Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: транзитна віза

Re: ФЗВ: транзитна віза

Ну от чого так....якщо не через США - то ціна удвічі вища

Є таке. Але без візи США в США не варто пхатися.

Забивайте при пошуку 1-2 дні в транзитних  аеропортах - з'явиться набагато більше цікавих можливостей.
Знайомі якраз десь рік тому летіли до Канади через... Канкун! :D А звідтам через пару днів на Торонто.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Но иммиги пропустят без проблем.
Може і пропустять але черга на контроль годину півтори
В залежності з відки потім виліт ще раз треба security проходити
ХЗ як багаж в такому випадку
літати через США майже ніколи того не варте бо ще той гємор
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Я бы прямым Летом из Варшавы летел, $1'300 в два конца.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

$1'300 в два конца.

 :facepalm1:
це ппц

p.s.
Після (католицької) Паски подешевшає суттєво  :D
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Канада дорогая в этом смысле, держат цены
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

В Британію ще залежить якою авіакомпанією плануєте добиратись.  Лоукости без UK візи до Лондона не посадять на літак в жодному разі. Класиками є варіанти при наявності візи в США чи Канаду .
В США без візи на літак не пустять .
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Будапешт-Лондон то WIZZ?Якщо так то на літак без UK візи не пустять.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

В Британію ще залежить якою авіакомпанією плануєте добиратись.  Лоукости без UK візи до Лондона не посадять на літак в жодному разі. Класиками є варіанти при наявності візи в США чи Канаду .
В США без візи на літак не пустять .

Ясно....
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Будапешт-Лондон то WIZZ?Якщо так то на літак без UK візи не пустять.
ой ой
тоді без питань.
треба було зразу огласіть весь список.
а то дуже складна комбінація, з пересадками і виходом на територію країни.
по укр.паспорту  так не вдасться (ну хіба якщо мати всі правильні потрібні візи)
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Ну от чого так....якщо не через США - то ціна удвічі вища  :X

Знаю якийсь норвезький лоукост в торонто літав
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

При польоті маршрутом Будпешт-Лондон-Нью-Йорк-Торонто - чи потрібні транзитні візи ???

Дивно. Чим Варшава - Торонто не підходить? Швидко і без проблем з візами? ЛОТ, здається, кожний день літає.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

про Британіїю : не потрібно якщо є ОДИН наскрізний квиток однієї і тої ж авіакомпанії, і в Лондоні в Хітроу не виходиш з транзитної зони.
(на 100% не гарантую, чуть пізніше притягну якусь офіційну інформацію)

офіційно:

https://www.gov.uk/transit-visa пише таке: If you’re going through UK border control [ тобто з виходом на територію Британії ]
Apply for a Visitor in Transit visa if you’ll be going through UK border control but leaving the UK within 48 hours.

можете перевірити заповнишви форму https://www.gov.uk/check-uk-visa там є і винятки про Transiting without a visa ... be travelling to (or on part of a reasonable journey to) Australia, Canada, New Zealand or the USA and have a valid visa for that country Але НМД це дуже ризиковано бо це на розсуд Border Control Officer який може і не випустити на територію ЮК.



якщо рейс на ОДНОМУ квитку з пересадкою, наприклад LOT Варшава - лондон хітроу - нью йорк і пересадка відбувається в транзитній зоні хітроу тобто НЕ проходячи паспортного контролю.
тоді транзитна віза не потрібна P.S. це стосується укр. паспорта. Дл деяких громадянств, напр. Афганістан та ін., навіть в цьому випадку потрібна Direct Airside Transit visa

так само можете перевірити заповнишви форму https://www.gov.uk/check-uk-visa
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Мене якось пускали в Лондоні в інший аеропорт без візи по дорозі з США в Бориспіль.
Сказав що перший раз літаю і нічого не знав про візи. Після наради зі старшим зміни поставили штамп і пустили на два дні.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Мене якось пускали в Лондоні в інший аеропорт без візи по дорозі з США в Бориспіль.
Сказав що перший раз літаю і нічого не знав про візи. Після наради зі старшим зміни поставили штамп і пустили на два дні.
всіх деталей не знаю. що там в тебе було з паперів. може робоча віза чи "зелена карта".
Але мабуть по сукупності оцінили що ти навряд чи будеш лишатися нелегалом в ЮК. Вирішили що буде більше головняка тебе відправляти назад в США, це ж теж якась процедура.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

One more in Toronto, bloody hell. Кіко вас? цванціґ. Бяка, по неділях служба в українській церкві міста Бурлінгтона, заходьте.

Варшава - Торонто це найкращий маршрут.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

всіх деталей не знаю. що там в тебе було з паперів. може робоча віза чи "зелена карта".
Але мабуть по сукупності оцінили що ти навряд чи будеш лишатися нелегалом в ЮК. Вирішили що буде більше головняка тебе відправляти назад в США, це ж теж якась процедура.
Нічого не було крім українського паспорта с одноразовою US візою.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

А чого Торонто, якщо вам на 2 тижні прошвирнутись, то їдьте в Монреаль, якщо туди дешеві білети з Парижу чи Амстердаму.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

В Торонто родичі, з Варшави не хочу, бо не знаю яку свиню підсунуть поляки на кордоні - не хотілося б стояти 15 годин в ьусі, а на потяг квитків звісно що вже немає.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Шось ви трохи пізно, той, надумались, менш як два тижні лишилося.
Кажуть, українців щодня по 1-2 тисячі прибуває, зввдусіль звідки можуть...
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Шось ви трохи пізно, той, надумались, менш як два тижні лишилося.
Кажуть, українців щодня по 1-2 тисячі прибуває, зввдусіль звідки можуть...
Незламної ковбасної сотні прибуває  :love:
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

В Торонто родичі, з Варшави не хочу, бо не знаю яку свиню підсунуть поляки на кордоні - не хотілося б стояти 15 годин в ьусі, а на потяг квитків звісно що вже немає.
по куает зараз ажиотаж, щось ви довго тянули, треба було раніше

візи треба і на юк і на омерику
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Шось ви трохи пізно, той, надумались, менш як два тижні лишилося.
Кажуть, українців щодня по 1-2 тисячі прибуває, зввдусіль звідки можуть...
куает оформили мульен, а прибуло 250-300К так кажуть в канадійських групах  8-)
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

В Торонто родичі, з Варшави не хочу, бо не знаю яку свиню підсунуть поляки на кордоні - не хотілося б стояти 15 годин в ьусі, а на потяг квитків звісно що вже немає.

Едь поездом через Хелм, билеты есть.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Знаю якийсь норвезький лоукост в торонто літав

Ты путаешь Norwegian, который в Торонто не летал, с исландским WOW, который обанкротился.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Едь поездом через Хелм, билеты есть.

Найбільш комфортніша подорож. 
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

куает оформили мульен, а прибуло 250-300К так кажуть в канадійських групах
Не знаю що там кажуть в групах, бо першоджерело - ось

Цитувати
Applications received
1,189,320

Applications approved
960,091

Arrived in Canada under CUAET
248,726

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada/ukraine-measures/key-figures.html
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Так мне не отменять билеты ??
Спитайте у тих де купували білети. Я летіла з пересадкою в Лондоні без візи
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Потрібна транзитна віза в Лондоні 100%

якщо через хітроу то ні, він для цього і називається транзитний аеропорт, щоб не проходити прикордонний контроль, хоча можуть бути нюанси, бо якщо це не пересадочний рейс, то на літак в лондон можуть не пустити, також на літак до штатів в лондоні, бо хз які там транзитні правила в юс
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

всіх деталей не знаю. що там в тебе було з паперів. може робоча віза чи "зелена карта".
Але мабуть по сукупності оцінили що ти навряд чи будеш лишатися нелегалом в ЮК. Вирішили що буде більше головняка тебе відправляти назад в США, це ж теж якась процедура.

знаю українців що так потрапляли в юк, купували білети в потругалію через юк, просили на паспортному контролі дозвіл на вихід на підставі пересадки, і далі нікуди не летіли, але це було давно, більше 20 років тому, брити цю фішку досить швидко просікли і після цього майже завжди відмовляли...
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Не знаю що там кажуть в групах, бо першоджерело - ось

о, дякую
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Якщо летіти через Хітроу то британської візи не треба ,це зрозуміло.Якщо летіти класичною авіакомпанією і треба покинути аеропорт то на рейс посадять за умови наявної візи і квитка, в США або в Канаду і залишити UK треба не пізніше до 23:59 наступної доби. За таких умов пустять в країну і можна летіти з іншого аеропорта. Лоукостом не пустять на літак за жодних умов.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Нічого не було крім українського паспорта с одноразовою US візою.
значить подумали що якщо ти не залишився нелегалом в Штатах, то напевно не схочеш і нелегалом залишитися в Британії. подивилися в твої чесні очі, там же теж не дурні працюють вони добрі психологи.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Airside

Airside транзит – це коли ви при стиковці не покидаєте транзитної зони аеропорту і, відповідно не повинні проходити паспортно/візовий контроль.

Всі пасажири, які хочуть скористатися Airside транзитом без візи (Transit Without Visa) повинні виконати такі умови:

прибувати і відправлятися літаком
не покидати транзитну зону аеропорту
авіаквитки у місце призначення мають бути з вильотом у той же день з того ж аеропорту
у пасажира мають бути відповідні документи, що дозволяють в’їзд у країну призначення (віза)
У всій Великобританії транзитні зони є лише у трьох аеропортах:

London (Heathrow) – з Києва колись літали British Airways
London (Gatwick) – з Києва колись літало МАУ
Manchester – літав Ryanair
Heathrow – Хітроу

Отже, для польотів з багатьох міст скористатися Airside транзитом є фактично лише на рейсах British Airways виписаних на єдиному квитку з пересадкою в аеропорту Лондон Хітроу (Heathrow). Але і тут можуть бути сюрпризи, якщо виліт/приліт з різних терміналів або якщо між рейсами вам потрібна ночівля (відправлення має бути у той же день).

Gatwick – Гатвік

Також, за виконання всіх умов ви ймовірно можете скористатися Airside транзитом після рейсу МАУ у аеропорт Лондон Гатвік (Gatwick), але рекомендуємо перед купівлею квитків уточнювати можливість безвізового трансферу між терміналами у конкретному аеропорті та можливість посадки без візи у авіакомпанії. Наприклад, в аеропорту Гатвік можна переїхати з одного терміналу в інший без паспортного контролю, але є виключення для рейсів easyJet, для пересадки на які потрібна віза навіть у Гатвіку.

Почитайте про випадок невдалого транзиту з рейсу МАУ на easyJet через Гатвік – як підсумок, 20 годин в аеропорту і примусове відправлення назад у Київ + штраф для МАУ.



Пам’ятайте, що якщо ви купуватимете квитки окремими сегментами, наприклад МАУ Київ – Лондон (Гатвік) та іншою компанією Лондон (Гатвік) – Лос-Анджелес, то без візи у вас не буде змоги перереєструвати реєстрований багаж.

Лоукости Ryanair і Wizz Air не літають в аеропорти Лондон Хітроу чи Гатвік, отже неможливо скористатися Airside транзитом.

Манчестер

Стосовно авіакомпанії Ryanair і перельотів через Манчестер. Хоча в Манчестері і є транзитна зона, лоукост Ryanair не здійснює рейсів з пересадками і винятки з візового режиму для транзитних пасажирів відповідно до британської програми Transit without Visa (TWOV) не розповсюджуються на пасажирів. Навіть за умови виконання всіх умов авіакомпанія скоріше за все відмовить вам у посадці на рейс у Манчестер. В коментарях вже є повідомлення від читача, що у посадці було відмовлено.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Landside

Landside транзит включає всі випадки, коли пасажирам потрібно пройти паспортно-візовий контроль і потрапити на територію Великобританії. Наприклад, при зміні аеропорту, для перереєстрації багажу чи після прибуття в аеропорт, де Airside транзит є неможливим.

Якщо ви летите через аеропорт Лондон (Лутон) чи Лондон (Стенстед), де відсутня транзитна зона (а саме в ці аеропорти і літають Ryanair та Wizz Air), то ви підпадаєте під жорсткі правила Landside транзиту.

Всі пасажири, які хочуть скористатися Landside транзитом без візи (TWOV) повинні виконати такі умови:

прибувати і відправлятися літаком
авіаквитки у місце призначення мають бути з вильотом не пізніше ніж до 23:59 наступного дня після прильоту
у пасажира мають бути відповідні документи, що дозволяють в’їзд у країну призначення (віза)
Додатково для Landside транзиту громадяни України мають мати документи, перелічені в одному з пунктів:

чинна віза в США, Канаду, Австралію або Нову Зеландію та авіаквитки в одну з цих країн
при перельоті з США, Канади, Австралії або Нової Зеландії чинна віза або віза, термін дії якої закінчився не більше ніж 6 місяців тому.
чинна біометрична віза в Ірландію (позначена BC або BC BIVS) і авіаквитки в Ірландію
дозвіл на проживання в Австралії, Новій Зеландії, США (виданий після 1998 р.) або Канаді (виданий після 2002 р.),
дозвіл на проживання у країнах Європейської економічної зони або Швейцарії
віза категорії D, видана однією з країн Європейської економічної зони або Швейцарії
Для Landside транзиту не приймаються електронні візи (e-visa) та електронний вид на проживання (e-residence permit).

Зауважте, що незважаючи на зазначену на сайті gov.uk можливість транзиту з дозволом на проживання у країнах ЄС чи візою категорії D, авіакомпанії дуже часто відмовляють у посадці на рейс таким пасажирам. У коментарях описані як успішні випадки так і відмови у посадці при транзиті за наявності цих документів.

Детальніше про правила Airside та Landside транзиту у офіційному документі з сайту gov.uk.

Отже, для перельотів з багатьох міст Європи одним з небагатьох надійних варіантів скористатися Landside транзитом є рейси British Airways на єдиному квитку В США, Канаду, Австралію, Нову Зеландію або Ірландію за наявності візи у ці країни.

Зауважте, що навіть за наявності таких квитків ніхто не може гарантувати, що ви успішно пройдете контроль. Остаточне рішення залежить від візового офіцера у Великобританії.

У всіх інших варіантах при перельотах з Європи лоукостами Ryanair чи Wizz Air без візи Великобританії вас взагалі не посадять на рейс.

Примітка. Згідно з правилами описаними на урядовому порталі Великобританії, Landside транзит при подорожі у США, Канаду, Австралію або Нову Зеландію не обмежений одним аеропортом. Отже, теоретично можна прилетіти у Лондон в один аеропорт, а вилетіти з іншого. Але на практиці багато авіакомпаній (включно з Ryanair та Wizz Air) посилаючись на те, що вони є point-to-point перевізниками, відмовляють у посадці ще на шляху до Лондона.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Якщо летіти через Хітроу то британської візи не треба ,це зрозуміло.Якщо летіти класичною авіакомпанією і треба покинути аеропорт то на рейс посадять за умови наявної візи і квитка, в США або в Канаду і залишити UK треба не пізніше до 23:59 наступної доби. За таких умов пустять в країну і можна летіти з іншого аеропорта. Лоукостом не пустять на літак за жодних умов.

Це була звичайно компанія, і всім цим умовам я відповідала.  Але вже відмінила ті квитки.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Шо, дійсно за канадською соціалкою прешся за три моря?
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Шо, дійсно за канадською соціалкою прешся за три моря?

Ну ти ж поперлась  :weep:
Але я на відміну від тебе привезу її в Україну.
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Все, лечу через Цюріх. Сподіваюсь, швейцарців влаштовує український безвіз по біометрії ?
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

В Торонто родичі, з Варшави не хочу, бо не знаю яку свиню підсунуть поляки на кордоні - не хотілося б стояти 15 годин в ьусі, а на потяг квитків звісно що вже немає.

А якщо у маршруті поміняти Лондон на Варшаву?
   
Re: ФЗВ: транзитна віза

Не знаю що там кажуть в групах, бо першоджерело - ось


Ну от і мої родичі їхати відмовились, хоч і оформили візу. ЇЇ можна потім як туристичну використати, я так думаю.
А якщо нікого в Канаді немає, то важко з тою CUAET вижити. Особливо, враховуючи вартість ренту.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія