Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки українців в Україні і за кордоном 一 графік



 Скільки українців в Україні і за кордоном 一 графік

Красивий візуал від Texty.org.ua, для яких наш старший економіст Володимир Ланда написав матеріал.

Офіційні джерела по різному рахують українців, однак ці розрахунки можна звести до загального числа 40 млн, з яких 35,1 перебувають у кордонах України 1991 року, а 4,9 млн — за кордоном.

Більше деталей — у статті Володимира, який є членом робочої групи по розробці Стратегії демографічного розвитку України до 2040 року

https://texty.org.ua/articles/112194/try-vazhlyvi-demohrafichni-pokaznyky-2023-ho-narodylosya-najmenshe-ditej-za-ostanni-300-rokiv/
   
щось кількість мешканців криму видається завищеною
чи це разом з кацапськими понаєхами
 а чисельність ордило - навпаки заниженою
   
Українців було 37 млн. Тепер вже 40  :facepalm1:
   
точно так само видається заниженою кількість тих що за кордоном
 а тих що залишилися - завищеною
можливо бійці батальйону тиса що штурмували одноіменну річку вважаються такими що залишилися
бо офіційних документів про виїзд - нема
   
Ко-ко-ко-ко … «А у нас в Гекмании» (с) ко-ко-ко-ко
   
Цікаво,як порахували кількість українців без нормального перепису населення?? 8-:
   


Центр економічної стратегії / Centre for Economic Strategy
2 д.  ·
Портрет українських біженців

У третій хвилі #дослідження_про_біженців ми, як і в попередніх двох, ми провели кластерний аналіз і виокремили чотири групи біженців.

Детальніше про кожну з груп:

Люди із зони бойових дій (15% від усіх біженців):

▪️ Головним чином, це жінки з дітьми, які переважно проживають у Польщі.
▪️ Респонденти з цієї групи найбільше постраждали від війни: 67% втратили роботу (порівняно із 36,7% серед усіх біженців), 61% отримали важкі психологічні наслідки, а в 42,5% респондентів з цієї групи Росія окупувала місце проживання.
▪️ Вони не впевнені щодо повернення в Україну: лише 13,8% точно планують повернутись до України порівняно з 26,2% серед усіх біженців.

Самозабезпечені (30,1%):

▪️ Біженці в цій групі не отримують допомогу від країни перебування і переважно самостійно оплачують оренду свого житла.
▪️ Вони найбільш схильні працювати як дистанційно на українську компанію, так і повний робочий день на роботі в країні перебування;
▪️ Представники цієї групи найбільше готові повернутися до України навіть до закінчення війни 一 54,2% порівняно з 38,7% серед усіх.

Люди старшого віку (28%):

▪️ Переважно люди віку 50+ років, більшість з яких не має вищої освіти. Дещо рідше отримують соціальні виплати, а ті, хто й отримують, то в сумі, яка не покриває базових потреб.
▪️ Більш пов’язані з Україною, ніж представники інших груп: 62,8% із них повертались до України після виїзду за кордон, порівняно із 46,4% серед усіх біженців.

У процесі інтеграції (26,8%):

▪️ Українці, які наразі перебувають в процесі активної інтеграції в країні перебування. Частіше за інші групи відвідують мовні або інші короткострокові курси та досі не працюють.
▪️ Багато осіб в цій групі (40%) проживають в Німеччині (порівняно з 17,7% серед усіх біженців), яка відома своїми щедрими виплатами.
   

 
ПРЕЗЕНТАЦІЯ. УКРАЇНСЬКІ БІЖЕНЦІ. ТРЕТЯ ХВИЛЯ ДОСЛІДЖЕНЬ (2.47 MB)
 
ЗАПИС РОЗДІЛУ Q&A (7.63 KB)
 
DATASET. ТРЕТЯ ХВИЛЯ (571.05 KB)


З 2022 року експерти ЦЕС досліджують стан та настрої українських біженців і вплив їхнього неповернення на економіку України. За цей час ми випустили першу і другу хвилю дослідження про те, скільки насправді є українських біженців, як вони живуть за кордоном, і що потрібно для їхнього повернення. Масив даних першої і другої частин можна знайти на відповідних сторінках дослідження за посиланнями у попередньому реченні.

За нашими розрахунками, станом на кінець січня 2024 року за кордоном через війну перебуває 4,9 млн українців. Переважна більшість біженців – це жінки (найбільша частка – жінок у віці 35-44 років – 13%) та діти.​

Cтаном на січень 2024 року, найбільша частка українських біженців у Європі перебуває в Німеччині (30%) та Польщі (22%). Поза країнами Європи, найбільшими країнами за кількістю прийнятих з початку повномасштабного вторгнення українців – США (280 тис. осіб), Велика Британія (253,2 тис.) і Канада (210,2 тис.).​

Правовий статус українських біженців у країнах Європи та за її межами: багато країн поступово скорочують витрати на біженців та роблять умови для них більш жорсткими ніж на початку повномасштабного вторгнення.​

Майбутнє статусу тимчасового захисту: найбільш оптимальний сценарій – надання українцям свободи пересування і вибору місця проживання, аналогічно до громадян ЄС.​

За нашими розрахунками, за межами України за різними сценаріями можуть залишитись від 1,4 млн до 2,3 млн українців.​

Ключові рекомендації, щоб стимулювати українців повертатися: співпраця з країнами ЄС щодо повернення українців після війни; швидка післявоєнна відбудова постраждалих регіонів; допомога людям із постраждалих та окупованих регіонів на час відбудови; розвиток державно-приватного партнерства; збільшення ресурсів на комунікацію зі співвітчизниками за кордоном через дипломатичні представництва; спрощення реінтеграції дітей до навчання в українських школах та вступу українських випускників іноземних шкіл до українських вузів; забезпечення українських біженцям можливості вільного переміщення та вибору місця проживання, аналогічно правам громадян Європейського Союзу.

Дослідження проведено за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”.

https://ces.org.ua/ukrainian_refugees_third_wave_research/
   
Цікаво,як порахували кількість українців без нормального перепису населення?? 8-:

так, як можемо порахувати і ми - "на око"
на мою думку в країні зараз людей до 24 мільйонів.
звідки цифра? ну от так в голову прийшло.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія