Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Піськофф, намекнул кацапам що їх будуть стріч як овєць

Вот в этом Немыч и есть весь пиставатизм кацапов. После таких заявлений, как бы действовал и размышлял нормальный человек:

- погодите, погодите! Т.е. вы сами признаете, что проебали, не рассчитали   все риски и возможные последствия, влезли в войну, упиздошили миллион человек с обоих сторон, ввергли страну в санкции, железный занавес, конфронтацию а когда стало понятно что что вы проепали, теперь говорите нам - затяните пояса и все на фронт?
А не пошли бы вы накуй, коли вы такие недалёкие долпоёпы. Сами влезли - сами и исправляйте!

Но нет же! Это кацапы! Они наоборот - ДА! Сплотимся все! И как один умрём, за дело ЭТО!

Турч, це все лікується засобами масового відстрілу кацапів, іншого не придумали
   
Турч, це все лікується засобами масового відстрілу кацапів, іншого не придумали

Та як ти їх всіх відстріляєш? Це неможливо, огромна краіна. Тут тількі довге протистояння, доки в середині самоі Кацапіі не почнуться певни процесси
   
Ну ми ж памʼятаємо « мы еще не начинали»..

Потім були : крейсер Москва, удари по мосту,
..та багато чого… бєлгород досі отримує пісти..
Тому всі ці піськови діють стандартно..
Обісравшись, намагаються тримати голівку
   
Та як ти їх всіх відстріляєш? Це неможливо, огромна краіна. Тут тількі довге протистояння, доки в середині самоі Кацапіі не почнуться певни процесси

100 років тому це вдалось німцям
   
100 років тому це вдалось німцям

Якщо б вдалось, то зараз би кацапів не було.
   
Ну ми ж памʼятаємо « мы еще не начинали»..

Потім були : крейсер Москва, удари по мосту,
..та багато чого… бєлгород досі отримує пісти..
Тому всі ці піськови діють стандартно..
Обісравшись, намагаються тримати голівку

В даному випадку, Піськ Офф перекладає відповідальність за війну Хуйла та його шайкі на всю краіну. А кацапські довбні якби того не бачуть. Ми обісрались, але ж тепер - КРИМ!! А як жеж КРИМ?
А чому власне КРИМ? Чому не Донбас або Мелітополь? Бо Крим в кацапів то був як вони кажуть - «Кримський конценсус», коли всі кацапи підтримали анексію, і влада і навіть опозіція в обличчі Навальнохо
   
Россия находится в состоянии войны, которая начиналась как СВО, но участие Запада превратило это в войну.

Мы признали реальность. С этого момента наши действия начнутся в полную мощь. Мы ведем войну и ее надо выиграть. Не может часть страны жить в состоянии мира, когда другая часть воюет.

Сейчас на фронт должны работать все. И только так эта война закончится быстро и с минимальными потерями с нашей стороны.

Главное – обезопасить людей в новых субъектах федерации и освободить их территорию, де-факто оккупированную киевским режимом.

Россия не может допустить существования на своих границах государства, которое декларирует намерение отобрать Крым.
_____

Ось і все. Кацапи стрибають, вважають що ось воно - зараз Росія стане воювати "по серьйозному", а насправді, Піскоофф сказв кацапам - в нас в обмаль грошей, нам потрібні ваші гроші, ресурси. життья. Харє жировать.
Мені здається що це він передав населенню пламєнний привіт від хуйла- тіпо обравши його ви самі обрали/підтримали цю війну.
Хоча звичайно кожен окремий кацап вважає що особисто його ця срака омине.
   
В даному випадку, Піськ Офф перекладає відповідальність за війну Хуйла та його шайкі на всю краіну. А кацапські довбні якби того не бачуть. Ми обісрались, але ж тепер - КРИМ!! А як жеж КРИМ?
А чому власне КРИМ? Чому не Донбас або Мелітополь? Бо Крим в кацапів то був як вони кажуть - «Кримський конценсус», коли всі кацапи підтримали анексію, і влада і навіть опозіція в обличчі Навальнохо
про Донбас вони також втирають холопам: ''обезопасить людей в новых субъектах федерации и освободить их территорию, де-факто оккупированную киевским режимом.''
   
Мені здається що це він передав населенню пламєнний привіт від хуйла- тіпо обравши його ви самі обрали/підтримали цю війну.
Хоча звичайно кожен окремий кацап вважає що особисто його ця срака омине.

Це було прогназовано ще до так званих виборів. Просто наразі вибори минули і це вже йде підготовка населеня до того, що їх будуть стріч. Спочатку інформаційно. Та ж сама мобілізація Шойгу сказав вже після виборів. Але ж ті самі 300К людей, потрібно пів року на сбор та підготовку до фронту. Тому він і сказав що до кінця 2024. З грошима теж саме, обдирати начнуть поступово і десь з 2025 почнуть стригти. Кацапи готуються до 2025
   
А в мене постійно спливає питання, ні-ні і знов запитую в себе: на*-уя? Для чого він все це робить?! Який хуйлу профіт- економічний, демографічний, екологічний катаклізми в Україні, які переваги він з цього отримає?
   
А в мене постійно спливає питання, ні-ні і знов : на*-уя? Для чого він все це робить?! Який хуйлу профіт, економічний, демографічний, екологічний катаклізми в Україні, які переваги він з цього отримає?

Профіт спочатку був основний- доказати власной чєляді та пствє, що Майдани це куйово, що владу не треба міняти, владу треба прийняти і підкоритись. А далі понеслось
   
А в мене постійно спливає питання, ні-ні і знов запитую в себе: на*-уя? Для чого він все це робить?! Який хуйлу профіт- економічний, демографічний, екологічний катаклізми в Україні, які переваги він з цього отримає?

Для ствердження власної самооцінки…
Імператорські замашки в карлика…
   
В даному випадку, Піськ Офф перекладає відповідальність за війну Хуйла та його шайкі на всю краіну. А кацапські довбні якби того не бачуть. Ми обісрались, але ж тепер - КРИМ!! А як жеж КРИМ?
А чому власне КРИМ? Чому не Донбас або Мелітополь? Бо Крим в кацапів то був як вони кажуть - «Кримський конценсус», коли всі кацапи підтримали анексію, і влада і навіть опозіція в обличчі Навальнохо

Нє, не перекладає відповідальність "на країну". Піськов на те він і піська, щоб висцати те що хоче хуй ло :)

Він же каже - мы начинали "как СВО, но участие Запада превратило это в войну". Тобто, хотіли взять Україну за три дня, але вписалось НАТО. Тому тепер - ВОЙНА.

Цей спітч Піськова не для кацапів (вони і так все стерплять), це він висцяв на весь "Запад":
- Вы меня втянули в ВОЙНУ, из-за этой Украины. Теперь я вам покажу как я могу воевать по-настоящему.

Щось схоже на гопніка, якому не віддав гаманець, і він став в позу "Я тебе щас уєбу"  :weep:

   
А в мене постійно спливає питання, ні-ні і знов запитую в себе: на*-уя? Для чого він все це робить?! Який хуйлу профіт- економічний, демографічний, екологічний катаклізми в Україні, які переваги він з цього отримає?
отримав землі ( як пару європейських країн). Плюс 5 мільйонів людей яких русифікує за 10 років.  Мінус 500,000.  Все одно одні профіти.
   
Чекаємо коли хуйло скаже: "- Мы воюем против Запада, это Война, ани нам её объявили!", та й в'єбе сотню ракєт по трьом маненькім Балтійськім странам :( 

І така Європа в аxyє...: "Що робити? Негайно! Засідання Європарламенту на післазавтра! Терміново!"
   
І що?
Вони будуть ягель жрати, але вєлічіє буде в пріоритеті.

Мох ягель дуже цінний при лікуванні ряду захворювань легенів і шлунку.
Ісландський мох ягель хороший при лікуванні застуди, добре допомагає в лікуванні кашлю.
Таким чином, природний матеріал ісландський мох ягель чудово допомагає в лікуванні захворювань.

Жителі Чукотки систематично вживають цей мох в їжу.
На смак він дуже гіркий, але від гіркоти можна позбавитися, і приготувати мох ягель на молоці, тоді його смак буде схожий з лісовими грибами.
   
Чекаємо коли хуйло скаже: "- Мы воюем против Запада, это Война, ани нам её объявили!", та й в'єбе сотню ракєт по трьом маненькім Балтійськім странам :( 

І така Європа в аxyє...: "Що робити? Негайно! Засідання Європарламенту на післазавтра! Терміново!"
доки Європарламент збереться, по Ленінграду і калінінграду вже летітиме,
оскільки в Балтії стоять війська НАТО в яких прописаний протокол реакції на напад.
   
доки Європарламент збереться, по Ленінграду і калінінграду вже летітиме,
оскільки в Балтії стоять війська НАТО в яких прописаний протокол реакції на напад.

Ставлю одну м"яту гривню на те, що жодної  реакції, окрім закликів до деескалації та діп консервів, не буде
   
отримав землі ( як пару європейських країн). Плюс 5 мільйонів людей яких русифікує за 10 років.  Мінус 500,000.  Все одно одні профіти.

де там 5 млн? пенсів?
   
В даному випадку, Піськ Офф перекладає відповідальність за війну Хуйла та його шайкі на всю краіну. А кацапські довбні якби того не бачуть. Ми обісрались, але ж тепер - КРИМ!! А як жеж КРИМ?
А чому власне КРИМ? Чому не Донбас або Мелітополь? Бо Крим в кацапів то був як вони кажуть - «Кримський конценсус», коли всі кацапи підтримали анексію, і влада і навіть опозіція в обличчі Навальнохо

Ми балакали з тобою за Крим
Я вважав і досі вважаю,що Крим і кри чаки повинні пройти шлях Німеччини кінця 40 вих років..
Жалко Північного Криму, а от Південний треба так їбати, що б соплі по всіьому їбалу розлітались...
" Пас та карбонара для бєлих господ"
Хтось помне тут чия та звідки ця цитата?
   
Перші бєспрєдєльні бандюган в 90- х були Луганські
Друге- кримчаки з Башмаками на чолі..
Треті- донецькі..
Київ та Одеса вже потім підтягнулись, після того як вже покійний пан Москаль жорстко зачистив Крим.
Страшне було врем'я ..
Дуже страшне
   
Профіт спочатку був основний- доказати власной чєляді та пствє, що Майдани це куйово, що владу не треба міняти, владу треба прийняти і підкоритись. А далі понеслось

Кратко.,
І толково..
Далі можна нічого нікому не розжовувать..
Уиний- сам поймьот, дураку нє об'яснить.
   
Ми балакали з тобою за Крим
Я вважав і досі вважаю,що Крим і кри чаки повинні пройти шлях Німеччини кінця 40 вих років..
Жалко Північного Криму, а от Південний треба так їбати, що б соплі по всіьому їбалу розлітались...
" Пас та карбонара для бєлих господ"
Хтось помне тут чия та звідки ця цитата?

Розумію твою лють, мабуть навіть уявляю що роблять ті кримчаки на ваших теренах, але не знаю, дати жерить гівно населенню то не наші методи, ми ж не кацапи.
Питання цієї війни буде вирішено політично, після зміни режиму в самої РФ. Коли це станеться, колаборанти та кати самі зрозуміють скілкі гівна скоїли і почнуть збирати речі на вихід.
   
Моя подруга десь перед новим роком спілкувалася у Варшаві з кримчанами, які виїхали з росіі. Я так зрозуміла, що люди вони адекватні
Кажуть, що Крим сидить на валізах.
І якщо поїдуть звідти то камня на каменю не залишать..це російські цивільні кажуть..
   
Моя подруга десь перед новим роком спілкувалася у Варшаві з кримчанами, які виїхали з росіі. Я так зрозуміла, що люди вони адекватні
Кажуть, що Крим сидить на валізах.
І якщо поїдуть звідти то камня на каменю не залишать..це російські цивільні кажуть..
тут смотрю великолепный Амиран на ЦУГе репортаж сделал - Крым после 10 лет оккупации. Ужос ужасный фотки, пишет что Симф при кацапах вообще в срань превратился. Типа центральные улицы показательно подчистили, а вглубь все ужасно и всем похуй. В принципе как и вся Россия. Я то честно думал, что Кацапы раком станут, но сделают из Крыма конфетку. Но нет, чудес на свете не бывает. Теперь за Кирилоуууку я спокоен, кацапы её не удивят.
   
Профіт спочатку був основний- доказати власной чєляді та пствє, що Майдани це куйово, що владу не треба міняти, владу треба прийняти і підкоритись. А далі понеслось
А з цим СВО тепер виходить як хуйово владу не міняти.
Що якесь плешиве хуйло вкрай охуїло від безкарності і вже угандоншило практично пів мільйона кацапів, а в планах ще угандошить мільйон.
   
піздьож це все для підтримки істерічного ІПСО яке знову навалилося на світ від кацапів. В них нема офіцерського корпусу, бо ще Сердюков знищив кадрові частини та вкоротив ВВКУ. ланка малого-середнього командного складу обнулена за два роки на війні. Стадо в 300К не бажаючих вмирати придурків без командирів, зброї, техніки? Це хвантастика, синку(с)
Цю банду в 300К мобіків нема в шо вдягати. Нема на чому пересувати. У Росії 4 танко-ремонтних завода. Вони разом здатні відновляти 20-25 одиниць бронетехніки у місяць. НАвіть підняти оті бтр 60-70 зі зберігання для них проблема. Кацапи заклали ще два танко-ремонтних завода 71 та 72 (під Москвою та в Ростовській області), але не чути чи вони там кудись просунулися. Прогодувати таку кількіть  - теж проблема. Навіть Хліба для них зробити - і то проблема. В рашці вся пшениця першого класу - импортована.

Я ще з ранку 24.02.22 р., коли над моєю хатою СУшки та КР пролітали,  Написав всім своїм знайомим кацапам шо їм п***а!!!
Не на тіх вони свою піську тєрєбонькали!
Дєбіли, бля...
   
Чи знаєте ви як пахне Херсонський степ?
Він пахне трошки інше ніж степ Асканійський...
Кінець Весни, початок Літа....
Цвіте полин...
Цвітуть степові маки, ландиші , гладіолуси.,..
З цим треба народитися, з ц цим можна й вмерти...
Чорне море й Херсонський гарячий степ...
Що може бути краще в нашому житті?
Це Україна!!!!!!
Це моя Батьківщина!!!!
   
Вибачте за емоції...
Трошки підбухнув...
І понесло...
   
Ну это же святая правда. Полуответственный товарищ Письков тут ни грамма не сбрехал. Хотели же по хорошему - малой кровью, могучим ударом. Да на чужой территории. Операцию провести. И не думали даже, что так может получиться.

 :good:

А нас за чтьо?

Виєбем хохла, но лом ув ачько помешал?
Йобаніпройобаніідій оти!!!
   
И только так эта война закончится быстро и с минимальными потерями с нашей стороны.

Речь о тотальной войне (Речь Геббельса во Дворце спорта, нем. Sportpalastrede) — речь рейхсминистра народного просвещения и пропаганды нацистской Германии Йозефа Геббельса перед многотысячной аудиторией в Берлинском дворце спорта 18 февраля 1943 года.

Речь считается одним из самых известных выступлений Геббельса и одним из самых известных и знаковых публичных выступлений политических деятелей того периода во время Второй мировой войны.

К моменту выступления Геббельса немецкая армия и её союзники потерпели ряд тяжёлых поражений на фронтах войны: была окружена и разгромлена крупная группировка вермахта под Сталинградом, в Африке велись тяжёлые бои с наступающими армиями сил антигитлеровской коалиции.

В своей 109-минутной патетической речи, которая транслировалась по национальному радио в прямом эфире, Геббельс призвал немецкий народ к «тотальной войне» до победного конца.

На балюстраде был вывешен транспарант с лозунгом «Тотальная война — кратчайшая война».
   
Вот в этом Немыч и есть весь пиставатизм кацапов. После таких заявлений, как бы действовал и размышлял нормальный человек:

- погодите, погодите! Т.е. вы сами признаете, что проебали, не рассчитали   все риски и возможные последствия, влезли в войну, упиздошили миллион человек с обоих сторон, ввергли страну в санкции, железный занавес, конфронтацию а когда стало понятно что что вы проепали, теперь говорите нам - затяните пояса и все на фронт?
А не пошли бы вы накуй, коли вы такие недалёкие долпоёпы. Сами влезли - сами и исправляйте!

Но нет же! Это кацапы! Они наоборот - ДА! Сплотимся все! И как один умрём, за дело ЭТО!

Как на 50% кацап сам скажу тебе как кацапу , шо ти на мільйон відсотків прав!
   
Виноват, не проникся я речью товарища Писькова. Не понял. Не оценил. Думал, это дежурное бла-бла. Но нет. Всё серьезней. Войну на истощение Россиюшка не вывозит. Похоже, что в закромах Родины уже донышко видно. Отсюда призывы сплотиться, самопожертвоваться и прочее такое. А тут еще теракт так удачно случился. Всё в масть.
   
Речь о тотальной войне (Речь Геббельса во Дворце спорта, нем. Sportpalastrede) — речь рейхсминистра народного просвещения и пропаганды нацистской Германии Йозефа Геббельса перед многотысячной аудиторией в Берлинском дворце спорта 18 февраля 1943 года.

Речь считается одним из самых известных выступлений Геббельса и одним из самых известных и знаковых публичных выступлений политических деятелей того периода во время Второй мировой войны.

К моменту выступления Геббельса немецкая армия и её союзники потерпели ряд тяжёлых поражений на фронтах войны: была окружена и разгромлена крупная группировка вермахта под Сталинградом, в Африке велись тяжёлые бои с наступающими армиями сил антигитлеровской коалиции.

В своей 109-минутной патетической речи, которая транслировалась по национальному радио в прямом эфире, Геббельс призвал немецкий народ к «тотальной войне» до победного конца.

На балюстраде был вывешен транспарант с лозунгом «Тотальная война — кратчайшая война».



Блин....
Размеренность и рассудительность выражения мысли очень присущи человекам флегматического склада характера..
Так же, как и острый сарказм и очень глубокий юмор ( даже ближе к сатире)
Не льщу!...
Не подьебываю!
Просто константирую факт...
   
Виноват, не проникся я речью товарища Писькова. Не понял. Не оценил. Думал, это дежурное бла-бла. Но нет. Всё серьезней. Войну на истощение Россиюшка не вывозит. Похоже, что в закромах Родины уже донышко видно. Отсюда призывы сплотиться, самопожертвоваться и прочее такое. А тут еще теракт так удачно случился. Всё в масть.

Увы..
Это истерика..
Но в припадке истерическом долбоебы в состоянии отчебучить какую-то поебень...
Увы ..
   
Как на 50% кацап сам скажу тебе как кацапу , шо ти на мільйон відсотків прав!
Ви як кацапи прекрасно знаєте, як легко вами маніпулювати і пудрити мізки.
Ось чому кацапський народ був опорою імперії і совка.
А українці, які не так були схильні до маніпуляцій і промивки мізків, відповідно ставали нациками, бандьорами, куркулями, та іншими вражинами.
   
Ви як кацапи прекрасно знаєте, як легко вами маніпулювати і пудрити мізки.
Ось чому кацапський народ був опорою імперії і совка.
А українці, які не так були схильні до маніпуляцій і промивки мізків, відповідно ставали нациками, бандьорами, куркулями, та іншими вражинами.

От й вилізло з Вас гімно фаріонське...
Навіть Бандера ніколи не був таким категоричним...
Від Вас тхне кацапською гебнею...нажаль ...
   
Увы..
Это истерика..
Но в припадке истерическом долбоебы в состоянии отчебучить какую-то поебень...
Увы ..

Еще не истерика. Истерика начнется когда тотален криг не даст ожидаемого результата. Пока только стрижка верноподданных как резонно заметил Графф.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія