Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якби Презом став я, то армія у нас була би професійною. ;)

 https://rivnepost.rv.ua/news/likar-oblasnoi-pohoriv-na-1000-khabara
  Хабар у розмірі 1000 доларів США призначався за написання акту дослідження стану здоров'я громадянина із встановленням діагнозу, що буде підставою для визнання його непридатним для проходження військової служби та прийняття вказаного рішення.
  Сьогодні за процесуального керівництва військової прокуратури Рівненського гарнізону слідчим Слідчого управління ГУ Національної поліції в Рівненській області за матеріалами та спільно з відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у Рівненській області задокументовано факт вимагання та отримання неправомірної вигоди лікарем КЗ «Рівненської обласної клінічної лікарні».
  Кошти в еквіваленті 1000 доларів США (600 доларів США та 11 000 гривень) виявлені та вилучені в повному обсязі під час проведення обшуку. Медика затримано.
  На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії. За результатами їх проведення будуть вирішені питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру та звернення до суду з клопотанням щодо обрання  запобіжного заходу, повідомила військова прокуратура Західного регіону України.
  Хлопці, які при моєму правлінні хабарі за відмазки від призову? Армія ж то професійна. Себто на службу, як на роботу. І зарплата відповідна.  B-)
  Хіба що шоколадка лікарю, щоб закрив очі на декотрі незначні молодіжні хвороби...  ;)
   
Антік, Ви ж не військовий. Зараз, на жаль, не можна повністю відмовлятися від призову - сильно страждає мобілізаційний ресурс. Інша, річ, що строкову службу потрібно зробити престижною. Тут дійсно недопрацювали.
   
Служба не должна быть наказанием или необходимостью.
   
Служба не должна быть наказанием или необходимостью.
Почётной обязанностью).
   
https://rivnepost.rv.ua/news/likar-oblasnoi-pohoriv-na-1000-khabara
  Хабар у розмірі 1000 доларів США призначався за написання акту дослідження стану здоров'я громадянина із встановленням діагнозу, що буде підставою для визнання його непридатним для проходження військової служби та прийняття вказаного рішення.
  Сьогодні за процесуального керівництва військової прокуратури Рівненського гарнізону слідчим Слідчого управління ГУ Національної поліції в Рівненській області за матеріалами та спільно з відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у Рівненській області задокументовано факт вимагання та отримання неправомірної вигоди лікарем КЗ «Рівненської обласної клінічної лікарні».
  Кошти в еквіваленті 1000 доларів США (600 доларів США та 11 000 гривень) виявлені та вилучені в повному обсязі під час проведення обшуку. Медика затримано.
  На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії. За результатами їх проведення будуть вирішені питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру та звернення до суду з клопотанням щодо обрання  запобіжного заходу, повідомила військова прокуратура Західного регіону України.
  Хлопці, які при моєму правлінні хабарі за відмазки від призову? Армія ж то професійна. Себто на службу, як на роботу. І зарплата відповідна.  B-)
  Хіба що шоколадка лікарю, щоб закрив очі на декотрі незначні молодіжні хвороби...  ;)
Якби презом стала така нікчема як ти - то України би не стало.
   
Якби презом стала така нікчема як ти - то України би не стало.
Не так. Із-за таких нікчем, як комуняки Кравчук, Кучма, Ющенко, злодюга Янукович та барига Порошенко може не стати України...  :(
   
я соромлюсь спитати, а з бляхою Ви вже справи вирішили?

можна братися за професійну армію?
   
я соромлюсь спитати, а з бляхою Ви вже справи вирішили?

можна братися за професійну армію?
В армію призивають простих хлопців і після короткого навчання кидають в бій проти російських професіоналів війни.  8-:
Це, як співає В.Висоцький: "Как школьнику драться с отборной шпаной". 
https://rivnepost.rv.ua/news/z-20-tisyach-prizovnikiv-rivnenshchini-do-viyska-prizvut-600
P.S. З "бляхою" порішав.  ;)
   
В армію призивають простих хлопців і після короткого навчання кидають в бій проти російських професіоналів війни.  8-:
Це, як співає В.Висоцький: "Как школьнику драться с отборной шпаной". 
https://rivnepost.rv.ua/news/z-20-tisyach-prizovnikiv-rivnenshchini-do-viyska-prizvut-600
P.S. З "бляхою" порішав.  ;)
 


Останнє редагування: 6 квітня 2019 11:49:29 від Oleksandr
   
В армію призивають простих хлопців і після короткого навчання кидають в бій проти російських професіоналів війни.  8-:
Це, як співає В.Висоцький: "Как школьнику драться с отборной шпаной". 
https://rivnepost.rv.ua/news/z-20-tisyach-prizovnikiv-rivnenshchini-do-viyska-prizvut-600
P.S. З "бляхою" порішав.  ;)
У нас воюють строковики? Може я чогось не знаю або Антік відвертий брехун. Сподіваюсь, він пояснить своє висловлювання.
   
Ти такий"мудрий як і цирюпьник...Бетоном іщальник дає поради...
   
Служба не должна быть наказанием или необходимостью.

Якби ти це сказав у себе вдома, в Росії,
то тебе б посадили за це в тюрму.
   
Ти такий"мудрий як і цирюпьник...Бетоном іщальник дає поради...
а ты - профи? и сколько у тя звездочек за победы? Ты нам из москау пишешь? А. со Львова...  :lol: п***а-"военный", шо на антика наезжает- в этом весь твой боевой дух? Понимаешь, багнюка, антик хоть душу и сердце рвет, а у тебя ЭТО есть???
   

У нас воюють строковики? Може я чогось не знаю або Антік відвертий брехун. Сподіваюсь, він пояснить своє висловлювання.
[/quote]Так расскажи нам: ты же не говно на дороге, а Сотник! Слушаем внимательно
   
а ты - профи? и сколько у тя звездочек за победы? Ты нам из москау пишешь? А. со Львова...  :lol: п***а-"военный", шо на антика наезжает- в этом весь твой боевой дух? Понимаешь, багнюка, антик хоть душу и сердце рвет, а у тебя ЭТО есть???
Антик реально врёт про призывников (т.е. срочников) против профессионалов.
   
Так расскажи нам: ты же не говно на дороге, а Сотник! Слушаем внимательно
Внимательно слушаешь? Это хорошо. Иди в хер. С таким тоном общения. Пока всё.

Останнє редагування: 6 квітня 2019 12:21:15 від Sotnyk
   
Внимательно слушаешь? Это хорошо. Иди в хер. С таким тоном общения. Пока всё.
О, так ты не сотник, а сусана защекина :lol: Свободна.
   
Антік, призвані на строкову не воюють.
Тільки ті хто пішов на контракт.
   
О, так ты не сотник, а сусана защекина :lol: Свободна.
Девочка, ты смешная. Тебя в хер послали, а ты ещё здесь. Беги.
   
Девочка, ты смешная. Тебя в хер послали, а ты ещё здесь. Беги.
[/quote
1.Ты можешь послать в хер только то жевотное, шо тя вырыгало,чмошник.
2.Фотки твои с передка, звездочки за сбитых- и я тут же принесу свои извинения: для меня даже пиарас типа тебя,если воевал реально - табу.Ну а пока - только пузыри от пассивного пи.дараса :bueee:
   
1.Ты можешь послать в хер только то жевотное, шо тя вырыгало,чмошник.
2.Фотки твои с передка, звездочки за сбитых- и я тут же принесу свои извинения: для меня даже пиарас типа тебя,если воевал реально - табу.Ну а пока - только пузыри от пассивного пи.дараса :bueee:
Не воевал, хоть и военный пенсионер. Моё дело лежит в военкомате, медкомиссию прошёл. Позовут - пойду. Пока не позвали. А ты своих близких пи.дарасами называй, чмошник. Ты, смотрю, аж два мессера завалил? Иди туда, куда тебя послали, с таким тоном общения. Всё. Бля, ты даже написать нормально не можешь, неужели так трудно? Редактировать постояннно нужно. Трудно быть тупым? Или уже привык?

Останнє редагування: 6 квітня 2019 12:48:05 від Sotnyk
   
Не так. Із-за таких нікчем, як комуняки Кравчук, Кучма, Ющенко, злодюга Янукович та барига Порошенко може не стати України...  :(
Антік, ну тоді голосніть за прихильники певної політсили, він точно не комуняка. Чи він барига і злодюга, зможете перевірити на практиці. А шансів в України зникнути при зеленському в рази більше ніж при Порошенкові.
   
Синові у 1998 прийшов час іти на службу та повістки не було. Минув рік. Повістки немає. Нехай, думаю, відслужить з однолітками а то потім воно не те.
Пішов у військкомат. Виявилося: картка загубилася. Завели нову. Отримав повістку. Став служити...
Каже, під час присяги дали потримати автомат а потім раз звозили на полігон й кожному видали по три патрони.  :(
Зимою кочегарив а літом посилали разом із іншими "вояками" траншеї на підприємствах рити ради прокладки комунікацій. Це таким чином вояки гроші для військової частини заробляли  :facepalm1:
І я подумав: А якщо війна? Які з них після такого вишколу вояки?
Війна таки сталася у 2014. Росіяни розстріляли наших у котлах як у тирі.  :facepalm1:
Все настільки у нас запущено! Такий роздрай та хаос!
Боєздатність армії прямо пропорційна рейтингу Головнокомандуючого :pofig:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія