Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Уберите камеру", - наказала Олена Зеленська та затулила її рукою

  3.14дарок.
  Я по-людськи звертався.
  І до сраки псячі пересмикування. B-)
Ні, Тупа, по-людськи Ви до мене не зверталися. Так може Ви з своїми подружками спілкуєтесь, але це не по-людськи.
Якщо по суті питання обсирання дітей Ющенко та Порошенко Вам нема що сказати, то топайте Топа, собі у південному напрямку. :)
   
Да что те мадам, дешевки. Святая!
Показати зображення...

Ну это было полным идиотизмом, конечно.  :facepalm1:  Я имею в виду эту фреску. Или икону?
   
А тут соглашусь. Я за него голосовал в 2014 году. И "просто так" в отличии от дешевых куриц оборудовал майдан и спильнобачення, и это мои шатры горели во время штурма.
И именно поэтому имею право ненавидеть предаиеля, вруна и мародера.

И тебя швея, я словил за язык на вранье. Ты написала что я обсырал его сына. Я попросил пруф. Предположил что ты соскочишь тотому что имел дело с твоей подлой манерой врать. Что и поолучилось по итогу.

Так что обтекай грязная дешевая хабалка )


Ну вот опять порцию вранья подбросили. Он уже Майдан оборудовал. В лучшем случае тёрлись там, в своей обычной манере что бы и вашим и нашим. Поэтому с вами и бессмысленно спорить.   
   
Ну это было полным идиотизмом, конечно.  :facepalm1:  Я имею в виду эту фреску. Или икону?

Это фреска в домовом храме в "белом доме" кончи
   
Дик еще раз посмотри видео, глаза раззуй
https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=EmWFciNoZLQ
https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=EmWFciNoZLQ
І? Дітвака там не видно по суті, лиш дію жони Зеленського і його велосипед автомобіль. І очевидно, що зйомка у публічному місці

Останнє редагування: 2 вересня 2019 14:59:55 від MartinFierro
   
Re: Первая лядь и Торчек напали на журналистов

Ну вот опять порцию вранья подбросили. Он уже Майдан оборудовал. В лучшем случае тёрлись там, в своей обычной манере что бы и вашим и нашим. Поэтому с вами и бессмысленно спорить. 

А кто с тобой спорит, королева бессмыслицы )
Зачем спорить с простейшими микроорганизмами.

Слилась на вранье? Отползай и помойся, воняет от тебя и подобных
   
Ветку не читала, только первую страницу.
Но поняла, что порохоботы нашли свою тему.
Обсирание детей и семьи - все, на что вы остались способны.
Уроды.
   
Re: Первая лядь и Торчек напали на журналистов
LSD

Странно. Я как сторонний наблюдатель вижу полярную.картину. поросята бегают за зеленью, подбирают какахи и истерят по поводу их цвета и запаха
Напевне знаєш, де свої какахи має залишати президент і не тільки...
   
Re: Первая лядь и Торчек напали на журналистов

Напевне знаєш, де свої какахи має залишати президент і не тільки...

Анархисты смеются над властью потому что выше любой власти.
   
Ветку не читала, только первую страницу.
Но поняла, что порохоботы нашли свою тему.
Обсирание детей и семьи - все, на что вы остались способны.
Уроды.
да, это их шоколадные доходы. На иное порохоботы не способны. Вопрос прост кто давал право влезать в семью журналюгам?
   
Звідки злоба? Та тому що їх воднотуровий кнуряка пролетів на виборах. Народ України дав йому копняка і викинуві  з крісла і від корита. І вони досі ще з цим не змирилися і ніколи не змиряться. Всі ці  покидькі 8%.
Така злоба в 2004 трохи не привела привела до війни ( в Кучмаря таки хватило розуму) а в 2014 всі ті антимайдани таки довели всіх нас до втрати Криму, смертей на Донбасі... Ця злоба- це злоба на те, що "не по їхньому" ( думають, живуть, обирають, плачуть чи сміюця).
   
А кто с тобой спорит, королева бессмыслицы )
Зачем спорить с простейшими микроорганизмами.

Слилась на вранье? Отползай и помойся, воняет от тебя и подобных

Не поддалась на уловку. Отправить искать нужный пост в сотнях сообщений это не серьёзно. Тем более что вы сами отлично знаете что врёте.
   
Что поражает в этом "анализе". Тупая, упрямая и беспардонная поддержка выходки зелёной скотинки. Поддержка любой ценой.

причому всіма зелебілами без вийнятку.
стадо.
   
І? Дітвака там не видно по суті, лиш дію жони Зеленського і його автомобіль. І очевидно, що зйомка у публічному місці

Еще раз, протри свои глаза.
   
Еще раз, протри свои глаза.
Ще раз: Дітвака там не видно по суті, лиш дію жони Зеленського і його велосипед автомобіль. І очевидно, що зйомка у публічному місці
   
Ветку не читала, только первую страницу.
Но поняла, что порохоботы нашли свою тему.
Обсирание детей и семьи - все, на что вы остались способны.
Уроды.


Бред. Тема о ярко выраженых двойных стандартах. А уроды тут как раз ребёнком и прикрываются.
   
Re: Первая лядь и Торчек напали на журналистов

Не поддалась на уловку. Отправить искать нужный пост в сотнях сообщений это не серьёзно. Тем более что вы сами отлично знаете что врёте.

Но ты же утвеждала? Докажи или усохни
   
Пропоную фанатам та фанаткам Зеленського провести екперимент, щоб зрозуміти, що у них хвороблива і не адекватна реакція.
Поставити на місце Зеленського якогось іншого службовця, чи навіть одіозного Педру і прокрутити цю ситуацію уже з іншою людиною.
Чи було б бажання влаштовувати гвалт про "абсірать дітєй і сем'ю" у цьому випадку.
   
хто би що тут не писав, а вчинок "лєді" не відповідає званню леді.
   
Ще раз: Дітвака там не видно по суті, лиш дію жони Зеленського і його велосипед автомобіль. І очевидно, що зйомка у публічному місці
Ще раз.
Сделай скрит на 0.09 сек и все увидишь.
Перестань уже быть клоуном
   
Но ты же утвеждала? Докажи или усохни

А уж вы сколько всего наутверждали :) А уловка проста. Пока я найду нужный пост тема или утонет или вы исчезнете. Зато вы заставите меня бессмысленно тратить время. Хотя мы обое отлично знаем что я права.
   
Re: Первая лядь и Торчек напали на журналистов

Ні, Тупа, по-людськи Ви до мене не зверталися. Так може Ви з своїми подружками спілкуєтесь, але це не по-людськи.
Якщо по суті питання обсирання дітей Ющенко та Порошенко Вам нема що сказати, то топайте Топа, собі у південному напрямку. :)
  ПНХ, бо крім лизання шокосраки ні на що не здатні.
  Блаблабла - єдине, що млже ляпнуть ПЄСдун, замість визнати, що то все ж таки трохи не коректна поведінка.

  ПиСи. Я розумію, що це - технологія.
            Таким чином закидали лайном Юлю.
            Роками і без угаву - рзультат таки з'явився.
            Але цього разу - не спрацює. [ua]
   
Re: Первая лядь и Торчек напали на журналистов

А уж вы сколько всего наутверждали :) А уловка проста. Пока я найду нужный пост тема или утонет или вы исчезнете. Зато вы заставите меня бессмысленно тратить время. Хотя мы обое отлично знаем что я права.

Обое? Об обои )
Я разрешаю, если найдешь, открыть персональную ветку. От праады не бегаю а врунам -.веником по жопе надавать рад
   
Ветку не читала, только первую страницу.
Но поняла, что порохоботы нашли свою тему.
Обсирание детей и семьи - все, на что вы остались способны.
Уроды.
:pofig:  :=V
   
Звичайна ціна публічності... і так, вся сім'я теж страждатиме через те, що татко став публічною особою.... є лише один спосіб - не відсвічувати ніде, але в наш час це неможливо. Тому нехай терплять.
   
Так кто нибудь напишет фамилию журналиста и издание, которое он представляет?
   
Звичайна ціна публічності... і так, вся сім'я теж страждатиме через те, що татко став публічною особою.... є лише один спосіб - не відсвічувати ніде, але в наш час це неможливо. Тому нехай терплять.
     Теж берегів не знаєте? :(
   
Така злоба в 2004 трохи не привела привела до війни ( в Кучмаря таки хватило розуму) а в 2014 всі ті антимайдани таки довели всіх нас до втрати Криму, смертей на Донбасі...
:facepalm1:

   
1. Полностью поддерживаю настойку.
2. Для Тейлор. Прошел бы этот "журналист"  без аккредитации ТАК БЛИЗКО к Трампу и тыкал бы смартфоном в лицо его сыну? А если бы в руке была граната, а не смартфон?
3. Зе пытается оставаться простым гражданином в своей стране. Охрана президента прошляпила ... И в следующий раз, надеюсь, такой "журналист" будет лежать мордой в асфальт и тем более не размещать видео, если попросили не снимать.
Если честно, я бы вмазал этом "журналисту" будучи простым громадянином цієї країни.
   
на замітку грудневим путчистам - фігуранта з рівноваги виводять навіть такі дріб'язкові та незначні ситуації   :)

головне - ефект несподіванки, клієнт як ладану боїться всього, що не за сценарієм
   
1. Полностью поддерживаю настойку.
2. Для Тейлор. Прошел бы этот "журналист"  без аккредитации ТАК БЛИЗКО к Трампу и тыкал бы смартфоном в лицо его сыну? А если бы в руке была граната, а не смартфон?
3. Зе пытается оставаться простым гражданином в своей стране. Охрана президента прошляпила ... И в следующий раз, надеюсь, такой "журналист" будет лежать мордой в асфальт и тем более не размещать видео, если попросили не снимать.
Если честно, я бы вмазал этом "журналисту" будучи простым громадянином цієї країни.

атсєчь всєх гражданскіх!

   
Это фреска в домовом храме в "белом доме" кончи

От бачиш, дурня і жлобкуватість Порошенків у їх приватному просторі. Нікому в суспільному просторі очі не муляє.

А Зєлька то з пісюном по сцені, то на журналістів - і все ж на очах публіки, усвідомлено!

п.с.

Піар-службу Зєлькіну гнати треба - ПРОСРАЛИ ТАКИЙ ПІАР!

Першачки, то такі няшні милі створіння, народ забуває хто їх батьки, коли бачить діточок, з квітами і портфелями майже в їх зріст, лоповухих і щербатих - ПІАРСЯ І ВИКЛИКАЙ ДО СЕБЕ ПОЗИТИВНІ ВІДЧУТТЯ!
І весь цей пір піара практично задарма!  Самі прийдуть, знімуть і покажуть.
От королівське сімейство не пропускає таких милих нагод попіарити себе
А Зєлька з Лєнкой, як з підворотні вистрибнули і обхєзали самі себе і свою невинну дитину заодно - ото попіарились, злидні!
   
хто би що тут не писав, а вчинок "лєді" не відповідає званню леді.

Так і Зеленський не відповідає посаді Президента України.  (td)
Який "преЗЕдент". така і "леді"!   (td)
   
ЩЕ РАЗ - приватність пеересічних громадян і ПУБЛІЧНОГО ПОЛІТИКА, КЕРІВНИКА КРАЇНИ І ЙОГО СІМЕЙСТВА, то різні рівні приватності

Буде онук президентом - обговорюйте, критикуйте, стьоб теж не заборонений, така посада, нічого не поробиш, взявся, неси тягар влади з усіма її шипами!
+===============================================================+
ЩЕ РАЗ - яким Законом це визначено? І коли його прийняла Верховна зРада?
Якщо цього нема - то не треба кіздіти! прихильники певної політсили вигадки не є законом!
   
на замітку грудневим путчистам - фігуранта з рівноваги виводять навіть такі дріб'язкові та незначні ситуації   :)

головне - ефект несподіванки, клієнт як ладану боїться всього, що не за сценарієм

Я так поняла что Вы сейчас даете бесплатные консультации диванным путчистам? :weep:
Тогда и я дам свой.

Держите противогаз на расстоянии вытянутой руки от своего дивана, пригодится
   
1. Полностью поддерживаю настойку.
2. Для Тейлор. Прошел бы этот "журналист"  без аккредитации ТАК БЛИЗКО к Трампу и тыкал бы смартфоном в лицо его сыну? А если бы в руке была граната, а не смартфон?
3. Зе пытается оставаться простым гражданином в своей стране. Охрана президента прошляпила ... И в следующий раз, надеюсь, такой "журналист" будет лежать мордой в асфальт и тем более не размещать видео, если попросили не снимать.
Если честно, я бы вмазал этом "журналисту" будучи простым громадянином цієї країни.

Я протокола секретных служб точно не знаю.  Тут была недавно похожая история некоей Эйприл Раян, охрана которой пробовала отобрать у журналиста камеру. Был большой скандал и разьяснения что охрана не имеет права применять физическую силу без непосредственной угрозы охраняемому.
   
Я так поняла что Вы сейчас даете бесплатные консультации диванным путчистам? :weep:
Тогда и я дам свой.

Держите противогаз на расстоянии вытянутой руки от своего дивана, пригодится

падайте назад ліцом в грязь і починайте бити поклони - зараз президентський син буде повертатись додому   :pofig:
   
на замітку грудневим путчистам - фігуранта з рівноваги виводять навіть такі дріб'язкові та незначні ситуації   :)

головне - ефект несподіванки, клієнт як ладану боїться всього, що не за сценарієм

На злодіях і шапка горить!
Цей злодійський "уряд" прихильники певної політсили відсьогодня  закрив засідання уряду для журналістів, щоб ніхто не бачив, як вони будуть нашу країну і нас обкрадати!
Зелена ОПГ
   
Обое? Об обои )
Я разрешаю, если найдешь, открыть персональную ветку. От праады не бегаю а врунам -.веником по жопе надавать рад

Да сколько самопиаром можно заниматся? Вы известный любитель приврать и похвалить себя удивительного. 
   
Re: Первая лядь и Торчек напали на журналистов

Отсекает гражданских  :lol:
Да прихильники певної політсили?
"отсєкаєт гражданскіх" ваш жирний молдавський сивий кабан.
Ти, лядь мусарська, здається трохи в "методичках" заплуталася B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія