Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Токсичность на фупе

Re: Токсичность на фупе

пысы. если кому не лень и не жаль времени, расскажите Жоре шо такое НДС и кто в итоге конечный его плательщик.

Думаєте він сам того не знає?
ПДВ платить кінцевий покупець.
   
Re: Токсичность на фупе

продовжувати попри все дертися на те крісло
Виявиться непридатним Зеленський? Нехай народ шукає нового, придатного! а ти разом з Мариною тихенько осядь біля свого заводику
...і ліпи канхвєти. Йому ще в 2005 казали: захистив свій бізнес? Іди й працюй. Не лізь в політику. Не здьобен. Дуже загребущий.
   
Re: Токсичность на фупе

пысы. если кому не лень и не жаль времени, расскажите Жоре шо такое НДС и кто в итоге конечный его плательщик.
Я конечный плательщик. когда  покупаю  что-либо в магазине. Это налог на мою пенсию.
 Покупатель товара  в магазине или по безналу  или товара,услуги у микро.малого бизнеса,который затем так или иначе выплачивает его Государству.
 НДС- налог на потребление.
 Хотя это "Налог на добавленную стоимость"

Останнє редагування: 27 липня 2021 13:28:54 від Георгиу
   
Re: Токсичность на фупе

Думаєте він сам того не знає?
ПДВ платить кінцевий покупець.
У товарисча.словленно го на демагогии нет больше"аргументов"... :D
   
Re: Токсичность на фупе

У товарисча.словленно го на демагогии нет больше"аргументов"... :D

да, мне жаль своего времени на идиотов :facepalm1: всем остальным твои могучие экономические познания и теории были продемонстрированы в достаточном объеме. что до налога на твою пенсию - я плачу тебе твою пенсию, Жора, солидарная у нас система.
   
Re: Токсичность на фупе

Це в продуктових супермаркетах - вагонетки для збирання продуктів, які покупці вирішили віддати на пожертву для тих, кому бракує їжі. Консерви (як на другій фотці у вагонетці зліва) - це коли просто хтось її туди вкине, попередньо, очевидно, заплативши. Пакети з написом Loblaws - зі стандартним набором, їх можна вже купити прямо на касі, їх вам видадуть за 5 доларів.
Друга фотка - з подібною вагонеткою (ящиком) для кошерної їжі - окремо, щоб не була в контакті з не-кошерною.
Ці вагонетки не приурочені до якоїсь події, як на Різдво чи що, і ніколи не порожні. Не знаю, скільки разів на день їх спорожнюють і як потім розподіляють.
Да уж ...сумна історія. В усіх смислах.
   
Re: Токсичность на фупе

Ви мене знову з кимось плутаєте.
Я ніколи не казав що ті хто голосував за Зеленського проти України.
Більше того я казав що ви не є українофобкою.
НМД ви безвідповідальна, не дуже досвідчена людина, яка побудувала в своїй голові світ в якому нема для вас жодних сумнівів. :)
тобто прагнути поставити на чолі своєї країни - потерпаючої від парашної агресії! - зашквареного іловайськами-дебальцевими-панамами-мудачуками-муженками Хуйловського Жмурука - це є апогей "відповідальності"?
"людина, яка побудувала в своїй голові світ в якому нема для вас жодних сумнівів." - гарно сказано..чітко змальовано одну з рис характеру середньостатистично го свиносектанта
Про "досвідченість" не коментуватиму - не розумію, про який "досвід" йдеться
   
Re: Токсичность на фупе

тобто прагнути поставити на чолі своєї країни - потерпаючої від парашної агресії! - зашквареного іловайськами-дебальцевими-панамами-мудачуками-муженками Хуйловського Жмурука - це є апогей "відповідальності"?
"людина, яка побудувала в своїй голові світ в якому нема для вас жодних сумнівів." - гарно сказано..чітко змальовано одну з рис характеру середньостатистично го свиносектанта
Про "досвідченість" не коментуватиму - не розумію, про який "досвід" йдеться

Справа в тому що  я зовсім не вважаю його зашквареним.
І на сьогодні ніхто не може довести нічого протизаконного.
Інакше вже давно б посадили.
   
Re: Токсичность на фупе

Обсуждение ветки показыаает отсутствие общих критериев, которые бы использовало большинство при оценке или выборе того или иного действия.

Это неизбежно приводит к конфликтам.



   
Re: Токсичность на фупе

Да уж ...сумна історія. В усіх смислах.
Я неодноразово бачила у Німеччині, як пенсіонери шукають пластикові пляшки по 25 центів в урнах..Причому пенси на вигляд саме німці, у жодному разі не ...іноземці

Донька розповіла, до чого призвело дистанційне навчання у Німеччині. В одного її колеги донька 17 років залишилася на другий рік в якомусь класі. По більшості предметів у табелі (чи що у них там) стоїть "неможливо атестувати", по деяких - просто найнижча оцінка. Причому це не поодиноке явище, вона не одна така в їхньому класі, що залишається на другий рік..
От так от. Всюди свої трабли
   
Re: Токсичность на фупе

Обсуждение ветки показыаает отсутствие общих критериев, которые бы использовало большинство при оценке или выборе того или иного действия.

Это неизбежно приводит к конфликтам.

І це насправді зовсім непогано.
Критерії теж можуть бути помилковими.
   
Re: Токсичность на фупе

Справа в тому що  я зовсім не вважаю його зашквареним.
І на сьогодні ніхто не може довести нічого протизаконного.
Інакше вже давно б посадили.
та ви б не вважали, якби навіть стопіццот разів було доведено
у пристойному суспільстві було б достатньо 1/10 частини чірікання з Хуйлом по телефону
або мудачука
або свинарчуків
або...або...або...
   
Re: Токсичность на фупе

да, мне жаль своего времени на идиотов :facepalm1: всем остальным твои могучие экономические познания и теории были продемонстрированы в достаточном объеме. что до налога на твою пенсию - я плачу тебе твою пенсию, Жора, солидарная у нас система.
НДС- налог на пенсионные деньги. которые я получаю на руки!
 У тебя рвотные позывы на идею " МАЛЫЙ БИЗНЕС  ПЛАТИТ В МЕРУ РАСХОДОВ НА ВЕДЕНИЕ БИЗНЕСА И НА СОБСТВЕННОЕ ПОТРЕБЛЕНИЕ В ВИДЕ НДС!"
 Ты хочешь,чтобы малый бизнес платил БОЛЬШЕ,уменьшая свои возможности вести бизнес и за счёт СОБСТВЕННОГО потребления ведущего бизнес!
   
Re: Токсичность на фупе

та ви б не вважали, якби навіть стопіццот разів було доведено
у пристойному суспільстві було б достатньо 1/10 частини чірікання з Хуйлом по телефону
або мудачука
або свинарчуків
або...або...або...

У пристойному товаристві не голосують за дурнгів, ні за Юлю ні за Зеленського.
І не вірять пропаганді.

Останнє редагування: 27 липня 2021 13:52:08 від Vad_Sv
   
Re: Токсичность на фупе

[
У пристойному товаристві не голосують за дурнгів, ні за Юлю ні за Зеленського.
І не вірять пропаганді.
У Порошенко перед выборами в 2014 годы и два года тому назад, не было пропаганды в его пользу?
   
Re: Токсичность на фупе

У пристойному товаристві не голосують за дурнгів, ні за Юлю ні за Зеленського.
І не вірять пропаганді.
У пристойному товаристві навіть розглядати кандидатуру Кнуря не стали би
   
Re: Токсичность на фупе

Я неодноразово бачила у Німеччині, як пенсіонери шукають пластикові пляшки по 25 центів в урнах..Причому пенси на вигляд саме німці, у жодному разі не ...іноземці

Донька розповіла, до чого призвело дистанційне навчання у Німеччині. В одного її колеги донька 17 років залишилася на другий рік в якомусь класі. По більшості предметів у табелі (чи що у них там) стоїть "неможливо атестувати", по деяких - просто найнижча оцінка. Причому це не поодиноке явище, вона не одна така в їхньому класі, що залишається на другий рік..
От так от. Всюди свої трабли
Та ладно німці, там же в них євреї голодують.
   
Re: Токсичность на фупе

В реале всё проще. Большинство ФУПа ленивые и душевнобольные мудаки-фанатики которые в лучшем случае читают одну-две строчки или вообще только себя. Отличный пример мудак Жора с его бубликами который десятилетиями долдонит чушь что государству надо больше потрясти богатеньких а на вырученые деньги купить у него его бубликов из говна. Ну вот так мозги у поца устроены - он видит богатеньких как копилку в которую просто надо засунуть руку поглубже что бы взять сколько нужно.

И это только один пример типичного фуповского мудака. Нормальных, как и в реальной жизни крайне мало.
   
Re: Токсичность на фупе

В реале всё проще. Большинство ФУПа ленивые и душевнобольные мудаки-фанатики которые в лучшем случае читают одну-две строчки или вообще только себя. Отличный пример мудак Жора с его бубликами который десятилетиями долдонит чушь что государству надо больше потрясти богатеньких а на вырученые деньги купить у него его бубликов из говна. Ну вот так мозги у поца устроены - он видит богатеньких как копилку в которую просто надо засунуть руку поглубже что бы взять сколько нужно.

И это только один пример типичного фуповского мудака. Нормальных, как и в реальной жизни крайне мало.

 :laugh:

Не можу не приєднатися до цієї думки. тут повністю згідна з Олею.

А ще краще - всьо взять і подєліть!

Прям адепт партії Шарікових, Бгг.
   
Re: Токсичность на фупе

В реале всё проще. Большинство ФУПа ленивые и душевнобольные мудаки-фанатики которые в лучшем случае читают одну-две строчки или вообще только себя.
***
Нормальных, как и в реальной жизни крайне мало.
Я вважаю інакше. Скоріше за все,  лицемірне та нещире середовище форуму породжує різні форми спротиву.
   
Re: Токсичность на фупе

который десятилетиями долдонит чушь что государству надо больше потрясти богатеньких

ви маєте на увазі, що прогресивний податок в США це погано для економіки?
   
Re: Токсичность на фупе

ви маєте на увазі, що прогресивний податок в США це погано для економіки?

Безусловно. Один из убийц экономики.
   
Re: Токсичность на фупе

Безусловно. Один из убийц экономики.
:S
   
Re: Токсичность на фупе

:S

А чего тут непонятного? Заработал $100 заплати $10 в налогах, заработал $1,000,000 заплати $100,000. Вместо этого идёт глупейшая дискриминация тех кто умеет зарабатывать.
   
Re: Токсичность на фупе

Я вважаю інакше. Скоріше за все,  лицемірне та нещире середовище форуму породжує різні форми спротиву.

Вы о лжецах которые под видом объективности проталкивают вполне конкретный интерес? Такие тоже есть, но в силу малозначительности ФУПа их тут сравнительно немного. По-моему.
   
Re: Токсичность на фупе

==============================
 Это не совсем так. Коллективная звездюлина есть в этой жизни. Если нация какая напала на другую, то даже тот, кто ни в чем не участвовал, но поддерживал, получает по полной. Германию так расхерачили, даже с мирными жителями, что некоторые возопили: а нас за что,Господи? Кацапы вон все как один вопят: та я вне политики,нас то за что? А за "Крымнаш". Ясно, что когда кто-то оказывается ПОТОМ в том месте, где каждому приходится, стоя голым, отвечать за базар-они отвечают за своё. И даже есть адвокаты. Типо,да... он конечно натворил горя, но когда-то вытащил меня,рискуя жизнью,когда я провалился под лёд.

Где же она коллективная, если в конечном итоге все равно отгребает каждый отдельный человек?

То, что за грехи других иногда отвечают непричастные, то это бывает тоже.

Потому что наказуемо и действие, и бездействие.

   
Re: Токсичность на фупе

Del

Останнє редагування: 27 липня 2021 15:02:38 від Rambler
   
Re: Токсичность на фупе

Del

Останнє редагування: 27 липня 2021 15:02:10 від Rambler
   
Re: Токсичность на фупе

Del

Останнє редагування: 27 липня 2021 15:05:36 від Rambler
   
Re: Токсичность на фупе

Где же она коллективная, если в конечном итоге все равно отгребает каждый отдельный человек?

То, что за грехи других иногда отвечают непричастные, то это бывает тоже.

Потому что наказуемо и действие, и бездействие.

Отгребают, как вы говорите, достаточно немногие.  Абсолютное большинство советской гебни отлично устроилось и при новых режимах. Просто как пример.
   
Re: Токсичность на фупе

до цього часу моляться на Порошенка
Тільки жертва кацапської негативної селекції може переносити на інших своє дуальне світосприйняття.
Або молитись на когось - або ж завзято срати на когось.
В світі притомних людей які градації ставлень куди ширші і досконаліші.
Тогда.когда бригада политтехногов,работающая на избрание Порошенко
Во ґлавє с Бєнєй і його медіа. Так і було, беспесди. :facepalm1:
Ты не инфантил,ты за всё плохое и против всего хорошего?
Ти навіть не зрозумів, про що мова.
Певну категорію людей легко переконати, що варто з'їсти відро лайна - і все стане добре.
І так, ці люди - за всьо хорошеє, по суті.
   
Re: Токсичность на фупе

(tu)


Поважаю. У кожного свої задачі.
Як на мене, то просто блядство.
   
Re: Токсичность на фупе

Вы о лжецах которые под видом объективности проталкивают вполне конкретный интерес? Такие тоже есть, но в силу малозначительности ФУПа их тут сравнительно немного. По-моему.
І це теж. Хоча я мала на увазі те , що форма спілкування обмежує можливості комунікації, загоняє людину в певні рамки і тому кожен змушений обирати для себе більш-менш комфортні форми ( стьоб, ідейну строгість, безпосередність і т.і.) до чого не готові бувають інші учасники. Що породжує протистояння і боротьбу уявлень про норму.
   
Re: Токсичность на фупе

А чего тут непонятного? Заработал $100 заплати $10 в налогах, заработал $1,000,000 заплати $100,000. Вместо этого идёт глупейшая дискриминация тех кто умеет зарабатывать.
Так у першого залишиться 90, у другого 900 000. Ну і ''вміє заробляти''- понятіє растяжимоє.
Існує і більш суворе опадткування, коли держава забирає і 40 і 50 відсотків. І прекрасно живуть, всі щасливі.
   
Re: Токсичность на фупе

Так у першого залишиться 90, у другого 900 000. Ну і ''вміє заробляти''- понятіє растяжимоє.
Існує і більш суворе опадткування, коли держава забирає і 40 і 50 відсотків. І прекрасно живуть, всі щасливі.

То что второй заплатил и так в 10,000 раз больше первого вы не заметили? Зря. Я бы с ленивого поца который с трудом $100 зарабатывает 90% брала. Просто за то что туп, ленив и пасть на не заработаное раззевать любит.

Останнє редагування: 27 липня 2021 15:53:12 від Olga Taylor
   
Re: Токсичность на фупе

І це теж. Хоча я мала на увазі те , що форма спілкування обмежує можливості комунікації, загоняє людину в певні рамки і тому кожен змушений обирати для себе більш-менш комфортні форми ( стьоб, ідейну строгість, безпосередність і т.і.) до чого не готові бувають інші учасники. Що породжує протистояння і боротьбу уявлень про норму.

По моему форма вторична. Первично внутреннее уважение к собеседнику. И это всегда понятно независимо от формы.
   
Re: Токсичность на фупе

То что второй заплатил и так в 10,000 раз больше первого вы не заметили? Зря. Я бы с ленивого поца который с трудом $100 зарабатывает 90% брала. Просто за то что туп, ленив и пасть на не заработаное раззевать любит.
Так і залишилося в другого в 10 тищ. більше.
І не заробив, а просто не рівні умови, або маркетинг кращий.
Заробив... Просто зумів обібрати. )
   
Re: Токсичность на фупе

По моему форма вторична. Первично внутреннее уважение к собеседнику. И это всегда понятно независимо от формы.
Чому саме про повагу зайшла мова?
Мені значно цікавіше розумна та весела людина, нехай вона не підозрює про моє до неї ставлення чи навіть існування на форумі.
   
Re: Токсичность на фупе

Так і залишилося в другого в 10 тищ. більше.
І не заробив, а просто не рівні умови, або маркетинг кращий.
Заробив... Просто зумів обібрати. )

Ровно наоборот - ленивый поц-бездельник мечтает обобрать "кулака мироеда". Потому как ленивый и тупой по определению ублюдок.
   
Re: Токсичность на фупе

Чому саме про повагу зайшла мова?
Мені значно цікавіше розумна та весела людина, нехай вона не підозрює про моє до неї ставлення чи навіть існування на форумі.

Умный человек как раз отлично умеет читать собeседника. Пытатся его обмануть само по себе неуважение.

Останнє редагування: 27 липня 2021 16:54:38 від Olga Taylor
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія