Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чоловік, який насміхався над вакцинами проти Covid-19, помер від вірусу



Чоловік з Каліфорнії, який насміхався в соціальних мережах над вакцинами проти Covid-19, помер після місячної боротьби з вірусом.



Стівен Хармон, член протестантської церкви Hillsong, був затятим антивакцинатором та багато жартував про те, що не робив щеплення.

"У мене 99 проблем, але вакцини серед них немає", - написав у червні 34-річний чоловік у Twitter, де мав 7 000 підписників.

Він лікувався від пневмонії та Covid-19 у лікарні в передмісті Лос-Анджелеса, де і помер в середу.

За кілька днів до смерті Хармон задокументував свою боротьбу за виживання, розмістивши свої фото на лікарняному ліжку.

"Будь ласка, моліться, вони хочуть під'єднати мене до апарату штучної вентиляції легенів", - написав він.

У своєму останньому дописі в середу Хармон сказав, що вирішив погодитися на ШВЛ.

"Не знаю, коли я прокинусь, моліться, будь ласка", - написав він.

Попри боротьбу з вірусом, Хармон як і раніше відмовлявся від вакцини, стверджуючи, що його віра захистить його.

Перед смертю він жартував про пандемію та вакцини, ділячись мемами зі словами, що довіряє Біблії, а не провідному американському експерту з інфекційних захворювань Ентоні Фаучі.

Засновник Hillsong Брайан Г'юстон підтвердив смерть Хармона у Twitter в четвер.

"Бен щойно передав нам жахливу новину про те, що наш дорогий друг Стівен Хармон помер від Covid. Це жахливо", - написав Г'юстон.

У пості в Instagram він вшанував пам'ять Хармона.

"Він був одним з найщиріших людей, яких я знаю, і у нього так багато було попереду", - написав він в Instagram.

Г'юстон додав, що церква закликає своїх членів "слідувати вказівкам лікарів".

В останні тижні в Каліфорнії спостерігають зростання захворюваності на Covid-19, при цьому більшість госпіталізованих не були вакциновані.

https://www.bbc.com/ukrainian/news-57960177
   
А скільки ж у нас довбойобів!!!!
   
Трохи дивні ці іронії долі...
   
Трохи дивні ці іронії долі...
я б сказав підозріло дивні просто вкололи кінську дозу вірусу з токсином він і ласти склеїв щоб не піздів багато B-)
   
 Треба було хворіти дома лікуючись як від звичайного гриппу поклавши заряджений ремінгтон поряд с собою  B-)
   
ТИ ПРОТИ БЛМ? чи як їх там звати?

Доречі у нас теж таких багато.
   
я б сказав підозріло дивні просто вкололи кінську дозу вірусу з токсином він і ласти склеїв щоб не піздів багато B-)

 :suicide2:

Конспірологи і тут знайдуть пояснення. :fool:

Повір'ятьв  будь-яку маячня, але не в реальний стан справ.
   
По- перше, він був віруном.
По-друге, помер від пневмонії.
По-третє, вакцини не захищають.
Шах і мат)))
   
Соросячий картопляний пропагандон не відходить від лінії партії.
   
я б сказав підозріло дивні просто вкололи кінську дозу вірусу з токсином він і ласти склеїв щоб не піздів багато B-)

Можна просто на ШВЛ і на той світ.
   
Трохи дивні ці іронії долі...

Нічого дивного, він не вірив в вірус, значить не приймав ніяких засобів для захисту і скоріше за все тусувався в групі з такими самими, от і підхопив вірус. Оскільки таких довбойобів багато, то статистично хтось із них помре,бо смертність висока (2 із сотні).
   
стверджуючи, що його віра захистить його.
А, ось воно шо, бозєнька з ісусіком наїпали бідолашньго вірунця. :K
"Никогда такого не было и вот опять" (с)
   
Довбойобів ніколи не повірять, поки самі не скоротяться. :fool:
Досить подивитись лише на Петю Шаблезуба.
   
Можна просто на ШВЛ і на той світ.
ну так і було :( взагалі чувак дурень треба було не лягати в лікарню
   
Довбойобів ніколи не повірять, поки самі не скоротяться. :fool:
Досить подивитись лише на Петю Шаблезуба.
я і моя сім'я перехворіли в тому році і взагалі не зрозуміли що то було максимальна т-ра 37,4 :facepalm: в 2019 від звичайного гриппу я волав від болю та лихорадки т-ра 39-40 п'ять днів поспіль
   
я і моя сім'я перехворіли в тому році і взагалі не зрозуміли що то було максимальна т-ра 37,4 :facepalm: в 2019 від звичайного гриппу я волав від болю та лихорадки т-ра 39-40 п'ять днів поспіль

І що ти хочеш цим сказати?
   
І що ти хочеш цим сказати?
що це грипп на рівні гонконгського а може навіть і менш агресивний але маніпулятивно роздутий до глобальної проблеми дайте йому спокійно виродитись природнім шляхом може якись слабки і помруть але вони помруть і так від іншої інфекції можливо навіть від звичайного гриппу

Останнє редагування: 25 липня 2021 14:37:33 від Zero Sum
   
Зараз британці вважають найбільшою загрозою варіант бета, який на їхню думку має найбільший потенціал подолання імунітету від щеплення.
   
що це грипп на рівні гонконгського а може навіть і менш агресивний але маніпулятивної роздутий до глобальної проблеми дайте йому спокійно виродитись природнім шляхом може якось слабких і помруть але вони помруть і так від іншої інфекції можливо навіть від звичайного гриппу

Є проблема. Тепер це не зупинити.  Причому завдяки глобальній мережі в першу чергу.
Що сумно у випадку  набагато критичнішої загрозі на кшталт іспанки , в неї вже ніхто не повірить.
Це як в  байці про хлопчика і вовків. Кричати треба коли треба , а не коли тебе вимагають це робити .

   
Є проблема. Тепер це не зупинити.  Причому завдяки глобальній мережі в першу чергу.
Що сумно у випадку  набагато критичнішої загрозі на кшталт іспанки , в неї вже ніхто не повірить.
Це як в  байці про хлопчика і вовків. Кричати треба коли треба , а не коли тебе вимагають це робити .
можливо це таки маньоври перед майбутніми загрозами (хотілось би надіятись :( )
   
А, ось воно шо, бозєнька з ісусіком наїпали бідолашньго вірунця. :K
"Никогда такого не было и вот опять" (с)

просто слабка віра його була тож бог і покарав
   
можливо це таки маньоври перед майбутніми загрозами (хотілось би надіятись :( )

Якщо ця загроза зробила з людей ідіотів , то важко уявити , що з ними зробить більш критична.
   
Якщо ця загроза зробила з людей ідіотів , то важко уявити , що з ними зробить більш критична.
більшість людей і є ідіоти
   
Ви недооцінююте ковід.
У нього дуже довгий прихований період, коли людина вже хвора і розносить заразу, але покищо цього не відчуває.
По-друге, дуже швидке погіршення стану хворого з летальним кінцем.
І дуже висока контагіозність.
Це ще пощастило, що вірус за розміром досить великий і має специфічний механізм проникнення у клітину, а був би як ВІЛ, то взагалі капець.
   
просто слаба віра його була тож бог і покарав

Пана відсутністю розуму ?  Безумовно. Ось статистика на зараз.
Ці всі люди  теж надсміхались на ковідом ? Чи тільки один з них якого пан показав в темі ?


Coronavirus Cases:
194,555,165


Deaths:
4,171,368

https://www.worldometers.info/coronavirus/
   
просто слабка віра його була тож бог і покарав
чого ржати це не просто смерть а інфопривід скоріш з все зроблений штучно тобто вбивство звичайне
   
чого ржати це не просто смерть а інфопривід скоріш з все зроблений штучно тобто вбивство звичайне

ТС працює секретарем у Бога і передає на підпис списки на покарання.

Іншими словами  :

   
Пана відсутністю розуму ?  Безумовно. Ось статистика на зараз.
Ці всі люди  теж надсміхались на ковідом ? Чи тільки один з них якого пан показав в темі ?


Coronavirus Cases:
194,555,165


Deaths:
4,171,368

https://www.worldometers.info/coronavirus/
ти насміхався над ним з перших ж днів
   
чого ржати це не просто смерть а інфопривід скоріш з все зроблений штучно тобто вбивство звичайне

Ти сперечаєшся з кондовим пропагандоном.
   
Ти сперечаєшся з кондовим пропагандоном.

З картопляним , пардон.
   
ти насміхався над ним з перших ж днів

Над такими ідотами як ти ?  Безумовно. І продовжую це робити.
Бо ти тупе генетичне сміття.  Ви справжня  загроза існуванню людства.
   
Ти сперечаєшся з кондовим пропагандоном.
ну треба якось натякнути що їх інфоприводи не діють і люди починають щось підозрювати може менш людей вбивати будуть
   
Пана відсутністю розуму ?  Безумовно. Ось статистика на зараз.
Ці всі люди  теж надсміхались на ковідом ? Чи тільки один з них якого пан показав в темі ?


Coronavirus Cases:
194,555,165


Deaths:
4,171,368

https://www.worldometers.info/coronavirus/

ці можливо ні
але можливо нагрішили або віра теж була не щирою
   
ну треба якось натякнути що їх інфоприводи не діють і люди починають щось підозрювати може менш людей вбивати будуть

Not a chance. Ми давно живемо в епоху коли реальність є зворотня від пропаганди.

Проблема що 80% є не тільки легковірні ідіоти, але й ще конформісти. За що власне і постраждають.
   
Not a chance. Ми давно живемо в епоху коли реальність є зворотня від пропаганди.

Проблема що 80% є не тільки легковірні ідіоти, але й ще конформісти. За що власне і постраждають.
можливо може і картоплю використають як інфопривід коли стане нерентабельним як пропагандон і програє якомусь іі-,боту
   
просто слабка віра його була тож бог і покарав
"Абрам а що ти тут робиш? Я ж тричі посилав тобі човни" (с)
   
Над такими ідотами як ти ?  Безумовно. І продовжую це робити.
Бо ти тупе генетичне сміття.  Ви справжня  загроза існуванню людства.

зараз би людасу говорити про тупе генетичне сміття  :weep:
   
Була на дія на вільний Інтернет, але головні обмінники інформації вже зпєдорасили і скоро прийде час прикриють Інтернет в тому вигляді яким він був спочатку.

А без вільного Інтернету людству таки п1зда.
   
Міккі Маус скорбіт
Але такі довбограї є вбивцями - бо заражають купу людей, які не насміхаються над хворобою і не бажають смерті слабкішим
   
Тут от про соплежуів пишуть недобре
Сидять отакі кацапи в мережі і мотивують, наприклад, українців не вакцинуватись - і вмирати як результат



БРЮССЕЛЬ, 28 квітня (Reuters) - Російські та китайські ЗМІ систематично намагаються посіяти недовіру до західних вакцин COVID-19 у своїх останніх дезінформаційних кампаніях, спрямованих на поділ Заходу, йдеться в європейській доповіді в середу.

З грудня по квітень державні ЗМІ двох країн надсилали фальшиві новини в Інтернеті різними мовами, висловлюючи сенсацію щодо проблем безпеки вакцин, роблячи необгрунтовані зв'язки між уколами та смертями в Європі та просуваючи російські та китайські вакцини як вищі, повідомляє дослідження ЄС. Кремль і Пекін заперечують усі звинувачення в дезінформації з боку ЄС, який видає регулярні звіти та прагне співпрацювати з Google (GOOGL.O), Facebook (FB.O), Twitter (TWTR.N) та Microsoft (MSFT.O) для обмеження поширення фейкових новин.

 Російська та китайська дипломатия щодо вакцин "дотримується ігрової логіки і поєднується з дезінформацією та зусиллями маніпуляцій, щоб підірвати довіру до вакцин західного виробництва", - йдеться у дослідженні ЄС, опублікованому підрозділом дезінформації блоку, який є частиною зовнішньополітичног о підрозділу ЄСВЗ. Повідомити про оголошення "І Росія, і Китай використовують для досягнення цих цілей контрольовані державою ЗМІ, мережі проксі-медіа та соціальні мережі, включаючи офіційні дипломатичні акаунти в соціальних мережах", - йдеться у звіті, наводячи 100 російських прикладів цього року.

https://www.reuters.com/world/china/russia-china-sow-disinformation-undermine-trust-western-vaccines-eu-report-says-2021-04-28/
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія