Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Les Bienveillantes українською не буде

Re: Les Bienveillantes українською не буде

  Уєбаан,
на 99%  що в тебе "Жовтий білет",  і до війська тебе не взяли
Та ти б і сам закосив. Дурний але Хитрий.
Таким як ти зброю та життя інших довіряти не можна.

Нещодавно бачив відос як один з "аелітів"  застрелився в бліндажі ?
Отож бо...
Не сиди в інторнетах бо закінчиш в дурці.
Більше бувай на повітрі, велосипед, дивись дитячі мультіки.
Не зловживай вегетаріанством як ти раніше робив,
Твій мозок потребує змазки

шкода. ти видавався перспективним .
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

Аеліт незупинний, допомагати Кремлю вбивати ненависних українців вища насолода для нього та інших зелених.
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

Це все я тобі уєбану доброзичливо кажу, як ЧОРТОЛОГ  :laugh:

Знаєш хто такий чортолог ?
Це той хто розпізнає та знається на чортах...
Ось ти - чорт. Так сталося.
Якщо не хочеш ним бути - є один дієвий засіб. Саме для цього він заснований: МОНАСТИР

Колись, в минулому житті, в середніх віках я був непоганим веселим фаховим інквізитором гг..

Та й зараз непогано себе почуваю
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

Це все я тобі уєбану доброзичливо кажу, як ЧОРТОЛОГ  :laugh:

Знаєш хто такий чортолог ?
Це той хто розпізнає та знається на чортах...
Ось ти - чорт. Так сталося.
Якщо не хочеш ним бути - є один дієвий засіб. Саме для цього він заснований: МОНАСТИР

Колись, в минулому житті, в середніх віках я був непоганим веселим фаховим інквізитором гг..

Та й зараз непогано себе почуваю





давай краще про аеліта-антисеміта-сіоніста
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

Аеліт незупинний, допомагати Кремлю вбивати ненависних українців вища насолода для нього та інших зелених.

ти так образився на зелених за те що вонит взяли за сраку кума твого господаря порошенка - медведчука? чи чому ? чи ти сам медведчук .
і який я маю стосуно кдо зелених якщо я й зараз , як і раніше - з часів віктора андрійовича - кажу правду про владу корупціонерії-казнокрадії-схематозії.
як ти уявляєш критикуючого владу зелепня?)))


   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

Навіть Олдбой, САСУ БЛЯД та Чук Гуманіст злились, а цей шпарить та шпарить кремлівську пропаганду, що українці генетично нація вбивць.
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

Навіть Олдбой, САСУ БЛЯД та Чук Гуманіст злились, а цей шпарить та шпарить кремлівську пропаганду, що українці генетично нація вбивць.

о. ану наведи тут і зараз мою цитату що українці генетично це нація вбивць?))))

так приємно знову тебе макнуть писком в гавно твоєї брехні :)
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

У маленького больного мамчуря сегодня большая радость

Пару дней назад в минуты редкого просветления - он опять пообещал выпилиться с форума

Но увы, запоры и шизофрения делают свое черное дело

И сегодня - целых 11 страниц его фекалий. и какие-то люди которые до сих пор думают что общаются с здоровым человеком

Иди мамчурь спатки, не забудь шапку одеть завтра и маме позвонить

Жаль ты таблетки не пьешь, очень жаль!

   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

Його ж тільки попустило, зараз знов буде понос із 3-5 постів, що українці генетично нація вбивць під радісний акомпанемент зелених.
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

Його ж тільки попустило, зараз знов буде понос із 3-5 постів, що українці генетично нація вбивць під радісний акомпанемент зелених.

ну ти ж уже обісрався з наведенями моєї цитати що "українці нація вбивць"))
то ж розкажи нам - чому ти вважаєш українців нацією вбивць. га. кацапе, українофаже.а щоб тобі язик пір.ям поріс
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

Його ж тільки попустило, зараз знов буде понос із 3-5 постів, що українці генетично нація вбивць під радісний акомпанемент зелених.

Ну так а чем бедному еще тешиться, где рассказать о своих фантазиях

Родные его игнорят, семьи нет, соседи не разговаривают

Ну где же еще разбрасывать свои фекалии как не тут

ФУП это единственный смысл жизни несчастного маленького бедного мамчуря

Он бедный даже на день не может себе самобан устроить  - его жизнь сразу теряет хоть какой-то смысл

   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

Ну от, не пройшло і п'яти хвилин :lol:
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

Уявіть, яке дно Аеліт, що його підтримали всього двоє зелених.
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

черговий брехун)) праивльно кажуть наші нові старші брати сшанці - луценки брешуть щоразу коли відкривають рота  [ua]
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

*Пост для продовження тригеру Аеліта*
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

И перестаньте спорить с мамчурем - он волнуется и начинается истерика и аутоагрессия

Просто соглашайтесь с ним, больному очень нужна наша поддержка

Бедный мамчурь не ходит к своему психиатру, у которого на учете стоит

Я тут немножко оказываю ему психическую помощь из сострадания
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

Я тут немножко оказываю ему психическую помощь из сострадания
Не треба, бо "дурка" лише прикриття. Роль така, щоб управи на нього не було. Насправді - один "зі своїх". Проводить тут "свою" політику.
Та якби шило в мішку не ховав, а воно вилізло. Це про його шизу і національність.
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

ваша рєакция кращий доказ, що чим нижчим є інтелект і критичнішим брак освіти, тим вищою є агресія до будь-якого прояву незручної правди.
категоричність і агресія як маркер

не пущать і запрєтіть

боюсь, если мы начнем меряться образованием, вам станет очень стыдно.
раз вы даже не смогли понять, что запрещать я ничего не предлагала. Я сама спокойно прочитала сей опус. Кто мне запретит? Кому я запрещу? Вы какими-то другими категориями, кроме навязанных вам извне и через тв+интернет, мыслите вообще?
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

:facepalm: передергиваете. они выбрали что печатать, ибо это бестселлер, потом произвели цензуру, ознакомившись с содержанием и решили внести правки путем написания послесловия. когда автор отказался от такой правки, только тогда отказались печатать. что является прямым доказательством некомпетентности издателей. они приняли решение к печати не читав книги. а прочитав начали ерзать, пытаясь послесловием что то изменить. ну и по поводу предвзятости автора. много ли вы найдете авторов у которых хорошо продается книга, и которые согласились бы на какие то изменения ее ради мизерного тиража на нищей окраине европы?   

вам вообще не бывает стыдно лгать никогда? т.е. вы прям бесстыже пишете, что правка текста и написание послесловия - это одно и то же? Вы всех вокруг считаете за идиотов? Ни одной буквы в тексте книги никто исправлять не собирался. Или вы не считаете других идиотами, вы сами идиот, и для вас, что послесловие, что правка текста - нет никакой разницы?
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

боюсь, если мы начнем меряться образованием, вам станет очень стыдно.
раз вы даже не смогли понять, что запрещать я ничего не предлагала. Я сама спокойно прочитала сей опус. Кто мне запретит? Кому я запрещу? Вы какими-то другими категориями, кроме навязанных вам извне и через тв+интернет, мыслите вообще?


нє бойтєсь, давайтє мєряться

посрамітє мєня  :laugh:

кстаті, как там в США єсть послєсловіє с ідєологічєской політінформациєй?

токо бєз води: єсть ілі нєту?
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

якась гімнокнига і гмносрач гавкруги неї
та пішла вона на xyй та друга світова - скільки вже подій сталося важливіших для нашого часу в багато разів
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

вам вообще не бывает стыдно лгать никогда? т.е. вы прям бесстыже пишете, что правка текста и написание послесловия - это одно и то же? Вы всех вокруг считаете за идиотов? Ни одной буквы в тексте книги никто исправлять не собирался. Или вы не считаете других идиотами, вы сами идиот, и для вас, что послесловие, что правка текста - нет никакой разницы?

 :facepalm:  да, добавление любого текста что перед, что после, точно так же считается исправлением текста как и вымарывание части текста. любое изменение оригинального текста считается исправлением оригинальной книги. ибо любое такое исправление может изменить идею, замысел автора. авторы иногда разрешают чужие предисловия и послесловия, но только в тех случаях когда эти добавления не искажают общий смысл их труда. стесняюсь спросить а что у вас с образованием? ибо в данном случае разжевываю прописные истины известные любому школьнику, кто конечно не занимался плагиатом в процессе учебы.  :-G
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

якась гімнокнига і гмносрач гавкруги неї
(tu)
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

якась гімнокнига і гмносрач гавкруги неї
та пішла вона на xyй та друга світова - скільки вже подій сталося важливіших для нашого часу в багато разів

 :facepalm: хахлавате история не нужна, наxyй все. васыли непомнящие родства.  :-G
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

але.... Пам'ятай, чужинець ЧУЖИНЦЮ, тут господар - українець!

Чуєш - мовоукраїнцЮ?
Ти пішов у каснастадо й москвовіці!
Чи пак - у суржикокаліки:
Твій господар - россосуржик навіки?
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

Чуєш - мовоукраїнцЮ?
Ти пішов у каснастадо й москвовіці!
Чи пак - у суржикокаліки:
Твій господар - россосуржик навіки?



я то згоден, але правовласник саме так сформулював


   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

Чуєш - мовоукраїнцЮ?
Ти пішов у каснастадо й москвовіці!
Чи пак - у суржикокаліки:
Твій господар - россосуржик навіки?

You have no credentials. Pound salt up your ass. :tongue:
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде
Ice9192

o.
цього ще докінця не обсмоктали

John-Paul Himka

мамчур, ішаков, фас.





   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

:facepalm:  да, добавление любого текста что перед, что после, точно так же считается исправлением текста как и вымарывание части текста. любое изменение оригинального текста считается исправлением оригинальной книги. ибо любое такое исправление может изменить идею, замысел автора. авторы иногда разрешают чужие предисловия и послесловия, но только в тех случаях когда эти добавления не искажают общий смысл их труда. стесняюсь спросить а что у вас с образованием? ибо в данном случае разжевываю прописные истины известные любому школьнику, кто конечно не занимался плагиатом в процессе учебы.  :-G

ну все, п***а*ц, если выпускали разные произведения под одной обложкой - это означает, что правили текст друг другу)))
а если в одной книжке выпустить худ. произведение и историческое - это это ж вообще сплошное искажение))))
а вы не в курсе разве, что предисловия, послесловие и т.п. обычно выделяются отдельно, а не добавляются как новая глава книги? и если вы против узнавания исторических фактов, ну чтобы не портить впечатление от книги, то можете просто не читать, никакой тайны из того, что это другой автор написал от себя никто никогда не делает.
Но если в мире есть еще люди, кроме вас, кто это не понимает, может для них и не стоит добавлять ничего под одну обложку, ведь умишка не хватает понять, что с какой целью делается.
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

нє бойтєсь, давайтє мєряться

посрамітє мєня  :laugh:

кстаті, как там в США єсть послєсловіє с ідєологічєской політінформациєй?

токо бєз води: єсть ілі нєту?
я читала на русском, как выпускалась эта книга в штатах, меня не интересует, т.к. она вообще не про них и не про их историю

 но вы наверное удивитесь, в штатах есть книги, которые запрещены, именно из-за идеологической составляющей.
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

бАюсь, ЄслЇ мы начнЬЙОм мЄряться АбрАзАвАнЇЄм, вам станЄт очень стыднА.
раз вы даже не смАглЇ пАнять, что запрЇщать я нЇчіВО-МФА:[nʲɪt͡ɕɪˈvo] нЇ прЇдлаґала. Я сама спАкойнА прАчитала сЄй опус. Кто мнЄ запрЇтЇт? КАму я запрещу? Вы какімї-тА другімі катЇгорЇямі, кромЄ навязанных вам ізвнє і через тв+интернет, мыслЇтЄ вААбще-МФА:[vɐɐpˈɕːe]?

Навіть муву немічна вивчити - та аж отак москвомудрагельствує.

Треба принаймні довідатися - що то отаке нашенїє і пра-із-нашенїє-МФА:ед.ч.[prəɪznɐˈʂɛnʲɪɪ̯ə] їво-іба-русскава-ЇзЬІКА-МФА:ед.ч.[ɪ̯ɪˈzɨkа], і шо то отаке каснафанетїка! Скільки отих москвонедоосвічених каснанеофітів невпинно з'являється!

Зрорзуміймо ж та вимовмо мовою для всі россокалік: крім ЇВО-рассєйскава українца (каже каснанацьіаналїст Авакаф) - маємо і ЇЙО-рассєйскую украінку!
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

Навіть муву немічна вивчити - та аж отак москвомудрагельствує.

Треба принаймні довідатися - що то отаке нашенїє і пра-із-нашенїє-МФА:ед.ч.[prəɪznɐˈʂɛnʲɪɪ̯ə] їво-іба-русскава-ЇзЬІКА-МФА:ед.ч.[ɪ̯ɪˈzɨkа], і шо то отаке каснафанетїка! Скільки отих москвонедоосвічених каснанеофітів невпинно з'являється!

Зрорзуміймо ж та вимовмо мовою для всі россокалік: крім ЇВО-рассєйскава українца (каже каснанацьіаналїст Авакаф) - маємо і ЇЙО-рассєйскую украінку!
What a stupid and ignorant person this Vroda woman is! The bride at every wedding, the corpse at every funeral, and the baby at every christening. :not_i:
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

не буде українською то й не буде...

В мене є своя книжка, оригінал...

Роман великий. Майже 900 сторінок








Останнє редагування: 8 квітня 2021 23:22:02 від Boxter
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

What a stupid and ignorant person this Vroda woman is! The bride at every wedding, the corpse at every funeral, and the baby at every christening. :not_i:


Брешеш
Вроду знаю від початку форуму
Все пише правильно
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

Брешеш
Вроду знаю від початку форуму
Все пише правильно

лично я пока видела только один пост этого пользователя "врода", и мне кажется, он не очень здоров психически.
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

он не очень здоров психически.
Вона.
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

Вона.
да хз.
" в интернете никто не знает, что ты кот "
   
Re: Les Bienveillantes українською не буде

Громадянин РФ намагався таємно ввезти в Україну російські книжки

Цитувати
Українські прикордонники у пункті пропуску “Нові Яриловичі” на Чернігівщині затримали громадянина Росії, який намагався таємно ввезти в Україну партію російських книжок.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

Зазначається, що водій вантажівки намагався видати літературу за інструменти, приховавши пакунки в тягачі під капотом та на даху спойлера.

“Спільна оглядова група у складі прикордонників та митників виявила товар російського виробництва. Загалом росіянин приховав у автомобілі “Сканія” більше 400 примірників російської преси та художньої літератури”, - йдеться у повідомленні.

Наразі друковану продукцію та вантажівку вилучено. На правопорушника складено відповідні документи. Крім того, встановлюється чи носить виявлена друкована продукція пропагандистський характер.

Стопудово Олдбой замовляв.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія