Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Варшаві українця прикували ланцюгом до трамваю за вандалізм

Хай мурали малюють, дебіли
   
Саме жахливе що нас не відрізняють від кацапів, тому п***а своїх щоб поводилися на чужині чемно , то святоє. Бажано боляче п***а, за себе і за того парня який не зміг опинитися на місці події.
   
Вопрос сформулируй сначала. Определись.

сформулюю так



в Варшаві то все це теж українці  намалювали?












Це в Лісабоні теж українці роблять?












   
Показова гілка. Нація, яка не має почуття гідності достойна бути жебраком.
З такими співвітчизниками і ворогів не потрібно. Не важливо навіть був цей випадок в реалі чи ні і чи хочуть кацапські пропагандони використати його. Важлива реакція хохлів. Їх співвітчизника морально принизили, причому зробили це публічно, а вони сидять на форумах і кажуть, що мало.
Спробуйте поляка так до трамвая ланцюгом привязати. Своїх не сдають!
   
Re: В Варшаві українця прикували ланцюгом до трамваю

сформулюю так



в Варшаві то все це теж українці  намалювали?


Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Це в Лісабоні теж українці роблять?

Показати зображення...
Показати зображення...

То есть у тебя есть 100% данные, что тем, кто это сделал, ничего не было? Они не понесли наказания? Дай ссылку по каждому случаю, плиз. Будет всем интересно.
   
Саме жахливе що нас не відрізняють від кацапів, тому п***а своїх щоб поводилися на чужині чемно , то святоє. Бажано боляче п***а, за себе і за того парня який не зміг опинитися на місці події.

На жаль, це правда.
   
Re: В Варшаві українця прикували ланцюгом до трамваю за вандалізм

Показова гілка. Нація, яка не має почуття гідності достойна бути жебраком.
З такими співвітчизниками і ворогів не потрібно. Не важливо навіть був цей випадок в реалі чи ні і чи хочуть кацапські пропагандони використати його. Важлива реакція хохлів. Їх співвітчизника морально принизили, причому зробили це публічно, а вони сидять на форумах і кажуть, що мало.
Спробуйте поляка так до трамвая ланцюгом привязати. Своїх не сдають!

Этот спиввитчизник - быдло, которое позорит свою страну, своих соотечественников и косвенно работает на усиление антиукраинских настроений в Европе. Поэтому, да. Мало.
И не знаю, как поляки, а немцы бы первыми сдали в полицию. Свой-не свой неважно. Он - нарушитель.
   
То есть у тебя есть 100% данные, что тем, кто это сделал, ничего не было? Они не понесли наказания? Дай ссылку по каждому случаю, плиз. Будет всем интересно.

не знаю. немає. але стверджувати що українці бидло в лаптях це тупо трошки
графіті малюють в усіх країнах підлітки. це скоріш гормональне ніж національне

навпаки українські підлітки навчились культурі (або безкультур'ю) графіті у своїх західних однолітків 
   
Білий Хорватія ти сам бачив?
Що саме?
Про історію в супермаркеті писала одна українка, що проживає в Польщі.
https://m.facebook.com/groups/426062464109096?view=permalink&id=1540286832686648

А про молестування п'яним українцем малолітньої писали в ЗМІ, та обговорювали в Facebook.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1404583539595799&id=100001325007839

До речі, в даному випадку польські ЗМІ повели себе культурно, не зробили акценту на національності. Описали просто, як суху статистику.
http://wiadomosci.wpr24.pl/zaczepil-16-latke-probowal-zgwalcic;31955.html

Почитайте коментарі.
   
Re: В Варшаві українця прикували ланцюгом до трамваю

не знаю. немає. але стверджувати що українці бидло в лаптях це тупо трошки
графіті малюють в усіх країнах підлітки. це скоріш гормональне ніж національне

навпаки українські підлітки навчились культурі (або безкультур'ю) графіті у своїх західних однолітків 

Я написал про этого конкретного украинца-быдлоса, а не "украинцы - быдло". Ты второй раз солгал в споре. Продолжать не имеет смысла. В подъезд к себе его пригласи.
   
Показова гілка. Нація, яка не має почуття гідності достойна бути жебраком.
З такими співвітчизниками і ворогів не потрібно. Не важливо навіть був цей випадок в реалі чи ні і чи хочуть кацапські пропагандони використати його. Важлива реакція хохлів. Їх співвітчизника морально принизили, причому зробили це публічно, а вони сидять на форумах і кажуть, що мало.
Спробуйте поляка так до трамвая ланцюгом привязати. Своїх не сдають!
увы и ах, это украинцы едут к ним в наймити, так что изначально ставим себя ниже по статусу

второе - мне похер кого там привязали, украинца или немца. правильно сделали

если будут такое делать у нас - буду аплодировать

достали эти уроды, только покрасят фасад, приведут в порядок- оно уже его обосрало балончиком
   
Скажу вам так. Поляки вже помалу починають втрачати терпіння, що раз більше росте незадоволення панаєхавшими.

.... бидлота, вона і в Польщі бидлота.

Простий приклад. В супермаркеті двоє українців ходили і голосно матюкались. Брали товар з полиць відкривали і клали назад. Коли їм зробили зауваження, ще й огризалися. Відкрили баночку з дитячим харчуванням, понюхали, закрили і відложили назад, при тому голосно ржали і матюкались.

...п'яний українець приставав до неповнолітньої дівчини. ...

От через таку бидлоту мені, як українцю, стидно за українців. Ще пару років тому назад такого не було.

Не хочу ображати інших українців, але бидло ринуло в Європу.

Підтримую. Перше (бидло в маркетах) спостерігаю в Варшаві мало не щоденно.

До того ж треба додати -- агресивне бидло.
   
Этот спиввитчизник - быдло, которое позорит свою страну, своих соотечественников и косвенно работает на усиление антиукраинских настроений в Европе. Поэтому, да. Мало.
И не знаю, как поляки, а немцы бы первыми сдали в полицию. Свой-не свой неважно. Он - нарушитель.

це ти бидло, яке не має почуття гідності і не може відрізнити справедливе покарання від публічного морального знущання
   
додав
за вандалізм
(tu)
   
А я проти знущання, мордобою, приковування ланцюгами будь-кого : чи українця, чи мусульманина чи навіть кацапа.
Перш за все кожен з нас людина зі своєю гідністю.
Покарайте за злочин, як належить, але не принижуйте.
   
Все мало закінчитись викликом поліції і баландою на якийсь період. А так сподіваюсь мудаків арештують.
   
Я написал про этого конкретного украинца-быдлоса, а не "украинцы - быдло". Ты второй раз солгал в споре. Продолжать не имеет смысла. В подъезд к себе его пригласи.

чому ти пишеш кацапською? серед львівян так заведено?
   
це ти бидло, яке не має почуття гідності і не може відрізнити справедливе покарання від публічного морального знущання

Перечитав гілку, подумав -- визнаю свою помилку, був неправий:

так, мало б бути згідно з процедурою -- поліція, суд. виправні роботи на пару тижнів.

Приношу вибачення Потато, з яким дискутував на цей темат -- Потато та інші дописувачі,

 які підтримали його позицію, були праві.

   
А я проти знущання, мордобою, приковування ланцюгами будь-кого : чи українця, чи мусульманина чи навіть кацапа.
Перш за все кожен з нас людина зі своєю гідністю.
Покарайте за злочин, як належить, але не принижуйте.
А його й покарали як належить. Всього навсього припусили змити своъ "каляки-маляки" (ну за одно й "каляки-маляки" його, так би мовити, однодумців). Ну а ланцюг всого лиш запобіжний захід, щоб не втік. Так що покарання цілком адекватне. Це навіть не покарання, а примус привести після себе трамвай до початкового стану.
Так що я цілком підтримую такі дії поляків.
   
це ти бидло, яке не має почуття гідності і не може відрізнити справедливе покарання від публічного морального знущання
А коли воно трамвай обмальовувало, то теж "з почуттям власної гідності" ?  Хай радіє, що лише посадили на цеп і примусили вимити трамвай. Могли б і нирки повідбивати.
   
Этот спиввитчизник - быдло, которое позорит свою страну, своих соотечественников и косвенно работает на усиление антиукраинских настроений в Европе. Поэтому, да. Мало.
И не знаю, как поляки, а немцы бы первыми сдали в полицию. Свой-не свой неважно. Он - нарушитель.

Бидло це ви і такі як ви, бо bydlo це скот, як відомо, і це в першу чергу ті, хто не може себе захистити від хижаків, а не ті хто графіті малює чи ще щось. Бачили може колись як зграя вовків заганяє отару з вівцями? Так от ви ота вівця.

Навіть якщо хлоп вчинив погано, то хай викликають поліцію, арештують та зтягують з нього збитки, а ось ця вигадка з цепом це повна йухня і тільки закінчені мудаки можуть це підтримувати. Будь яка нормальна країна захищає своїх громадян навіть у сумнівних випадках, а якщо треба наказати за щось, то роблять це самі. Це ж бля елементарні речі.
   
увы и ах, это украинцы едут к ним в наймити, так что изначально ставим себя ниже по статусу

второе - мне похер кого там привязали, украинца или немца. правильно сделали

если будут такое делать у нас - буду аплодировать

достали эти уроды, только покрасят фасад, приведут в порядок- оно уже его обосрало балончиком

Ну йди прив'яжи поляка, я не тебе подивлюсь. Чи не бачив ніколи польского бидла в Україні?
   
А кто его заставлял мыть трамвай,сказал бы"вызывайте полицию"-гордо!
   
А кто его заставлял мыть трамвай,сказал бы"вызывайте полицию"-гордо!

и запрет на въезд в ЕС на хрен знает какое время  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія