Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

ну ті колодки ручніка не відходять від диску і постійно труться. їзде місяць та не звертає уваги. а колодки зношуються. от так вони і швидко зношуються. інакше - ніяк. це не основні колодки, які гальмують рух

Нууу, все одно відчутно - динаміка відразу падає. До того ж - треба навчитись ігнорувати воплі лампочки на дашборді і комп теж проце пише і матюкаєцця.
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Нууу, все одно відчутно - динаміка відразу падає. До того ж - треба навчитись ігнорувати воплі лампочки на дашборді і комп теж проце пише і матюкаєцця.
де просто пише, а не матюкається.
там не такі сильні гальма як основні. помічається на нейтралці. типу, щось не так котиться як завжди)
а взимку видно як гребе передок та юзом пре задок по снігу)
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

растаман

скажи ось яку машину ти б хотів .

марку модель тип . чисто в ідеалі
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

де просто пише, а не матюкається.
там не такі сильні гальма як основні. помічається на нейтралці. типу, щось не так котиться як завжди)
а взимку видно як гребе передок та юзом пре задок по снігу)

Ясно, я просто о останні років 15 на задньому приводі іздю. Там відразу гаплик.
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Ясно, я просто о останні років 15 на задньому приводі іздю. Там відразу гаплик.
та я сам, типу вумний, вже майже зтер ручний тормоз)))
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

та я сам, типу вумний, вже майже зтер ручний тормоз)))

Нє, ну тупняки бувають, факт. Мені он годину тому копи штраф впаяли :) останнього разу з гайцями (ще з гайцями) спілкувався в 14-му після дтп.
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Нє, ну тупняки бувають, факт. Мені он годину тому копи штраф впаяли :) останнього разу з гайцями (ще з гайцями) спілкувався в 14-му після дтп.
за що?
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

за що?

Виізд на смугу гт, там 30 метрів тоі смуги, а я знак завтикав, бо з дружиною запистівся. Повернув, і дупою відчуваю, що шота не то, і тут якраз хлопаки намалювались. Сам винуватий.
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Виізд на смугу гт, там 30 метрів тоі смуги, а я знак завтикав, бо з дружиною запистівся. Повернув, і дупою відчуваю, що шота не то, і тут якраз хлопаки намалювались. Сам винуватий.
буває
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

растаман

скажи ось яку машину ти б хотів .

марку модель тип . чисто в ідеалі
можна замовити?)
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

буває

Та да, до хати лишалось десь 5 км, дві сотні за спиною :)
Завтра з карти скину :)
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Та да, до хати лишалось десь 5 км, дві сотні за спиною :)
Завтра з карти скину :)
мене колись в 90-х штрафонули за 500 метрів від дому після 300-х кілометрів дороги)
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

мене колись в 90-х штрафонули за 500 метрів від дому після 300-х кілометрів дороги)

Ну во. Але абідна, бо тупо шописец :)
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Ну во. Але абідна, бо тупо шописец :)
ну, як штрафонули... тупо розвели на хабар. сьогодні вони б відсосали)
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Добав 5 тис і купи нову Suzuki Vitara S.
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Добав 5 тис і купи нову Suzuki Vitara S.

після сантафи - не то пальто
може дешевше в санті ходовку серйозно перебрати?
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

З кросоверів непогані віріантиа в районі 21-23 тисячі плюс податки і є з чого вибирати - Toyota RAV4, Honda CR-V, Subaru Forester та багато іншого. Якщо врахувати штатовські податки при купівлі машини то ціни в Україні десь такі самі. Якщо можна продати Санта Фе за 17 тисяч, то є зміст обновитись.
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

З кросоверів непогані віріантиа в районі 21-23 тисячі плюс податки і є з чого вибирати - Toyota RAV4, Honda CR-V, Subaru Forester та багато іншого. Якщо врахувати штатовські податки при купівлі машини то ціни в Україні десь такі самі. Якщо можна продати Санта Фе за 17 тисяч, то є зміст обновитись.

В Украине эти модели от 30000 дол
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

С озвученной суммой ни нового ни слегка бу не купить ничего толкового

Я бы подумал на счёт битка из США, только не с копарта.

За эти деньги будет отличный вариант 2016-2017 годов

Главное не утопленник))

Есть модели и марки, у которых запчасти одинаковы с европейскими - не будет геморроя в случае чего.

Главное не брать тойоту или Лексус))) они по электронике сильно отличаются от европейцев

Из последних
Ниссан рог (Ниссан икстрейл Европа) 2016 года с ремонтом и заменой оббивки потолка вышел в 16000

Бмв х1 2016 года с ремонтом вышел 16500

Мазда сх5 конца 2017 года с ремонтом стала в меньше 20000
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

прежде чем жаловаться, я бы с каждого корейца сначала бы снимал родную Кумхо и ставил бы Мишлен ,
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

В Украине эти модели от 30000 дол

Лісника нормальної комплектації мені в салоні ВіДі на Окружній місяць тому пропонували десь за 30 (акційна пропозиція)
віддавали в нульовий кредит на рік за умови перщого внеску 60 відсотків суми
машинка мені сподобалася і салон і норов
але у Расті санта на газу а на субаріки ГБО мало хто ставить і то ризик великий, кажуть, клапана тонесенькі
якщо ж не напряг їздити на бензі 2-2.5л з відповідною витратою пального, то, ІМХО, як варіант
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Я бы подумал на счёт битка из США, только не с копарта.

а откуда?
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

тай не ведись на то ріа
там в основному хотєлкі від яких одразу відняти можна 2 3 к

я продава аута свого оголошення провисіло роки півтора. але тоді були сильні бойові дії певно була не визначеність може із за того. ціна була виставлена нижче середньої пробіг менше твого. без аварій

той аут який вартував 16 17 зара за 10 можна вже взяти.... кароче в ахуї з динаміки цін
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

а откуда?

Есть аукцион аииа как то так называется)) я не помню точно.

Но там цены выше чем на копарте. Зато машины надежнее. Нет полного гавна и история более широкая
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Но ни в коем случае не брать америкосов в Украине. Там 70% утопленники

А это по электронике жопа.

В Одессу за последних 3 месяца завезли более 160 автомобилей от одного только человека

Распихивают по всем сто на ремонт. Ремонт только эконом. Качество соответсвующее

Видел х5 с гниющим салоном. Такая вонь. Водоросли и ещё черти что сгнили и все гнило. Взяли на копарте за 2500. Стоял на площадке почти год. Пока не отдали за эти деньги. Проводка и блоки - жопа всему.

Видел что меняют и как. Блоки паяют если можно. Сидит очкарик и паяет блоки на потоке

Не завидую тому кто ее купит
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Ясно, я просто о останні років 15 на задньому приводі іздю. Там відразу гаплик.

Погоджуюсь
Якщо потужність авто дозволяє,то можна і на задньопривідному авто рушити.Але одразу буде відчутно,що з авто щось не те.А якщо з ручніком все ок,то навіть рушити буде складно
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Виізд на смугу гт, там 30 метрів тоі смуги, а я знак завтикав, бо з дружиною запистівся. Повернув, і дупою відчуваю, що шота не то, і тут якраз хлопаки намалювались. Сам винуватий.

А де саме то сталось?
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Погоджуюсь
Якщо потужність авто дозволяє,то можна і на задньопривідному авто рушити.Але одразу буде відчутно,що з авто щось не те.А якщо з ручніком все ок,то навіть рушити буде складно

На автоматі з гідротрансформаторо м запросто. Дехто може і не помітити  :gigi:
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

А шо, сантафе і справді таке хлипке чи то растаману варто ше раз курси водіння відвідати? ))
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Я бы себе снова пригнал 3-4 летнее авто из Германии, но пока не актуально, т.к. только год назад это сделал.
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

поміняти СТО
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

А де саме то сталось?

З руставелі на зелену наліво. І прямо на виізді на франка мене і прийняли.
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

На автоматі з гідротрансформаторо м запросто. Дехто може і не помітити  :gigi:

Особливо на двігані 5, 6л.)
Я ще не разу не знявся з ручника (разів 5 взагалі) на цому агрегаті, не проїхавши пів-кеме))
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

тричі не знімав.
якщо не зняти з ручніка і поїхати, в салоні голосно зуммер пікає
Все я нормально знімавб навпаки - майже ніколи не ставив
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

якщо не зняти з ручніка і поїхати, в салоні голосно зуммер пікає
Все я нормально знімавб навпаки - майже ніколи не ставив

Так чого вони дойшли?
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

прежде чем жаловаться, я бы с каждого корейца сначала бы снимал родную Кумхо и ставил бы Мишлен ,
Continental PremiumContact 6 норм?




Зимова, звичайно ж, bridgestone
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Після того, як мені пропонували оливу " справжню, оригінальну з оф. Сервісу тойоти, а там аби що не купують" намагаюсь бути присутнім біля машини під час ремонту.

НМД, варто змінити сто, або стиль їзди.
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Я не знаю как в сантафе, а в моей машине 11 года за 1500 был прокапитален двигатель,
за 1600 отремонтирована коробка DSG c заменой цепления и двухмассового маховика,
и за оставшиеся  2000$ можно заменить пол ходовки.

Причем когда я ее взял из салона она жрала масло и коробка пиналась, но прошла нарантийный срок.
так что лично я магии "новой машины" наелся полной ложкой. И больше в новую машину и в 3-4 раза завышенную
стоимость ТО ради "гарантии" играться не хочу.

Ремонтируй машину, короче.
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Я не знаю как в сантафе, а в моей машине 11 года за 1500 был прокапитален двигатель,
за 1600 отремонтирована коробка DSG c заменой цепления и двухмассового маховика,
и за оставшиеся  2000$ можно заменить пол ходовки.

Причем когда я ее взял из салона она жрала масло и коробка пиналась, но прошла нарантийный срок.
так что лично я магии "новой машины" наелся полной ложкой. И больше в новую машину и в 3-4 раза завышенную
стоимость ТО ради "гарантии" играться не хочу.

Ремонтируй машину, короче.

Опель інсігнія? )
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

З руставелі на зелену наліво. І прямо на виізді на франка мене і прийняли.

Ааа,ну так там завжди не можна було їздити
Зараз просто нові знаки поставили.Наприклад,в центрі на Городоцькій біля Фокстроту зробили смугу ГТ.Бачив навіть,як поліція за це карала,бо народ їхав за звичкою
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія