибо шо заглянули... получается  - можно в киеве набрать барахла и толкнуть в полтаве с наваром :S

Останнє редагування: 20 жовтня 2015 19:19:25 від Груздев
   
сказали що сам довбойоб
(tu)
   
Re: Цiни на одяг/взуття дiйсно не вiдповiдають з/п. :(

Меня особенно прикалывает что одни и те же люди в одной ветке ратуют за 100% блокаду лугандона, в другой хотят минимальных пошлин на авто, в третьей хотят нулевые налоги а в четвёртой говорят об искусственно заниженной покупательной способности.
Вы действительно не можете связать одно с другим?

Разве вы не понимаете почему экспорт из Украины обвалился в полтора раза? При чем ладно бы только в Россию - но в ЕС тоже?

Да, Украина вполне самодостаточна без Донбасса, по тому как имеет с/х. Но как только речь идёт о продукции которую надо импортировать- встаёт вопрос об экспорте.

Останнє редагування: 20 жовтня 2015 21:01:01 від avek
   
Меня особенно приказывает что одни и те же люди в одной ветке ратуют за 100% блокаду лугандона, в другой хотят минимальных пошлин на авто, в третьей хотят нулевые налоги а в четвёртой говорят об искусственно заниженной покупательной способности.
Вы действительно не можете связать одно с другим?

Разве вы не понимаете почему экспорт из Украины обвалился в полтора раза? При чем ладно бы только в Россию - но в ЕС тоже?

Да, Украина вполне самодостаточна без Донбасса, по тому как имеет с/х. Но как только речь идёт о продукции которую надо импортировать- встаёт вопрос об экспорте.

так вроде бы в ес экспорт вырос... плюс азия
   
Меня особенно приказывает что одни и те же люди в одной ветке ратуют за 100% блокаду лугандона, в другой хотят минимальных пошлин на авто, в третьей хотят нулевые налоги а в четвёртой говорят об искусственно заниженной покупательной способности.
Вы действительно не можете связать одно с другим?

Разве вы не понимаете почему экспорт из Украины обвалился в полтора раза? При чем ладно бы только в Россию - но в ЕС тоже?

Да, Украина вполне самодостаточна без Донбасса, по тому как имеет с/х. Но как только речь идёт о продукции которую надо импортировать- встаёт вопрос об экспорте.

 :facepalm1: трясця, які кацапи бувають упороті, і не нудно ...
   
так вроде бы в ес экспорт вырос... плюс азия

Упал. при чем сильно. Падение пошло с августа- сентября 2014,  собственно тогда и пошла вторая волна девальвации - с 12 до 20+

В принципе, это вполне восполнимо, т.к. это все  производства по устаревшим технологиям, и рано или поздно они бы легли по любому.
Но для компенсации нужно завести в страну инвестиции, при чем конкретно в эспортно-иориентированные производства (мебель, одежда, комплектующие для автопрома). Это происходит, но ооочень медленно. 

P.S. Специально для восьмибитных: и потеря Донбасса, и даже закрытие российского рынка в конце концов дадут стимул альтернативному развитию. но тогда не хрен "скиглити" (С). Цикл инвестиции-> производтво-> профит  занимает время. Даже в мирное и спокойное время, и даже без коррупционных барьеров.

Останнє редагування: 20 жовтня 2015 21:05:32 від avek
   
Re: Цiни на одяг/взуття дiйсно не вiдповiдають з/п. :(

Меня особенно приказывает что одни и те же люди в одной ветке ратуют за 100% блокаду лугандона, в другой хотят минимальных пошлин на авто, в третьей хотят нулевые налоги а в четвёртой говорят об искусственно заниженной покупательной способности.
Вы действительно не можете связать одно с другим?

Разве вы не понимаете почему экспорт из Украины обвалился в полтора раза? При чем ладно бы только в Россию - но в ЕС тоже?

Да, Украина вполне самодостаточна без Донбасса, по тому как имеет с/х. Но как только речь идёт о продукции которую надо импортировать- встаёт вопрос об экспорте.


если следовать твоей логической цепочке , то в лугандонии импортные шмотки должны быть дешевле и у них должно быть завались долларов от экспорта ?
может просто цена на металл завалилась в два раза и китай нарастил производство своего чугуния ?
   
если следовать твоей логической цепочке , то в лугандонии импортные шмотки должны быть дешевле и у них должно быть завались долларов от экспорта ?
может просто цена на металл завалилась в два раза и китай нарастил производство своего чугуния ?

Нет, это совершенно не следует. Лугандон генерил валюту, Украина кормила Лугандон. Это то как робoтала экономика "до".

Вы можете посмотреть данные по металлу, руде, зерну. Ни по одному из них не было падения цен в полтора раза.

Вот я даже дам конкретные цифры:
потеря экcпорта по Донецкой и Луганской областям - 6 млрд $ за 8 месяцев 2015 года. Это 16%.
А полное падение 33%.

Иначе говоря , если вычесть потерю лугандона, то экспорт  в долларах упал только на 20%. И вот это как раз чисто ценовой фактор (тот же евро свалился на 20% к доллару).

Останнє редагування: 20 жовтня 2015 21:18:56 від avek
   
Людас, кстаті, рєспєкти.  :-B

Тримайся , Зьомо.
 :-B

Теж зла вже не вистачає. Якийсь заповідник дебілопедрил.
   
ну, спасибо шо заглянули... получается  - можно в киеве набрать барахла и толкнуть в полтаве с наваром :S

Таки ти дебіл. Так нічого і не зрозумів. Приідь штовхни.
Побільше набирай . На всі гроші.
   
Тримайся , Зьомо.
 :-B

Теж зла вже не вистачає. Якийсь заповідник дебілопедрил.

х.з. чего вы так все серьезно воспринимаете :S   нервы надо беречь... на форуме отдыхать следует, а не психовать
   
х.з. чего вы так все серьезно воспринимаете :S   нервы надо беречь... на форуме отдыхать следует, а не психовать

Чувак , ти прикидаєшся дурником ? Чи таки неповносправний ?
Ти не розумієш куди йде краіна ?
   
Чувак , ти прикидаєшся дурником ? Чи таки неповносправний ?
Ти не розумієш куди йде краіна ?
а звідки ж вона йде? З процвітання? Поділіться!
   
Чувак , ти прикидаєшся дурником ? Чи таки неповносправний ?
Ти не розумієш куди йде краіна ?

так шо - вешаться?   и какой толк от писанины и истерик... если нет возможности повлиять   - лучше помолчать..
тем более -мы же сами эту куйню затеяли...
   
а звідки ж вона йде? З процвітання? Поділіться!
Между процветанием и полной ж*пой есть довольно много градаций.
   
Гривня впала тому шо банки накручували 50% покредитам.
25 собі 25 депозитчикам.
І за 4 роки ця бульбашка у 200 % приросту грошей просто луснула.

А зовсім не тому шо ахметов продавав метал на експорт.
   
к чему этот снобизм?2360грн за пару штиблет для страны,где 2\3 пенсов получают минималку(сколько там,1200грн?),а зарплата в 5000 считается хорошей-это дорого,при имеющейся альтернативе украинского производства на 50% дешевле.небольшой подсчет.у человека сезонной обуви,должно быть минимум две пары,а летом может и три(туфли,мокасины и сандалеты),вот и подсчитываем:зима 2 пары,осень\весна 2 пары и лето,пусть тоже 2 пары итого 6*100=600 долларов на каждого члена семьи
ви знаєте,спеціально зайшов в емагазин адідаса і дайчмана
так от,якісне взутя можна отримати і за 35-40$
може не якесь супер але нормальне
ну дешевше іже не може бути,той хто продукує і торгівля мусять теж заробити
1$-3.7злотого. www.deichmann.com/PL/pl/shop/meskie/meskie-nowosci.cat
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія