Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** (Азовсталь і азовстальці )

Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

УКРАИНЦАМ.
Друзья, прошу каждого украинца, переживающего за Азовский гарнизон  - быть мудрыми в этот час.
Знаю точно, президент Зеленский занимался и занимается судьбой этого славного воинского гарнизона лично день и ночь. Искренне и честно. Раненые и целые, гражданские и военные – о них, знаю думают и принимают решения и действия каждый день.
Прошу всех доверять верховному главнокомандующему Украины! В этой тяжелой ситуации не многое можно сделать.. но он прилагает все усилия – делая все возможное и невозможное.
Поймите это, не поддавайтесь эмоциям. Не нужно трепа и пересказов. Не нужно многословий и требований, не нужно стенаний и рассуждений – дайте тишину, поддержку и ДОВЕРИЕ  Президенту Зеленскому.  Он действует. Делает свою работу. Главнокомандующий Залужный - свою.  Денис – свою!
И пусть каждый на своем месте делает то, что может и то, что должен!
Будем сильны единством.
Слава Украине!

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Прибрала ФБ-смайлики і пропустило.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Кстати умные ватники писали:учитесь как сдачу в плен можно перекрутить в победу (с завистью).Но у нас есть "полезные" истерички,которые круче любых кацапов засрут своих же.Зачем?Непонятно.Чем это поможет бойцам?Тоже думаю останется без ответа.Ну зато высрались,хотя ни один не предложил реальных вариантов как надо быдо поступить
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

УКРАИНЦАМ.
Друзья, прошу каждого украинца, переживающего за Азовский гарнизон  - быть мудрыми в этот час.
Знаю точно, президент Зеленский занимался и занимается судьбой этого славного воинского гарнизона лично день и ночь. Искренне и честно. Раненые и целые, гражданские и военные – о них, знаю думают и принимают решения и действия каждый день.
Прошу всех доверять верховному главнокомандующему Украины! В этой тяжелой ситуации не многое можно сделать.. но он прилагает все усилия – делая все возможное и невозможное.
Поймите это, не поддавайтесь эмоциям. Не нужно трепа и пересказов. Не нужно многословий и требований, не нужно стенаний и рассуждений – дайте тишину, поддержку и ДОВЕРИЕ  Президенту Зеленскому.  Он действует. Делает свою работу. Главнокомандующий Залужный - свою.  Денис – свою!
И пусть каждый на своем месте делает то, что может и то, что должен!
Будем сильны единством.
Слава Украине!



Редис мне чем то напоминает Лебедя.Просто идеальный солдат и командир.Я и до войны интересовался Азовом,но больше всякими эпатажными личностями.А тут прямо было для меня открытие что у нас есть такие командиры.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Редис мне чем то напоминает Лебедя.Просто идеальный солдат и командир.Я и до войны интересовался Азовом,но больше всякими эпатажными личностями.А тут прямо было для меня открытие что у нас есть такие командиры.

Почему то я не удивлён, шо у тебя на уме кацапский генерал лебедь.  Прикольно да
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Просто не надо было столько пиара Азова.


 :facepalm1:

Не Азов піарять, а Азовом піаряться
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Прости.Так какой у тебя был план по спасению кроме как умереть от голода или быть убитым без боеприпасов?

Ты, я смотрю, и читать уже разучился
Мой план таков- заткнуть "ебальники"всем. И ТСН в том числе. Об'яснить, что официальные комментарии этого события только  Верещук, например. Или от тех, кто занимается этим обменом непосредственно. Иностранным СМИ получать комментарии от официальных лиц и освещать это событие в рамках разрешенного к применению, так сказать. Официальным лицам поменьше рассказывать про внутреннее потребление рашапедераши. Нас это потребление меньше всего интересует.

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Димец проспись.
Все твои лозунги тут трезвые люди  коротко и не так эмоционально уже обговорили
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Ты, я смотрю, и читать уже разучился
Мой план таков- заткнуть "ебальники"всем. И ТСН в том числе. Об'яснить, что официальные комментарии этого события только  Верещук, например. Или от тех, кто занимается этим обменом непосредственно. Иностранным СМИ получать комментарии от официальных лиц и освещать это событие в рамках разрешенного к применению, так сказать. Официальным лицам поменьше рассказывать про внутреннее потребление рашапедераши. Нас это потребление меньше всего интересует.


І як заткнути єьальник скабаєвій?
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Редис мне чем то напоминает Лебедя.

 :facepalm1:


   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

І як заткнути єьальник скабаєвій?


Тобі болить, що п*здєлєнькає скабєєва? А чому?
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Вже залякують через Осєчкіна

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Як часто буває на війні, вибір в нас був між поганим та ще гіршим.
Або бійці вмирають на Азовсталі, або ми використовуємо важкий шанс на їхнє врятування.
Врятування в поточній ситуації було тільки через здачу в полон, бо на інше рашисти не погоджувались, а іншого вибору ні в кого не було.
Тому, я думаю, наша влада, пояснивши все це нашим бійцям в Азовсталі, наполегливо запропонувала їм скористатися цим шансом заради України.
При цьому, я впевнена, що влада пообіцяла найвеличезний розголос по всьому світу, якщо з бійцями в полоні будуть поводитись всупереч відомій конвенції, та робити все можливе для того, щоб обміняти азовців та якнайшвидше повернути їх в Україну.
І я в цьому владу повністю підтримую.
Нам потрібні наші герої живі, і ми всі разом потрібні робити зараз все, щоб повернути їх в Україну та щоб до того моменту з ними належно поводились. Залучати для цього ООН, Червоний хрест та всіх навкруги. 

Але, як бачимо, на Азовсталі залишились наші командири та ще декілька сотен бійців.
І неймовірно важко думати про їхню долю...

Останнє редагування: 19 травня 2022 14:10:45 від Foxic
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/19/7347193/

Команда Міжнародного комітету Червоного Хреста заявляє, шо цього тижня зареєструвала сотні українських військовополонених із заводу "Азовсталь" у Маріуполі.

Джерело: Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ), а також російський пропагандистський ресурс "РИА Новости"

Деталі: У вівторок 17 травня МКЧХ на прохання сторін почав реєстрацію бійців, які залишають завод "Азовсталь", у тому числі поранених. Операція продовжилася в середу і ще тривала в четвер, тобто 18-19 травня.
.....
Процес реєстрації, якому сприяв МКЧХ, передбачає заповнення форми з особистими даними, такими як ім’я, дата народження та найближчий родич. Ця інформація дозволяє комітету відстежувати тих, хто був захоплений, і допомагати їм підтримувати зв’язок зі своїми сім’ями.

Відповідно до мандата, наданого МКЧХ державами згідно з Женевськими конвенціями 1949 року, комітет повинен мати негайний доступ до всіх військовополонених у всіх місцях їх утримання. МКЧХ має бути дозволено опитувати військовополонених без свідків, а тривалість і частоту цих відвідувань не повинні бути надмірно обмежені.
.......
"Червоний Хрест" не повідомляє, скільки точно бійців з "Азовсталі" зареєстровано.

Раніше цього дня російські пропагандисти з "РИА Новости" заявили, що представники Києва та "Червоного хреста" відвідали полонених українських бійців та переконалися, що їх "утримують у нормальних умовах".

За твердженням Міноборони Росії, за попередню добу з "Азовсталі" вийшов ще 771 боєць полку "Азов", а загалом із 16 травня "в полон здалися" загалом 1730 бійців, у тому числі 80 поранених. 18 травня повідомлялося, що з заблокованого заводу вийшли 959 бійців.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Як часто буває на війні, вибір в нас був між поганим та ще гіршим.
Або бійці вмирають на Азовсталі, або ми використовуємо важкий шанс на їхнє врятування.
Врятування в поточній ситуації було тільки через здачу в полон, бо на інше рашисти не погоджувались, а іншого вибору ні в кого не було.
Тому, я думаю, наша влада, пояснивши все це нашим бійцям в Азовсталі, наполегливо запропонувала їм скористатися цим шансом заради України.
При цьому, я впевнена, що влада пообіцяла найвеличезний розголос по всьому світу, якщо з бійцями в полоні будуть поводитись всупереч відомій конвенції, та робити все можливе для того, щоб обміняти азовців та якнайшвидше повернути їх в Україну.
І я в цьому владу повністю підтримую.
Нам потрібні наші герої живі, і ми всі разом потрібні робити зараз все, щоб повернути їх в Україну та щоб до того моменту з ними належно поводились. Залучати для цього ООН, Червоний хрест та всіх навкруги. 

Але, як бачимо, на Азовсталі залишились наші командири та ще декілька сотен бійців.
І неймовірно важко думати про їхню долю...
Зараз для Зеленського почнеться найважче.
Росія почне його шантажувати долею полоненних.
І фіг його зна, як не піддатись на шантаж і вийти з ситуації з найменшими втратами.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

а де ж гаранти з високими гарантіями?
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Радник мера Маріуполя Андрющенко заявив, що тіла загиблих з-під завалів Маріупольського драмтеатру орки вивозять вантажівками у бік Старого Криму

Рух транспорту місцеві фіксують два дні поспіль. Територію розчищення охороняють та не дають доступ місцевим.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Зараз для Зеленського почнеться найважче.
Росія почне його шантажувати долею полоненних.
І фіг його зна, як не піддатись на шантаж і вийти з ситуації з найменшими втратами.
это не единственные украинские пленные
у нас тоже есть российские пленные
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

якщо вже була якась домовленість з москалями, то треба було виводити меншими групами по 30-50 чолівік, і доки перша група не опинялась на нашій стороні інші сидять в укритті
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

это не единственные украинские пленные
у нас тоже есть российские пленные
обставини полону різні
дуже різні
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

якщо вже була якась домовленість з москалями, то треба було виводити меншими групами по 30-50 чолівік, і доки перша група не опинялась на нашій стороні інші сидять в укритті

поки що немає підтверджень про якісь домовленості,
але все одно це був єдиний шлях для врятування наших вояків, на нього потрібно було йти,
а зараз потрібно продовжувати наполягати на їхньому обміні,
і так, це найважче буде зараз для нашої влади витримати шантаж москалів, які розуміють, наскільки для нас важливі наші полонені

і ще, можливо, ті бійці, що залишились в Азовсталі, чекають на вирішення долі тих, хто вийшов
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Вже залякують через Осєчкіна

https://t.me/NetGulagu/2679
"готовят пресс-хаты и армию внутрикамерных агентов" - здається це пряме порушення женевської конвенції про військовополонених, полонені не повинні утримуватись разом з засудженими.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Вдова убитого русским оккупантом украинца не против его обмена на защитников Мариуполя

В Киеве продолжается суд над российским оккупантом Вадимом Шишимариным, признавшимся в убийстве мирного жителя.

Сегодня там выступила вдова убитого мужчины, которая рассказала, когда был убит ее муж.

Вдова отметила, что требует, чтобы оккупанта приговорили к пожизненному лишению свободы, однако она будет не против, если Шишимарина обменяют на защитников из "Азовстали".

"Но если его поменяют, в том числе, на наших мариупольских защитников, ребят, я не буду против, я буду за", — сказала во время судебного заседания женщина.

Ранее оккупант Шишимарин признался в убийстве. Ему грозит пожизненное заключение.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Вдова убитого русским оккупантом украинца не против его обмена на защитников Мариуполя

В Киеве продолжается суд над российским оккупантом Вадимом Шишимариным, признавшимся в убийстве мирного жителя.

Сегодня там выступила вдова убитого мужчины, которая рассказала, когда был убит ее муж.

Вдова отметила, что требует, чтобы оккупанта приговорили к пожизненному лишению свободы, однако она будет не против, если Шишимарина обменяют на защитников из "Азовстали".

"Но если его поменяют, в том числе, на наших мариупольских защитников, ребят, я не буду против, я буду за", — сказала во время судебного заседания женщина.

Ранее оккупант Шишимарин признался в убийстве. Ему грозит пожизненное заключение.
не схоже що хуйло цінує життя російських солдатів
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Зараз для Зеленського почнеться найважче.
Росія почне його шантажувати долею полоненних.
І фіг його зна, як не піддатись на шантаж і вийти з ситуації з найменшими втратами.
так, буде важко, але ж йому починаючи з дня інавгурації казали, що ворог на порозі. потрібно думати, оскільки ти головнокомандувач, про армію та оборону. але як не прикро,
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

так, буде важко, але ж йому починаючи з дня інавгурації казали, що ворог на порозі. потрібно думати, оскільки ти головнокомандувач, про армію та оборону. але як не прикро,

Впевнений, що він з ситуації вийде краще, ніж ви з бордерлендером разом взяті [ua]
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Впевнений, що він з ситуації вийде краще, ніж ви з бордерлендером разом взяті [ua]
від мене, як і від тебе і бордерленда, нічого не залежить, а Зеленський дійсно має можливість вийти краще за нас всіх [ua]
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Як часто буває на війні, вибір в нас був між поганим та ще гіршим.
Або бійці вмирають на Азовсталі, або ми використовуємо важкий шанс на їхнє врятування.
Врятування в поточній ситуації було тільки через здачу в полон, бо на інше рашисти не погоджувались, а іншого вибору ні в кого не було.
Тому, я думаю, наша влада, пояснивши все це нашим бійцям в Азовсталі, наполегливо запропонувала їм скористатися цим шансом заради України.
При цьому, я впевнена, що влада пообіцяла найвеличезний розголос по всьому світу, якщо з бійцями в полоні будуть поводитись всупереч відомій конвенції, та робити все можливе для того, щоб обміняти азовців та якнайшвидше повернути їх в Україну.
І я в цьому владу повністю підтримую.
Нам потрібні наші герої живі, і ми всі разом потрібні робити зараз все, щоб повернути їх в Україну та щоб до того моменту з ними належно поводились. Залучати для цього ООН, Червоний хрест та всіх навкруги. 
:good: це ж саме сказав командир Азову Прокопенко Денис..
важкий вибір, але його треба було зробити.

Але, як бачимо, на Азовсталі залишились наші командири та ще декілька сотен бійців.
І неймовірно важко думати про їхню долю...
залишається лише сподіватись на краще і молитись за це.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

від мене, як і від тебе і бордерленда, нічого не залежить, а Зеленський дійсно має можливість вийти краще за нас всіх [ua]

Від нас залежить менше варнякати, коли не треба.
Пропоную :)
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Здається я зрозумів чому так наполегливо просять народ почекати і не роздувати зради
1) кацапам не стільки азов треба, скільки роздути зраду, невдоволення, зневіру і навіть повстання (ну вони вірять що таке можливе) проти влади на цьому факті;
2) кацапи давно би поміняли той азов на своїх, але дуже не хочуть, щоб українці це перетворили у "перемогу".

Тому повна тиша у медіа насправді дуже б допомогла.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Стеол хватить сраку лизати.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Здається я зрозумів чому так наполегливо просять народ почекати і не роздувати зради
1) кацапам не стільки азов треба, скільки роздути зраду, невдоволення, зневіру і навіть повстання (ну вони вірять що таке можливе) проти влади на цьому факті;
2) кацапи давно би поміняли той азов на своїх, але дуже не хочуть, щоб українці це перетворили у "перемогу".

Тому повна тиша у медіа насправді дуже б допомогла.

кацапи пишуть що володіну і ко піздюлєй виписали, за те що ті кричали щоб не міняли азовців.
це добре, якщо так.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Стеол хватить сраку лизати.

Ти зможеш навести приклади?
   
Одним із ймовірних варіантів розвитку подій по Азову може бути те, що кацапи використають полонених азовців для проведення низки гучних судових процесів над "нацистами". Це відволіче плебс від невдач на фронті, дозволить керівництву кацапстану показати перемогу і досягнення цілей "обмеженої військової операції" (нацисти схоплені і покарані).  Після цих судів можна потихенько згортати "переможну" спецоперацію.
Але такий розвиток подій прирікає наших героїв на багаторічне сидіння в кацапських застінках, аж до зміни там влади.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Ти зможеш навести приклади?
дійсно, поки нема на форумі М-ви,
ти поводишся цілком пристойно,
тому про якесь лизання не може бути мови.
То якась помилка. (td)
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Одним із ймовірних варіантів розвитку подій по Азову може бути те, що кацапи використають полонених азовців для проведення низки гучних судових процесів над "нацистами". Це відволіче плебс від невдач на фронті, дозволить керівництву кацапстану показати перемогу і досягнення цілей "обмеженої військової операції" (нацисти схоплені і покарані).  Після цих судів можна потихенько згортати "переможну" спецоперацію.
Але такий розвиток подій прирікає наших героїв на багаторічне сидіння в кацапських застінках, аж до зміни там влади.
В чому проблеми? Судим їхніх і міняємось засудженими...
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Стеол хватить сраку лизати.

То душевні пориви, їх не можна зупинити!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія