Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Погода на побережье Азова!

Re: Погода на побережье Азова!

Харківська область. Треба об'їзжати анклав аби дістатися Маріуполя. Раніше п'ять годин і ми на морі.
По дивилася карту, бачу вільні місця між Юр'ївкою та Урзуфом, Урзуфом та Ялтою, в самій Ялті і далі до Білосарайки теж пусті місця.

Раньше через Донецк ехали, а теперь там тупик?
   
Re: Погода на побережье Азова!

Раньше через Донецк ехали, а теперь там тупик?

Так, раніше їздили через Бахмут, Горлівку, Донецьк.
Тепер там кордони.
Прийшла дочка, каже їздили років 4 назад. Вільних місць для палатки повно. Їм сподобалася Юр'ївка- чисте море, гарний берег, без зайвого народонаселення.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Так, раніше їздили через Бахмут, Горлівку, Донецьк.
Тепер там кордони.
Прийшла дочка, каже їздили років 4 назад. Вільних місць для палатки повно. Їм сподобалася Юр'ївка- чисте море, гарний берег, без зайвого народонаселення.

Да, именно поэтому в прошлом году понравился Азов. Черное все очень плотно и попсово. А там июнь просто красота ... дальше я так понимаю медузы появляются, жара... море теплое слишком уже не то
   
Re: Погода на побережье Азова!

Показати зображення...

“Фотографии на память для Отчизны дорогой...» (с) :)
   
Re: Погода на побережье Азова!

Ми завжди зупинялися в новій Ялті, турбаза Чермета колишня. Зараз назва Жемчужина, господарі етнічні греки,викупили та зберегли базу і потроху облагорожують з кожним роком. Без зайвого шику, але все необхідне в належному стані і не дорого.
Головне, що стоїть на самому березі,  майже впритул к воді
   
Re: Погода на побережье Азова!

Это всего лишь 1982 год, Бронтозавере. Я во втором классе. Мне пока весло не дают и ссаживают с порогов.  А дальше будет еще много разных рек и озер и в 5 классе я уже гребец, до мозолей на руках.

А ты какую- то куйню унылую тычешь мужика с топором  :weep:

Якийсь тракторист Тимофій....:)
   
Re: Погода на побережье Азова!

Да, именно поэтому в прошлом году понравился Азов. Черное все очень плотно и попсово. А там июнь просто красота ... дальше я так понимаю медузы появляются, жара... море теплое слишком уже не то
Не пам'ятаю Я тих медуз, хоча їздили кілька разів за літо. Колись сиділи до 11 вересня, не хотіли уїзжати)
   
Re: Погода на побережье Азова!

Дві продали. Його і жінці. Сам писав )))

«Все самі» (с)

Ага, только он не написал, какой именно...
   
Re: Погода на побережье Азова!

Ми завжди зупинялися в новій Ялті, турбаза Чермета колишня. Зараз назва Жемчужина, господарі етнічні греки,викупили та зберегли базу і потроху облагорожують з кожним роком. Без зайвого шику, але все необхідне в належному стані і не дорого.
Головне, що стоїть на самому березі,  майже впритул к воді

Я так понял, что чем дальше от устья Дона, тем чище вода.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Якийсь тракторист Тимофій....:)

Самі готовили в поході (с) Бронто

А что может быть по другому?  :facepalm1:
   
Re: Погода на побережье Азова!

Ніхто нам нічого не дарував.
Хати дісталися по смерті наших батьків.
А до того ми все самі.
Ви засранці до того у дірявих калісонах ходили  :facepalm:  А зараз трохи підлатали і купили хату за бабло батьків.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Я так понял, что чем дальше от устья Дона, тем чище вода.

Вода там чиста. Проблема в поступовому заілюванні узбережжя. Місцеві розповідали, що вода, дощі, таяння снігу, наносять мул з полей розташованих вище рівня узбережжя. Там де вкладають гроші, мілину чистять. Але відпочиваючі розповідають один одному що то ''лікувальні грязі'' і з задоволенням мажуться чорною багнюкою.
О, а я знайшла відео про свою турбазу і саме наш будиночок.
Кайф непередаваємий)) Ретро, ностальжі прям.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Самі готовили в поході (с) Бронто

А что может быть по другому?  :facepalm1:
Так, папа с мамой готовілі, а спиногриз максімка на всьо готовеньке приходив.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Ви засранці до того у дірявих калісонах ходили  :facepalm:  А зараз трохи підлатали і купили хату за бабло батьків.
Так, ми ніколи олігархами не були.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Вода там чиста. Проблема в поступовому заілюванні узбережжя. Місцеві розповідали, що вода, дощі, таяння снігу, наносять мул з полей розташованих вище рівня узбережжя. Там де вкладають гроші, мілину чистять. Але відпочиваючі розповідають один одному що то ''лікувальні грязі'' і з задоволенням мажуться чорною багнюкою.
О, а я знайшла відео про свою турбазу і саме наш будиночок.
Кайф непередаваємий)) Ретро, ностальжі прям.
https://youtu.be/vGBglr-hHNg

База малоинтересна) интересует море конечно. Спать в палатке кайфовей. )
   
Re: Погода на побережье Азова!

Так, папа с мамой готовілі, а спиногриз максімка на всьо готовеньке приходив.

Я так розумію Бронтозавере з дитячого садочка сам собі їжу готував і навіть батьків годував
«Все самі» (с)
   
Re: Погода на побережье Азова!

Так, папа с мамой готовілі, а спиногриз максімка на всьо готовеньке приходив.
Ти сам в якому віці готувати почав? Чи ще не почав?  :laugh:
   
Re: Погода на побережье Азова!

Ти сам в якому віці готувати почав? Чи ще не почав?  :laugh:

Он же специалист по «опусканию» женщин. Грозился здесь «систьор» опустить.

Сербйозна людина, хулє...

Прикинь - здоровое чертило 120 кг грозится «опустить» трёх женщин, ни одну из которых он толком не знает...
   
Re: Погода на побережье Азова!

База малоинтересна) интересует море конечно. Спать в палатке кайфовей. )
Ну то само собою. Просто я розчулилася побачивши проекції своїх спогадів. Ми туди з 1985 їздили. По різним місцям. Потім обрали цю базу за її особистий дух. Ну і довкола багато цікавого було.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Он же специалист по «опусканию» женщин. Грозился здесь «систьор» опустить.

Сербйозна людина, хулє...

Прикинь - здоровое чертило 120 кг грозится «опустить» трёх женщин, ни одну из которых он толком не знает...

Бронто? Сестёр? Так он же их не застал!
   
Re: Погода на побережье Азова!

Ну то само собою. Просто я розчулилася побачивши проекції своїх спогадів. Ми туди з 1985 їздили. По різним місцям. Потім обрали цю базу за її особистий дух. Ну і довкола багато цікавого було.

Съездите! Постарайтесь! Человек должен возвращаться в любимые места ... у меня таких пяток по планете, в два из них я не могу поехать сейчас к сожалению.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Бронто? Сестёр? Так он же их не застал!

Ты его портрэт видел? И в купальном ансамбле тоже? Такие только и умеют, что женщин «опускать».
   
Re: Погода на побережье Азова!

Ты его портрэт видел? И в купальном ансамбле тоже? Такие только и умеют, что женщин «опускать».

Так со всем этим набором, и уровнем IQ против сестёр у него шансов было бы просто НОЛЬ!  :facepalm1:
   
Re: Погода на побережье Азова!

Так со всем этим набором, и уровнем IQ против сестёр у него шансов было бы просто НОЛЬ!  :facepalm1:

Это понять ещё надо, но он не понимает, ибо туп. :)
   
Re: Погода на побережье Азова!

Это понять ещё надо, но он не понимает, ибо туп. :)

Забили би накуй за три страницы в лёгкую... херой пля, сестер бы замочил с такими то параметрами  :laugh:
   
Re: Погода на побережье Азова!

Забили би накуй за три страницы в лёгкую... херой пля, сестер бы замочил с такими то параметрами  :laugh:

Это если каждая себе по странице решит оставить.... а так к концу первой...:)
   
Re: Погода на побережье Азова!

Это если каждая себе по странице решит оставить.... а так к концу первой...:)

 :laugh:
   
Re: Погода на побережье Азова!

Так, ми ніколи олігархами не були.
А ледарями були і є :( Вставай до праці, пан Іван!
   
Re: Погода на побережье Азова!

Ветку целый день читает скорбящий зять. Но ничего не пишет. Как так??? Не понятно
   
Re: Погода на побережье Азова!

Єх як згадаю своє дитинство
у нас колгосп купив ікарус і був у колгоспі піонерській табір на Арабатській стрілці
Юний Гагаренець
і нас туди возили відпочівати на 10 днів  зміна когось залишали батькі колгоспникі на дві зміни  ;)
як кому повезло  ото був відпочінок  дискотеки кіно. 4 разове пітаніє
кімнати сон в обід після обіду.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Гуляли в таку гру непамятаю як вона звалася але повині всі ходити по колу і вибирати третього третій дівчинка
і ми стояли трималися за рукі і тремтіли
   
Re: Погода на побережье Азова!

Дожді. Но с  12 июня вроде прекратятся. Погоди чуток,с недельку,хотя бы.  Я то еду в Скадовск 6 июня. И то,потому что 7 у меня Днюха. Хочу пару недель отдохнуть. Дождик не дождик,но я то в отеле.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Одним словом, підведем підсумки

 Повозили в дитинстві максімку папа с мамой, покатали його на байдарках, а потім в максімки був 30-річний провал в житті.

От і намагається тепер сивий старічок надолужити те, що ми всі вже давно в молодості пройшли і забули.

Сідає в машину і їде в авто-палаточний поход  :weep:
Та і зараз його паходи з готелями за 150 євро це сміх курам.  :laugh:
   
Re: Погода на побережье Азова!

хорват,не позорся.шо ти там пройшов в молодості.пару раз дня на 3 сходив побухати в сусідній лісок :)
   
Re: Погода на побережье Азова!

Дожді. Но с  12 июня вроде прекратятся. Погоди чуток,с недельку,хотя бы.  Я то еду в Скадовск 6 июня. И то,потому что 7 у меня Днюха. Хочу пару недель отдохнуть. Дождик не дождик,но я то в отеле.

Привет Вольфганг! Вот не понимаю, почему ты из целого побережья выбрал Скадовск? Почему не та же Кирилловка там же море, заход, пляж круче, кабаков на порядки больше, баз на первой линии - каких хочешь. Ну не любишь Азов, почему не Одесса или все что рядом с ней?
   
Re: Погода на побережье Азова!

Одним словом, підведем підсумки

 Повозили в дитинстві максімку папа с мамой, покатали його на байдарках, а потім в максімки був 30-річний провал в житті.

От і намагається тепер сивий старічок надолужити те, що ми всі вже давно в молодості пройшли і забули.

Сідає в машину і їде в авто-палаточний поход  :weep:
Та і зараз його паходи з готелями за 150 євро це сміх курам.  :laugh:

Оце так бомбануло!
 І тут я тебе зробив як цуценя друже!

Ітог такий, що ти до 70 років будеш пелёнки стирать, дитинку из школи забирать, та у жінкі під спідницею сідити. Підлабузничку  (P)
   
Re: Погода на побережье Азова!

Привет Вольфганг! Вот не понимаю, почему ты из целого побережья выбрал Скадовск? Почему не та же Кирилловка там же море, заход, пляж круче, кабаков на порядки больше, баз на первой линии - каких хочешь. Ну не любишь Азов, почему не Одесса или все что рядом с ней?
====================================
Хочу тупо сидеть на пляже или в дождь на балконе отеля,а он прямо на пляже, ни про что не думать, чтоб слюна со рота стекала... а то нервы уже невкизду. B-)  А Киряловка -я ее никогда не любил. Что до Одессы, то я люблю Одессу, но уже во второй раз поехать можно и туда. Я люблю центр Одессы. Но до хорошего пляжу надо ехать на такси. Ибо на машине пИяным не поедешь. :-)o  Не, такси не напрягает,но хлопотно. В Одессе все ездят на таксО и в час пик (утром на пляж) даже не вызывается. Диспетчер грит: в течении часа...Ждите... Вообщем не хочу хлопот. Ну не Крым, шо поделать?!!! Суки кацапские.
   
Re: Погода на побережье Азова!

====================================
Хочу тупо сидеть на пляже или в дождь на балконе отеля,а он прямо на пляже, ни про что не думать, чтоб слюна со рота стекала... а то нервы уже невкизду. B-)  А Киряловка -я ее никогда не любил. Что до Одессы, то я люблю Одессу, но уже во второй раз поехать можно и туда. Я люблю центр Одессы. Но до хорошего пляжу надо ехать на такси. Ибо на машине пИяным не поедешь. :-)o  Не, такси не напрягает,но хлопотно. В Одессе все ездят на таксО и в час пик (утром на пляж) даже не вызывается. Диспетчер грит: в течении часа...Ждите... Вообщем не хочу хлопот. Ну не Крым, шо поделать?!!! Суки кацапские.

Так в Скадовске таких отелей и нет  :laugh:
Киряловка - будешь прям из номера в море нырять... горизонт чистый, никаких портов, никаких кранов
Одесса... але... по всей первой линии полно отелей, только бабки башляй
   
Re: Погода на побережье Азова!

То виявляється Вудік на своєму моторхомі постійно в авто-палаточні походи ходить.  (tu)
   
Re: Погода на побережье Азова!

На море с палаткой (ИМХО конечно) лучше всего поехать в Турцию. Я так и сделаю в следующий раз. Но кроме палатки взять еще с собою какое-нибудь надувное плавсредство. Пакрафт или байдарку или ту модную доску с веслом. И плавать по бухточкам и там же ночевать. Тем более, что добрый Пегасус свозит прямо из Херсона прямо в Анталию за 200 доралов туда-сюда.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія