Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Мої пацани. Англієць та ірландець.

Показати зображення...
Показати зображення...

по серйозному  (tu)
а британець то як порода називається ?
про ірландського рудого сеттера я знаю.
   
Показати зображення...
Моя! Летит сейчас в Польшу. Не видел её и семью с начала войны. Уехал на десять дней из Харькова во Львов их повидать. Потом обратно…

мі мі мі :)
   


професійно ними займаєтесь ?
чудесні пси  (tu)
   
Доводилось, і не раз.  Ну не цілком "лайно", але будь яка органічна субстанція, що має запах буде використана для обвалювання тушки сеттера. Так вони маскують запах людської оселі на собі.
о, це моя такса обожнювала. в йоршика такої порочної звички немає.
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

я собі домів інколи хочу взєти от такого пса. ну думаю часом про це :)
хтів колись французького бульдога - передумав коли зіткнувся. таке саме як наполеон тіко без яєць той пес.


хто таке чудо має ? які нюанси породи ?
дякую.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Американський_буллі

   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

о, це моя такса обожнювала. в йоршика такої порочної звички немає.

Йорки - чудесні.
я доньці Йорка купив колись. це її найкращий друг нині. (tu)
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

по серйозному  (tu)
а британець то як порода називається ?
про ірландського рудого сеттера я знаю.

Це англійський сеттер. Їх є три офіційно затверджені породи сеттерів: ірландський, англійський і шотландський (гордон сеттер).
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.
dmp

Йорки - чудесні.
я доньці Йорка купив колись. це її найкращий друг нині. (tu)

Не знаю чому цю породу так люблють, на мій погляд, 95% йорків істерички. Дуже рідко зустрічаю нормального.
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Не знаю чому цю породу так люблють, на мій погляд, 95% йорків істерички. Дуже рідко зустрічаю нормального.

В мене капєц спокійна собачка))
Причому цікаво що у подружки є якийсь "мисливець", і у брата тер"єр——Так вони за ними бігають—шукають нерідко.
А ми коли гуляємо——ми можемо навіть не звертати уваги де вона——вона постійно між нами під ногами)))
( що вона——дура тікати від таких хазяів?))

пс. Але знов запустили іі трошки((——
Тут засада з грумерами—— всі зайняті на місяці наперед(((
Підстригти —намарафетити собачку——60—80 евро.
Таких в день у грумера штук 5 напевно.
І кожний день на місяці вперед під запис все забито(((
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

я - собачник

30 років свого життя я ненавидів котів

30 років свого життя я вважав цих істот кончєними

нещодавно життя змусило мене приютити кота

коти - прекрасні тварини, але йобнуті

ми з собакою дивимось на кота як на ідіота, але в цілому норм.

   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

як там приписують вислів черчіллю
собаки на людей дивляться знизу вверх
коти на людей дивляться зверху вниз
і лише свині на людей дивляться як на рівних
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

коти - прекрасні тварини, але йобнуті
сам ти йобнутий
   
Не выставляю фото своей собаки в нете сори

Дворняга она, три года вот в июле-по моему в конце месяца будет когда именно родилась не знаю, взяла ее с улицы маленьким щенком

Умница она у меня и красавица
так покаж, б/л  :)
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Мій, нажаль півроку вже не з нами
Не було рівних йому, і вже не буде.

Досі не можу відійти

   
Мій, нажаль півроку вже не з нами
Не було рівних йому, і вже не буде.

Досі не можу відійти

Показати зображення...

колись ми так зробили перерву аж на 10 років
а позаминулого року після смерті старої боксерши нову взяли(обрали) майже одразу
і це було вірне рішення
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.



Якщо я дивлюся футбол, то він весь час також в процесі
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Мій, нажаль півроку вже не з нами
Не було рівних йому, і вже не буде.

Досі не можу відійти

Показати зображення...
:(  красень
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.



Останнє редагування: 3 липня 2022 01:54:14 від Serg1965
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

красень

і розумник, і з непересічним почуттям гумору і такту
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Пані Денак, співчуваю вам. Ви писали - коржиків. У вас був не один коржик чі я помиляюся?
   Через москальську війну в моїй родині з'явилась котка мейн- кун,  2.5 міс.Люди їхали в євакуацію, віддавали  маму та 4 кошенят. Об'ява  була в вайбер  нашої зоокрамнички. Моя невістка давно дуже хотіла мейн-куна. На той час невістка з онуком вже виїали з Харкова але ця котка її, в іх хаті , для неі. Е ще чорна котка з вулиці 9 рочків та 2 тхорика в великій двоповерховій клітці.     
Я господарюю і похер мені ті москалі  бо я вірю в ЗСУ!
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

То була середина березня коли привезли мейн- куна. Потім роздавали з розплідників сфінксів канадійськіх, котів бенгальській, зникло опалення   - заберить бо померзнуть!  Було багато об'яв про знайдених породних собак та  котів. Всім шукали нових хозяїв.

   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

В метро було багато собак різних розмірів, котів, один тхорик, кріль, папужка в клітці щебетав.
Хай наші ЗСУ помстяться цім гадам і за наших тваринок!
   
Йорки - чудесні.
я доньці Йорка купив колись. це її найкращий друг нині.
йорки класні, але в порівнянні з таксою, легке подобіє друга і розумної істоти.

і розумник, і з непересічним почуттям гумору і такту
це в мене така міні-такса була. не витягнула піроплазмозу. 7 років радувала нас. я зразу хотіла таку ж саму взяти, але побоялася, що більше такої собаки в мене не буде(с), така собаколюдина це рідкість, і що таку важко знайти, чи вгадати в цуценяті.
   
Пані Денак, співчуваю вам. Ви писали - коржиків. У вас був не один коржик чі я помиляюся?
   Через москальську війну в моїй родині з'явилась котка мейн- кун,  2.5 міс.Люди їхали в євакуацію, віддавали  маму та 4 кошенят. Об'ява  була в вайбер  нашої зоокрамнички. Моя невістка давно дуже хотіла мейн-куна. На той час невістка з онуком вже виїали з Харкова але ця котка її, в іх хаті , для неі. Е ще чорна котка з вулиці 9 рочків та 2 тхорика в великій двоповерховій клітці.    
Я господарюю і похер мені ті москалі  бо я вірю в ЗСУ!
(tu)   :-B
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

так покаж, б/л  :)
да верьте на слово

красивый у меня был БШО, ушел рано - в год, внезапная смерть. Вот просто лег и умер и такое бывает
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Доводилось, і не раз. :) Ну не цілком "лайно", але будь яка органічна субстанція, що має запах буде використана для обвалювання тушки сеттера. Так вони маскують запах людської оселі на собі.

Молли П
Ні на полювання не ходжу, не моє це. Хоч вони витренувані на апорт з води, стійку тримають добре, пристріляні. В полі вони просто живуть своїм мисливським життям, постійно "працюють". Ми з ними часто виїжджаємо в поля де є куріпки, фазани, перепели. Недавно ірландець знайшов у полі новонароджену косулю (десь тиждень мала). То він її зупинив і м"яко прижав головою до землі поки я не підбіг.
у меня английский спаниель был, тоже на охоту муж не ходил, но по полям любил он бегать. Его свечки в траве я не забуду никогда

А вот от дерьма я его мыла регулярно, а еще любил в рыбе вываливаться. охотник же
   
а еще любил в рыбе вываливаться.
ага, прямо дивина, де ту сільотку між будинками в місті можна було знайти. аж шия смерділа.
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.


Якщо я дивлюся футбол, то він весь час також в процесі
мне вот такого на пару недель оставят скоро. ой как все будут ругаться кому утром гулять с ним
   
мне вот такого на пару недель оставят скоро. ой как все будут ругаться кому утром гулять с ним

його привчили до вуличного туалету?
іноді таку малечу як котів виховують, на спеціальні місця у квартирі
або й так, й так
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

його привчили до вуличного туалету?
іноді таку малечу як котів виховують, на спеціальні місця у квартирі
або й так, й так
у него есть пеленка и у хозяев дома он на нее ходит, может даже сделать это сразу после прогулки.
у меня дома он ходит только на улице и вообще после меня как шелковый еще пару недель у своих хозяев
у меня есть смешная фотка как он жалобно смотрит на меня утром.
дайте ссылку куда разместить фотку
   
у него есть пеленка и у хозяев дома он на нее ходит, может даже сделать это сразу после прогулки.
у меня дома он ходит только на улице и вообще после меня как шелковый еще пару недель у своих хозяев
у меня есть смешная фотка как он жалобно смотрит на меня утром.
дайте ссылку куда разместить фотку

на першій сторінці мені підказали два фх українських
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Ви писали - коржиків. У вас був не один коржик чі я помиляюся?

є ще двоє - його дружина (вже старенька бабця, але свого часу там було шальоне кохання і вони завжди любили одне одного, що рідкість в собак), і взяли зараз їх онука, він ще зовсім молоденький
   
Реабілітація собакена, якого побили і замінували рашисти.  :cray:

   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Реабілітація собакена, якого побили і замінували рашисти.  :cray:

https://youtu.be/hDixbaPKISw

Молодці, хто піклується про цю собаку  (tu)
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

мне вот такого на пару недель оставят скоро. ой как все будут ругаться кому утром гулять с ним

Якщо будете вигулювати пізно в вечері, то не доведеться наступного ранку рано вставати, а по пізже   :gigi:
   
.
   
є ще двоє - його дружина (вже старенька бабця, але свого часу там було шальоне кохання і вони завжди любили одне одного, що рідкість в собак), і взяли зараз їх онука, він ще зовсім молоденький

 :love:

цуценята це такий антистрес!
Ми давно не мали справи з ними, попередня боксерша була з перетримки, років 2 -4 ій тоді було.
А ця з 2 місяців у нас, море позитиву.
   
Якщо будете вигулювати пізно в вечері, то не доведеться наступного ранку рано вставати, а по пізже   :gigi:
комендантська година
а ми порушували, бо тоді у Києві і по три доби комендантська тривала часом
   
Re: Собаки. наші найкращі друзі і улюбленці.

Якщо будете вигулювати пізно в вечері, то не доведеться наступного ранку рано вставати, а по пізже   :gigi:
А мне всегда нравилось именно рано утром собаку вывести, всегда с удовольствием гуляла особенно в теплое время. А сейчас красота - дверь открыл и собака по двору сама бегает. Меня наверное тут считают немного чокнутой - моя собака не на ланце в буде сидит, а спит в своем кресле рядом с моей кроватью.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія