Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

Шо там ?
Кремляди  тикают из Украины ?
Это хороший знак!

я спускался в трюм

я беседовал там

с г-ном Начальником Крыс

крысы сходят на берег в ближайшем порту
 
в надежде спастись
                                  НАУТИЛУС ПОМПИЛИУС - ТИТАНИК
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

А если он не был посвящён в тайны и все врет?
Если он был обычный клерк, перекладывабщий бумажки и просто решил отомстить всем и заодно получить рос гражданство и денюжку малую?

такой вариант безусловно возможен но служба в ранге старшого консультанта-експерта одного з відділів штабу АТЦ Служби безпеки України исключает факт что он не давал подписку
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

Думаю что это больше медийный персонаж, так палиться перед выборами чисто пропагандизм.
Хорошего крота выдергивают незаметно и прячут долго.
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

такой вариант безусловно возможен но служба в ранге старшого консультанта-експерта одного з відділів штабу АТЦ Служби безпеки України исключает факт что он не давал подписку
Скажи ты много обсуждал свои служебные дела с сослуживцами?

А тут этот мордатый, вдруг в курсе всех дел.
И про Боинг знает, и про ликвидацию Гиви и Мотороллы и тайные тюрьмы.

Это нереально. СБУшники не обсуждают свои дела друг с другом.
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

Скажи ты много обсуждал свои служебные дела с сослуживцами?

А тут этот мордатый, вдруг в курсе всех дел.
И про Боинг знает, и про ликвидацию Гиви и Мотороллы и тайные тюрьмы.

Это нереально. СБУшники не обсуждают свои дела друг с другом.

Звідки знаєш ? 
   
от курви.... не вірять в перемогу Петра, тікати почали  :X
навпаки
страх його перемоги
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

Мюридка уже прошелся по событию

Много сказано интересного, но проблема все та же: верить предателю и перебежчику (неважно, откуда и куда он перебежал) можно с изрядной долей скепсиса. "Рим предателям не платит" - известная и совершенно справедливая формула.
Совершенно неизвестно, где он говорит правду, где он говорит ту часть правды, которая ему известна, и где он говорит то, что ему сказали сказать теперешние хозяева, а возможно, и бывшие.
Безусловно, в камерном исполнении в качестве допрашиваемого он, скорее всего, говорил много и искренне, но мы - не следователи, а слушатели. И потому отделить правду от ее отсутствия не можем.

С точки зрения пропаганды появление такого персонажа полезно, любая пропаганда в любой стране будет рада такому сюжету.
Но с точки зрения информативности ценность его публичных свидетельств, увы - ровно ноль.
Разобраться, где он говорит правду, а где - нет, практически невозможно. Более того - даже если 80 процентов сказанного - кристалльная правда, то как отделить от нее остальные 20 процентов?
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

Звідки знаєш ? 

С какой целью интересуешься?
   
личная охрана его ...

Останнє редагування: 25 березня 2019 15:21:39 від Сметана
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

Скажи ты много обсуждал свои служебные дела с сослуживцами?

А тут этот мордатый, вдруг в курсе всех дел.
И про Боинг знает, и про ликвидацию Гиви и Мотороллы и тайные тюрьмы.

Это нереально. СБУшники не обсуждают свои дела друг с другом.

Було б смішно, аби не сумно...
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

Скажи ты много обсуждал свои служебные дела с сослуживцами?

А тут этот мордатый, вдруг в курсе всех дел.
И про Боинг знает, и про ликвидацию Гиви и Мотороллы и тайные тюрьмы.

Это нереально. СБУшники не обсуждают свои дела друг с другом.

ну в СССР мне сцыкотно было до жути, честно. знал что выследят. тем более что я знал суть той работы что я делаю и ответственности которую я понесу за утечку

а про СБУшников которые по вчерам бухают в сквере на Рейтарской я тебе ОЧЕНЬ много могу поведать. я ж тут обитаю рядышком, 7 минут от конторы )))))

   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

А если он не был посвящён в тайны и все врет?
Если он был обычный клерк, перекладывабщий бумажки и просто решил отомстить всем и заодно получить рос гражданство и денюжку малую?
Якщо він звільнений то звідки у нього "корочка" яку він показував?
Чи звільнені робітники СБУ залишають "корочки" у себе щоб так продовжувати "заробляти" собі на життя? ;o
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

С какой целью интересуешься?


Кротів шукаю. Ти ж з СБУ ?
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

ну в СССР мне сцыкотно было до жути, честно. знал что выследят. тем более что я знал суть той работы что я делаю и ответственности которую я понесу за утечку

а про СБУшников которые по вчерам бухают в сквере на Рейтарской я тебе ОЧЕНЬ много могу поведать. я ж тут обитаю рядышком, 7 минут от конторы )))))

Думаешь тот, который ликвидировал Гиви рассказывал об этом на всех углах?))

СБУшник из отдела экономических преступлений это одно, а контррразведчик - совсем другое.

   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

Кротів шукаю. Ти ж з СБУ ?

Нивкоемразе!!!
   
Думаешь тот, который ликвидировал Гиви рассказывал об этом на всех углах?))

СБУшник из отдела экономических преступлений это одно, а контррразведчик - совсем другое.

гиви начал бузить вот его из центра и ...
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

modem mode='Дурень', status='On'

слушай стукач, ты там вроде меня как в игнор ставил, поломалось что-то?
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

слушай стукач, ты там вроде меня как в игнор ставил, поломалось что-то?
Звичайно поломалося, а ти гілки не читаєш в адмін форумі чи у очі долбішься?
Я б не секунди не читав твої порохожопі помиї.
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

Якщо він звільнений то звідки у нього "корочка" яку він показував?
Чи звільнені робітники СБУ залишають "корочки" у себе щоб так продовжувати "заробляти" собі на життя? ;o

Многие менты и СБУшники перед увольнением "теряют" удостоверение.
А потом им пользуются.
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

очень ярко заметно, что когда наши спецслужбы проводят успешную операцию, как например с "ополченочкой", то зрадотрахи молча горюют
но когда успешную операцию проводит враг, то зрадойоппы ликуют, радости полные штаны
прихильники певної політсили, что с вас взять!

Та то діагноз взагалі. Таких зрадойопів, як Олдбой, можна використовувати у якості еталону зрадойопства: один олдбой, два олдбоя, пів-олдбоя. Можна і порівняльну таблицю створити. Там з усякими мічіганами, бедроботами, вірами і т.ін.
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

Многие менты и СБУшники перед увольнением "теряют" удостоверение.
А потом им пользуются.
Ну все як завжди.
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

как же кремлевские гниды топят против Пороха. Аж из стрингов выпрыгивают  :lol:

ну .   замахнулись на святе для коного ураїнц - право зраджувати :weep:
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

Звичайно поломалося, а ти гілки не читаєш в адмін форумі чи у очі долбішься?
Я б не секунди не читав твої порохожопі помиї.

нет, нечитаю, вы ж там стукачье постоянно третесь, стучите на меня

стукач гребанный
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

Думаешь тот, который ликвидировал Гиви рассказывал об этом на всех углах?))

СБУшник из отдела экономических преступлений это одно, а контррразведчик - совсем другое.

ну епохальний просєр укрконтразфєтчіков ми всі спостерігаємо з 2014 року. що характерно - всі сбиу дегенерали  - доларові мультимілйонери (tu)  [ua]  внізапно
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

Нивкоемразе!!!

То звідки знаєш , що і кому вони розказують ? Ось що розказували луганські і донецькі коли перебігли до орків практично повним складом ?
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

Це подвійний (потрійний?) агент СБУ?

1) Співпрацєю із офіційними розвідувальними органами РФ він довів на практиці, що Москва є стороною конфлікту на Донбасі.
2) Своїми заявами щодо малазійського літака (MH17) він ще раз довів провину РФ. Кремль каже, що збила Україна. Якщо Кремль мав високопосадового крота в АТО, а той нічого не знає та не знайшов доказів, то це ще раз доводить безпідставність російських звинувачень України.
І т.д...
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

вопрос только в том что все эти годы делала наша конрразведка

А "наша контрразвєдка" - то Саурон із теле-віжном? От просто МАЮТЬ тобі про все доповідати і відловлювати пацюків силою думки? Про абсолютну більшість УСПІШНИХ операцій ти й гадки не маєш. Бо саме так працюють секретні служби (тому вони і називаються "секретні").
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

ну епохальний просєр укрконтразфєтчіков ми всі спостерігаємо з 2014 року. що характерно - всі сбиу дегенерали  - доларові мультимілйонери (tu)  [ua]  внізапно
Якщо б ти все "спостерігав", то вже б давно обісцявся б і обісрався б, херой. Не тре паплюжити роботу людей, які протистоять рашенській гідрі із безмежним бюджетом.
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

А "наша контрразвєдка" - то Саурон із теле-віжном? От просто МАЮТЬ тобі про все доповідати і відловлювати пацюків силою думки? Про абсолютну більшість УСПІШНИХ операцій ти й гадки не маєш. Бо саме так працюють секретні служби (тому вони і називаються "секретні").

да ничего они мне по сути не должны, тут сложно не согласиться

но об успехах пишут тут и регулярно https://ssu.gov.ua/
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

Про абсолютну більшість УСПІШНИХ операцій ти й гадки не маєш.

ну кое-что наши все-таки светят
как например переводчика гройсмана, ежова
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

Якщо б ти все "спостерігав", то вже б давно обісцявся б і обісрався б, херой. Не тре паплюжити роботу людей, які протистоять рашенській гідрі із безмежним бюджетом.

ун як вони протистоять гідрі з обмеженим бужетом ми всі бачили і бачимо - 90 відсоктів кримських і 75 лугандонськихс бушнкиів виявились зрадниками ходаковськими.систе мні числені котли 2014-2015 показали що прозорови нормально так відпрацювали на хуйла . а  скільки ще прозорових сидять в кийовських кобінетах.

подивитись на фуункції сбу - всі функції провалені. починаючи з боротьби з корупцією. зате всі сбушники- як імінмум гривневі мільйонери. це дові - від майорів там уже доларові .

це корупціонерія. чудес не буває.
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

ун як вони протистоять гідрі з обмеженим бужетом ми всі бачили і бачимо - 90 відсоктів кримських і 75 лугандонськихс бушнкиів виявились зрадниками ходаковськими.систе мні числені котли 2014-2015 показали що прозорови нормально так відпрацювали на хуйла . а  скільки ще прозорових сидять в кийовських кобінетах.

подивитись на фуункції сбу - всі функції провалені. починаючи з боротьби з корупцією. зате всі сбушники- як імінмум гривневі мільйонери. це дові - від майорів там уже доларові .

це корупціонерія. чудес не буває.

Алльооо! Куку? Що ти мені наводиш приклад кримських гнід 2014-го року, коли ми обговорюємо спецслужби УКРАЇНИ зразка 2019-го?
   
А "наша контрразвєдка" - то Саурон із теле-віжном? От просто МАЮТЬ тобі про все доповідати і відловлювати пацюків силою думки? Про абсолютну більшість УСПІШНИХ операцій ти й гадки не маєш. Бо саме так працюють секретні служби (тому вони і називаються "секретні").

"У нас есть такие приборы, но мы вам про них не расскажем"©
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

Кстати многие контрразведки вычислив гипотетически неустойчивого, начинают ему скармливать дезу под видом правды.
При этом доводя его недовольство до максимума. Тот с полученными знаниями сваливает и сливает все противнику.
Фишка в том, что там он пройдет проверку даже на полиграфе, так как верит в полученные данные.
И потом уже головная боль противника отсеять дезу - как отличить от правды, то во что человек искренне верит.

   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

нет, нечитаю, вы ж там стукачье постоянно третесь, стучите на меня

стукач гребанный
Хто на тебе стучить? Що ти вигадуєш?
У свиноферми якась хвороблива діменція почалася, шизофренія та марення.
Скоро будуть у вікно вистрибувати з воплями.
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

ну кое-что наши все-таки светят
как например переводчика гройсмана, ежова

То показові, правда. Але я кажу саме про БІЛЬШІСТЬ. Бо їх нема сенсу світити. Найчастіше там розпочинаються тактичні і оперативні "ігри" з використанням тих кротів, яких вже розкрили, щоб вийти на нових, злити "заряджену" інформацію, відслідкувати канали обміну, тощо.

Але то занадто складно для великих зрадойопських стратегів. Їм потрібно, щоб перед ними звітували з кожної операції, і щоб 100% успішно.
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

курівники і сбу і генштабу і зсу разом з пораженком ще будуть під трибуналом за системні численнні котли в яккі позаганяли наших добровольців і мобілізованих. гниди
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

"У нас есть такие приборы, но мы вам про них не расскажем"©Показати зображення...
А ти смішной. У Петросяна уроки брав?
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

що москалі вирішили хоч таким чином встигнути на підніжку піддаляючогося поїзда.А їх реакція і витягнення такого зливного бачка прямо вказує-не все в них пішло по плану і пробують вже останні карти,Що при нормальних для них результатах вони б і не витягували.Все кидають в останній бій-перебіжчиків і зрадників та ,тут на форумі,скиглення і нагнітаючих від СВОЇХ-юльків і зрадопідарів.Бо тим теж важко.
   
Re: у Москві дає пресуху високопосадовець СБУ

То показові, правда. Але я кажу саме про БІЛЬШІСТЬ. Бо їх нема сенсу світити. Найчастіше там розпочинаються тактичні і оперативні "ігри" з використанням тих кротів, яких вже розкрили, щоб вийти на нових, злити "заряджену" інформацію, відслідкувати канали обміну, тощо.

Але то занадто складно для великих зрадойопських стратегів. Їм потрібно, щоб перед ними звітували з кожної операції, і щоб 100% успішно.

результат наліцо. просраний крим провалене ато і тотальн акорупція скрізь. а песдіти вони всі гаразд. коли відкривають рота тоді і брешуть . зрадники брехуни імітатори
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія