Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Львів із евакуацію - це пипець :facepalm1:

Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

етта 5!!
Сцуко, кого нині не спитаю - НІХТО!!! не голосував за Зеленського!
То звідки ж, бл..ть, ті 73% взялися?!
(соррі за май френч..не витримала)

Він це писав ще до виборів. А що він за Зеленського, ніколи не приховував.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Негайно на блок-пости. Коронавірус розіб'ється об макитри побожних галичан, зелена погань не пройде!
Слава іссу!
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

етта 5!!
Сцуко, кого нині не спитаю - НІХТО!!! не голосував за Зеленського!
То звідки ж, бл..ть, ті 73% взялися?!
(соррі за май френч..не витримала)

цитата місяця))))
ще й від упоротого прихильники певної політсили :laugh:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Він це писав ще до виборів. А що він за Зеленського, ніколи не приховував.

і ти  пиши... :laugh:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

етта 5!!
Сцуко, кого нині не спитаю - НІХТО!!! не голосував за Зеленського!
То звідки ж, бл..ть, ті 73% взялися?!
(соррі за май френч..не витримала)


А смысл мне было идти,когда и так все было понятно.В первом было понятно что Зе проходит во второй,а по результатам первого было понятно что во втором он выиграет.Да и по делам у меня не сильно получалось,потому что мне для голосования надо было ехать в другой конец города
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

То что я не голосовал я писал в день выборов.Можете найти ,если не лень
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

До речі я теж проти того, щоб їх розміщали в Винниках. Є яворівський полігон на крайняк, там і карантин організувати можна. Але приплітати сюди кару Божу і знищення ЗУ - це дно.
То напишіть, чому саме до Львова. Хоч одну грамотну причину назвіть - з точки зору здорового глузду. Бо протилежна консеквенція висновків - то цілий ряд.

   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

і ти  пиши... :laugh:

А я що, колись за Зеленського дупу рвав? Я ілюзій щодо Бубочки не маю.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

То напишіть, чому саме до Львова. Хоч одну грамотну причину назвіть - з точки зору здорового глузду. Бо протилежна консеквенція висновків - то цілий ряд.

А напиши хоч одну грамотну причину чому не Львів, а Одеса? Ну крім кари Божої...
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

То напишіть, чому саме до Львова. Хоч одну грамотну причину назвіть - з точки зору здорового глузду. Бо протилежна консеквенція висновків - то цілий ряд.

Ролик з самого початку подивись, один в один логіка: нам шкода українців, але хай дохнуть подалі від нас  :weep:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Китайська кастрюлька куплена в Італії і кара Божа. Воно йопнуте...
Добре, що у мене душа не покручена, як у вас.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Добре, що у мене душа не покручена, як у вас.

Так ось чому епідемія почалася. ЛАРТА прокляла Ухань за іржавий банячок...  :weep:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Добре, що у мене душа не покручена, як у вас.

Душа? Каструля в тебе китайська, іржава там, а не душа...
Ти б почитала про голодного нагодуй - хворого відвідай, а тоді Бога приплітала...
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

А напиши хоч одну грамотну причину чому не Львів, а Одеса? Ну крім кари Божої...
А я десь писала про Одесу? Трохи читайте, не тільки випорожнюйтеся.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Душа? Каструля в тебе китайська, іржава там, а не душа...
Ти б почитала про голодного нагодуй - хворого відвідай, а тоді Бога приплітала...
До чого тут придуркуватий Зеленський з його рішеннями до невинних людей? Яких дійсно треба десь прихистити, але БЕЗ РИЗИКУ!!!
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Так ось чому епідемія почалася. ЛАРТА прокляла Ухань за іржавий банячок...  :weep:
Нема про що писати? То зачиніться на хвилю і подумайте.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

До чого тут придуркуватий Зеленський з його рішеннями до невинних людей? Яких дійсно треба десь прихистити, але БЕЗ РИЗИКУ!!!

Отак і пиши: боюсь за свою сраку і це правда. Я теж боюсь. Бога сюди не тягни, нема тут його.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Так ось чому епідемія почалася. ЛАРТА прокляла Ухань за іржавий банячок...  :weep:

Будда ее покарает
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Негайно на блок-пости. Коронавірус розіб'ється об макитри побожних галичан, зелена погань не пройде!

 :facepalm1:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Як почнеться, то буде всюди, але конкретно той санаторій приречений і люди які там працюють.
Якщо почнеться, то рознесуть на пів-Європи туристи
І на всю Україну
Але навіть якщо всі здорові - туристів значно поменшає - розголос вже пішов
І це свідомо роблять, імхо
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Отак і пиши: боюсь за свою сраку і це правда. Я теж боюсь. Бога сюди не тягни, нема тут його.

А що боятися, якщо за прогнозами, цим вірусом перехворіє дві третини населення Землі... Рано чи пізно зайде.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

:facepalm1:

Ти ще не там? Не вагайся, час спливає  X(
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Ролик з самого початку подивись, один в один логіка: нам шкода українців, але хай дохнуть подалі від нас  :weep:
Нє, треба щоб вся Україна подохла, бо придурки вибрали придурка вирішувати віажливі справи. Я навіть вам придуркам не бажаю заразитися.

На гуманність хочуть давити бобіки антиукраїнські.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Отак і пиши: боюсь за свою сраку і це правда. Я теж боюсь. Бога сюди не тягни, нема тут його.
Я до речі - агностик, але знаю, що Боженька і Талмудом може дати декому по чолі.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Нє, треба щоб вся Україна подохла, бо придурки вибрали придурка вирішувати віажливі справи. Я навіть вам придуркам не бажаю заразитися.

На гуманність хочуть давити бобіки антиукраїнські.

Вони не хворі, вони всього лише з того регіону. І їх потім у карантин.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Якщо почнеться, то рознесуть на пів-Європи туристи
І на всю Україну
Але навіть якщо всі здорові - туристів значно поменшає - розголос вже пішов
І це свідомо роблять, імхо
Та в тому то і річ - усе стане: уся інфраструктура туризму: готелі, кафешки, поїзди, автобуси тощо. Школи, інститути, навчальні заклади, транспорт. Не буде довозу продуктів, бо усе приватне. Все стане. Ніхто на хвилю не замислюється про наслідки.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:
a49

Та в тому то і річ - усе стане: уся інфраструктура туризму: готелі, кафешки, поїзди, автобуси тощо. Школи, інститути, навчальні заклади, транспорт. Не буде довозу продуктів, бо усе приватне. Все стане. Ніхто на хвилю не замислюється про наслідки.
ДА! Власть идиотов это жестоко!!
 Даже и не задумались ЧТО и КАК делали другие страны!
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Вони не хворі, вони всього лише з того регіону. І їх потім у карантин.
Ви собі самі обмусолююте свої думки. Бо я писала лише про те, щоб людей ізолювали далеко від населених пунктів. І ВСЕ!!!
Це ви дупу рвете, щоб евакуйованих привезли у центр Львова страху нагнати. Як би вам того хотілося!

Останнє редагування: 19 лютого 2020 11:46:51 від ЛАРТА
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Ви собі самі обмусолююте свої думки. Бо я писала лише про те, щоб людей ізолювали далеко від населених пунктів. І ВСЕ!!!
Це ви дупу рвете, щоб евакуйованих привезли у центр Львова страху нагнати. Як би вам того хотілося!

Я там вище прикололася  з Элки на тему,  що вона напише в причину бажаного бану...   мала б написати : ментальні розбіжності на національному підгрунті ))  :lol:

Бо ми,  аутентичні українці,   ми звикли все робити з толком,  щоб трималось, продумано, виважено  і нас дико дратує це кацапське тяп- ляп, та зійде,  та якось буде...   а їх дратує наша  виваженість...    я особисто взагалі краще нічого робити не стану,  поки не знайду оптимальний варіант...       а вони - що небуть, аби було...         нас просто неможливо поєднати з кацапами..   тому мені так близько все німецьке,  а від кацапського воротить...   яку б тему не взяти,  навіть цю евакуацію непродуману  :(
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Я до речі - агностик, але знаю, що Боженька і Талмудом може дати декому по чолі.
Агностичка з Боженькою і прокльонами.. :weep:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

О, гляньте, як тут дописувачі в мить вивітрилися. Пірвали в магазини усе викуповувати. Вже 40 хв. нема, а до того строчили як навіжені один наперед одного.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

О, гляньте, як тут дописувачі в мить вивітрилися. Пірвали в магазини усе викуповувати. Вже 40 хв. нема, а до того строчили як навіжені один наперед одного.

А про що з тобою говорити? В тебе ж в голові каша з кастрюль, кари Божої і агностизму.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Я там вище прикололася  з Элки на тему,  що вона напише в причину бажаного бану...   мала б написати : ментальні розбіжності на національному підгрунті ))  :lol:

Бо ми,  аутентичні українці,   ми звикли все робити з толком,  щоб трималось, продумано, виважено  і нас дико дратує це кацапське тяп- ляп, та зійде,  та якось буде...   а їх дратує наша  виваженість...    я особисто взагалі краще нічого робити не стану,  поки не знайду оптимальний варіант...       а вони - що небуть, аби було...         нас просто неможливо поєднати з кацапами..   тому мені так близько все німецьке,  а від кацапського воротить...   яку б тему не взяти,  навіть цю евакуацію непродуману  :(

Ну це пояснює, чому в автентичних 700 років своєї держави не було  :weep: Поки зроблять вибір, уже на нового пана треба спину гнути.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Я певен, що агентура ФСБ зробить все щоб цей вірус розійшовся Україною. Давайте не забувати зараз у нас унікальна влада - вони ненавидять Україну.  В нас були крадії яким було начхати на України і вони використовували її як дійну корову з деякими вкрапленнями ворогів типу Колесніченка. Але зараз... Зараз керують ті кому Україна і все українське ненависне. Кожне рішення має одну мету - принести якнайбільше шкоди.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

А про що з тобою говорити? В тебе ж в голові каша з кастрюль, кари Божої і агностизму.
Вибачте за нескромні запитання:
1. Ви - львів'янин?
1. Ви  голосували за ЗЕ?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

О, гляньте, як тут дописувачі в мить вивітрилися. Пірвали в магазини усе викуповувати. Вже 40 хв. нема, а до того строчили як навіжені один наперед одного.

всі взяли по банячку, накрились  простирадлами і поповзли на цвинтар займати чергу.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Вибачте за нескромні запитання:
1. Ви - львів'янин?
1. Ви  голосували за ЗЕ?

Прикинь я львів'янин і голосував за Зе.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Агностичка з Боженькою і прокльонами.. :weep:
Розтлумачу, якщо не ясно. Всяке буває.
Я агностик. Так. Але у світі є багато такого, що не знаємо, як пояснити з наукової точки зору. Тому у своїх висновках орієнтуємося на досвід, аналіз, інтуіцію.
Те, що аукується (грубо кажучи), то кожен знає і з вірою і без віри.
Я нікого не проклинаю і не збираюся. Але твердо знаю, що простий народ (а ще не дай Бог як постраждає в той чи інший спосіб), то зробить.

А вам, Люстрація, треба попрацювати над своєю логікою, почитайте щось врешті решт, як будуються причинно-наслідкові ланцюжки.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

всі взяли по банячку, накрились  простирадлами і поповзли на цвинтар займати чергу.

Ага, думаєш так просто зайняти чергу? Ти знаєш які там ціни...
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Я певен, що агентура ФСБ зробить все щоб цей вірус розійшовся Україною. Давайте не забувати зараз у нас унікальна влада - вони ненавидять Україну.  В нас були крадії яким було начхати на України і вони використовували її як дійну корову з деякими вкрапленнями ворогів типу Колесніченка. Але зараз... Зараз керують ті кому Україна і все українське ненависне. Кожне рішення має одну мету - принести якнайбільше шкоди.

Що ти несеш...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія