Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко зробив заяву щодо злочинів Кремля (по "Новічку")

ПП: Злочинів Кремля не приховати!

Висновки експертів ОЗХЗ щодо застосування саме «Новічка» в британському Еймсбері – це чергове підтвердження злочинної сутності російського агресора. Для нього людське життя нічого не варте. А для його злочинів – не існує кордонів.

Список жертв Кремля шокує. Це десятки українських політичних в’язнів в російських тюрмах, сотні загиблих внаслідок збиття Росією рейсу МН17, тисячі загиблих на Донбасі та мільйони наших співгромадян, викинуті зі своїх домівок російськими агресорами.

Українська авантюра дорого коштує Кремлю, постійно збільшуючи ціну агресії. І так буде з усіма іншими гібридними атаками Москви, як і щодо сьогоднішніх триваючих бомбардувань в Сирії. Кремль має зрозуміти, що його цинічна політика розкрита, і прийшов час відмовитися від агресії, витрачання сил на недолугі спростування і змінити свою поведінку.

Не умиротворенням та фліртуванням з Москвою, а посиленням санкцій та єдністю і солідарністю зможемо зупинити кремлівську отруту та не допустити її подальшого розповзання і нових жертв.

https://www.facebook.com/petroporoshenko/photos/a.474433502691047/1396801823787539/?type=3&theater
   
Українська авантюра дорого коштує Кремлю, постійно збільшуючи ціну агресії.


вот именно.

   
от шкода для койкого, що Новічьок в Україні не вироблявся. можна б було б зробити заяву, що він потрапив в ЮК з України, завдяки злачінній владі. :weep:
   
от шкода для койкого, що Новічьок в Україні не вироблявся. можна б було б зробити заяву, що він потрапив в ЮК з України, завдяки злачінній владі. :weep:

льохко
там в когось з двох диверсантів є дівка в Україні
   
Больно только от того, что попытка убийства проваленного двойного агента вызвало намного резкую реакцию, чем аннексия 7% территории суверенного государства.
Дико это, я думал, что Москва превратится в пепел уже 20.03.2014 года.
   
я думал, что Москва превратится в пепел уже 20.03.2014 года.

скорее афро-коррупционная помойка развалится ещё на 3-5 частей.
   
скорее афро-коррупционная помойка развалится ещё на 3-5 частей.
точно методички з одного штабу отримуєте. ;o  в вас там в соцмережах теж прапор ЧНР майорить?

В корень надо смотреть. За четыре года построена афро-коррупционная помойка, таких нигде не уважают и всегда будут говорить гадости.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?quote=21543459;topic=1014049.120;num_replies=162;sesc=c2687e0aedca70d092ed813540e6faf8
   
ПП: Злочинів Кремля не приховати!

Висновки експертів ОЗХЗ щодо застосування саме «Новічка» в британському Еймсбері – це чергове підтвердження злочинної сутності російського агресора. Для нього людське життя нічого не варте. А для його злочинів – не існує кордонів.

Список жертв Кремля шокує. Це десятки українських політичних в’язнів в російських тюрмах, сотні загиблих внаслідок збиття Росією рейсу МН17, тисячі загиблих на Донбасі та мільйони наших співгромадян, викинуті зі своїх домівок російськими агресорами.

Українська авантюра дорого коштує Кремлю, постійно збільшуючи ціну агресії. І так буде з усіма іншими гібридними атаками Москви, як і щодо сьогоднішніх триваючих бомбардувань в Сирії. Кремль має зрозуміти, що його цинічна політика розкрита, і прийшов час відмовитися від агресії, витрачання сил на недолугі спростування і змінити свою поведінку.

Не умиротворенням та фліртуванням з Москвою, а посиленням санкцій та єдністю і солідарністю зможемо зупинити кремлівську отруту та не допустити її подальшого розповзання і нових жертв.

https://www.facebook.com/petroporoshenko/photos/a.474433502691047/1396801823787539/?type=3&theater

все больше и больше уважаю Петра нашего Алексеевича
   
афро-коррупционная помойка

Ганс, а это где?? ;o
ЗЫ
а ты реально похерил статус свободного пиzдобола и в кацоботы таки пошел? :facepalm:
Позорище.
   
вот именно.

Українська авантюра?
хуйло у цьому впевнений.
 хуйло і всі кацапи.
   
точно методички з одного штабу отримуєте. ;o  в вас там в соцмережах теж прапор ЧНР майорить?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?quote=21543459;topic=1014049.120;num_replies=162;sesc=c2687e0aedca70d092ed813540e6faf8

Да просто одному дегенерату понравилась бредятина другого, аж до уровня цитирования.
Ватные бибизяны, чего уж там.
   
А по армянську казав шось?
   
Да просто одному дегенерату понравилась бредятина другого, аж до уровня цитирования.
Ватные бибизяны, чего уж там.

ненене, Паша!  Это по другому называется.
Троллинг это злонамеренный.
Если не похуже чего.
Антигосударственной антиукраинской
подрывной деятельностью я бы назвал.
   
скорее афро-коррупционная помойка развалится ещё на 3-5 частей.

годный контент. годный.
   
ненене, Паша!  Это по другому называется.
Троллинг это злонамеренный.
Если не похуже чего.
Антигосударственной антиукраинской
подрывной деятельностью я бы назвал.

Есть вата в Украине еще, знаю. от меня в 3-х метрах сейчас находится ипучая открыто ватная тварь из ЗУ (Каменец-Подольский). Чмырю этого урода каждую свободную минуту, благо, язык хорошо подвешен, продыху не даю. Но какого оно ходит в Киеве на работу на проект, который занимается переходом военного ПО на стандарты НАТО, т. е, на уничтожение недостраны Роиси??? И всем похрен... чуть ли не один я гоняю ватных ублюдков по Киеву...
   
скорее афро-коррупционная помойка развалится ещё на 3-5 частей.
На які?
Кубань, Далекий Схід, Західна Сибір, Карелія до Фінляндії потрапить, Калінінград до Німеччини. Татарстан, Чечня, Інгушетія? На ще якісь частини може розвалитися Снігерійська Федерація?
   
ненене, Паша!  Это по другому называется.
Троллинг это злонамеренный.
Если не похуже чего.
Антигосударственной антиукраинской
подрывной деятельностью я бы назвал.

хде ты такой вумный был при эсэсэсре? Антисоветская агитация и пропаганда, ст.58 УК  :laugh:
   
уть ли не один я гоняю ватных ублюдков по Киеву...

можешь его залупу гпч во рту у себя погонять язычком. :-B
   
На які?
Кубань, Далекий Схід, Західна Сибір, Карелія до Фінляндії потрапить, Калінінград до Німеччини. Татарстан, Чечня, Інгушетія? На ще якісь частини може розвалитися Снігерійська Федерація?
Інґерманландія, Уральська республіка, Всєвєлікоє войско Донскоє...
Немає меж для вдосконалення :)
   
Больно только от того, что попытка убийства проваленного двойного агента вызвало намного резкую реакцию, чем аннексия 7% территории суверенного государства.
Дико это, я думал, что Москва превратится в пепел уже 20.03.2014 года.

да уж ...
   
ненене, Паша!  Это по другому называется.
Троллинг это злонамеренный.
Если не похуже чего.
Антигосударственной антиукраинской
подрывной деятельностью я бы назвал.

у суслегхдта крыша совсем поехала. одно и то же долдонит, бедолашный.
   

все больше и больше уважаю Петра нашего Алексеевича
[/quote]
Ага. Злодій кричить "- Тримай злодія." класика аферизму
   
скорее афро-коррупционная помойка развалится ещё на 3-5 частей.
хлопці, що це за підар?
   
хде ты такой вумный был при эсэсэсре? Антисоветская агитация и пропаганда, ст.58 УК  :laugh:

в школе был.  Потом в армии.
В институте потом.
Херней потом разной маялся во время развала.
Без кола и без двора.
Бомжевал пару-тройку лет.  У друзей-подруг по общагам студенческим кантовался.
По кабакам висел в непонятках где ж ночевать сегодня.
Раз даже проотжимался всю ночь в подъезде, чтоб не замерзнуть.
Но это уже при Украине независимой кажись.
Сейчас вишь до уважаемого лавошника дорос.
Пензию тебе плачу вот..
А ты, падло, мне страну развалить хочешь.
Нехорошо.  Надо бы приструнить тебя дурачка.
Для твоей же пользы.  Где харчеваться будешь,
если Украины не станет??
   
у суслегхдта крыша совсем поехала. одно и то же долдонит, бедолашный.

брехло, сделай так, что-бы тебя долго искали.
плз.
   
А где реакция моккаки? Бойко? Рабинович?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія