Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

А запам'ятається усе кацапам двома словами  :lol:
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

це  :peremoga: бесписты  :facepalm:
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

 :pooh_lol:

Гроші на вітер
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

:pooh_lol:

Гроші на вітер

Чому ж на вітер?

на популяризацію ідей Бандери ;)

   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

Не бачу тему по новинах із мордору, тому тут:
 
 Чистый отток капитала в первом полугодии вырос до $17,3 млрд
Центробанк РФ подсчитал чистый отток капитала из страны в первом полугодии текущего года. По оценке регулятора, показатель увеличился на 32%, до 17,3 миллиардов долларов. В первом полугодии прошлого года чистый отток составил 14,4 миллиарда долларов.

Прямые инвестиции нерезидентов в небанковский сектор российской экономики в указанный период составили 7,3 миллиарда долларов. В прошлом году было 17,5 миллиардов.
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

рашка зараз купається в грошах

ВВП росте на 1.5%
гігантське позитивне сальдо
ЗВР ростуть
експорт росте, звідси і збільшення відтоку

дуже сприятлива конюнктура для сировинних еконмоік, що відчуває і Україна
звичайно, скоро конюнктура може змінитись, але тоді вниз піде і Україна
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

рашка зараз купається в грошах

Зовсім дурний став?
Хоча навіщо ці риторичні питання.

 :lol:
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

дурним можна стати, якщо читати щось на зразок фупу і не висовувати голову в реал.
тут альтернативна реальність, тепла інформаційна ванна
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

дурним можна стати, якщо читати щось на зразок фупу і не висовувати голову в реал.
тут альтернативна реальність, тепла інформаційна ванна

Справа не у ФУПі, а в тому що ти хрінь запостив, яку будь хто може спростувати навіть за інформацією з відкритих російських джерел.
Ти банально не в курсі фінансової ситуації в Росії, ось пропагандистську маячню і пишеш.
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

Справа не у ФУПі, а в тому що ти хрінь запостив, яку будь хто може спростувати навіть за інформацією з відкритих російських джерел.
Ти банально не в курсі фінансової ситуації в Росії, ось пропагандистську маячню і пишеш.

та давай спростуй
я тільки за
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

Справа не у ФУПі, а в тому що ти хрінь запостив, яку будь хто може спростувати навіть за інформацією з відкритих російських джерел.
Ти банально не в курсі фінансової ситуації в Росії, ось пропагандистську маячню і пишеш.

все он в курсе.

просто флотами очень хочется дружить
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

Товарооборот России за апрель 2018 составил $56 млрд (из них экспорт - $36.3 млрд, импорт - $19.7 млрд), увеличившись по сравнению с аналогичным периодом прошлого года на +30.2%.

http://ru-stat.com/analytics/4456


убивчі санкції   :facepalm:
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

Экспорт из России за апрель 2018 составил $36.3 млрд, увеличившись по сравнению с аналогичным периодом прошлого года на +40.4%. В основном экспортировались:

53% - Минеральные продукты: Поставки в «Нидерланды» (19%), «Китай» (18%), «Германию» (7%).
14% - Скрытый раздел: Поставки в «Германию» (20%), «Италию» (11%), «Турцию» (11%).
10% - Металлы и изделия из них: Поставки в «Турцию» (12%), «Нидерланды» (7%), «США» (6%).
4% - Продукция химической промышленности: Поставки в «Финляндию» (8%), «Бразилию» (7%), «Украину» (6%).
3% - Машины, оборудование и аппаратура: Поставки в «Казахстан» (13%), «Беларусь» (11%), «Индию» (9%).
3% - Драгоценности: Поставки в «Бельгию» (27%), «Индию» (15%), «Англию» (12%).
3% - Продукты растительного происхождения: Поставки в «Египет» (13%), «Турцию» (12%), «Вьетнам» (6%).
2% - Древесина и изделия из нее: Поставки в «Китай» (40%), «Финляндию» (6%), «Узбекистан» (5%).
1% - Пластмассы, каучук и резина: Поставки в «Беларусь» (15%), «Казахстан» (14%), «Украину» (8%).
1% - Книги, бумага, картон: Поставки в «Китай» (32%), «Индию» (7%), «Казахстан» (7%).
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

OldBoy, а статистики вбитих Росією громадян України у тебе немає?
Як там з досягненнями?
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

Многоходовочка,йопта

ВсехПереиграли

 :pofig:
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

OldBoy, а статистики вбитих Росією громадян України у тебе немає?
Як там з досягненнями?

нафіга ти спекулюєш?
ти краще подивись статистику, по якій Україна в топ імпортерів російських товарів і привяжи статистику по загиблим до цього факту
А від того, що ти будеш брехати сам собі і заспокоювати оточуючих що рашка бідніє і загинається, краще нікому не стане
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

убивчі санкції   :facepalm:

Так санкції Росії звісно на користь, то кожен знає.
Це ж треба було витягнути цю стару мантру про "санкції не діють" коли навіть керівництво Росії перестало приховувати шкоду від санкцій.

 :lol:
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

рахунок на табло

експорт виріс на 40% за минулий рік
ти обіцяв спростувати мою "хрінь" інфою із відкритих джерел
я все ще чекаю
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

нафіга ти спекулюєш?

Я банально натякаю тобі, що від тебе конкретно так смердить. Росія напала на Україну, вбиває наших людей та окупує землю. Розповсюджувати пропаганду про економічно-сильну Росію та не дієвість санкцій наших західних партнерів то відкрита скотська робота на ворога. А те що ти робиш - то саме і є пропаганда, бо дієвість санкцій та проблеми в економіці Росії вже настільки вагомі, що їх навіть в Росії не ховають. Але ти шукаєш виключно позитив у ворога моєї країни та малюєш райдужну картинку, намагаючись деморалізувати наших людей. Лайно ти смердюче, довбаний кремлівський пропагандон.
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

Я банально натякаю тобі, що від тебе конкретно так смердить. Росія напала на Україну, вбиває наших людей та окупує землю. Розповсюджувати пропаганду про економічно-сильну Росію та не дієвість санкцій наших західних партнерів то відкрита скотська робота на ворога. А те що ти робиш - то саме і є пропаганда, бо дієвість санкцій та проблеми в економіці Росії вже настільки вагомі, що їх навіть в Росії не ховають. Але ти шукаєш виключно позитив у ворога моєї країни та малюєш райдужну картинку, намагаючись деморалізувати наших людей. Лайно ти смердюче, довбаний кремлівський пропагандон.


аааа, он воно що   :laugh:
то уже справа не в правді і брехні, а в тому, що правда є пропагандою на користь ворога
я то думав, що правда це просто правда
а виявляється треба брехати...  не із любові до процесу, а задля патріотизму. Така собі патріотична брехня
То ж іще Тарас Григорович про це казав:

Та не однаково мені,
Як Україну злії люди
Присплять, лукаві, і в огні
Її, окраденую, збудять...
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

то уже справа не в правді і брехні, а в тому, що правда є пропагандою на користь ворога
я то думав, що правда це просто правда

"рашка зараз купається в грошах" - ця твоя заява то є брехня. І не правда є інформацією на користь ворога, а вибіркова інформація. Наприклад чи розповсюджували на території Великобританії під час другої світової війни інформацію про успіхи економіки рейха у виробництві ракет ФАУ? Питання риторичне, таке могло прийти в голову тільки ворогу. Ти відкритий кремлівський пропагандон, ворог.
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

я "відмиватись"?   :laugh:

то якби мені видали квиточок у клуб ідіотів, то треба було відмиватись
людей, які брешуть самі собі і намагаються брехню видати за патріотичну пропаганду в еру цифрових технологій, я взагалі за комах вважаю

і так, якби я хотів зла своїй країні, то я б отаку пропаганду і поширював: усе добре, рашка загинається, санкції діють, все іде по плану, треба тільки трохи почекати...

я не думаю, що ви вороги, ви просто довбойоби. Розумово обмежені, які вважають, що реальність можна штучно сформувати у свідомості, заполонивши її брехнею. Власне, ви пробуєте повторити те, що роблять кацапи, бо іншого нічого не умієте як мавпувати кацапів.
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

я "відмиватись"?   :laugh:

Звісно тобі не треба відмиватись, бо якщо відмивати то нічого від тебе і не залишиться.
Це як спробувати відмити кізяк.
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

Звісно тобі не треба відмиватись, бо якщо відмивати то нічого від тебе і не залишиться.
Це як спробувати відмити кізяк.
Перепрошую, а навіщо відмивати кізяк?
Кізяча доля  - бути закопаним в землю, для підвищення врожайності.
Нє? :)
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

я "відмиватись"?   :laugh:

то якби мені видали квиточок у клуб ідіотів, то треба було відмиватись
людей, які брешуть самі собі і намагаються брехню видати за патріотичну пропаганду в еру цифрових технологій, я взагалі за комах вважаю

і так, якби я хотів зла своїй країні, то я б отаку пропаганду і поширював: усе добре, рашка загинається, санкції діють, все іде по плану, треба тільки трохи почекати...

я не думаю, що ви вороги, ви просто довбойоби. Розумово обмежені, які вважають, що реальність можна штучно сформувати у свідомості, заполонивши її брехнею. Власне, ви пробуєте повторити те, що роблять кацапи, бо іншого нічого не умієте як мавпувати кацапів.

 (tu)
   
А запам'ятається усе кацапам двома словами  :lol:

До сраки  вся эта смена фамилий.

Державний експерт експертної групи аналізу та контролю Директорату моніторингу та контролю
Прізвище: ОГРИЗКО
Ім'я:  ОЛЕСЯ
По батькові  ВОЛОДИМИРІВНА
Показати зображення...
Вид об'єкта:
Квартира
 Дата набуття права:
31.12.2016
Загальна площа (м2):
162
Марка:
Nissan
 Модель:
Juke
 Рік випуску:
2014

Заробітна плата отримана за основним місцем роботи   845621
Дочечка типа оппозицыонэра.  С зарплаткой 70 тыс/мес.  В воюющей стране. Самой бедной у эвропи.
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

о, оце звичний рівень   :gigi:

узнаю брата колю
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

рахунок на табло

експорт виріс на 40% за минулий рік
ти обіцяв спростувати мою "хрінь" інфою із відкритих джерел
я все ще чекаю

о как ты хуяришь за кацаботов :weep:
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

повышение цен на бензин
повышение пенсионного возраста
это то что на поверхности

а что будут делать со стадионами хрен его знает
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

а что будут делать со стадионами хрен его знает

вивчать досвід України  :gigi:
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

дурним можна стати, якщо читати щось на зразок фупу і не висовувати голову в реал.
тут альтернативна реальність, тепла інформаційна ванна

та да, такую х.й.ю тут несешь, совсем от реала оторвался  :weep:
   
я то думав, що правда це просто правда
а виявляється треба брехати...

Треба, таки треба. На війні як на війні - та "правда" нікому нецікава.

Будь яка інформація є частиною середовища пропаганди. Навіть якщо припустити, що РФ на тлі тотального розпродажу сировини є певні грошові здобутки, правдиво розповідати про це недоцільно. Навіть на ФУП.

Ворог має буті спаплюжений, принижений та деморалізований перш за все в сприйнятті українців. Імідж громадянина РФ має бути таким, щоб будь який українець при зустрічі в реалі вбив його без жодних вагань.

1. Громадянин РФ не є людиною.
2. Він несе безпосередню загрозу оточуючим.

Наприклад, приїхав кацап в готель в Україну, його там без вагань придушили подушкою, викликали поліцію, яка зафіксувала прикре самогубство. Інакше перемога неможлива. Фронт є тотальним, не лише на лінії розмежування.

А ви тут пишите, як все на московії ОК...  Навіщо? Подумайте про це, "борець за правду"  (td) довбаний. Кому треба ту правду знають і без вас. 
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

Понимаешь, в чем проблема. На фупе с уверенностью кучу раз писали, что экономика РФ загнется к концу 17 года. После того, как она не загнулась, доверие к такой фупоаналитике 0 целых хрен десятых. Можно, конечно, и дальше создавать альтернативную реальность, где рашка загибается, но уже не работает.
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

така пропаганда працювала в СССР

я от із свого дитинства памятаю, що щиро вірив: ми, радянські діти, живемо щасливо, а в США дітки страждають і їх жорстоко експлуатують. А потім почалась гласність, люди узнали правду і зненавиділи СССР і його владу. Це може працювати в північній кореї.

а в Європі це працювати не може.  Тому що така пропаганда стикається із реальністю і люди розуміють: папєнька соврал.

і тоді люди втрачають довіру до всього, що говориться. Навіть якщо говориться правда. Що говорить влада, що говорять ЗМІ. Тоді люди починають шукати альтернативні джерела інформації і починають вірити у т.ч. ворогу, навіть коли він бреше.  І саме це в Україні і відбувається.
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

до речі, Україна зараз теж купається в грошах.
У своїх масштабах, звичайно.
Дуже сприятлива конюнктура і економіку заливає грошима.
Але рейтинг влади не росте, а падає. Чому?

та тому, що коли в 15-16 роках була реальна жопа, отакі пропагандони формували, як вони вважали, настрой на позітів. Розказували про процвітання і розвиток.
В результаті люди просто втратили довіру до влади і до такої інформації.

Тепер є реальне покращення, а люди не вірять ні владі, ні ЗМІ. 
це результат брехні.
продовжуйте в тому ж дусі.
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

Понимаешь, в чем проблема. На фупе с уверенностью кучу раз писали, что экономика РФ загнется к концу 17 года. После того, как она не загнулась, доверие к такой фупоаналитике 0 целых хрен десятых. Можно, конечно, и дальше создавать альтернативную реальность, где рашка загибается, но уже не работает.

никто такого не писал
многое зависит от цен на нефть и усиления санкций

но после повышения пенсионного возраста рейтинг хуйла упал на 20 позиций
а это значит холодильник кацапы уважают больше чем хуйла и скрепы [M]
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

о как ты хуяришь за кацаботов :weep:
хіба можна настільки примітивно прямолінійним?
Декілька років санкціям, педрята всі ці роки волали, що ресурсія від тих санкцій впаде як не сьогодні, то завтра, а вона витрачає 13 мільярдів зелені на чс, і будує свій чортів міст
   
Re: ЧС в Росії. Потрачено мільярди баксів

хіба можна настільки примітивно прямолінійним?
Декілька років санкціям, педрята всі ці роки волали, що ресурсія від тих санкцій впаде як не сьогодні, то завтра, а вона витрачає 13 мільярдів зелені на чс, і будує свій чортів міст


ты мужик или баба?
а то не знаю как к тебе мирослава обращаться
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія