Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Та ще й АТО за години, та ще доллар по скільки він там обіцяв?

Раза в 3 меньше,чем сделала его ( доллар) Угги
   
Давайте цифри по ковіду, які б довели, що ситуація була гірша ніж в інших країнах.
ЗІ Потім і в нас були надлишки. :pooh_lol:
А тут треба не "цифри по ковіду" а цифри по загальній смертності, по тижням.
наприклад є тут - q.rating.zone.

Там видно як спрацював локдаун, коли народ менше шлявся, бухав і таке інше.
І добре видно пік жовтня-листопада, з піком більше за 3000 смертей кожен день, при нормальній кількості десь 1700.

   
https://www.youtube.com/watch?v=U0XMjDU7nZU&ab_channel=VladyslavKrylasov
Не було "свободного продажу".
Де можна було отримати там і отримували.

Що саме значить "не було свободного продажу" ?

Корпорація pfizer всім вакцини роздавала безкоштовно, чи про що це ти белькочеш?
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.
TC

Що саме значить "не було свободного продажу" ?

Корпорація pfizer всім вакцини роздавала безкоштовно, чи про що це ти белькочеш?

Ти ще розкажи, як сам пішов у Пфайзер та отримав вакцину.  :laugh:
   
Технічно з'їхав з того, що Зе в кофідний фонд насипав купу грошей, які розкрали, а УКРАЇНА вакцини отримала безкоштовно,
на мою персону і де Я отримував отой пфайзер.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.
TC

Технічно з'їхав з того, що Зе в кофідний фонд насипав купу грошей, які розкрали, а УКРАЇНА вакцини отримала безкоштовно,
на мою персону і де Я отримував отой пфайзер.

Шо ще дегенерат міг написати...
   
А тут треба не "цифри по ковіду" а цифри по загальній смертності, по тижням.
наприклад є тут - q.rating.zone.

Там видно як спрацював локдаун, коли народ менше шлявся, бухав і таке інше.
І добре видно пік жовтня-листопада, з піком більше за 3000 смертей кожен день, при нормальній кількості десь 1700.
ти неуважний. я не проти локдаунів і вакцінацій. це підр серхуй проти. українська влада відпрацювала ковід задовільно. ясно, що залишайся петро ковід був би знищений в зародку. поки був петро той ковід навіть не рипався.
   
Ми не знаємо що було б залишся Порошенко. І скільки  територій було б окуповано. Як воював Порошенко проти проксі кацапів, то можно уявити що було б при широкомасштабному вторгненні.
Проте ми побачили, як виглядає зійтись посередині. Я не в захваті.  :X
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Проте ми побачили, як виглядає зійтись посередині. Я не в захваті.  :X

Ностальгуєте за своїм "ефективним переговорником" та його вилупком? Навіщо себе мучите? :S  Пістуйте до батька в Білорусь, там якраз те, куди вела ваша улюблена парочка разом з хуйлом - "архітектура миру" (ц, один підхуяльник) і немає ніякої війни.  :shuffle:
   
Проте ми побачили, як виглядає зійтись посередині. Я не в захваті.  :X
пані, ваш примітивізм не дозволяє вам уявити всі варіанти.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Зелений змій твоя катастрофа.
Поросятко зовсім не та людина, яка має буте головою держави під час війни. Це було зрозуміло ще до президентських виборів 2014.
===========================
 Це в твоєї макітрі суцільне лайно ( відповідь на твою брехню про "зелений змій",  пробач), бо обрати таке ублюдочне клоВунасте та дебільне антиукраїнське могли лише таки як ти.  Навіть Мирося правильно привела приклад: А КОГО? Ще був кандидат? Не подобається Порох тре обирати було кого? Цього кловуна?!!! Ні, лайно у тебе в голові.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

===========================
 Це в твоєї макітрі суцільне лайно ( відповідь на твою брехню про "зелений змій",  пробач), бо обрати таке ублюдочне клоВунасте та дебільне антиукраїнське могли лише таки як ти.  Навіть Мирося правильно привела приклад: А КОГО? Ще був кандидат? Не подобається Порох тре обирати було кого? Цього кловуна?!!! Ні, лайно у тебе в голові.

Цей кацапський алкан уже перестав тягати новини від Скебєєвих із Соловйовими? Натомість вирішив вир@тися на українському форумі на радість своїм прапогандонам...
   
Шо ще дегенерат міг написати...
Береш гугля, і вбиваєш туди "COVAX Україна"

“Україна може продовжувати отримувати вакцину на безкоштовній основі по механізму COVAX, впродовж 2023 і впродовж 2024 року. На 2025-2026 роки такого підтвердження немає, але потенційно можливості продовження таких гарантій з боку COVAX є”, - сказав Кузін.



Прес-реліз
21 Вересень 2021
ЮНІСЕФ доправив в Україну більше 159 000 доз вакцини CoronaVac у рамках COVAX


Прес-реліз
29 Серпень 2021
ЮНІСЕФ доставив понад 188 000 доз вакцини Pfizer, наданих Україні урядом США в рамках COVAX

Прес-реліз
16 Липень 2021
Україна отримала 2 млн доз вакцини Moderna, надані урядом США у рамках COVAX

Прес-реліз
23 квітня 2021
Сьогодні Україна отримала другу партію вакцин проти COVID-19 в рамках COVAX, глобальної ініціативи задля забезпечення рівного доступу до вакцин проти COVID-19 для всіх країн.
ЮНІСЕФ спільно з ВООЗ доставили 367 200 доз вакцини AstraZeneca-SKBio, виробленої SK Bioscience, Південна Корея.

05 липня 2021,
Близько місяця тому президент США Джо Байден повідомив, що його уряд закупить додаткові 500 мільйонів доз вакцини Pfizer, які будуть передані через програму COVAX по всьому світі, в тому числі в Україну, повідомила Квін.

17 лютого 2021,
Президент Володимир Зеленський заявляв раніше, що Україна в межах COVAX «гарантовано» отримає 8 мільйонів доз вакцин, але сподівається збільшити ту цифру до 16 мільйонів.
   
То де закупкки?
COVAX надавав вакцини Україні виключно безкоштовно. Тобто за них платили інші країни, ті ж США.

І Зеленський заявляв що Україна отримає як мінімум  8  млн вакцин через програму COVAX, а можливо навіть 16 млн.

то на що ж були витрачені 72 мільярдів грн ковідного фонду?

А ось на що
https://www.kmu.gov.ua/news/z-fondu-borotbi-z-covid-19-vikoristano-57-mlrd-grn

26 мільярдів на автодороги.
4,5 ярди На сферу забезпечення правопорядку


Справді на охорону здоров'я було, з великим додатковим  розпилом, виділено 22,4 млрд .

МЕНШЕ, ніж на дороги

І це не на паркані написано, це документ на сайті кабінета міністрів України.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Раза в 3 меньше,чем сделала его ( доллар) Угги

24 грн.? Дуже погано, дуже. От 40 грн. - оце добре. Правда ж?

Хоч а у вас там рублі то яка вам різниця?
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.
TC

===========================
 Це в твоєї макітрі суцільне лайно ( відповідь на твою брехню про "зелений змій",  пробач), бо обрати таке ублюдочне клоВунасте та дебільне антиукраїнське могли лише таки як ти.  Навіть Мирося правильно привела приклад: А КОГО? Ще був кандидат? Не подобається Порох тре обирати було кого? Цього кловуна?!!! Ні, лайно у тебе в голові.

Я голосовав у другому турі проти поросятка.
А вийшло. шо проголосував за справжнього голову держави.
   
24 грн.? Дуже погано, дуже. От 40 грн. - оце добре. Правда ж?

Хоч а у вас там рублі то яка вам різниця?
дебілкувате, ти не можеш охопити ситуацію в комплексі. Твій дегенерований розум не може осягнути, що Зеленський три роки керував майже в тих самих умовах що Порошенко. І курс залишався стабільним 24-28 гривень. А який би був курс залишайся Порошенко при широкомасштабному вторгненні, можна припустити згадавши що під час Дебальцево курс був 33. При зарплатах пару тисяч гривень.
   
Я голосовав у другому турі проти поросятка.
А вийшло. шо проголосував за справжнього голову держави.
ніколи не голосував за порошенка чи його куплені партії.
І не буду.
   
===========================
 Це в твоєї макітрі суцільне лайно ( відповідь на твою брехню про "зелений змій",  пробач), бо обрати таке ублюдочне клоВунасте та дебільне антиукраїнське могли лише таки як ти.  Навіть Мирося правильно привела приклад: А КОГО? Ще був кандидат? Не подобається Порох тре обирати було кого? Цього кловуна?!!! Ні, лайно у тебе в голові.
От Вольтер прямо в корінь дивиться!  (tu)
От за кого треба було голосувати коли перед очима стоять Медведчук/алкопрокурор/Стець/Кононенко/Березенко/Грановський/Супрун/Гонтарєва/Ахметов
А в пам'яті 5 пройопаних складів та не побудований патронний завод....
Дикі ціни на комуналку і ціна $ явно не по 8...
   

24 грн.? Дуже погано, дуже. От 40 грн. - оце добре. Правда ж?

Хоч а у вас там рублі то яка вам різниця?
Свиноголові радісно кувікають!!!  :weep: БабаЛєра задрала курс до 40, а потім опустила до 25 - це беспісти рішуча і потужна перемога :facepalm:
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Навіть Мирося правильно привела приклад: А КОГО? Ще був кандидат? Не подобається Порох тре обирати було кого? Цього кловуна?!!!
Мирося сказала дещо інше.
Вибір був у першому турі, у другому його вже об"єктивно не було.
Або формально за Зе, або викреслювати обох, як зробив мій чоловік.
Як найвірніше було проголосувати проти клоуна-ліцедєя?
Просто проти - це дійсно викреслити обох. Але найвірніше - за його опонента, нехай навіть і з усвідомленням що він - далеко не найкраща кандидатура для цього.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

задрала курс до 40, а потім опустила до 25 - це беспісти рішуча і потужна перемога


Зелені свинособакі гавчать і скавчать з 25 грн. підняли до 40 грн. і називають це перемогою  :facepalm:
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Зелені свинособакі гавчать і скавчать з 25 грн. підняли до 40 грн. і називають це перемогою  :facepalm:

 :facepalm1:

Ботяра, ти забула, що в країні війна? Забула як ваш московський поц рошенів про "долар не повинен бути більше 10" і зробив по 30? Забула як ваша секта підхуяльників із хуйлятами рошенила про "долар по 100 уже у вересні"?
   
Зелені свинособакі гавчать і скавчать з 25 грн. підняли до 40 грн. і називають це перемогою  :facepalm:
порівняй 39/27 і 27/12 і не скавчи.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

:facepalm1:

Ботяра, ти забула, що в країні війна? Забула як ваш московський поц рошенів про "долар не повинен бути більше 10" і зробив по 30? Забула як ваша секта підхуяльників із хуйлятами рошенила про "долар по 100 уже у вересні"?
====================================
Ага! А в 2014-му не було війни? Доречі і армії як такої у нас не було, доречі казна була пуста, навіть пенсії було ні з чого виплачувати- все розтирили синяки. А про патронний завод краще помовч з вашим Великим Крадівництвом. ЗЕлень огидна! ПРАСТИТУТКИ!
   
====================================
Ага! А в 2014-му не було війни? Доречі і армії як такої у нас не було, доречі казна була пуста, навіть пенсії було ні з чого виплачувати- все розтирили синяки. А про патронний завод краще помовч з вашим Великим Крадівництвом. ЗЕлень огидна! ПРАСТИТУТКИ!
ми з тобою не прастітутки. Я стабільно підтримую укр.владу під час війни 2014-24 рр., ти її стабільно обсираєш .
   
пані, ваш примітивізм не дозволяє вам уявити всі варіанти.
Ти пишеш про уявні речі, а я про відбувшиїся.
Коли кацапи анексували Крим, всі казали чемодан без ручки.
Тепер з ручкою. Та ще й якою ціною для нас.

Стосовно примітивізму. Коли людина мислить примітивно, то її діями керують інстинкти. На мою думку, нехай примітивну, народ чисто інстинктивно не мав проголосувати ні за Януковича, ні за той вибір 2019 року. Просто не треба бути занадто розумним, щоби інстинктивно не голосувати , в першому випадку, за аморальну людину. В другому випадку, за  примітивну. Хочеться, щоби нами керувала все ж таки еліта, яка має честь, розум та вміння прораховувати кроки своїх дій.

Останнє редагування: 18 квітня 2024 09:04:07 від дмхз
   
Я голосовав у другому турі проти поросятка.
А вийшло. шо проголосував за справжнього голову держави.
Ага, тому ти за кордоном, молодець. Там захищаєш свій вибір.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Ага, тому ти за кордоном, молодець. Там захищаєш свій вибір.

Якщо після свого вибору, вони втекли з країни, в якій переміг їх кандидат. Значить їх вибір був невірним. Це ж оцевидно.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

ми з тобою не прастітутки. Я стабільно підтримую укр.владу під час війни 2014-24 рр., ти її стабільно обсираєш .
==================================
Краще ти б стабільно думало хоч чимось. Я український патріот, та волонтерю в міру своїх слабких сил. Доначу власні гроші- не так вже й мало. Ось тільки зараз надіслав декількам хлопців деякі потрібні речі, а в роті у них у цих є,а у тих нема. Тепер ротою доволиться опікуватися. Не всім,але від медичних там турникетів, та якіхось гелей для зупинки кровотечі,до головніх уборів проти комарів, та найсильнійших у світі  репілентів, ну й інше й інше. Це за власні кошти. А дочка ще й збирає по європам. Вона так задовбала їх напіввійськові склади виробників, що хоча вони продають тільки значні партії, їй по ящику по два продають, ще й смаколиків накидують. Я  притулам не довіряю. А якщо влада обсирається або краде, то я не мовчу. Але ж не закликаю до її повалення, хоча нехай знають, що ми усе бачимо...буде час,коли згідно з Законом...ну ти розумієш... Взагалі: де українець,а де влада? B-)
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.
TC

====================================
Ага! А в 2014-му не було війни? Доречі і армії як такої у нас не було, доречі казна була пуста, навіть пенсії було ні з чого виплачувати- все розтирили синяки. А про патронний завод краще помовч з вашим Великим Крадівництвом. ЗЕлень огидна! ПРАСТИТУТКИ!

Такої війни не було.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.
TC

==================================
Краще ти б стабільно думало хоч чимось. Я український патріот, та волонтерю в міру своїх слабких сил. Доначу власні гроші- не так вже й мало. Ось тільки зараз надіслав декількам хлопців деякі потрібні речі, а в роті у них у цих є,а у тих нема. Тепер ротою доволиться опікуватися. Не всім,але від медичних там турникетів, та якіхось гелей для зупинки кровотечі,до головніх уборів проти комарів, та найсильнійших у світі  репілентів, ну й інше й інше. Це за власні кошти. А дочка ще й збирає по європам. Вона так задовбала їх напіввійськові склади виробників, що хоча вони продають тільки значні партії, їй по ящику по два продають, ще й смаколиків накидують. Я  притулам не довіряю. А якщо влада обсирається або краде, то я не мовчу. Але ж не закликаю до її повалення, хоча нехай знають, що ми усе бачимо...буде час,коли згідно з Законом...ну ти розумієш... Взагалі: де українець,а де влада? B-)

Ти патріот Зеленого Змія.
Донатиш? Вважаеш, шо ти унікальний?  :laugh:
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.
TC

Ага, тому ти за кордоном, молодець. Там захищаєш свій вибір.

Ну ти жертва лоботомії.  :laugh:
   
У 2023 році в судах розглянули лише 30% справ за статтями “Державна зрада” та “Колабораційна діяльність”, які перебували на розгляді.
Це на 7% менше, ніж у 2022 році.
Водночас з розглянутих справ засудили 326 зрадників та 793 колаборантів.
https://www.chesno.org/post/5939/

Зеленський захватив всіх суддів, призначених Порошенко
От же ш Єрмак!
   
З цікавого - кажуть була команда знищити Богдану в Краматорську.
Але команду порушили, вивезли, і передали її одній з бригад.

Це я почув вперше.

Ну і знову про те що з початку 2019 по кінець 2021 замість випробовувань, чіткого опису недоліків і доопрацювання розробки.

(та звісно ж вона сира, єдиний перший дослідний екземпляр. Ті ж цезарі з 2007 наче року роблять-перероблюють)
так от 2 роки займалися судами-пересудами хто має купувати снаряди для випробовувань.


   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

На мою думку, нехай примітивну, народ чисто інстинктивно не мав проголосувати ні за Януковича, ні за той вибір 2019 року.
а чим думав народ, коли скинувши Янучарню на Майдані, заплативши за перемогу таку криваву ціну, віддав владу до рук ось цього?


У 2019 то вже були наслідки цієї раптової амнезії.
   
Хочеться, щоби нами керувала все ж таки еліта, яка має честь, розум та вміння прораховувати кроки своїх дій.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Це страшно, якщо елітою вважається ота цинічна, брехлива, люто матюклива істота
Слава Богу, що це не так
   
Це страшно, якщо елітою вважається ота цинічна, брехлива, люто матюклива істота
Слава Богу, що це не так
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

"Я б..дь раком по барікадам лазіл і ні одна б..дь не показала!" Це шедевр
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія