Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Футбольний уікенд :warning2:

Re: Футбольний уікенд  :warning2:

О, бєсєдкін в старте.
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

Чече продали, сідклей повернувся(подивимося), дуелунд( нажаль  травми), соль(аренда), супряга(є шанси продати).
А цілому від них користі як від сіпріано, хочалави, малишева, Коноплянка

Малишев свій вихованець.  Хочолава гравець ротації (який куплений за 1 млн євро).  Коноплянка невдалий трансфер, але він прийшов за 1,5 млн євро.  Сіпріано тільки 21 рік і купили його за 1,5 млн євро.  І головне, що на тлі цих трансферів, є покупки Тете, Додо, Маркос Антоніо, Соломона, Майкона.

сідклею вже 27 років (в травні буде 28) і навіть кар'єра Дентіньо і Патріка для ДК буде мегауспехом
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

ахуеть
какой момент проибал Вербич..

поляки такой момент себе сами привезли.
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

динамо пропустило 0-1
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

динамо пропустило с пенальти 0-2
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

Прівєт із Санкт Петєрбурга
Цитувати
Є політичні висловлювання і відносини. Намагаюся це не коментувати.
Будь-який мій коментар сприйматиметься неадекватно з боку багатьох людей.
Вважаю, що би не відбувалося, має бути мир в усьому світі. Будь-яка війна – горе для кожної зі сторін конфлікту.
Хочу, щоб ніколи не було горя в жодній країні світу.

В цілому я досить стійкий до критики і мало звертаю уваги на те, що пишуть в інтернеті.
Те, що там бачиш і можеш відчути, зроблено, щоб роздути якусь ситуацію і сенсацію.
І багато гравців говорять: “Все, що пишуть, – це неправда”. Чутки – це маркетингові чи рекламні ходи.

У Санкт-Петербурзі знаходиться моя родина, з якою я щасливий.
На цей момент наш дім і наші думки пов’язані з Санкт-Петербургом.
Що б комусь не хотілося – скільки людей, стільки і думок.
Для мене відчуття дому – тут. Відчуття комфорту – тут. Відчуття задоволення – теж тут.
Внутрішнє відчуття, що перебувати тут приємно

Цитувати
Луческу вплинув на мене як на гравця і тренера. Доводиться багато аналізувати для себе, що відбувається на полі.
Зараз ми перебуваємо у якомусь космічному просторі, бо інформації дуже багато.
Головне, щоб робота викликала інтерес і приносила задоволення.
Якщо брати Луческу, то у нього робиться великий аналіз суперника, дуже багато тактичних вправ

   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

Львовский «Рух» официально объявил о подписании защитника сборной Исландии Рагнара Сигурдссона.

Контракт с 34-летним игроком рассчитан на полгода с опцией продления еще на год. В «Рухе» Сигурдссон будет выступать под 22-м номером.

Предыдущим клубом Сигурдссона был «Копенгаген». Также он выступал за «Филкир», «Гетеборг», «Краснодар», «Фулхэм», «Рубин» и «Ростов».

Начиная с 2007 года Сигурдссон провел 97 матчей и забил 5 голов за сборную Исландии, с которой в 2016 году добрался до четвертьфинала чемпионата Европы. В поединке против сборной Англии в 1/8 финала Сигурдссон отметился голом и был признан лучшим игроком матча.
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

16 лютого розглянуть Швейцарія - Україна
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

Появились новые сообщения об интересе «Ювентуса» к нападающему «Дженоа» Элдору Шомуродову.


Отмечается, что туринский клуб провел переговоры с «Дженоа» о возможном трансфере игрока.

Узбекский хавбек перешел в итальянский клуб из «Ростова» в октябре 2020 года. После 12 игр в Серии А 25-летний Шомуродов имеет в своем активе два гола и одну результативную передачу.

Ранее сообщалось, что «Ювентус» планирует пригласить форварда на правах аренды. Позже спортивный директор клуба Фабио Паратичи опроверг эту информацию.
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

Cagliari 0
Milan 2
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

арсенал прихлопнув ньюкасл 3-0 обамич дубль
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

перший тайм лестер - челсі 2:0, лемпард out?
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

дніщє вчерговое іпуть

90+1
Байер
2
 -
1
Боруссия Д
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

мало третій не всунули челсі :facepalm1:
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:
NBA

За Спецію проти Роми молодий воротар з Литви дива творить ;o
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:
NBA

 Titas Krapikas

Йому у січні лише 22 роки виповнилося. Для воротаря - взагалі дитячий вік
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

зрівняла рома все одно...
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:
NBA

«Рома» зробила зайву заміну в матчі Кубка Італії. Клубу загрожує друга технічна поразка в сезоні :weep:
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

Бугога
Дебіли
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

Лунин сегодня, похоже, в рамке, в 22.
В 16 - Малиновский
В 18 - Зинченко.
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

Лунин сегодня, похоже, в рамке, в 22.
В 16 - Малиновский
В 18 - Зинченко.

вроде лунин должен в кубке сегодня війти.
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

Там реал з селом гратиме
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

Ведущий шоу «ТаТоТаке» Михаил Спиваковский рассказал о ситуации с нападающим «Олимпика» Захеди Шахабом, который подписал предварительный контракт с луганской «Зарей».


- У Гельзина, по моим данным, сейчас есть на руках предложение по Шахабу от «Риу Аве». Предложение в 300 тысяч евро и 30% от последующей перепродажи футболиста. Шикарное предложение в нынешних условиях.


И почему «Заря» так себя аккуратно ведет, без всяких высказываний? Я практически уверен, что сейчас Гельзин и Геллер ведут переговоры по футболисту. Это два человека из одного региона, два бизнесмена и солидных авторитета договариваются в духе: «Ребята, вот у нас есть такое предложение, дайте нам столько же и мы отпустим Шахаба к вам уже зимой. Не даете столько же – пацан сидит в дубле полгода и уходит к вам бесплатно».


Почему Гельзин отказался от Перовича и последующего процента от перепродажи Шахаба, ведь можно было не платить иранцу зарплату в следующие полгода. Да, там ни бог весть какие деньги… По моей информации, 5 тысяч долларов. Но для Гельзина это все вопрос принципа.
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

Там реал з селом гратиме
да какая разница..
хорошо хоть выпускают ..наконецто.
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

Рафаїлов - про переїзд до Краснодару: Не хочу, щоб мені диктували, якою мовою розмовляти

https://champion.com.ua/football/2021/01/18/862899/rafayilov-pro-pereyizd-do-krasnodaru-ne-hochu-shchob-meni-diktuvali-yakoyu-movoyu-rozmovlyati?fbclid=IwAR0RXERwdhmZjhcRb3laPsZM1888GUSOb2VygZHOHW4Zn5Ya4eXGaqsehrk


оно таки ебанутое.
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

Рафаїлов - про переїзд до Краснодару: Не хочу, щоб мені диктували, якою мовою розмовляти
https://champion.com.ua/football/2021/01/18/862899/rafayilov-pro-pereyizd-do-krasnodaru-ne-hochu-shchob-meni-diktuvali-yakoyu-movoyu-rozmovlyati?fbclid=IwAR0RXERwdhmZjhcRb3laPsZM1888GUSOb2VygZHOHW4Zn5Ya4eXGaqsehrk
оно таки ебанутое.

скажи,
ну зізнайся чесно - тут я бабло зароблятиму
так ні наплів мова, небезпека, армія
 :laugh:

   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

Рафаїлов - про переїзд до Краснодару: Не хочу, щоб мені диктували, якою мовою розмовляти
https://champion.com.ua/football/2021/01/18/862899/rafayilov-pro-pereyizd-do-krasnodaru-ne-hochu-shchob-meni-diktuvali-yakoyu-movoyu-rozmovlyati?fbclid=IwAR0RXERwdhmZjhcRb3laPsZM1888GUSOb2VygZHOHW4Zn5Ya4eXGaqsehrk


оно таки ебанутое.

я давно казав, що це ще той мудак.  Коли його тут підтримували в його наїздах на Шахтар
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

я давно казав, що це ще той мудак.  Коли його тут підтримували в його наїздах на Шахтар

в Шахтарі таких мудаків половина
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

в Шахтарі таких мудаків половина

Нагадай будь ласка хоч один вислів офіційних осіб Шахтаря за останні 5 років, де б вони піднімали питання мови.

Був колись Мармазов, але йому дали копняка під зад ще в 2014
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

Нагадай будь ласка хоч один вислів офіційних осіб Шахтаря за останні 5 років, де б вони піднімали питання мови.
Був колись Мармазов, але йому дали копняка під зад ще в 2014

мені достатньо, що академія Шахтаря є найбільшим постачальником годувальників сімей в російський чемпіонат
а те що після 2014 р. шахтарі не гудять то не їх заслуга, просто команди не було
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

мені достатньо, що академія Шахтаря є найбільшим постачальником годувальників сімей в російський чемпіонат
а те що після 2014 р. шахтарі не гудять то не їх заслуга, просто команди не було

а можна цифри?  скільки гравців з академії Шахтаря і ДК зараз грають в РФ
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

а можна цифри?  скільки гравців з академії Шахтаря і ДК зараз грають в РФ

а що невже на спортс.ру нема таких малюнків?
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

а що невже на спортс.ру нема таких малюнків?

не зустрічав.  Напевно у вас є, раз ви так впевнено стверджуєте
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

Главный тренер "Ворсклы" Юрий Максимов прокомментировал желание лидера своей команды Дмитрия Ризныка сменить клубную прописку и попробовать свои силы в другой команде.

- Я считаю, что Ризнык - это хороший вратарь. Просто так его бы в "Шахтер" не приглашали. Я вижу, что он хочет уйти, но еще успеет. Ризныку не 35 лет, не 30 и даже не 25, это молодой футболист. Он еще проявит себя и даже больше выиграет от этого.

У нас есть три хороших вратаря - Ткаченко, Фисюн, есть Пашка Исенко. Паше надо добавить мышечной массы и лучше играть ногами, но так все нормально. Вратари есть, но мы пока не рассчитываем расставаться с Ризныком, - заверил Максимов в интервью каналу "Футбол 1".
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

не зустрічав.  Напевно у вас є, раз ви так впевнено стверджуєте

я по пам'яті, коли про чергового годувальника згадують на Sport.ua то як правило у нього академія Шахтаря за плечима
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

я по пам'яті, коли про чергового годувальника згадують на Sport.ua то як правило у нього академія Шахтаря за плечима

Звичайно, навіщо згадувати Михалика, Мілевського, Поляруса, Дедечко і Федоріва, якщо можна згадати Ракицького, Ородца, Данченко або Кулакова
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

Звичайно, навіщо згадувати Михалика, Мілевського, Поляруса, Дедечко і Федоріва, якщо можна згадати Ракицького, Ородца, Данченко або Кулакова

ти про головного годувальника забув, а пам'ятати тре про кожного
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

ти про головного годувальника забув, а пам'ятати тре про кожного

Це хто?
   
Re: Футбольний уікенд  :warning2:

Це хто?

автор мему "треба годувати сім'ю" 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія