Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

фупчеки киевские

Re: фупчеки  киевские

:shuffle: а хєр там... Нас на мякінє нє провєдьошш
Чесно, мені цікаво скільки залишиться стійких
Я прозріваю - на роботі за один день (!!!) з 80% упоротих антиваксів залишилось 20%
Цікаво скільки залишиться в понеділок
   
Re: фупчеки  киевские

лякаю):моя жінка наймана працівниця у фопа,сказала хозяйка:як що бажаєш працювати - треба вакцинуватись,мовляв,я не хочу через вас штраф сплачувати(17 штук)
:)  Спробуй ще раз.
Я ФОП третьої групи.
   
Re: фупчеки  киевские

Зараз у лісі- не бачив грибів , жодного
гливи до біса...
   
Re: фупчеки  киевские

гливи до біса...

то не гриби (td)
жодного гриба не побачив , ходив по минулорічним місцям, де польських було валом  :(
   
Re: фупчеки  киевские

Принцесс на ФУП коронавирус занесла
   
Re: фупчеки  киевские

Буду їздити на роботу та відпочивати на природі.
   
Re: фупчеки  киевские


31 жовтня та 1 листопада, На НСК «Олімпійському» буде працювати тимчасовий пункт вакцинації проти COVID-19. У пункті будуть чергувати кілька мобільних бригад медиків.

Субота, 30 жовтня 2021, 11:29
   
Про це повідомили на сайті футбольного клубу “Динамо”.

Усі охочі зможуть вакцинуватись впродовж двох днів. Для того, щоб уникнути черг та інших незречнустей працюватимуть одразку кілька мобільних бригад.

Так, 31 жовтня пункт вакцинації працюватиме з 10:00 до 17:00, а  1 листопада — з 11:00 до 19:00.

Пункт працюватиме у залі “Олімпійський двір”, вхід на територію стадіону через “Захід-1” та “Північ-1,2”.


буквы/ua/bukvy/na-olimpiiskomu-vidkryiut-tymchasovyi-punkt-vaktsynatsii-proty-covid-19-detali/
   
Re: фупчеки  киевские

Деміївський ринок з 01.11 закривається, вже є об'ява на ринку...)) Правда написали- що на капітальний ремонт..."просимо вибачити за незручності"
Віталія там багатоповерхівки побудує
   
Re: фупчеки  киевские

Віталія там багатоповерхівки побудує

Ні, ТРЦ буде начебто.
Був на тому тижні на ринку. Деякі збирались додому в села, назавжди чи тимчасово. Деякі вже повідомили, що з 1 листопада будуть працювати за іншою адресою, зокрема ремонт одягу тепер буде на Либідській.
Завтра очно подивлюсь, що там на ринку, мені до нього 7 хвилин пішки.
   
Re: фупчеки  киевские

Ні, ТРЦ буде начебто.
Був на тому тижні на ринку. Деякі збирались додому в села, назавжди чи тимчасово. Деякі вже повідомили, що з 1 листопада будуть працювати за іншою адресою, зокрема ремонт одягу тепер буде на Либідській.
Завтра очно подивлюсь, що там на ринку, мені до нього 7 хвилин пішки.
(x) дєлать,чи шо?
   
Re: фупчеки  киевские

Віталія там багатоповерхівки побудує
:weep: танунафуй....
Ця ж площа- це просто яма... Цей мікрорайон і так має саме забруднене повітря в Києві...
Це ким тре бути щоб там купити житло ...та ще за дурні гроші?
   
Re: фупчеки  киевские

:weep: танунафуй....
Ця ж площа- це просто яма... Цей мікрорайон і так має саме забруднене повітря в Києві...
Це ким тре бути щоб там купити житло ...та ще за дурні гроші?

Я там купив в новобудові, і зараз воно коштує вдвічі дорожче. І район там найкращий для проживання. Хоча, звичайно, я не про проспект кажу, я про глибину, Ширму...
   
Re: фупчеки  киевские

Зараз у лісі- не бачив грибів , жодного

Маслюки по молодим соснякам вишгород, білий, Блиставиця.
Лях тамоховик Мощун.
   
Re: фупчеки  киевские

Я там купив в новобудові, і зараз воно коштує вдвічі дорожче. І район там найкращий для проживання. Хоча, звичайно, я не про проспект кажу, я про глибину, Ширму...

 :good:
   
Re: фупчеки  киевские

Я ото читаю, як ваксери (українці) потішаються над тим, як нагнули антиваксерів (українців) і згадуються мені розповіді, як в 33-му продзагони (українці) з ентузіазмом і піснями відбирали останнє зерно в селян (українців). Правда пізніше з голоду пухли і вмирали і члени продзагонів, і селяни однаково.

Надіюся, карма і цих догонить.
   
Re: фупчеки  киевские

Я ото читаю, як ваксери (українці) потішаються над тим, як нагнули антиваксерів (українців) і згадуються мені розповіді, як в 33-му продзагони (українці) з ентузіазмом і піснями відбирали останнє зерно в селян (українців). Правда пізніше з голоду пухли і вмирали і члени продзагонів, і селяни однаково.

Надіюся, карма і цих догонить.

То не українці, то не вакциновані ворожі істоти. Які несуть загрозу людям в цілому, та українцям зокрема.
   
Re: фупчеки  киевские

Я ото читаю, як ваксери (українці) потішаються над тим, як нагнули антиваксерів (українців) і згадуються мені розповіді, як в 33-му продзагони (українці) з ентузіазмом і піснями відбирали останнє зерно в селян (українців). Правда пізніше з голоду пухли і вмирали і члени продзагонів, і селяни однаково.

Надіюся, карма і цих догонить.
антіваксер? :fuck:
   
Re: фупчеки  киевские

То не українці, то не вакциновані ворожі істоти. Які несуть загрозу людям в цілому, та українцям зокрема.

Та да. Тоді теж казали - то не селяни, то агенти імперіалізму і куркулі.
   
Re: фупчеки  киевские

То не українці, то не вакциновані ворожі істоти. Які несуть загрозу людям в цілому, та українцям зокрема.
:(  Павло, я ж недалеко від тебе.... Прийду та плюну тобі в очі... Задарма до речі..
   
Re: фупчеки  киевские

антіваксер? :fuck:

Сам туди сходи. Я не антивакс, але того трешу, що організувала влада - не сприймаю.

А якщо завтра так по політичних поглядах ділити будуть? Всіх, хто не за Янука, за Петра, за Зе (потрібне підкреслити) - вразити в правах. Будете радісно підскакувати? А якщо по релігійному признаку? Всі, хто не православні МП, ПЦУ, ГК,К, мусульмани, іудеї (потрібне підкреслити) - викинути з суспільства і з населених пунктів за межу осідлості? Але ж ми це сто років тому вже проходили...
   
Re: фупчеки  киевские

Та да. Тоді теж казали - то не селяни, то агенти імперіалізму і куркулі.

Не вакцинувався - іди з життя. В тому сенсі, в якому кожен зрозуміє, що мається на увазі.
Звичайно, тільки якісною вакциною, не китайською, тут і я категорично відмовлявся, чекав аж до серпня.
   
Re: фупчеки  киевские

Не вакцинувався - іди з життя. В тому сенсі, в якому кожен зрозуміє, що мається на увазі.
Звичайно, тільки якісною вакциною, не китайською, тут і я категорично відмовлявся, чекав аж до серпня.

Нащадок НКВДиста?
   
Re: фупчеки  киевские

Нащадок НКВДиста?
так що...плюнути йому межі очі?)))
   
Re: фупчеки  киевские

:(  Павло, я ж недалеко від тебе.... Прийду та плюну тобі в очі... Задарма до речі..

Я теж недалеко від вас обох, пропоную зібратися та утрьох харкнути режисера такого хаосу, зелоха
   
Re: фупчеки  киевские

Зе хаос привід до смерті. От і з'ясували хто онук нкдвіста.
   
Re: фупчеки  киевские

Я ото читаю, як ваксери (українці) потішаються над тим, як нагнули антиваксерів (українців) і згадуються мені розповіді, як в 33-му продзагони (українці) з ентузіазмом і піснями відбирали останнє зерно в селян (українців). Правда пізніше з голоду пухли і вмирали і члени продзагонів, і селяни однаково.

Надіюся, карма і цих догонить.





ти таки убога
   
Re: фупчеки  киевские

Я ото читаю, як ваксери (українці) потішаються над тим, як нагнули антиваксерів (українців) і згадуються мені розповіді, як в 33-му продзагони (українці) з ентузіазмом і піснями відбирали останнє зерно в селян (українців). Правда пізніше з голоду пухли і вмирали і члени продзагонів, і селяни однаково.

Надіюся, карма і цих догонить.

ти таки убога

Шо не так сказала? Очкуєш?
   
Re: фупчеки  киевские
FAT

Маслюки по молодим соснякам вишгород, білий, Блиставиця.
Лях тамоховик Мощун.

Тиждень тому біля початку р. Горенки не було а ні людей, а ні грибів. Але я ровером катав та й бачу погано)

   
Re: фупчеки  киевские

Я ото читаю, як ваксери (українці) потішаються над тим, як нагнули антиваксерів (українців) і згадуються мені розповіді, як в 33-му продзагони (українці) з ентузіазмом і піснями відбирали останнє зерно в селян (українців). Правда пізніше з голоду пухли і вмирали і члени продзагонів, і селяни однаково.

Надіюся, карма і цих догонить.
А сама вакцинована чи ні?
І карма - догонить і антиваксів теж.
Тут така ситуація пішла, що ти або до ваксів, або до антиваксів. Інакше не вийде, треба до якогось берега пристати.
Ти ж не бог, що понад сутичкою зверху спостерігаєш?
Інша справа, що обидва табори мають хоча б бути ввічливими у суперечках, не кажучи вже про заклики перевішати, не давати кисню і т.д.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія