Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

мушу сказати, ці фото духу картінок майже не передають. Їх бачіти треба. Котик - зафіксована цілковита грайливість. А квити та метеликі в синьому, то незрозуміла стовідсоткова меланхолія від дитини.
   
мушу сказати, ці фото духу картінок майже не передають. Їх бачіти треба. Котик - зафіксована цілковита грайливість. А квити та метеликі в синьому, то незрозуміла стовідсоткова меланхолія від дитини.
2 бабусі померли, різниця у 3 місяці, важко дітям то, переживе. все добре.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

ПАн беггі бачив яку я клітку зробив своїм белкам?
звідкі б? Обидва банілися, за херньою один одному не телефонуемо.
   
Крім того що вони шустрі, розумні та комунікабельні, вони у спілкуванні з людиною видають 15 звуків.

1. Хочу їсти - звук наче у попуги,
2. я незадоволений - звук як у цуцика
3. цілуються і обіймаються між собою - сверестять як канарки
4. дай води - звук як свисток
5. переляканий - віжжить
 і тому подібне.
 Дуже прикольні істотки.
 Купив дітям 4 штуки.


Почав дивитись клетку, всі що у магазинах, а у нас їх тут багато спеціалізованих, клітки малі як на мене.
 Почав шукати на Сландо (олх) 0 ціни від 4 до 10 тисяч грн.
 Але по перше вони з під інших тварин, а по друге я незнаю яка гігієна була у тих клітках.

ТОму рішення було прийняте зробити клітку самому.
 КУпив:
1. сітку оцинковану 5 м ( 260 грн 1м )
2. Брус 10  м. ( використав десь 2 м. залишок непотрібен.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

2 бабусі померли, різниця у 3 місяці, важко дітям то, переживе. все добре.
тепер ви пояснили. То смерть так їй виглядає. Я не знав, вибачте.
   
3. ПОддон, купив за 450 грн.
Повозився з сіткою, вона жорстка, тому брус яким планувалось зробити каркас ( по типу акваріум ) не знадобився,
 коли сітку вигнув під потрібні розміри, сітку постягував на шві стяжками монтажними, нічого не хитаеться, клітка форму тримає  чотко.
   
тепер ви пояснили. То смерть так їй виглядає. Я не знав, вибачте.
Треба жити далі, навіть коли всі навколо помруть а рухатись треба. Все добре, я до смерті легко відношусь, з шаною.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Крім того що вони шустрі, розумні та комунікабельні, вони у спілкуванні з людиною видають 15 звуків.

1. Хочу їсти - звук наче у попуги,
2. я незадоволений - звук як у цуцика
3. цілуються і обіймаються між собою - сверестять як канарки
4. дай води - звук як свисток
5. переляканий - віжжить
 і тому подібне.
 Дуже прикольні істотки.
 Купив дітям 4 штуки.


Почав дивитись клетку, всі що у магазинах, а у нас їх тут багато спеціалізованих, клітки малі як на мене.
 Почав шукати на Сландо (олх) 0 ціни від 4 до 10 тисяч грн.
 Але по перше вони з під інших тварин, а по друге я незнаю яка гігієна була у тих клітках.

ТОму рішення було прийняте зробити клітку самому.
 КУпив:
1. сітку оцинковану 5 м ( 260 грн 1м )
2. Брус 10  м. ( використав десь 2 м. залишок непотрібен.
коли ви казали про чотире, я на кіцку вашу сподівався, полегшити мала би тягар. Та, схоже, не з вашим щастям.
   
Хопнах і все, стоїть клітка , тепер 2 пари чілійських білок можуть і діточок мати.
 Вони прекрасні.


https://piccy.info/view3/15171908/d55173b29213c476d3e28153406c4a06/
   
коли ви казали про чотире, я на кіцку вашу сподівався, полегшити мала би тягар. Та, схоже, не з вашим щастям.

 Ні, як можна. Пані Ельза по щокам отримає капцем якщо наважиться. У мене повага до комах та маленьких тваринок різних, мураху не розчавлю, вони трудяги. Люди ні. Людей не шкода, а от мураха то святе, воно живе у такому жорстокому світі, всі як дінозаври ходять, а воно мале, тягне додому .
 Уявіть, мураха йде у пошуках їжі на охуевающі відстані, щоби не з'їсти а щоби у родину принести. В общак.  То повагу викликає. Людина. Людина інша, вона тягне собі , як щур. 
А білки чілійські то супер прикольні істотки.  Вони начен попуги дзверенчать, такі забавні, нехай живуть довго, а живуть ці тваринки по 6-10 років)
   
Будете  поруч, заїзджайте у гості, знімемо відео для фупчиків, покажемо їм ЖК версаль, і наші харі задоволені.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Мені миши ззовні нічого поганого те зробили. Та я не засуджую кіцок своіх, яки їх чавлять.
   
Мені миши ззовні нічого поганого те зробили. Та я не засуджую кіцок своіх, яки їх чавлять.
У ва сокуенні  шерстяні друзі  жінка моя була у захваті від них, коли у вас в гостях були ми.

заебательські хвостаті !

НЕхай чавлять, на то їх мати породили. :-B
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Будете  поруч, заїзджайте у гості, знімемо відео для фупчиків, покажемо їм ЖК версаль, і наші харі задоволені.
ви за сімь років единий маете мое фото. Нехай так і залишиться. А до вас ми родиною дістанемося на прикінци грудня, як і домовлялися.
   
ви за сімь років единий маете мое фото. Нехай так і залишиться. А до вас ми родиною дістанемося на прикінци грудня, як і домовлялися.

Замьотано.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

доброї ночі.
   
Надобраніч.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ну бльйо, заставили замерить 193 x 203.5 cm это кинг, мастер бэдрум , включает hers and his closets, master bathroom с джакузи  стандалон душ, двойной умывальник. Ну и мебля вокруг
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Де м'яч, хоч один зних?

Здултся?  :laugh:
Емілі м'ячик ганяє
   
Емілі м'ячик ганяє

Емелі железньіе, тяжольіе конструкции шо раб тягает за еду.
   


Почему уважаемый Мыкола Васильевич, павший от двух пулевых ранений и трёх переломов, не попал в число Героев, если туда попали даже эти люди?


1. ОЛЬГА БУРА. Умерла 10 марта 2014 года от укола лидокаина, введенного врачом Майдана. Причина — аллергия на препарат. Пыталась излечиться от гнойного заражения пальца. Страдала умственной недостаточностью. Не умела читать и писать, плохо разговаривала. На майдане работала на кухне. Герой Украины.

2. СЕРГЕЙ ДИДЫЧ. Убит майдановцем Леонидом Бибиком, который 18.02.2014 г. в Крепостном переулке Киева насмерть раздавил лежавшего Дидыча грузовиком. Судья Печерского районного суда Шапутько по закону об амнистии Майдана освободила Бибика от уголовной ответственности, несмотря на то, что он полностью признал свою вину. Это тот случай, когда в результате действий одного майдановца погиб такой же майдановец. Герой Украины.

3. ЯКОВ ЗАЙКО. Участник демонстрации на ул. Институтской 18 февраля. Пожилой человек. Умер от сердечного приступа в метро. Герой Украины.

4. АНТОНИНА ДВОРЯНЕЦ. Участница демонстрации на ул. Институтской 18 февраля. Попала в давку в районе метро «Хрещатик», умерла от сердечной недостаточности. Герой Украины.

5. ЗУРАБ ХУРЦИЯ. Участник демонстрации на улице Институтской 18 февраля 2014 г. Попал в давку в районе метро «Хрещатик», умер от сердечной недостаточности. Герой Украины.

6. СИНЕНКО СЕРГЕЙ. По информации журналиста Бутусова — сгорел в машине в Запорожской области 13 февраля. Версия о политическом убийстве не подтверждается, официальная версия — самоубийство. Герой Украины.

7. ЦЕПУН АНДРЕЙ. Найден мертвым 21 февраля на окраине Киева на ул. Верболозной со следами жестокого избиения и черепно-мозговой травмой, несовместимой с жизнью. Его участие в акциях протеста не подтверждено. Похоронен в родном селе Кожуховка. Герой Украины.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Показати зображення...
Почему уважаемый Мыкола Васильевич, павший от двух пулевых ранений и трёх переломов, не попал в число Героев, если туда попали даже эти люди?


1. ОЛЬГА БУРА. Умерла 10 марта 2014 года от укола лидокаина, введенного врачом Майдана. Причина — аллергия на препарат. Пыталась излечиться от гнойного заражения пальца. Страдала умственной недостаточностью. Не умела читать и писать, плохо разговаривала. На майдане работала на кухне. Герой Украины.

2. СЕРГЕЙ ДИДЫЧ. Убит майдановцем Леонидом Бибиком, который 18.02.2014 г. в Крепостном переулке Киева насмерть раздавил лежавшего Дидыча грузовиком. Судья Печерского районного суда Шапутько по закону об амнистии Майдана освободила Бибика от уголовной ответственности, несмотря на то, что он полностью признал свою вину. Это тот случай, когда в результате действий одного майдановца погиб такой же майдановец. Герой Украины.

3. ЯКОВ ЗАЙКО. Участник демонстрации на ул. Институтской 18 февраля. Пожилой человек. Умер от сердечного приступа в метро. Герой Украины.

4. АНТОНИНА ДВОРЯНЕЦ. Участница демонстрации на ул. Институтской 18 февраля. Попала в давку в районе метро «Хрещатик», умерла от сердечной недостаточности. Герой Украины.

5. ЗУРАБ ХУРЦИЯ. Участник демонстрации на улице Институтской 18 февраля 2014 г. Попал в давку в районе метро «Хрещатик», умер от сердечной недостаточности. Герой Украины.

6. СИНЕНКО СЕРГЕЙ. По информации журналиста Бутусова — сгорел в машине в Запорожской области 13 февраля. Версия о политическом убийстве не подтверждается, официальная версия — самоубийство. Герой Украины.

7. ЦЕПУН АНДРЕЙ. Найден мертвым 21 февраля на окраине Киева на ул. Верболозной со следами жестокого избиения и черепно-мозговой травмой, несовместимой с жизнью. Его участие в акциях протеста не подтверждено. Похоронен в родном селе Кожуховка. Герой Украины.

ублюдок, тобі не місце на українському форумі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія