Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Які переваги дає узске язик?! (P)

Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

+

Тут головне правильно розставити акценти.

 Головне щоб молоді українці знали - російська мова кацапів, українська - мова громадян України.

На ділі молоді українці (за винятком хіба ваших, моїх і ще невеликої кількості дітей з таких принципових родин) знають зовсім інше: російська - мова ютубу й інстаграму, українська - мова нудної "учілки". Російська - мова IT (принаймні, в Києві так), українська - мова продавчинь на базарі. І т.д і т.п.
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

нафіга, коли є англомовні?

  молодь зараз дивиться англомовні фільми з оригінальною англомовною озвучкою і з українськими субтитрами,

  ось тут цілий розділ таких різними мовами:

https://uakino.club/filmi/subtitles/

   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

Надо понимать специфику жителей ЗУ. У них под боком Польша, Венгрия, Словакия, Румыния и все остальное. Очень плотные семейные и исторические связи, весь товар оттуда, весь бизнес завязан на ЕС. С москалями они пересекаются разве что в сфере обслуживания в Буковеле и Тустани. Ну реально, нафуя им русский, им полезней польский скорее - більше користі.

НУ И ЛАДНО!
 Но нацист фактически ставит вопрос  о ненужности русского ВООБЩЕ в Украине! О тотальном запрете и удалении любой литературы на русском языке вместе с запретом употреблять русский язык вообще на территории Украины!! О изгнании русских из Украины.
 Затем последует тоже  самое к любым другим" врагам украинского языка.украинцам и Украине" . Ведь Украина- многонациональное государство!
 А по мнению топов ,гонсалесов и  их подпевал Украина обязана быть населена  исключительно  украинцами, общающимися исключительно на украинском языке. И не знающих любых других языков !
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

нафіга, коли є англомовні?

вообще-то это интересный подход
обобщим ?)
тогда, а зачем мне вообще укрязык ?
если все можно найти на аглицком
в век интернета ?))

роль языка какая ?
читать новости про новые налоги, срачи о политике и бубочке
и общаться с продавщицей из села ?))
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)
tyv

НУ И ЛАДНО!
 Но нацист фактически ставит вопрос  о ненужности русского ВООБЩЕ в Украине! О тотальном запрете и удалении любой литературы на русском языке вместе с запретом употреблять русский язык вообще на территории Украины!! О изгнании русских из Украины.
 Затем последует тоже  самое к любым другим" врагам украинского языка.украинцам и Украине" . Ведь Украина- многонациональное государство!
 А по мнению топов ,гонсалесов и  их подпевал Украина обязана быть населена  исключительно  украинцами, общающимися исключительно на украинском языке. И не знающих любых других языков !
це просто твої фантазії
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

На ділі молоді українці (за винятком хіба ваших, моїх і ще невеликої кількості дітей з таких принципових родин) знають зовсім інше: російська - мова ютубу й інстаграму, українська - мова нудної "учілки". Російська - мова IT (принаймні, в Києві так), українська - мова продавчинь на базарі. І т.д і т.п.

Ну на Заході України все по іншому. ІТ- україномовне, середовище - україномовне. Ролики ютуб чи інстаграм - які вони там дивляться, це більше російськомовний контент, але він ніяк не впливає на бажання використовувати "язик". Технічну літературу читають в оригіналі, тому насправді російської мови взагалі дуже мало.

 
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

На ділі молоді українці (за винятком хіба ваших, моїх і ще невеликої кількості дітей з таких принципових родин) знають зовсім інше: російська - мова ютубу й інстаграму, українська - мова нудної "учілки". Російська - мова IT (принаймні, в Києві так), українська - мова продавчинь на базарі. І т.д і т.п.
взагалі-то мовою ІТ є англійська, про це навіть діти знають :)
ЗІ. тому вчіть пайтон(а краще С++) :)
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

Правильно, а звідки у нас взялися кацапи, якщо більшість населення в минулому жила саме в селах і була україномовна ? Га?



Ну це дивлячись де

в Одесі, Миколаєві або Кропивницькому логічніше питати звідки там українці взялись

наприклад, у Києві у 15-16 ст кількість населення падала до 3-4 тисяч, Могилянка була фактично джерелом "кацапізму" тож коли після Переяслава у Києві створили гарнізон, то солдати і склали майже половину населення

Більш загадкова ситуація, наприклад, із Полтавою моєю.
Мама розказувала, що коли в 70-і приїхала в 9 клас учитись у Полтаву, то їх у класі було 5-6 дітей із села, і головна відмінність із "городськими" це була мова. Полтавські були тотально російськомовні. А селяни то були позаочі "черті".
Уже коли я у 80і приїхав із села, то наплив селян був такий, що нас не було кому обзивати. У мене весь клас був із учорашніх селян. Хоча поряд була російська школа, там була інша ситуація.
Але всі ж поголовно хотіли в російську школу. Це було більш престижно.
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

вообще-то это интересный подход
обобщим ?)
тогда, а зачем мне вообще укрязык ?
если все можно найти на аглицком
в век интернета ?))

роль языка какая ?
читать новости про новые налоги, срачи о политике и бубочке
и общаться с продавщицей из села ?))

Ну то й не вчи. "В чьом праблєма" ?
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

НУ И ЛАДНО!
 Но нацист фактически ставит вопрос  о ненужности русского ВООБЩЕ в Украине! О тотальном запрете и удалении любой литературы на русском языке вместе с запретом употреблять русский язык вообще на территории Украины!! О изгнании русских из Украины.
 Затем последует тоже  самое к любым другим" врагам украинского языка.украинцам и Украине" . Ведь Украина- многонациональное государство!
 А по мнению топов ,гонсалесов и  их подпевал Украина обязана быть населена  исключительно  украинцами, общающимися исключительно на украинском языке. И не знающих любых других языков !

   а що тебе дивує?

   в совковій свідомості організовані державою переселення росіян це звичне явище,

   як тільки істєріческая родіна дає наказ повернутися додому - треба виконувати!

   ось чинна зараз угода з сайту ВРУ:

Обидві Договірні  Сторони  зобов'язуються  по підписанні цієї
угоди  приступити  до   евакуації   всіх   громадян... 
 російської...     національностей,   що
проживають   в    Хелмському,    Грубешувському,    Томашувському,
Любачувському,   Ярославському,   Перемишльському,  Ліськовському,
Замостінському,  Красноставському,  Білгорайському,   Влодавському
повітах  і  в інших районах Польщі,  де можуть виявитися громадяни
... російської... національності,
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)
tyv

Ну це дивлячись де

в Одесі, Миколаєві або Кропивницькому логічніше питати звідки там українці взялись

наприклад, у Києві у 15-16 ст кількість населення падала до 3-4 тисяч, Могилянка була фактично джерелом "кацапізму" тож коли після Переяслава у Києві створили гарнізон, то солдати і склали майже половину населення

Більш загадкова ситуація, наприклад, із Полтавою моєю.
Мама розказувала, що коли в 70-і приїхала в 9 клас учитись у Полтаву, то їх у класі було 5-6 дітей із села, і головна відмінність із "городськими" це була мова. Полтавські були тотально російськомовні. А селяни то були позаочі "черті".
Уже коли я у 80і приїхав із села, то наплив селян був такий, що нас не було кому обзивати. У мене весь клас був із учорашніх селян. Хоча поряд була російська школа, там була інша ситуація.
Але всі ж поголовно хотіли в російську школу. Це було більш престижно.
:laugh: узбєкскіє сказкі?
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

Взагалі, стартове питання ідіотське. Знання чужих мов - це завжди перевага. Що тут обговорювати, я не розумію.
(tu)
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

НУ И ЛАДНО!
 Но нацист фактически ставит вопрос  о ненужности русского ВООБЩЕ в Украине! О тотальном запрете и удалении любой литературы на русском языке вместе с запретом употреблять русский язык вообще на территории Украины!! О изгнании русских из Украины.
 Затем последует тоже  самое к любым другим" врагам украинского языка.украинцам и Украине" . Ведь Украина- многонациональное государство!
 А по мнению топов ,гонсалесов и  их подпевал Украина обязана быть населена  исключительно  украинцами, общающимися исключительно на украинском языке. И не знающих любых других языков !

Он так не ставит вопрос. Он говорит что руская мова ему не нужна. Примерно как она не нужна поляку или немцу. Что в этом такого?
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

Ну то й не вчи. "В чьом праблєма" ?

зачем мне учить то, что я и так знаю
и никаких проблем у меня с мовой нет
но по интересующим вопроcам в технике  всегда голяк  на мове
видимо что-то со мной не так )
и кроме политики и харчей
есть еще аномальные интересы ))
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

взагалі-то мовою ІТ є англійська, про це навіть діти знають :)
ЗІ. тому вчіть пайтон(а краще С++) :)

Діти може й знають, а от моїх київських колег-айтішників, де не працював, ця інформація якось оминула: не спілкуються, редиски, між собою англійською - виключно кацапською "гаварят". (Якщо бути точним, то на колектив з кількох десятків чоловік трапляється по одному-два україномовних, але вони, зрозуміло, погоди не роблять.)
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

Ну це дивлячись де

в Одесі, Миколаєві або Кропивницькому логічніше питати звідки там українці взялись

наприклад, у Києві у 15-16 ст кількість населення падала до 3-4 тисяч, Могилянка була фактично джерелом "кацапізму" тож коли після Переяслава у Києві створили гарнізон, то солдати і склали майже половину населення

Більш загадкова ситуація, наприклад, із Полтавою моєю.
Мама розказувала, що коли в 70-і приїхала в 9 клас учитись у Полтаву, то їх у класі було 5-6 дітей із села, і головна відмінність із "городськими" це була мова. Полтавські були тотально російськомовні. А селяни то були позаочі "черті".
Уже коли я у 80і приїхав із села, то наплив селян був такий, що нас не було кому обзивати. У мене весь клас був із учорашніх селян. Хоча поряд була російська школа, там була інша ситуація.
Але всі ж поголовно хотіли в російську школу. Це було більш престижно.

Бачиш. Я ж кажу головне державна політика.

   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

Ну на Заході України все по іншому. ІТ- україномовне, середовище - україномовне. Ролики ютуб чи інстаграм - які вони там дивляться, це більше російськомовний контент, але він ніяк не впливає на бажання використовувати "язик". Технічну літературу читають в оригіналі, тому насправді російської мови взагалі дуже мало.

Пощастило вам і вашим дітям, справді пощастило. А я до україномовного Києва вже, мабуть, не доживу.

З.І. Прогрес є, звичайно, але не такий швидкий, як хотілося і мріялося.
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

:laugh: узбєкскіє сказкі?



Ти сам давно із села приїхав?
Я от маю широке коло знайомих у Полтаві, і з них ті, хто має сімейну історію міщан в дореволюційні часи, це тільки євреї.
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

зачем мне учить то, что я и так знаю
и никаких проблем у меня с мовой нет
но по интересующим вопроcам в технике  всегда голяк  на мове
видимо что-то со мной не так )
и кроме политики и харчей
есть еще аномальные интересы ))

Ну не знаю. Я  все читаю на англійській мові.  А сфера моїх професійних інтересів технічні новітні розробки.

От що цікавого можуть кацапи написати про дрони ? Чи про роботи ?


   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

Діти може й знають, а от моїх київських колег-айтішників, де не працював, ця інформація якось оминула: не спілкуються, редиски, між собою англійською - виключно кацапською "гаварят". (Якщо бути точним, то на колектив з кількох десятків чоловік трапляється по одному-два україномовних, але вони, зрозуміло, погоди не роблять.)
між собою вони можуть спілкуватися хоч на гінді, але необхідну техінформацію отримують таки на інгліші. Нє?
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

НУ И ЛАДНО!
 Но нацист фактически ставит вопрос  о ненужности русского ВООБЩЕ в Украине! О тотальном запрете и удалении любой литературы на русском языке вместе с запретом употреблять русский язык вообще на территории Украины!! О изгнании русских из Украины.
 Затем последует тоже  самое к любым другим" врагам украинского языка.украинцам и Украине" . Ведь Украина- многонациональное государство!
 А по мнению топов ,гонсалесов и  их подпевал Украина обязана быть населена  исключительно  украинцами, общающимися исключительно на украинском языке. И не знающих любых других языков !
Пердіти ротом не набридло?
 Я хоч раз казав "запрєтіть употрєблять"?

 Брехливий кацап. "Какая разніцца". (td)
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

  до речі про українську мову та IT,

   зараз дивлюся пряму трансляцію Digital Start Day  для всього постсовку, спікер говорить українською і хуйловці також слухають...
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

Бачиш. Я ж кажу головне державна політика.


Ну так державна політика тільки у вищій освіті російською була.
Ну це таке, освіта англійською ж не передбачає, що треба відріктись від української. Але самі відрікались.
Зараз вища освіта українською, але щось не дуже допомагає.
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

між собою вони можуть спілкуватися хоч на гінді, але необхідну техінформацію отримують таки на інгліші. Нє?

Байдуже, якою мовою вони інформацію отримують, якщо моя чи чиясь чисто україномовна дитина не зможе, коли підросте, влитися в їх колектив, якщо не навчиться як слід розуміти кацапомову.
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

Колись я вважав, що моїм дітям російська мова вже не знадобиться. Тепер бачу, що помилявся.
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

Байдуже, якою мовою вони інформацію отримують, якщо моя чи чиясь чисто україномовна дитина не зможе, коли підросте, влитися в їх колектив, якщо не навчиться як слід розуміти кацапомову.
зможе!
40 років ще не пройшло...
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

зможе!
40 років ще не пройшло...

Пропонуєте ще 10 почекати? ;) У моєї старшої дитини такого запасу немає. Молодша, мо', й дочекається :)
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

Пропонуєте ще 10 почекати? ;) У моєї старшої дитини такого запасу немає. Молодша, мо', й дочекається :)
моя ж змогла.
і Ваші зможуть!
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

Ну так державна політика тільки у вищій освіті російською була.
Ну це таке, освіта англійською ж не передбачає, що треба відріктись від української. Але самі відрікались.
Зараз вища освіта українською, але щось не дуже допомагає.

Все нормально розвивається. Слава богу, що здох совок. Сьогодні розумні діти мають значно більше шансів себе реалізувати. І для цього їм зовсім не потрібна російська мова.
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

Про 40 років то таке собі порівняння
Євреям 40 років потрібно було щоб здичавіти в пустелі, відкинути цивілізацію. Бо дикуни кращі воїни ніж пастухи, ремісники і торгаші із Єгипту. Для завоювання землі обіцяної потрібні були воїни.
Українцям здичавіння нічого не дасть. Потрібно думати, чим українці можуть бути корисні у глобалізованому світі.
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

Пропонуєте ще 10 почекати? ;) У моєї старшої дитини такого запасу немає. Молодша, мо', й дочекається :)

  зараз в Києві зарплати з англійською мовою значно вищі аніж з російською і попит на англійську не задоволений...
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

Он так не ставит вопрос. Он говорит что руская мова ему не нужна. Примерно как она не нужна поляку или немцу. Что в этом такого?
ЕМУ не нужна! Ну и фуй с ним!
И ЛАДНО!
Мне в Киеве не нужен ни немецкий, ни французский! Но я же не утверждаю, что эти язык ДОЛЖНЫ  БЫТЬ  НЕ НУЖНЫ ВСЕМ  В Киеве!
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

Все нормально розвивається. Слава богу, що здох совок. Сьогодні розумні діти мають значно більше шансів себе реалізувати. І для цього їм зовсім не потрібна російська мова.

  на Digital Start Day зараз розповідають що самі перевели свої сайти на українську ще два роки тому, коли це ще не було обов'язковим...

   отримали успішний результат.
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

Ну от полякам же не потрібен "рускій язик", а нам він для чого ? 8-:
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

  спікера закидали запитаннями про досвід переведення їх сайту на українську мову,

   всі, навіть хуйловці з хуйлостану, хочуть мати свої сайти українською!

  ось посилання:

Перевод сайта на украинский для увеличения трафика

https://livepage.pro/blog/perevod-sayta-dlya-uvelicheniya-trafika.html

   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

На ділі молоді українці (за винятком хіба ваших, моїх і ще невеликої кількості дітей з таких принципових родин) знають зовсім інше: російська - мова ютубу й інстаграму, українська - мова нудної "учілки". Російська - мова IT (принаймні, в Києві так), українська - мова продавчинь на базарі. І т.д і т.п.
А в дорослих людей інші асоціації: москальська - мова алкашні, наркоманів, бомжів, криміналу та іншої кацапів, а українська - мова держави, освіти, культури, бізнесу і взагалі це твоя рідна мова.
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

Не бачу жодної, один негатив для носія цього язика, а особливо в Україні!
тебе розуміють в рунеті і не ржуть над тобою називая бандерою і рагульом  :-)o
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

Російська - мова IT
Ахахах
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

30 україномовних Youtube-каналів на будь-який смак. ДОБІРКА

https://life.pravda.com.ua/culture/2019/11/21/238987/
   
Re: Які переваги дає узске язик?!  (P)

роль языка какая ?
читать новости про новые налоги, срачи о политике и бубочке
и общаться с продавщицей из села ?))
Навіщо для цього єзиг? Мова є. А єзиг нафіг не потрібен.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія