Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Укртелеком"

Укртелеком"

   

Оператор фіксованого зв’язку “Укртелеком”, який ввів більш високі тарифи з 1 жовтня, збирається знову підвищувати розцінки з 1 січня.

Про це повідомляє Itc.ua.

Як зазначається, Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) вже прийняла за основу рішення про збільшення граничних тарифів на загальнодоступні телеком послуги з 1 січня 2018 року, ініційоване “Укртелекомом”.

Протягом місяця рішення буде узгоджуватися з представниками профспілок та роботодавців, а також з держорганами.



Як уточнили в прес-службі НКРЗІ, для абонентів міст зв’язок подорожчає на 7,3%, а абонентів села – на 14,5%.

Таким чином, тариф Домашній Безліміт для жителів міст буде близько 74 грн, для жителів села – 70 грн. Тариф Домашній Базовий буде близько 67 грн для міста і близько 63 грн для села.

У прес-службі Укртелекому підкреслюють, що нові ціни будуть на рівні собівартості надання послуг.


Останнє редагування: 23 листопада 2017 13:13:31 від Груздев
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

   

Один з найбільших українських гравців на ринку цифрових розваг та телекомунікаційних послуг компанія «Воля» оголосила про підвищення тарифів на інтернет і кабельне телебачення для користувачів з 1 листопада 2017 на 10%. Про це повідомляється на сайті компанії.

«Ми актуалізуємо абонентську плату і скасовуємо деякі тарифні плани, щоб розвивати наші сервіси і пропонувати абонентам тільки найкращі продукти та послуги. Кількість тарифних планів зменшиться у три рази. Перегляд тарифів пов’язаний із зовнішніми факторами, які безпосередньо впливають на собівартість наших послуг, а саме: зростання курсу долара, інфляція і перехід на платні відносини з медіа-групами. В середньому тарифи збільшаться на 10%», — пояснюється підвищення в заяві.

Провайдер додає, що підвищення тарифів дозволить йому «модернізувати мережу і обладнання, продовжити інвестування в якісні інноваційні послуги, а також співробітництво з міжнародними виробниками контенту, такими як FOX, Discovery, AMC, National Geographic».
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

   

Оператор фіксованого зв’язку “Укртелеком”, який ввів більш високі тарифи з 1 жовтня, збирається знову підвищувати розцінки з 1 січня.

Про це повідомляє Itc.ua.

Як зазначається, Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) вже прийняла за основу рішення про збільшення граничних тарифів на загальнодоступні телеком послуги з 1 січня 2018 року, ініційоване “Укртелекомом”.

Протягом місяця рішення буде узгоджуватися з представниками профспілок та роботодавців, а також з держорганами.



Як уточнили в прес-службі НКРЗІ, для абонентів міст зв’язок подорожчає на 7,3%, а абонентів села – на 14,5%.

Таким чином, тариф Домашній Безліміт для жителів міст буде близько 74 грн, для жителів села – 70 грн. Тариф Домашній Базовий буде близько 67 грн для міста і близько 63 грн для села.

У прес-службі Укртелекому підкреслюють, що нові ціни будуть на рівні собівартості надання послуг.
Піду в грудні відключу к іпєням... Тримаю заради мами, але вже всьму є межа...
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

нехай щастить.. (с)
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

Стационарный телефон - чистая роскошь при ахметкиных хотелках... :laugh:
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

там суко привязка интернета к стационарному телефону
нет телефона -и интернета нет
плачу за телефон по которому три года не звонил...
дорого, а альтернативы нет (провинция)
мобильный еще дороже
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи
VG

Зараз можна тримати лінію без стаціонарного номера, тільки для мережі. Трошки дешевше виходить.
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

там суко привязка интернета к стационарному телефону
нет телефона -и интернета нет
плачу за телефон по которому три года не звонил...
дорого, а альтернативы нет (провинция)
мобильный еще дороже

Такаяже и у меня фигня. Но есть альтернатива - на столбе висит оптика часной компании. Абонплата 150 гривен за 100 мегабит (против ущербных 10 мегабит сейчас). Но подключение 2000 грн. Ну наверное буду уходить частникам. Сейчас абонплата Укртелекома 174 гривны. Будет 200... Ипал я их в рот
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

Зараз можна тримати лінію без стаціонарного номера, тільки для мережі. Трошки дешевше виходить.
ага...дешевше на 10 гривень  :D  узнавав
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

Ипал я их в рот
хотелки облэнерго за то, что оптика подвешена на их опоры, увеличивается с каждым разом. Придет время и их кышнут от туда ценами за аренду. Так шо ....
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

хотелки облэнерго за то, что оптика подвешена на их опоры, увеличивается с каждым разом. Придет время и их кышнут от туда ценами за аренду. Так шо ....

Все опоры НЕ высоковольтные в моем селе НЕ принадлежат Обленерго. Устанавливались за счет села и люди сдавали деньги на них
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

ТС, надо было прикрутить галасувалку - кто ужэ послал наз УТ, а кто ещё нет.  :-B

Я отказался от того типа "коммерческого", за который в своё время выложил полугодовую зарплату.
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

Все опоры НЕ высоковольтные в моем селе НЕ принадлежат Обленерго. Устанавливались за счет села и люди сдавали деньги на них

у нас вообще провода на телефонных столбах с будками железными..
медный обыкновенный и ячейки..
ветер дождь -пистец..
правда раньше года три назад бегать надо было за наладчиком, что б в шкафу железном отверткой ковырнул шота.. сейчас можно на киев звонить -те быстро, без магарыча, заставляют..
абон плата уже была 200 
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

там суко привязка интернета к стационарному телефону
нет телефона -и интернета нет
плачу за телефон по которому три года не звонил...
дорого, а альтернативы нет (провинция)
мобильный еще дороже
:-B
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

Все опоры НЕ высоковольтные в моем селе НЕ принадлежат Обленерго. Устанавливались за счет села и люди сдавали деньги на них
а до села кабель каким хером приходит? В грунте? А вот хрен. Рассказать сколько стоит в грунте проложить кабель? Ни одно село не окупится и за 5 лет.
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи
LSD

Все опоры НЕ высоковольтные в моем селе НЕ принадлежат Обленерго. Устанавливались за счет села и люди сдавали деньги на них
У мене також лінію будували за свій рахунок але згідно їх положення рахується на їх балансі тому така херня. Напевне і амортизацію нараховують і включають у тариф. Якщо так то платимо два рази.
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи
LSD

Все опоры НЕ высоковольтные в моем селе НЕ принадлежат Обленерго. Устанавливались за счет села и люди сдавали деньги на них
У мене також лінію будували за свій рахунок але згідно їх положення обліковується на їх балансі, тому така херня. Напевне і амортизацію нараховують і включають у тариф. Якщо так, то платимо два рази. Підведу інтернет, буде третій.

Останнє редагування: 1 листопада 2017 20:03:18 від LSD
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи
LSD

у нас вообще провода на телефонных столбах с будками железными..
медный обыкновенный и ячейки..
ветер дождь -пистец..
правда раньше года три назад бегать надо было за наладчиком, что б в шкафу железном отверткой ковырнул шота.. сейчас можно на киев звонить -те быстро, без магарыча, заставляют..
абон плата уже была 200 
За попередній місяць заплатив 162 грн. Це з телефоном. Підключення до приватної мерехі 3000 грн. Якби жив тут постійно, заплатив би за підключення а так ....  караюсь мучусь та не каюсь (с)
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

Мама по моей наводке послала их нахер в прошлом месяце.
Сделал маме Интертелекомовскую мобилу вместо проводного телефона - 25 гривен в месяц абонплата (городской номер, 60 минут звонков на мобилы, анлим внутри сети и по городу, 1ГБ интернета)

Останнє редагування: 1 листопада 2017 20:46:13 від Eugene
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

Мама по моей наводке послала их нахер в прошлом месяце.
Сделал маме Интертелекомовскую мобилу вместо проводного телефона - 25 гривен в месяц абонплата (городской номер, 60 минут звонков на мобилы, анлим внутри сети и по городу, 1ГБ интернета)
та мы бы все ушли с укртелекома если не 1 гб (да хоть 10, 20, 30 гиг)
дело в том что мне лично интернет заменяет телевизор..
опять телевизор покупать, с рекламой кино смотреть, передачи?
да и привык уже смотреть то что надо, когда захочу с паузами и тд...
ну еще он лайн игрушки -мне обязательно надо победить, набрать сраных очков
(проиграю еще и расстроенный хожу  :(    -схожу сума штоли
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

та мы бы все ушли с укртелекома если не 1 гб (да хоть 10, 20, 30 гиг)
дело в том что мне лично интернет заменяет телевизор..
опять телевизор покупать, с рекламой кино смотреть, передачи?
да и привык уже смотреть то что надо, когда захочу с паузами и тд...
ну еще он лайн игрушки -мне обязательно надо победить, набрать сраных очков
(проиграю еще и расстроенный хожу  :(    -схожу сума штоли

у мамы интернет от локального провайдера.
посмотри интертелекома тарифы, если покрытие хорошее, наверное можно и перейти
http://www.intertelecom.ua/tariffs/internet#tariffs
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

Зашел в долг за  телефон в размере 317 грн и с привеликим удовольствием принял от Укртелекома заяву о расторжении договора.на телекоммуникационны е услуги . Даже не нужно бы терять день жизни в очереди в сервис центре. Сократили их количество прилично. И еще меня жутко огорчили об отключении радиоточки... Которую можно было отключить только после переименования тел.
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

Зашел в долг за  телефон в размере 317 грн и с привеликим удовольствием принял от Укртелекома заяву о расторжении договора.на телекоммуникационны е услуги . Даже не нужно бы терять день жизни в очереди в сервис центре. Сократили их количество прилично. И еще меня жутко огорчили об отключении радиоточки... Которую можно было отключить только после переименования тел.

с долгом осторожней - его лучше погасить. т.к. потом кому-то в телекоме может стрельнуть в голову долг взыскать
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

с долгом осторожней - его лучше погасить. т.к. потом кому-то в телекоме может стрельнуть в голову долг взыскать

Вони продають борги коллекторам, а ті вже щемлять боржників. Мало того, ще й пеня буде рости.
По темі - давно відключив телефон, бо не користувався більш як пів-року, якось підняв трубку - а там тишина. Послав накуй.
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

Стационарный телефон - чистая роскошь при ахметкиных хотелках... :laugh:
Ты как Диоген в бочек сидишь?
Вылазь у Ахметки УТ забрали.
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

Буду пропонувати своїм сусідам по вулиці об'єднатися і залишитися комусь одному на контракті в  Укртелекома ~10-12Мбит/1,5Мбит а іншим 1-2-3 підключатися  чи кабелем (~40-60 метрів) чи wifi
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

Укртелеком это умирающий труп.... особи перед смертью просят воды.... а этот монстр просит икры черной...
Его возвращают в гнездо государства.. Кому делать нехер - платите дальше.... этож касается и Укрпошты
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

Хто у Києві відключався, розкажіть, як це зробити?
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

В умовах Укртелекому є пункт, за яким можна на рік відключити номер за 10 грн.
Перевірте на його сайті.
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

Хто у Києві відключався, розкажіть, як це зробити?
ногами идти и писать заяву.
взять пачпорт того на кого договор.
2 минуты занимает сама процедура.
и еще от 15 минут до 4 часов очередь.
я сперва тыкнулся в тот что рядом с метро Житомирская, там человек 60 пенсов, переехал на оболонь, думал если и там столько же, поеду в Вышгород, но пронесло, 5 человек всего.
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

с долгом осторожней - его лучше погасить. т.к. потом кому-то в телекоме может стрельнуть в голову долг взыскать

я тут тоже внезапно оказался должен Укртелекому. хотят, чтобы я оплатил их раздолбайство (отключали телефон не в день, в который должны были по заявлению).
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

ногами идти и писать заяву.
взять пачпорт того на кого договор.
2 минуты занимает сама процедура.
и еще от 15 минут до 4 часов очередь.
я сперва тыкнулся в тот что рядом с метро Житомирская, там человек 60 пенсов, переехал на оболонь, думал если и там столько же, поеду в Вышгород, но пронесло, 5 человек всего.

А если того, на кого договор давно нет в живых?
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

А если того, на кого договор давно нет в живых?
без понятия.
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

я тут тоже внезапно оказался должен Укртелекому. хотят, чтобы я оплатил их раздолбайство (отключали телефон не в день, в который должны были по заявлению).
я на раздолбайство выделил месяц.
заплатил на месяц вперед и 1 числа отключился
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

я на раздолбайство выделил месяц.
заплатил на месяц вперед и 1 числа отключился

я им и так полмесяца оплатил, за которые не получил услуги.
так эти уроды мне еще копейки в следующем нарисовали.
типа - отключали 9 дней  :weep:
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

Вони продають борги коллекторам, а ті вже щемлять боржників. Мало того, ще й пеня буде рости.

Щемить они могут только губками мою залупу.  :-B
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

В мене і родичив вже давно відключено всі стаціонарні телефони.  :-B
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

А если того, на кого договор давно нет в живых?

Принесите копию о смерти, и дальше по процедуре,описанной выше.
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

Принесите копию о смерти, и дальше по процедуре,описанной выше.

О, то був капець. З мене вимагали орігінал свідотства про народження... 15 вересня 1917 року :)

Щастя, що я його знайшов... Там було написано "Від імені демократичної вільної Росії", капець
   
Re: Укртелеком" знову підвищить тарифи

О, то був капець. З мене вимагали орігінал свідотства про народження... 15 вересня 1917 року :)

Щастя, що я його знайшов... Там було написано "Від імені демократичної вільної Росії", капець

 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія