Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почалось: Плата за абонентське обслуговування з постачання теплової енергії 30,95гр

Клієнти КП «Київтеплоенерго» у грудні отримають платіжки в оновленому форматі

Абонплата за тепло і гарячу воду буде зазначатися у платіжці окремими рядками та відображатиметься щомісяця.
Вона включає витрати на обслуговування будинкових лічильників тепла, витрати, пов’язані із розподілом та адмініструванням послуг. Максимальний розмір абонплати для однієї столичної квартири – 30,95 грн за послугу
   
були ЦО внески
аби гроші за все
і побільше
   
це тiльки в Києвi, чи ще десь ?

   
Пора вводити нарахування плати за нарахування плати )))

І перенести плату за доставку квитанцій на споживача. І за друк квитанцій. І за повітря.
   
30,95 грн за послугу

Цитувати
До сплати за абонентську плату: 35.23 грн.
   
Рівне, аналогічно абонентська плата 34,35 грн.
   
такой бред, еще и комиссия. уже б заложили в тариф, нет же... 1 хуй 1 поставщик - ахметов.
   
були ЦО внески
аби гроші за все
і побільше

внески теж є
тепер вже цілий набір абонплат
(якщо без газу)
гаряча вода
опалення
холодна вода
і по кожному виду комуналки ще і за
обслуговування домових лічильників
до електрики, правда, поки що, не дістались (чи надовго ?  8-) )
вангую, це все далеко кінець
транспортування, розподіл, ремонт - ще пиляти і пиляти :D
   
такой бред, еще и комиссия. уже б заложили в тариф, нет же... 1 (x) 1 поставщик - ахметов.

ти не зрозумів приколу
Якщо у тариф закласти, то маєш платити тільки у опалювальний сезон
А абонка капає цілий рік
ву компреме? (с)
   
Я так розумію, люди підключені до теплоелектроцентрал ей тільки за постачання і будуть платити? Бо те тепло - відходи виробництва електрики, яке скидають влітку в озеро.
   
до електрики, правда, поки що, не дістались (чи надовго ?
Зайдите на сайт облэнерго, наверняка найдете приглашение к общественному обсуждению тарифа за доставку э/э
   
Тактика грабежа и разрушения!
Десятки лет эта плата была внутри и была основанием для поднятия тарифа.
ЗЕ-ублюдки в своём амплуа (td)
   
Для ТС из США уточняю, что 30 грн. - это чуть больше 1 USD.
Можно немного снизить градус пафоса? ;)
   
это не самая срака, самая срака, шо эти редиски после двух месяцев подачи нулевых показаний начинают фуярить по среднему а потом начисляют пеню
потом после вызывания специально обученного человека который нюхает пломбы и светит фонариком в счетчик показания корректируются к реальным.

но пеня за выдуманные "долги" не пропадает :clapping:

Поддержка в мордокнике по этому поводу морозится.

Приеду в марте пойду наверное судится за 8.50 и в исковом заявлении напишу морального ущерба мильярд гривен, потому шо страшно бесит и весь исстрадался.

С какой стороны к комунальщикам не подойдешь, везде жопа. :(
   
Уряяя! $ по 8!!!!
Доставка-19  :D
   
Для ТС из США уточняю, что 30 грн. - это чуть больше 1 USD.
Можно немного снизить градус пафоса? ;)
Какой пафос!?
 Это вороватое говно устраивает ублюдочный бизнес на пустом месте, а Банда сратых алигархов задолжала $38 миллиардов налогов.
Жлобьё отыгрывается на людях. Один ублюдочный закон 5600 чего стоит!
   
Почалось: Плата за абонентське обслуговування з постачання теплової енергії 30,95гр
(tu)  Халява закінчилася.
   
Все вірно! Опалення -тільки сезон. А зарплату тепловикам потрібно платити цілий рік.
   
Цитувати
з 01.11.2021р. абонентська плата складає:
    За послугу постачання теплової енергії з лічильником – 24,23 грн./міс.;
    За послугу постачання теплової енергії без лічильника – 11,00 грн/міс.;
    За послугу постачання гарячої води з лічильником – 13,02 грн./міс.;
    За послугу постачання гарячої води без лічильника – 11,00 грн./міс.
   
Принципово не платитиму)
   
Все вірно! Опалення -тільки сезон. А зарплату тепловикам потрібно платити цілий рік.

не тільки зарплату
АЄОА!
у тарифі, за яким сплачується тільки взимку, закладені видатки на зарплатню та утримання мереж на цілий рік

Слідкуйте за руками:
- виставляємо новий тариф, в якому в разрахунках закладуємо усі видатки на цілий рік (й сезон й не сезон)
- вводимо абонплатню, мотивуючи тим, що зарплатню треба платить цілий рік
- профіт!
   
Для ТС из США уточняю, что 30 грн. - это чуть больше 1 USD.
Можно немного снизить градус пафоса? ;)

От через таку дрібницю зе-влада втрачає рейтинг! Ну не ідіоти?
   
Все вірно! Опалення -тільки сезон. А зарплату тепловикам потрібно платити цілий рік.

Вимагати плату за те, чого не надаєш - це рекет.
   
(tu)  Халява закінчилася.

Надо было бы, шоб тэц/тэс доплачивали населению за охлаждение энергоносителя. Ато - халява!
   
Максимальний розмір абонплати для однієї столичної квартири – 30,95 грн за послугу
Интересно, что всем начислили максимальную плату, как я понимаю? У кого-то квартира 20 метров, а у кого-то 500.
   
Все вірно! Опалення -тільки сезон. А зарплату тепловикам потрібно платити цілий рік.
То селянам брати абонплату за обслуговування полів і техніки в міжсезоння? Чи техніка сама ремонтується? Чи як що я не купую батона бо я на морі то також абонплату шоб коли я приїхав то зміг купити батон?
   
это не самая срака, самая срака, шо эти редиски после двух месяцев подачи нулевых показаний начинают фуярить по среднему а потом начисляют пеню
потом после вызывания специально обученного человека который нюхает пломбы и светит фонариком в счетчик показания корректируются к реальным.

но пеня за выдуманные "долги" не пропадает :clapping:

Поддержка в мордокнике по этому поводу морозится.

Приеду в марте пойду наверное судится за 8.50 и в исковом заявлении напишу морального ущерба мильярд гривен, потому шо страшно бесит и весь исстрадался.

С какой стороны к комунальщикам не подойдешь, везде жопа. :(

вже подолано цю руїну, за листопад нарахували і на нульові покази, ось частка відповіді:

"Обсяг теплової енергії на забезпечення функціонування внутрішньобудинково ї системи - втрати теплової енергії у трубопроводах та в обладнанні внутрішньобудинково ї системи (Наказ Мінрегіону №315 від 22.11.2018 Методика розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг). Щодо мінімальної частки. Цією часткою перевіряють додержання теплового режиму в цих приміщеннях протягом опалювального періоду, в яких не допускається зниження температури повітря більше ніж на 4 °C від нормативної температури внутрішнього повітря.
Якщо опалюване приміщення спожило менший обсяг теплової енергії, визначений за показаннями вузлів розподільного обліку теплової енергії / приладів-розподілювачів теплової енергії / вузлів розподільного обліку витрати теплоносія (у разі обліку теплової енергії у гарячій воді), ніж визначений за мінімальною часткою середнього питомого споживання, такому приміщенню донараховується обсяг спожитої теплової енергії.
(Наказ Мінрегіону №315 від 22.11.2018 Методика розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг.)"
   
То селянам брати абонплату за обслуговування полів і техніки в міжсезоння? Чи техніка сама ремонтується? Чи як що я не купую батона бо я на морі то також абонплату шоб коли я приїхав то зміг купити батон?
За батон не знаю, а от за море точно тре брати абонплату, воно навіть коли їм не користуються стирає хвилями гальку в пісок, отже зношується і тре нараховувати амортизацію на всіх користувачів, навіть потенційних.

Бо без обслуговування можна втратити морської інфраструктури.
   
Но ведь абонплата  это абсолютно логичны1 шаг.

Без нее нельз гоаорить о борьбе с монополиями на рынке..

А с абоналатой сожно ставить вопрос о анбандлинге.
   
Но ведь абонплата  это абсолютно логичны1 шаг.

Без нее нельз гоаорить о борьбе с монополиями на рынке..

А с абоналатой сожно ставить вопрос о анбандлинге.
А можна спершу стільці?

Тобто можливість послати в індивідуальному порядку комунальників з їх опаленням та гарячої водою?
   
А можна спершу стільці?

Тобто можливість послати в індивідуальному порядку комунальників з їх опаленням та гарячої водою?

Можно, но деньги вперед.
Сперва разделение услуг, потом все остальное.
   
Можно, но деньги вперед.
Сперва разделение услуг, потом все остальное.
Здається буде як завжди за грубі гроші говнопослуга.

Бо 30 років чули зойк як комунальникам не плотють ринкових цін, ок стали платити, з моєї панельки 14 поверхів 8 під'їздів збирають 14 * 4 * 8 * 420 = 180 тищ щомісяця, ну десь 30% неплатників 120 тищ. За ці гроші я маю вологе прибирання раз на тиждень і двірник замітає зранку.

Як на мене занадто.
   
Там трошки інакше, коли я тут розказував що ОССБ це надувало... Така ціна на газ генеруючим компаніям а ОСББ з котелянями внесли до таких.

Реально ціна відразнялась для споживача і для звичайних людей, тепер воно дуже відрізняється. (((
   
Но ведь абонплата  это абсолютно логичны1 шаг.

Без нее нельз гоаорить о борьбе с монополиями на рынке..

А с абоналатой сожно ставить вопрос о анбандлинге.

Тобто це як?
Стоїть котельня, гріє жилий масив
без абонплати та котельня вся така монопольна
А як абонплату увели, то що? Туди святим духом тепло піде з Рівенської АЕС? Чи як?
   
вже подолано цю руїну, за листопад нарахували і на нульові покази, ось частка відповіді:

"Обсяг теплової енергії на забезпечення функціонування внутрішньобудинково ї системи - втрати теплової енергії у трубопроводах та в обладнанні внутрішньобудинково ї системи (Наказ Мінрегіону №315 від 22.11.2018 Методика розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг). Щодо мінімальної частки. Цією часткою перевіряють додержання теплового режиму в цих приміщеннях протягом опалювального періоду, в яких не допускається зниження температури повітря більше ніж на 4 °C від нормативної температури внутрішнього повітря.
Якщо опалюване приміщення спожило менший обсяг теплової енергії, визначений за показаннями вузлів розподільного обліку теплової енергії / приладів-розподілювачів теплової енергії / вузлів розподільного обліку витрати теплоносія (у разі обліку теплової енергії у гарячій воді), ніж визначений за мінімальною часткою середнього питомого споживання, такому приміщенню донараховується обсяг спожитої теплової енергії.
(Наказ Мінрегіону №315 від 22.11.2018 Методика розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг.)"

Таки зе=по.
   
Таки зе=по.
Це як обовьязковий сратий ТЕХСМОТР тікі з боку! Сукі! (td)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія