Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

який планшет купити?

Re: який планшет купити?

Повний шлак, тому що маркет під сюрфейс - мертвий.

В плане что под Windows нигде нельзя найти программ?
   
Re: який планшет купити?

Круто! Ну расскажи как перенести проги с googleplay

Людині критично важливо надійно користуватися сервісами Гугла, а не просто якимись аплікухами з гуглплей. Відчуваєте різницю?
А загальновідомо, що найкращі аплікухи сам Гугл пише не для свого Андроіда, а якраз для Іос.



пентагон ,як мясо?

Перетримав в солі троха... Але загалом вийшов майже хамон, всьо зжерто практично миттєво, дуже сенкс за рецептуру
   
Re: який планшет купити?

Samsung Galaxy Tab A
Без варіантів.  :)
   
Re: який планшет купити?

ліпший від самсунга?
Телефоны так точно лучше (в одной ценовой группе), насчет планшетов - ХЗ, но видимо тенденция такая же.

Что касаемо планшета - то смотря для чего он нужен. Раз вы пользовались до этого Ведроидом, значит вас все устраивает ;) для меня планшет должен быть на виндовс. Да медленнее работает, но полная совместимость с необходимым мне.
   
Re: який планшет купити?

лампогаз, здається, спєц по планшетах
по роверах
   
Re: який планшет купити?

Эплы никто не советует. Показательно. Дорого, никто не хочет. Трамп не видит главной проблемы - переоцененный доллар. Никакие тарифы не помогут.
   
Re: який планшет купити?

телефони в мене блекбері і міняти нічого не збираюся
ноутбук невигідний лежати на канапі тому таблет
   
Re: який планшет купити?

Людині критично важливо надійно користуватися сервісами Гугла, а не просто якимись аплікухами з гуглплей. Відчуваєте різницю?
А загальновідомо, що найкращі аплікухи сам Гугл пише не для свого Андроіда, а якраз для Іос.
треба було трохи відмочити,  але з часом вичуєш що і до чого


Перетримав в солі троха... Але загалом вийшов майже хамон, всьо зжерто практично миттєво, дуже сенкс за рецептуру
   
Re: який планшет купити?

Эплы никто не советует. Показательно. Дорого, никто не хочет. Трамп не видит главной проблемы - переоцененный доллар. Никакие тарифы не помогут.

да тут как раз только Эппл и советуют. И нихрена не дорого. Гонта, только не бери 10+ дюймовый — неудобно его держать лежа на диване, 9.7 дюйма — в самый раз
   
Re: який планшет купити?

В плане что под Windows нигде нельзя найти программ?
В плані шо якщо і є софт під вінду, то порівняно з яблоком/дроїдом він буде самий убитий.  Все до чого доторкається мс перетворюється на гівно
   
Re: який планшет купити?

Эплы никто не советует.

тому, що не потребує рекомендацій
всі й так знають

   
Re: який планшет купити?

Xiaomi Mi pad 4 або Mi pad 4 plus
   
Re: який планшет купити?

Эплы никто не советует. Показательно. Дорого, никто не хочет. Трамп не видит главной проблемы - переоцененный доллар. Никакие тарифы не помогут.
айпад і самсунг в одній ціні
плюс айпада час роботи ,мінус трагікомедія зі скачуванням і брак можливості підєднатись до гуглакаунта
плюсс самсунга гугл,простота,якість амолєд, брак проблем зі скачуванням ,але мінус батарейка
   
Re: який планшет купити?

Гонта, вибач не в тему
Хочу скочити з бусиком на закупи - будовляни
Мається на увазі - душова кабіна, ванна, плитка, двері внутрішні, може щось із струменту, ну і звичайно фсьо для городу і саду

В який центр будовляни можна заскочити буде скорше всього Гдиня альбо Свінтусовка

То не перепродаж ( ніколи тим не займався) чисто для себе
   
Re: який планшет купити?
akv

айпад і самсунг в одній ціні
плюс айпада час роботи ,мінус трагікомедія зі скачуванням і брак можливості підєднатись до гуглакаунта
плюсс самсунга гугл,простота,якість амолєд, брак проблем зі скачуванням ,але мінус батарейка

Ніякої проблеми зі встановленням на айпад гмейлу, ютубу, Гугл диску, Гугл фото, хрому немає. Пишу зараз з айпаду, де все це є і чудово працює...

І ще... книжки закидав через дропбокс і телеграм, можна читати все, в тому числі і DJvu

Останнє редагування: 22 січня 2019 20:57:42 від akv
   
Re: який планшет купити?

айпад і самсунг в одній ціні
плюс айпада час роботи ,мінус трагікомедія зі скачуванням і брак можливості підєднатись до гуглакаунта
плюсс самсунга гугл,простота,якість амолєд, брак проблем зі скачуванням ,але мінус батарейка

а какая проблема со скачиванием на айпад?

Я себе закачиваю что хочу, и не через айтюнс  :D
   
Re: який планшет купити?

Гонта, вибач не в тему
Хочу скочити з бусиком на закупи - будовляни
Мається на увазі - душова кабіна, ванна, плитка, двері внутрішні, може щось із струменту, ну і звичайно фсьо для городу і саду

В який центр будовляни можна заскочити буде скорше всього Гдиня альбо Свінтусовка

То не перепродаж ( ніколи тим не займався) чисто для себе
хочеш щось з вищої полички чи середньої?
   
Re: який планшет купити?

а какая проблема со скачиванием на айпад?

Я себе закачиваю что хочу, и не через айтюнс  :D
як?
бо я не міг
тиснув даунловд і фуй
   
Re: який планшет купити?


І ще... книжки закидав через дропбокс і телеграм, можна читати все, в тому числі і DJvu

во-во! И никакой айтюнс не нужен.

Я через WeTransfer загружаю сразу до 2 Гб книжек
   
Re: який планшет купити?

Гонта, вибач не в тему
Хочу скочити з бусиком на закупи - будовляни
Мається на увазі - душова кабіна, ванна, плитка, двері внутрішні, може щось із струменту, ну і звичайно фсьо для городу і саду

В який центр будовляни можна заскочити буде скорше всього Гдиня альбо Свінтусовка

То не перепродаж ( ніколи тим не займався) чисто для себе
їдь до гдині
тут більше вибору
   
Re: який планшет купити?

айфон (td)
хоч трісни, а не можу зрозуміти -як мелодію на дзвоник свою поставити :(
андроїд кращий
   
Re: який планшет купити?

як?
бо я не міг
тиснув даунловд і фуй

Идешь на обычном компе на бесплатный файлообменник WeTransfer, кидаешь туда за один раз до 2 Гб файлов (около 5 мин), на айпед в почту отправляешь ссылку для скачивания, а там закачиваешь

ну или через дропбокс можно вон тоже советуют.

Это если с компа переписать. А если прямо с инета скачать, то там кнопочка есть куда сохранить скачанное. Я книжки на айпадлу только качаю и сразу их сохраняю в Books
   
Re: який планшет купити?

У мене вже два роки Alldocube x7 китайський. Я ним дуже задоволений. Був дешевий як борщ , з 4ж, вставив у нього клон сімкарти . І навіть стилус підтримує. Думаю якби зараз міняв , то перш за все на ту фірму увагу б звернув.
   
Re: який планшет купити?

Идешь на обычном компе на бесплатный файлообменник WeTransfer, кидаешь туда за один раз до 2 Гб файлов (около 5 мин), на айпед в почту отправляешь ссылку для скачивания, а там закачиваешь

ну или через дропбокс можно вон тоже советуют.

Это если с компа переписать. А если прямо с инета скачать, то там кнопочка есть куда сохранить скачанное. Я книжки на айпадлу только качаю и сразу их сохраняю в Books
нафуя то всьо робити як на самсунгу тільки тицьну кнопку скачай? :S
і музику і хвільми
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія