Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна повинна звернутися до НАТО з проханням терміново ввести війська до Білорусі

Сябростан - під натівський контроль! Хуйло не вякне, він вчепиться за можливість зіскочити тим, що це не на нього напали.
Але ж зассуть!
   
Але ж зассуть!

Так. Тему можна було і не відкривати
   
Але ж по сербам йобнули, не зассали!
   
Так. Тему можна було і не відкривати

Я хочу привернути увагу. Нехай прочитають ті, від кого залежить прийняття рішення, мені дуже хочеться такого звернення від нашої держави.
   
скажіть любі друзі, нахуя відкривати такі теми?
   
Сначала Беларусь должна начать военные конфликт с НАТО. Но соотношение сил абсолютно проигрышное для Луки. Поэтому это достаточно маловероятно.
   
Сябростан - під натівський контроль! Хуйло не вякне, він вчепиться за можливість зіскочити тим, що це не на нього напали.
Але ж зассуть!
+========================================+
НАТО само починати війну з паРашкою не буде.
   
Я хочу привернути увагу. Нехай прочитають ті, від кого залежить прийняття рішення, мені дуже хочеться такого звернення від нашої держави.
+=================================================+
Жодна нормальна людина такого дебілізму робити не буде.
   
Сначала Беларусь должна начать военные конфликт с НАТО. Но соотношение сил абсолютно проигрышное для Луки. Поэтому это достаточно маловероятно.

А Югославия где и когда начала военный конфликт с НАТО?
   
Достатньо буде Польші з маневрами біля бульбокордону  [ua]
   
А Югославия где и когда начала военный конфликт с НАТО?
Югославия идеологически не имеет отношения к текущей ситуации в Украине и Беларуси.
   
Югославия идеологически не имеет отношения к текущей ситуации в Украине и Беларуси.

Однако, прецедент есть!
   
Сябростан - під натівський контроль! Хуйло не вякне, він вчепиться за можливість зіскочити тим, що це не на нього напали.
Але ж зассуть!
:facepalm1:
   
скажіть любі друзі, нахуя відкривати такі теми?
а хайп і показ СВЗ(синдром власної значимості).
   
скажіть любі друзі, нахуя відкривати такі теми?
рефлексія від безсилля і неспроможності зайняти себе корисним ділом
 ... щось типу такого

"Кто-то суетился, кричал, что необходимо сейчас же, тут же, не сходя с места, составить какую-то коллективную телеграмму и немедленно послать ее.
Но какую телеграмму, спросим мы, и куда? И зачем ее посылать? В самом деле, куда? И на что нужна какая бы то ни было телеграмма ..." (с)
   
взагалі а ми просили ввести війська ООН чи інших країн для допомоги?
   
Однако, прецедент есть!

Взагалі то НАТО не вводило військ в югославію
   
Взагалі то НАТО не вводило військ в югославію

Я ж не протіи, нехай просто роз'їбошать військову інфраструктуру Сябростану, чом ні?
   
Я ж не протіи, нехай просто роз'їбошать військову інфраструктуру Сябростану, чом ні?

Тошо нема ніяких причин це робити
   
Тошо нема ніяких причин це робити

пляць.... немає причин сцуко.... :facepalm1:
   
Взагалі то НАТО не вводило військ в югославію
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%B6%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D1%96_%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B8_%D0%B7_%D0%BF%D1%96%D0%B4%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8_%D0%BC%D0%B8%D1%80%D1%83_%D0%B2_%D0%9A%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B2%D1%96
   
Але ж по сербам йобнули, не зассали!


якщо я не помиляюся, по Югославії було відповідне рішення визнаних міжнародних інституцій.



   
Але ж по сербам йобнули, не зассали!
якщо я не помиляюся, по Югославії було відповідне рішення визнаних міжнародних інституцій.

Це зрозуміло, але ж, передусім, була ініціатива США та НАТО.
   
Однако, прецедент есть!
Ещё раз! К НАШЕЙ ситуации те события НЕ ИМЕЮТ ОТНОШЕНИЯ! К Украине Югославию пришивает российская пропаганда!
   
Ещё раз! К НАШЕЙ ситуации те события НЕ ИМЕЮТ ОТНОШЕНИЯ! К Украине Югославию пришивает российская пропаганда!

 :facepalm1:
   
пляць.... немає причин сцуко.... :facepalm1:

Белорусь геноцидить? Чи може веде секретну розробку ядерної зброї? Чи щось інше?
   
Белорусь геноцидить? Чи може веде секретну розробку ядерної зброї? Чи щось інше?

та ні, брати аж охуїти можна
   
та ні, брати аж охуїти можна

Так якщо на кожного "небрата" нападати то вже давно треба було ввести війська і в ПН корею і в іран, тощо.....
Для того щоб цивілізована країна прийняла рішення про початок війни проти іншої країни потрібна якась ВАГОМА причина, а не лише той факт що вони падлюки
   
Так якщо на кожного "небрата" нападати то вже давно треба було ввести війська і в ПН корею і в іран, тощо.....
Для того щоб цивілізована країна прийняла рішення про початок війни проти іншої країни потрібна якась ВАГОМА причина, а не лише той факт що вони падлюки

З КНДР та Ірану по нам не пуляють.
   
З КНДР та Ірану по нам не пуляють.

по іншим пуляють
   
по іншим пуляють

ось то нехай вони там самі розбираються
   
Я ж не протіи, нехай просто роз'їбошать військову інфраструктуру Сябростану, чом ні?

ні
зараз не можна
от коли хуйло поставить туди ядрьоні ракети, як обіцяв, тоді можна, є вагомий привід, бо це порушення угод про нерозповсюдження ЯЗ й пряма погроза Європі
але зассуть

я так думаю (с)
   
ні
зараз не можна
от коли хуйло поставить туди ядрьоні ракети, як обіцяв, тоді можна, є вагомий привід, бо це порушення угод про нерозповсюдження ЯЗ й пряма погроза Європі
але зассуть

я так думаю (с)

зассить хто?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія