Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Евакуація Притомних - Інформація

Re: Евакуація Притомних - Інформація

канада непогана країна, там дуже пристойний соціальний устрій, але там довга дуже зима і далеко від дому.
молоді можна ризикнути, в мене є одна знайома сім'я, виїхали з двома дітками.
кілька років тому їх привезли в україну показати батьківщину, так діти запитували - як ви тут дихали повітрям? в запоріжжі.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Тебе тут не бууло кілька місяців і повітря було чистіше. Поплигала, заробила копієчку- здрисни, нікчемне. Ти не маєш ніякого права вказувати і повчати українців. Поки що ми чуємо твоє скавчання з -за океану. Самодостатня людина до такого, як ти, не опуститься.

А я і не повчаю вже, пізно. Я запрошую українців до себе, у нормальну країну, де вони будуть жити достойно та заможно. А чого це тебе так турбує? страшно, що вони теж поїдуть і не бажатимуть бути такими рабинями золотого дощу, як ти??
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Спасибо, думаю.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Почитаю цей форум через декілька місяців. побачимо, як ти будеш кавіщати і заламувати руки.

Meanwhile, enjoy your golden shower  :weep:  Open your mouth as wide as you can - they say urine therapy is good for you!
О, поперла культура та духовність  :D
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Валите.

Чище будет

Кацапа прорвало...
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Яка евакуація? Лірник казав "не бздіть!"

Петро тікі шо "Буду боротися"
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

В сраку собі свисни, хуйло підстилка.
(tu)
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

В сраку собі свисни, хуйло підстилка.

На відміну від тебе, я за зепутіна не голосувала. То хто з нас кацап?

Тільки кацапи і манкурти голосували за зе - кацапського ватного козла, який сміявся над Україною, над Майданом, над Томосом. Одна четверта - справжні українці, у кого є честь, гідність та національна гордість.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

дивна Елка,

ваш треба вчити як правильно голосувати, бо у вас немає свої кебети. Тому сумлінно прислухайтесь до наших емігрантських порад бо інакше у вас в наймах коси посивіють і в наймах, Елко, помрете.
пройдіть накуй, зрадники-ковбасники ----------------->

 :weep:  :laugh:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Той факт, що прихильники певної політсили гниди прилізли у цю тему, говорить сам за себе.

Вони хочуть, щоб ви гинули і йшли на дно разом з ними!
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Сартпост нужно переименовать.
Я - патриот. Делай как я, делай ноги как я. Ееее. :super:

Мене дуже просили не ображати фупчиків.
Тому Inanna, я тебе люблю, навіть незважаючи на твоїх тарганів. :love:

Останнє редагування: 21 квітня 2019 20:29:11 від б_а_р_с
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ой мовчи, бо ще не вечір.
Хтозна, як воно далі буде .

вія, ти вже пробовталася, шо свободівців вже заплановано задіяти в провокаціях насильства: "хлопці святили зброю" в попів невідомо для якого застосування. хто вами керує, цікаво?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
a49

Вія, пережили не всі,,,,, нажаль.
І в-третє Хуйло Україну не випустить.Все почнеться з  переможної ходи Біссмєртоного полка на 9 травня.
Далі повернуться Лораки-Лободи-Повалії.
Далі приїдуть в гості Дабранравови-Порєчєнкови-Ахлабистіни
Далі заполонять екрани "Уліци разбітих фанарєй" і тєлєканал "Звізда" і "РашаТудей" стануть вєщать
Далі повернуться "Аднаглазікі" і "Кантакти", російські мотиватори і так гуляють ФБ
Далі через "Аднаглазікі" і "Кантакти  поведеться робота по агітації до ВР, в  яку зайде вся вата, патаму шта ми хатім бальшиє пєнсіі і малєнькіє цени
Далі Ордло - автаномія
Далі набирають у ВР 300 голосів і скасовують  проукраїнські статті в Конституції
Вертаєм Приватбанк, на що  нам  гнівно відповідає ЄС і МВФ , на що наше керівництво відповідає а нафіга ви нам ваабщє нада?
І вуаля - Бєларусь - номер 2 гатова
 :pooh_on_b:
Як вам таке?
Бред сивой кобылы. Сказки от порошков
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Тут 62 навіть не пенсійний вік. Ввважається людиною в розквіті сил.

Але якщо ця людина вже попрацювала на своє майбутне хоча б років з 20.

А починати з нуля в такому віці - то вже навряд.

Хоча б дітей відправити.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

А я і не повчаю вже, пізно. Я запрошую українців до себе, у нормальну країну, де вони будуть жити достойно та заможно. А чого це тебе так турбує? страшно, що вони теж поїдуть і не бажатимуть бути такими рабинями золотого дощу, як ти??
Все вірно пишите, буде можливість дітей відправлю, а сам буду боротись за Україну до кінця...
Розумію, що тут 70% населення, незрозуміло якого, але є ще 25% Українців, поборемся за свою державу.
Україна понад усе !
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

О, поперла культура та духовність  :D

та страшне. це ж уявіть собі її оточення там і стиль спілкування. навіщо було їхати так далеко, шоби знайти собі маленьке єнакієво в канаді.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація


пройдіть накуй, зрадники-ковбасники ----------------->

 :weep:  :laugh:

Ні, ми не зрадники. Ми просто не хочемо бути, як ви, гноєм під чоботом кацапського міра.

А ви уже пройшли на зелений ... вашого лідера, який у ці хвилини щедро поливає вас своїм теплом та любов"ю  :gigi:

Він вам навіть не подякував - а подякував мамі, жінці і батькам жінки, хехехехехе!
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
Via

вія, ти вже пробовталася, шо свободівців вже заплановано задіяти в провокаціях насильства: "хлопці святили зброю" в попів невідомо для якого застосування. хто вами керує, цікаво?
Хлопці не для того святили зброю, щоб Пороха захищати.
Є ще багато інших сил, які не здадуться без бою з різних причин.
Тому я б поки що "Гоп" не казала.
Про те, що спочатку порахувати варто б було, вже й мова не йде чомусь. Екзіт-поли побачили і всі вже перемогу святкують. Цирк на дроті
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

У зв"язку з очікуваною перемогою прокацапського кандидата в президенти Зеленського багато його противників замисляться, що робити. Деякі залишаться і будуть боротися, деякі залишаться і не будуть, а деякі не захочуть ні словом, ні ділом брати участь у тому, що буде відбуватися в Україні.

Я не засуджую будь-який вибір. Проте якщо хтось із вас цікавиться еміграцією, ось інформація по Канаді:

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada.html

Декілька практичних порад.

1) Якщо ви подасте аплікаційний пакет навіть сьогодні, цей процес займає певний час, і є ризик, що ситуація в Україні поміняється настільки, що це може негативно вплинувати на ваше подання у багатьох відношеннях. Тому я рекомендую, якщо є така можливість, виїхати у Польщу, поки кордони відкриті, попрацювати там і податися уже у посольстві в Варшаві. Таким чином ви мінімізуєте потенційні ризики, заробите більше грошей, які теж будуть потрібні у Канаді, і матимете європейський досвід роботи (що є додатковим плюсом при пошуку роботи в Канаді). Якщо можете зараз виїхати у будь-яку іншу країну, то той самий алгоритм. Головне - щоб ви там були легально.

2) Перед тим, як виїхати, візьміть нотаріально завірену довідку з української поліції по місцю проживання, яка вкаже, що у вас не було кримінальних проблем. Це стандартна довідка. На іміграційному сайті прочитайте, які зараз вимоги. Коли я подавала свої доки (давно), довідка мала бути за останніх 5 років на момент подачі документів.

3) Також добудьте хоча б декілька письмових рекомендаційних листів від ваших роботодавців і зробіть професійний переклад, завірений нотаріально.


4) Переконайтеся, що у вас є всі документи. Я навіть рекомендую, якщо є можливість, зробити копії трудової та залікової книжок з переліком екзаменів та заліків, які здавали. Це не потрібно для еміграції, але пригодиться при працевлаштуванні (деякі фірми роблять міжнародну перевірку рівня навчання) або коли ви будете на щось перевчатися. Певні курси можуть бути зараховані із української програми.

5) Якщо хочете емігрувати чи як мінімум працювати за кордоном, подумайте, коли продавати своє майно. Я передбачаю, що ціни будуть падати, але не можу і не хочу давати якихось рекомендацій у цьому плані.


Форумчани, якщо ви проживаєте у інших країнах, можете поширювати інформацію про еміграцію туди у цій темі. Канадці-форумчани, можете доповнювати її, спираючись на власний досвід чи інформацію.


Це все, що я особисто можу зробити для тих українців, які поділяють ці ж цінності, що і я, у плані того, що відбулося. Я бажаю вам всього найкращого.
дякую, ми через Квебекську програму пролізли. Скоро прибудемо в Канадщину

Останнє редагування: 21 квітня 2019 20:32:27 від ross_81
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Але якщо ця людина вже попрацювала на своє майбутне хоча б років з 20.

А починати з нуля в такому віці - то вже навряд.

Хоча б дітей відправити.

Можете відправити дітей, а потім вони проспонсорують вас як членів родини. Хоча в останні роки з цим стало складніше.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

та страшне. це ж уявіть собі її оточення там і стиль спілкування. навіщо було їхати так далеко, шоби знайти собі маленьке єнакієво в канаді.

Хм ... прийшли в мою тему, відклали купу лайна і ще на мене тикають пальцем.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Хлопці не для того святили зброю, щоб Пороха захищати.
Є ще багато інших сил, які не здадуться без бою з різних причин.
Тому я б поки що "Гоп" не казала.
Про те, що спочатку порахувати варто б було, вже й мова не йде чомусь. Екзіт-поли побачили і всі вже перемогу святкують. Цирк на дроті

Уже всьо. Порох визнав поразку.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Той факт, що прихильники певної політсили гниди прилізли у цю тему, говорить сам за себе.

Вони хочуть, щоб ви гинули і йшли на дно разом з ними!
Ти скльки тут воду будеш мутити, нечисть. Через тебе було гидко на форум заходити. Ти ніхто, розумієш- повне ніхто. Як хто не голосував- ми тут, будемо будувати свою державу і зносити всі труднощі, які випали на долю нашої країни. Ти здриснуло- нишкни. Ще історія дасть оцінку безпрецендентній міграції з країни. Це значить, що країну підривали і з цього боку. І дуже серйозно. І ти, гидото, думаєш, що ми не розуміємо, звідки твоя "турбота"?  Чмо порохоботське ти.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Яка евакуація? Лірник казав "не бздіть!"

Петро тікі шо "Буду боротися"

ні, тепер тіко в судах за допомоги адвокатів.
в україні суміщення бізнесу і державної посади є незаконним.
такий в українців був "гарант" - порушення всіх правил і законів!
хочеться, шоби такого ми більше ніколи не бачили.
люди за це свої життя поклали.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Это призывы к сепаратизму?
Могу , как краматорчанин, рассказать чем это закончится в деталях.

Ви не знаєте різниці між сепаратизмом та еміграцією? не дивно, що Ви голосували за Зе.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
Via

Уже всьо. Порох визнав поразку.
Саме це мене і здивувало. Тобто нікого дійсний стан речей не цікавить?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

вія, ти вже пробовталася, шо свободівців вже заплановано задіяти в провокаціях насильства: "хлопці святили зброю" в попів невідомо для якого застосування. хто вами керує, цікаво?

На мою думку кремль їми керує. І з самого початку їх існування.
Взагалі всіма радикалами керувало і керує кдб, за для утримання в
народі образів радикального українського націоналізму.
Всі провокаціі проти українців ще з часів Бандери керувались московієй.
На одного справжнього борця за українську незалежність завозили
десяток переодягнених нквдістів що стріляли в спину українцям.
І нічого за 100 років не змінилось.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Напоминает звонки родственников из России знакомым во время майдана
-Ааа вас бандеры убивают, едьте к нам на колыму
 :facepalm1:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

канада непогана країна, там дуже пристойний соціальний устрій, але там довга дуже зима і далеко від дому.
молоді можна ризикнути, в мене є одна знайома сім'я, виїхали з двома дітками.
кілька років тому їх привезли в україну показати батьківщину, так діти запитували - як ви тут дихали повітрям? в запоріжжі.

Зима не така і довга. Погода не дуже відрізняється від Європи і тої ж України. Є місця, де дуже холодно, а є - де досить тепло (пустеля і навіть тропічний ліс типу).

Моє місто - одне із найсонячніших у Північній Америці і зима в більшості м"яка завдяки теплому вітру з гір. Дуже сухо - добре для тих, у кого проблеми із диханням та кістками, хоча в останні роки клімат досить помінявся і йдуть дощі.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Якщо Зима буде занадто близько і я змушений буду тікати в 62 роки в Португалію,поможу влаштуватись воїну АТО на роботу в Португалії.прихильн ики певної політсили прошу не турбуватись.Слухаю і плачу,промова Пороха...Зима близько...
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ти скльки тут воду будеш мутити, нечисть. Через тебе було гидко на форум заходити. Ти ніхто, розумієш- повне ніхто. Як хто не голосував- ми тут, будемо будувати свою державу і зносити всі труднощі, які випали на долю нашої країни. Ти здриснуло- нишкни. Ще історія дасть оцінку безпрецендентній міграції з країни. Це значить, що країну підривали і з цього боку. І дуже серйозно. І ти, гидото, думаєш, що ми не розуміємо, звідки твоя "турбота"?  Чмо порохоботське ти.

От як заістерила - видно, зачепило за живе. Чому ти, замість того щоб радіти виграшу свого Зе, сидиш в цій темі?

Ці люди все одно виїдуть, і ти і тобі подібні будуть сидіти за черговою залізною завісою і кусати кулаки. Ти це чудово усвідомлюєш і тому тебе і тіпе.

Можеш обзивати мене скільки завгодно - я права, а ти ні. І тому тобі страшно і тому тебе ковбасить.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Тобто нікого дійсний стан речей не цікавить?

ти про що?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

дякую, ми через Квебекську програму пролізли. Скоро прибудемо в Канадщину

Welcome to Canada! В Квебеку теж велика українська діаспора - української культури буде вистачати!
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

ДО РЕЧІ, зацікавленим особам раджу зберегти собі інфу, яку я подала. Думаю, цю і подібні теми будуть видаляти, бо знають, що народ буде голосувати ногами, а це УЖЕ проблема для олігархів.
Бгггг
Така безцінна і сікрєтна інфа, яку ще й треба зберегти, бо ніде, пляць, більш не найдеш! :lol:  :weep:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Вія, пережили не всі,,,,, нажаль.
І в-третє Хуйло Україну не випустить.Все почнеться з  переможної ходи Біссмєртоного полка на 9 травня.
Далі повернуться Лораки-Лободи-Повалії.
Далі приїдуть в гості Дабранравови-Порєчєнкови-Ахлабистіни
Далі заполонять екрани "Уліци разбітих фанарєй" і тєлєканал "Звізда" і "РашаТудей" стануть вєщать
Далі повернуться "Аднаглазікі" і "Кантакти", російські мотиватори і так гуляють ФБ
Далі через "Аднаглазікі" і "Кантакти  поведеться робота по агітації до ВР, в  яку зайде вся вата, патаму шта ми хатім бальшиє пєнсіі і малєнькіє цени
Далі Ордло - автаномія
Далі набирають у ВР 300 голосів і скасовують  проукраїнські статті в Конституції
Вертаєм Приватбанк, на що  нам  гнівно відповідає ЄС і МВФ , на що наше керівництво відповідає а нафіга ви нам ваабщє нада?
І вуаля - Бєларусь - номер 2 гатова
 :pooh_on_b:
Як вам таке?

так, через зомбоящик продовжать обробляти повним ходом
Експеримент пройшов вдало, навищо зупинятись?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Саме це мене і здивувало. Тобто нікого дійсний стан речей не цікавить?

Ну якщо екзитполи приймати до відома з таким великим відривом, то ймовірність мала, що результати будуть іншими. Хоча я б теж на місці обох кандидатів почекала до оголошення офіційних результатів виборів.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Напоминает звонки родственников из России знакомым во время майдана
-Ааа вас бандеры убивают, едьте к нам на колыму
 :facepalm1:

Сказала дама із ситої Португалії ...
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Хлопці не для того святили зброю, щоб Пороха захищати.
Є ще багато інших сил, які не здадуться без бою з різних причин.
Тому я б поки що "Гоп" не казала.
Про те, що спочатку порахувати варто б було, вже й мова не йде чомусь. Екзіт-поли побачили і всі вже перемогу святкують. Цирк на дроті


тобто ваші провокації стартують після оголошення зелі переможцем? ну шо ж, добре, шо ви навіть не ховаєте свої насильницькі наміри. цікаво тільки, чи про це знають відповідні установи, чи їм то пофік, або в них навіть є свій інтерес в утворенні хаосу і смертельного страху. все скоро побачимо. однозначно вас можна вже кваліфікувати як учасників підготовки озброєних провокацій.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Саме це мене і здивувало. Тобто нікого дійсний стан речей не цікавить?
Вія - інсайдер про " дійсний стан речей"?
Що за трясця? Екзитполи брешуть чи що ?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Бгггг
Така безцінна і сікрєтна інфа, яку ще й треба зберегти, бо ніде, пляць, більш не найдеш! :lol:  :weep:

Так, деякі нюанси не знайдеш. Але тобі це нащо? ти ж нікуди не їдеш?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія