Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нульове розмитнення вартувало посади :facepalm:

а як же бентлі за пів ляма?
   
А чо, навезли редиска собі крутих тачок, поки пересічний був зайнятий допомогою фронту або виживанням, а тепер стоп лафа.
Харе, мажори і спекулі навезли, а бидло хай платить.
Так я не зрозумів ви за те щоб і далі мажори та спекулі везли тачки чи проти?)
   
Для себе завезли процентів 15-20. Решта - перекупи та ділери.
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

Він шо віз мабуть не зовсім дурний, нє? Це означає шо 99 з 100 в його оточенні проканало...
   
   
Самым дорогим автомобилем, который завезли в Украину по «нулевой растаможке», все же оказался Ferrari Roma 2020 года за 221,4 тыс долларов.
За два роки за нього і 100 тис не дадуть.
   
Re: Нульове розмитнення вартувало посади  :facepalm:

Так я не зрозумів ви за те щоб і далі мажори та спекулі везли тачки чи проти?)
Я поки не побачила цей пистець на кордоні вважала, що там якісь обмеження є. Типу одне авто для одної людини, на фронт -окремо. Не думала, що, приміром, фури підпадають під нульве або що завозять автовозками, що стоять до горизонту.

Я за розум. Нормальним людям ці 4 місяці було не до пошуку і ввезення тачок. Це зробили для спекулянтів і мажорів.
А можна зробити для людей.




Останнє редагування: 3 липня 2022 21:53:25 від Ю-ла
   
Так я не зрозумів ви за те щоб і далі мажори та спекулі везли тачки чи проти?)

За

проти є лише хомо-совєтікус але Україна далеко від цього не відійшла, хоча уже за це не розстрілюють і в тюрму не садять то великий плюс
   
а як же бентлі за пів ляма?

Раніше, у чкрвні цього року, повідомлялося, що радник голови правління НАК "Нафтогаз України" Юрія Вітренка – Олег Діденко – придбав новий автомобіль Bentley Bentayga 2022 року виробництва під час дії пільгового режиму розмитнення авто.

За даними європейських майданчиків, таке авто коштує від $187-260 тис., залежно від комплектації.

Після появи цієї інформації в пресслужбі "Нафтогазу" заявили про звільнення Діденка.
Сам Діденко згодом заявив, що написав заяву на звільнення за власним бажанням.
Він також підтвердив, що справді придбав елітний автомобіль Bentley Bentayga вартістю 255,81 тис. євро. За словами Діденка, він планував його перепродати своєму другу з Німеччини, який нібито сам попросив купити це авто в Україні.
"Він захотів придбати цей автомобіль, оскільки ціна в Україні його була значно нижчою чим в Європі через різницю в курсі. Особисто приїжджати до Києва і робити це він відмовився з міркувань безпеки. Ми домовились з ним, що я придбаю цю машину і перепродам йому по вигідній ціні", – прокоментував Діденко.
Він також стверджував, що його друг з Німеччини планував зекономити на цій схемі всього 15 тис. євро, а решту у різниці між ціною купівлі і ціною продажу автомобіля у суму 45 тис. євро нібито планували спрямувати на благодійність.
Діденко очолював ДК "Газ України" та був директором із проблемної заборгованості та газорозподільних мереж "Нафтогазу України" у 2014-2020 роках.

Як повідомлялося, що впродовж квітня-червня в Україну без сплати мит та акцизу заїхало 236 792 автівки. Загальна сума наданої пільги становила 26,1 млрд грн.
   
https://t.me/truexanewsua/52724https://t.me/place_kh/21101

Щось з того ввезли?

Pagani Zonda HP Barchetta – 15 млн доларів
Rolls-Royce Sweptail — 12,8 млн. ...
Bugatti Centodieci – 9 млн. ...
Pagani Huayra Tricolore – 6,5 млн. ...
Bugatti Divo – 5,7 млн. ...
Gordon Murray T. ...
Bugatti Chiron Super Sport — 3,9 млн. доларів ...
Lamborghini Sian Roadster — 3,7 млн. доларів
   
Щось з того ввезли?

Pagani Zonda HP Barchetta – 15 млн доларів
Rolls-Royce Sweptail — 12,8 млн. ...
Bugatti Centodieci – 9 млн. ...
Pagani Huayra Tricolore – 6,5 млн. ...
Bugatti Divo – 5,7 млн. ...
Gordon Murray T. ...
Bugatti Chiron Super Sport — 3,9 млн. доларів ...
Lamborghini Sian Roadster — 3,7 млн. доларів

А ці хлопи вірять у ЗСУ. :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія