Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мусульмани знову намагаються влаштувати бійню в США :X

Саме тому я і писав, що ті погроми були вигідні Трампу.
Але, він перегнув палку, якби вчасно зупинився, то міг би виграти вибори.

Ну не знаю. Хіба що може якби вчасно силою ці погроми зупинив.
   
Это все сцуко Трамп организовал. Вот жеж падла.

Рекомендую на канал чувака подписаться. Так в каждом ролике  проделки Трампа.

Трам конечно мудак и чмо, но реторика левачья в этой ветке  - это какой-то удивительный психиатрический феномен.

   
Это все сцуко Трамп организовал. Вот жеж падла.

Рекомендую на канал чувака подписаться. Так в каждом ролике  проделки Трампа.

Трам конечно мудак и чмо, но реторика левачья в этой ветке  - это какой-то удивительный психиатрический феномен.


 8-: Хто в цій гілці пише що це трумп організував   ;o
   
Дурня виключай. Це була аналогія, та сатирична дженералізація. Після звинувачень шо ліві райоти то "проделки Трампа", все це гімно  - автоматично від Трампа.
Перечитай шо ви тут в гілці понаписали.  Я просто у захваті.
   
Після звинувачень шо ліві райоти то "проделки Трампа"

про це я і питаю. Хто крім Ali писав про те що ліві райоти то "проделки Трампа"?
   
Перечитай шо ви тут в гілці понаписали.  Я просто у захваті.

Перечитав. Я особисто, ясно, чітко та недвозначно написав що вважав та вважаю муслімів з антифа звчинщиками погромів. Наіть назва гілки, розпочатої мною містисть слово "знову".  Я не розумію мету цього твого оббріхування
   
Шоста сторінка... вся. Хоч в очі сци:( нічого не міняється..
   
Шоста сторінка... вся. Хоч в очі сци:( нічого не міняється..

От іменно. Нічого не міняється. Знову ти повертаєся на рівень трайбалізму, розвішування ярликів та оббріхування. Давай цитату, де я там написав що трамп все організував?

Останнє редагування: 2 травня 2024 19:18:50 від Uki_
   
У чергового трампіста підірвався пукан за Трампа. :weep:

Довбойоб Трамп вистутає проти України, його прихвостні півроку блокували допомогу Україні, більшість його прибічнуків голосували проти допомоги Україні, а ці ідіоти всеодно рвуть за нього дупи. :suicide2:
   
У чергового трампіста підірвався пукан за Трампа. :weep:


Це такий самий трайбалізм та навішування ярликів  :facepalm1:
він же сказав


Трам конечно мудак и чмо

світ їбонувся  :suicide2:
   
Це такий самий трайбалізм та навішування ярликів  :facepalm1:
він же сказав



Казати він може все що завгодно, але суті це не змінює.
Всі кацапські пропагандони починають свої дописи фразою "Трамп конєчно мудак, но Байден і дємакрати ...", а далі три сторінки кацапської пропаганди.
Треба дивитись на факти.
   

Цитувати
Треба дивитись на факти

Треба


Pro-Palestinian protesters are backed by a surprising source: Biden’s biggest donors
Some of the most outspoken groups against Biden and Israel get funding from foundations attached to some of the biggest names in Democratic circles.

Донори включають деякі з найбільших імен у демократичних колах: Сорос, Рокфеллер і Прітцкер


https://www.politico.com/news/2024/05/05/pro-palestinian-protests-columbia-university-funding-donors-00156135
   
Some of the most outspoken groups against Biden


Валік, це твої колеги?
   
Валік, це твої колеги?

Hі, це ваші товариші.


Pres. Biden is scared to death to alienate the Hamas wing of the Democratic Party.

Байден до смерти боится оттолкнуть от себя крыло ХАМАС в Демократической партии.


Останнє редагування: 6 травня 2024 21:19:23 від Valentyn
   
Hі, це ваші товариші.

https://twitter.com/view/status/1787515590313230742Pres. Biden is scared to death to alienate the Hamas wing of the Democratic Party.

Байден до смерти боится оттолкнуть от себя крыло ХАМАС в Демократической партии.


То може нехай респи підтримають Байдена на противагу хамасівцям? :shuffle:
Але ж ви будете рвати дупу за кацапо-хамасівців (МАГА).
   
А из Украины они получили идеологическое поражение, но в Украине это не знают ...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія