Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кто рад тому, что русские и украинцы стали врагами?

Re: Кто рад тому, что русские и украинцы стали врагами?

Грустно всё это
Просто п***а какой-то
   
ворогами ми були давно - вже на протязі століть. Зараз просто це стало очевидним. Радий? ні. Просто таємне стало явним. А радіти тут нічому. Потрібно буде радіти, коли ми відгородимось від Росії бетонним забором.
   
Re: Кто рад тому, что русские и украинцы стали врагами?

интересные результаты опроса
   
Коли стали? Коли Довгорукий Київ спалив?
   
Re: Кто рад тому, что русские и украинцы стали врагами?

коли створиш гілку українською мовою, тоді отримаєш обґрунтування, кацап. а так моя відповідь - ви завжди були нашими ворогами
   
интересные результаты опроса
насправді українці і народ, який сьогодні називає себе русскімі, ніколи братами і не були
різна ментальність, різне етнічне походження
   
интересные результаты опроса

Чей Крым ?
   
Чей Крым ?
Тю а кто тут могет двигать темы про мышебартья ясное дело откудо оно
   
Чей Крым ?
B-) якась консерва...довгого зберігання...Вживан ня шкодить здоров'ю. Краще утілізувати...
   

Желательно обосновать свою точку зрения
 

Так спросите у своего куйла зачем оно напало в Украину.  Или может рашисты до сих пор не знают об оккупации и войне, которую они развязали?  :X

Пля, а задать вопрос: кому надо было посорить русских с немцами 47 патриотическая не додумалась?
   
Разлом проходит по линии Европа-Азия.
Украина - это Европа с точки зрения истории и ценностей.
Мордор - Азия.

Если говорить про вектор развития то Украина движется вперед а Мордор назад, в Средневековье.

Отвечая на вопрос, который "немного по-дебильному" (с) поставлен.
Действуя в азиатско-средневековой парадигме, х@йло развязал т.н. "гибридную" войну против моей страны, включающую но не ограниченную прямыми военными действиями, расконсервацией и активизацией "пятой" колонны, информационными атаками.
Цель последних - дискредитация Украины как государства для внешнего мира и унижение в глазах орков.

Создание подобных веток считаю одним из элементов информационной война, а ТСа - провокатором.
   
Кто вообще придумал, что русские и украинцы стали врагами?
Может добавить в опрос пункт о не врагах?
   
Re: Кто рад тому, что русские и украинцы стали врагами?

якось приховано той факт що росіяни і українці завжди були ворогами
і до 70х років 20 століття ще й не дуже етнічно змішувалися
ну те що росіяни 350 років намагалися знищити українців як окрему націю це так би мовити банальний очевидний факт- адін нарот
   
Разлом проходит по линии Европа-Азия.
Украина - это Европа с точки зрения истории и ценностей.
Мордор - Азия.

Если говорить про вектор развития то Украина движется вперед а Мордор назад, в Средневековье.

Отвечая на вопрос, который "немного по-дебильному" (с) поставлен.
Действуя в азиатско-средневековой парадигме, х@йло развязал т.н. "гибридную" войну против моей страны, включающую но не ограниченную прямыми военными действиями, расконсервацией и активизацией "пятой" колонны, информационными атаками.
Цель последних - дискредитация Украины как государства для внешнего мира и унижение в глазах орков.

Создание подобных веток считаю одним из элементов информационной война, а ТСа - провокатором.

Узкоязикі штовхають Україну в Мордор, як би ви тут не пижилися
   
Кто вообще придумал, что русские и украинцы стали врагами?
стали
   
Re: Кто рад тому, что русские и украинцы стали врагами?

в 2014 році росіяни просто вирішили що територіальні придбання цінніші ніж притворна дружба, і це зручний час або покінчити з українською державою або хоч вирвати те що вдасться вирвати
оце й вся любов
   
Кто вообще придумал, что русские и украинцы стали врагами?
Может добавить в опрос пункт о не врагах?


ну напиши
Слава Украине
   
Вопрос звучит неправильно. Вместо фразы: "Кто рад тому, что русские и украинцы стали врагами?" должна быть фраза "Кто сделал так, что русские и украинцы стали врагами?"
   
Масоны решили поссорить два народа и постааили праить рашей хуйла [KA]
   
Кто вообще придумал, что русские и украинцы стали врагами?
Может добавить в опрос пункт о не врагах?

Ще один "мишебрат"?

Звідки ви сцуко лізите?

   
Я в 2014-м думал,что хотя бы некоторые из кацапов поймут,что затеял их фюрер. Ну и что мы видим по итогу? Они на нас напали и мы же виноваты?!!! Та пошли они все нах,включая даже пушкина,мать его так!
   
Я в 2014-м думал,что хотя бы некоторые из кацапов поймут,что затеял их фюрер. Ну и что мы видим по итогу? Они на нас напали и мы же виноваты?!!! Та пошли они все нах,включая даже пушкина,мать его так!

Нема кращого посилання уського міра на$уй, як перехід на українську, друже Вольтере.
   
Нема кращого посилання уського міра на$уй, як перехід на українську, друже Вольтере.
--------------------------------------
Ну написав...А все тому що нерви невкізду! :D
   
--------------------------------------
Ну написав...А все тому що нерви невкізду! :D

Я помітив!  :pooh_lol:
Але це ти даремно. Позитивного в Україні останнім часом більше, ніж негативу.
   
Я помітив!  :pooh_lol:
Але це ти даремно. Позитивного в Україні останнім часом більше, ніж негативу.
=======================
Але вата таки достає! Вини спекулюють на пройпах влади...
   
Я жалкую, що в РФ владу захопило ОЗУ.
Радий, що скинуті маски.
   
Я жалкую, що в РФ владу захопило ОЗУ.

Точно те саме можна сказати і про Україну
   
=======================
Але вата таки достає! Вини спекулюють на пройпах влади...

Очевидно. Тому - хоч ти й юльок - владу в даному випадку треба підтримувати. Ніщо не заважає Юлі бути креативним, а не деструктивним, конкурентом Пороху.
   
Точно те саме можна сказати і про Україну
------------------------------------
Хороший кацап-мёртвый кацап. Это я о тебе,ублюдок. :fuck:
   
Звертаю увагу  на те що узкоязикі хахли  не вважали коцапів ворогами до 2014  року  тому такі питання від них логічні..проблема в тому  що вони знову легко стануть друзями з коцапами якщо в кремлі буде якийсь ліберал типу навального
Натомість українські українці  завжди знали що коцапи є лютими ворогами
   
Re: Кто рад тому, что русские и украинцы стали врагами?

Я в 2014-м думал,что хотя бы некоторые из кацапов поймут,что затеял их фюрер. Ну и что мы видим по итогу? Они на нас напали и мы же виноваты?!!! Та пошли они все нах,включая даже пушкина,мать его так!

так вони самі просили фюрера з 1991 року щоб він це зробив, Єльцин ледве їх стримував, хоч і сам був не проти, але Росія тоді була дуже слабка
тобто тут фюрер просто виконав побажання кацапів, їхню найбільшу мрію- замочити хохлів
   
Очевидно. Тому - хоч ти й юльок - владу в даному випадку треба підтримувати. Ніщо не заважає Юлі бути креативним, а не деструктивним, конкурентом Пороху.
==========================
Та меня начхати на Юлю.Я вже п'ять років як не юльок.
   
==========================
Та меня начхати на Юлю.Я вже п'ять років як не юльок.

Я десь стільки ж років тому втратив залишки симпатій до неї також. І не в останню чергу - через її сектантів тут на форумі.
   
majesty Написав:
 -------------------------------------------------------
 > хуйло
 
 
 Зачем ему это надо?
На этот вопрос когда то исчерпывающе ответил покойный ныне Борис Ефимович



Ну и соотвественно все кто его подерживал и избирал тоже.
Вообщем они неразлучны - хуйло хуйло  и его народ  подзалупная перхоть
   
Повідомлення занадто довге
   
Тільки зареєстровані користувачі можуть голосувати у цьому опитуванні.

Не просто зареєстровані!
А лише ті, хто може створювати теми і редагувати свої пости :)
Всім іншим - зась! :)
   
Re: Кто рад тому, что русские и украинцы стали врагами?

Повідомлення занадто довге
   
Надо же..разбанили...уже в который раз....
   
Re: Кто рад тому, что русские и украинцы стали врагами?

так вони самі просили фюрера з 1991 року щоб він це зробив, Єльцин ледве їх стримував, хоч і сам був не проти, але Росія тоді була дуже слабка
тобто тут фюрер просто виконав побажання кацапів, їхню найбільшу мрію- замочити хохлів

Таки да
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія