Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Львів із евакуацію - це пипець :facepalm1:

Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Щось нічого не розумію: пишуть, що літак дозаправиться в Києві і полетить до Харкова,  а з Харкова їх повезуть в  Нові Санжари...   
Де Харків, а де Нові Санжари...   :facepalm:    8-:

Останнє редагування: 20 лютого 2020 10:51:34 від ценительница алей
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Ну так и делал бы, что за вопрос?

А то ведь давно свалил из страны и теперь, сидя ровно на дупе в Канадийщине,  поучаешь нас, как тут жить, откуда у нас руки растут и  какие таблички надо менять.
==================
Ну так приехал бы и повоевал, ну так приехал бы и построил за нас, а мы бы пользовались...

Может вам и губы мёдом помазать?

Поучать можна того, кто это воспринимает, это явно не о вас.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Все такие интересные, типа "к нам не надо", а куда тогда их везти? Все думают до сих пор, что именно они умнее других.

Та надо было людей вывезти. Только разбить этот лагерь где нибудь в поле.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

А з котами, мишами на тих базах як?
думаю, що більше, ніж добре.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

тобто в лікарні де 1 душ на 70 ліжок можна.

а в хоромах на 500 квадратів де в кожній спальні є савузол неможна? :weep:
А вот я не уверен, что там все именно так, отдельные номера, с мебелью, санузлом, все за годы до сих пор исправно функционирует на 100 с хером персон.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Але як же майстерно зелені інформаційно заглушили роковини розстрілів на Майдані. Тому мабуть і тягнули з евакуацією так довго. В використанні масс-медія вони на голову вище конкурентів.
(tu)
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

=====================

Не в коня корм,нажаль.


С этим не поспоришь.нашему народу  приятнее ненавидеть чем сопереживать
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:
rst

 За словами президента, заходи безпеки — безпрецедентні, влада зробила все можливе й неможливе, щоб гарантувати: вірус в Україну не потрапить.

«Всі, хто піднявся на борт, у задовільному стані. Вони здорові, але мають пройти карантин і обсервацію протягом 14 днів. Евакуйовані житимуть у закритому медичному центрі Національної гвардії у Нових Санжарах» — написав президент.

«Але є інша небезпека, про яку я хотів би сказати. Небезпека забути про те, що всі ми люди і всі ми — українці. Кожен з нас. Включно з тими, хто опинився в Ухані під час епідемії»

Президент навів приклад Франції, яка евакуювала людей з Уханя і їх привезли в одне з міст.

«Реакція у мешканців цього міста була одна: вони турбувалися про життя і здоров’я своїх співгромадян, співчували тим, хто опинився у складній ситуації. Навіть у Казахстані, коли наш літак з Уханя сів на дозаправку й доправив казахстанського громадянина, не було жодних протестів і блокувань. Навпаки, всі дякували й раділи, що людина нарешті вдома», — заявив Зеленський.

«На жаль, не всі з нас можуть пишатися такою ж людяною реакцією. Спроби перекрити траси, блокувати госпіталі, не пустити громадян України в Україну — цим ми показуємо далеко не найкращий бік нашого характеру. Особливо якщо врахувати, що більшість пасажирів — люди, яким менше 30 років. Для багатьох з нас вони — майже як діти».

Зеленський додав, що буде боротися за кожного українця, який опинився у біді, — де б він не перебував.

«Рятувати, евакуювати, обмінювати. Україна не здаватиме своїх. Такою буде державна політика — я це гарантую. Але такою ж самою має бути й реакція суспільства — я на це дуже сподіваюся».


Протестующие - что в этой ветке, что в пикетах - твари и гавноеды. Но вам зачтется. (td)

 
   

 

 
 
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

==================
Ну так приехал бы и повоевал, ну так приехал бы и построил за нас, а мы бы пользовались...

Может вам и губы мёдом помазать?

Поучать можна того, кто это воспринимает, это явно не о вас.
тоді що ти тут робиш?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Блох, лучше не цепляйся ко мне, пока и я тебя тут не замечаю с твоими причитаниями из далёкого далёка.
==================
Причитания, это не по моей части, а явно по вашей.

К тому же, замечу, мои родные живут в Харькове.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:
Via

Я уже в Аэропорту, многоуважаямая Вияро
Що робиш, що бачиш? Літак ще там?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Кажуть шо ті захисні кустюми то кустюми для будівельників 8-)

Так і є: Епіцентр, 100 грн, малярський комбінезон.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

зе страшенно папулярний в америці
шо він гірший за америку? вони евакуюють і ми теж!
і він вирішив зробити шоу з тієї евакуації.
але все це мені дуже нагадує старий епізод з маски-шоу - "маски на дикому сході" - ми у всьому наслідуємо дикий захід, але все одно виходить дикий схід  :gigi:

   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Щось нічого не розумію: пишуть, що літак дозаправиться в Києві і полетить до Харкова,  а з Харкова їх повезуть в  Нові Санжари...  
Де Харков, а де Нові Санжари...   :facepalm:    8-:

В Полтаві проблеми зі взльоткою.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Та надо было людей вывезти. Только разбить этот лагерь где нибудь в поле.


А вы сами когда то жили 2 недели в поле?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

всмислі ? там ж місцева депутатська редиска живе, ориндуючи доміки в держави. чи уже забули істррію Ющенка який ніяк не міг уєбати звідтам
А вот я не уверен, что там все именно так, отдельные номера, с мебелью, санузлом, все за годы до сих пор исправно функционирует на 100 с хером персон.
всмислі ? там ж місцева депутатська пєдорамняа живе, орендуючи доміки в держави. чи уже забули істррію Ющенка який ніяк не міг уєбати звідтам
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

тоді що ти тут робиш?
===============
Те ж що і ти.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

В Полтаві проблеми зі взльоткою.

Он воно що, ясно...  дякую
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Та надо было людей вывезти. Только разбить этот лагерь где нибудь в поле.
Уверяю, тогда бы села, ближайшие к полю сожгли бы шины) Простой люд должен был получить информацию, и ее щедро и оперативно подносят всеми любимые мордатые авторы. Ночей не спят.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Да,есть такое.Обычная операция ,а превратили в эпическое шоу и триллер
Ти за кловуна голосував?

   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:
LSD

Дикари, позорище сцуко на весь мир.

Хуже кацапов.
А ти хоч щоб влада на голову срала і ніто на це не реагував?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Завезли б у Міжгір'я і усе було б спокійно, але ні, мордують народ. То туди, то сюди, схоже, що самі ще не знають куди.
Цирк навіть тут.
і це добре, що люди опираються і бунтують - нехай весь світ знає, яка то бездар у нас до влади долізла.
Евакуйованих завезти б туди, де був максимальний одобрямс клоуну. Ото посміялись би вдосталь.

Щось мені здається, що тут бабло велике замішане - розпиляти хочуть. Інакше завезли б у Міжгір'я.
У Міжгір'ї є окремі палати  та інші умови? Що ви тут верзете, одне ляпнуло для приколу про Міжгір'я, а Ви підхоплюєте, не подумавши!
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Ребяты, у нас много других заразных и опасных хворей, и эти люди спокойно ходят рядом с вами, ездят в метро. посещая стоматолога тоже, есть опасность заразиться спидом или гепатитом, да и куча всего другого.

Останнє редагування: 20 лютого 2020 10:56:09 від Микроба
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Зекоманда обісралася на порожньому місці  :facepalm1:
А соромно всім.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

10:30 ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗАСУДИВ ПРОТЕСТИ ПРОТИ РОЗМІЩЕННЯ ЕВАКУЙОВАНИХ УКРАЇНЦІВ
Президент Володимир Зеленський закликав українців «залишатися людьми». Він пояснив, що держава вжила безпрецедентних заходів безпеки, щоб уникнути передачі вірусу в Україну
«Зробили все можливе й неможливе, щоб гарантувати: вірус в Україну не потрапить. Декількох громадян не пустили на борт в Ухані, оскільки у них була трохи підвищена температура. Всі, хто піднявся на борт, у задовільному стані. Вони здорові, але мають пройти карантин і обсервацію протягом 14 днів», — додав Зеленський.
Він підтвердив, що евакуйовані житимуть у закритому медичному центрі Національної гвардії у Нових Санжарах. «Він буде повністю ізольований та переведений на суворий режим бактеріологічної безпеки. Протягом двох тижнів це буде, напевне, найбільш охоронюваний об'єкт у країні. Співчуваю нашим евакуйованим, бо вже знаю, що таке перебувати під особистою охороною, а в них охорона буде набагато серйозніша, ніж у президента», — заявив Зеленський.
«Тобто бактеріологічної небезпеки немає. Але є інша небезпека, про яку я хотів би сказати. Небезпека забути про те, що всі ми люди і всі ми — українці. Кожен з нас. Включно з тими, хто опинився в Ухані під час епідемії», — наголосив президент.
Він також повідомив, що спецрейс з українцями робив проміжну зупинку в Казахстані, але там не було жодних протестів.
«Навіть у Казахстані, коли наш літак з Уханя сів на дозаправку й доправив казахстанського громадянина, не було жодних протестів і блокувань. Навпаки, всі дякували й раділи, що людина нарешті вдома», — розповів президент.
«Ми будемо боротися за кожного українця, який опинився у біді, — де б він не перебував. Рятувати, евакуювати, обмінювати. Україна не здаватиме своїх. Такою буде державна політика — я це гарантую. Але такою ж самою має бути й реакція суспільства — я на це дуже сподіваюся», — підкреслив Зеленський.



 :facepalm1:

шось мені здається, що в китаї в ухані китайці їх рятували б краще, ніж зе тут в санжарах

рятівник йопт!
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

може вже питали звісно,але можє є свіжа інформація-чи буде пан президент ,який зробив все дуже швидко для евакуації зустрічати уханців (і обіймати їх біля трапу літака)?
скільки вам за цей пост заплатять?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

всмислі ? там ж місцева депутатська пєдорамняа живе, орендуючи доміки в держави. чи уже забули істррію Ющенка який ніяк не міг уєбати звідтам
Вы нормально практично можете мыслить? Для карантина нужна закрытая территория с простым доступом медиков и прочих служб, с мощным оцеплением, а не нарезка из особняков в километру друг от друга) иначе это опасно даже там.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

А вы сами когда то жили 2 недели в поле?

Жила. И что? Только в те времена ни кто про ветряки и биотуалеты слыхом не слыхивал.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:
LAR

У Міжгір'ї є окремі палати  та інші умови? Що ви тут верзете, одне ляпнуло для приколу про Міжгір'я, а Ви підхоплюєте, не подумавши!

Там для обслуживающего персонала построен целый корпус. Межигір'я идеальны для этого случая.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:
rst

Зекоманда обісралася на порожньому місці  :facepalm1:
А соромно всім.

Обосрались вы. Причем буквально. Заистерили на ровном месте, быдло, которым манипулируют.
Тупое, пещерное быдло.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Становится понятно почему все страны делают карантин на военных базах. Люди во всем мире одинаковы и подвержены панике
Те кто на работе рассказывают про недонацию.про провал медреформы. Что самолет летает по неправильной траектории. Что маски не того фасону. Послушала какой то сепарканал. Говно льют в уши не хуже чем в этой теме
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

У Міжгір'ї є окремі палати  та інші умови? Що ви тут верзете, одне ляпнуло для приколу про Міжгір'я, а Ви підхоплюєте, не подумавши!

Так, палати нам називаються кімнати. І в будинку для обслуги - чудова "квартирна" система - 2-3 кімн+кухня.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Родина тебя обезательно бросит сінок (с)

козаченьки во всій красі  :facepalm:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Уверяю, тогда бы села, ближайшие к полю сожгли бы шины) Простой люд должен был получить информацию, и ее щедро и оперативно подносят всеми любимые мордатые авторы. Ночей не спят.
====================
Скоріш за все, судячи за реакцією декого, той польовий госпіталь спалили б нафуй разом з людьми. :X

Чесно, не здивувався б. :X
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Уверяю, тогда бы села, ближайшие к полю сожгли бы шины) Простой люд должен был получить информацию, и ее щедро и оперативно подносят всеми любимые мордатые авторы. Ночей не спят.

Колючка по периметру и пару фигур в защитных костюмах с автоматами на вышках и все бы было нормально.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Вы нормально практично можете мыслить? Для карантина нужна закрытая территория с простым доступом медиков и прочих служб, с мощным оцеплением, а не нарезка из особняков в километру друг от друга) иначе это опасно даже там.
там кілометрові пустирі з 6и метровими парканами є гостьові будинки які можуть стати місцем для медиків з промти доступом , шо не так?


жрачку можуть скидувати гелікоптерами навіть не контактуючи з ними там
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Зьє засудив  :facepalm1:
Хай цей придурок краще повідомить, що з тест системами та скільки на країну нормальних апаратів штучного дихання.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

А десь у Винниках досі плачуть санітарки...
Бггг
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:
rst

 Туда, куда их везут - база НГ - режимный объект.
Протестующим дать писты за нарушение закона, за блокаду режимного объекта.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Колючка по периметру и пару фигур в защитных костюмах с автоматами на вышках и все бы было нормально.

Ага, точняк, в колонию строгого режима их!((((
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія