Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

6и класниця стала мамою :facepalm:

Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

мама здорова? дитина здорова? ну і добре. а любві всє возрасти покорни...
Ну кагбе то мабуть не зовсім добре, якщо 18-річний шкєт робить дітей 12-річній.
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

Как-то видел кусок говно-шоу с интера про 15 летку с двумя детьми.Оба "мужа" сидят за растление малолетней.Думаю тут будет то же самое и это абсолютно правильно
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

да ладно - дети в 13 умнее чем сорокалетки с начальной деменцией.
:lol:  :facepalm:
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

В 30 років буде мати повнолітнього сина  (tu)

Зато не будет ни детства,ни юности,ни образования,ни профессии  :facepalm1:
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

Как-то видел кусок говно-шоу с интера про 15 летку с двумя детьми.Оба "мужа" сидят за растление малолетней.Думаю тут будет то же самое и это абсолютно правильно

так її що, двічі растлєвалі?  :weep:

ракавая женщіна  :lol:
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

ніхуя собі заявочки!
мені стане краще, бо знатиму, що черговий педофіл отримав покарання.
Какой нах педохвил? пацану 17 лет было
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

Не понял, в чем проблема? Кому станет лучше если парня посадят?
па любві 100%
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

Какой нах педохвил? пацану 17 лет было
оу то так можна?) який в нас вік згоди нагадайте
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

оу то так можна?) який в нас вік згоди нагадайте
Так он сам был малолеткой
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

Там вроді для малолєток інакші правила. Ну і, в кінці-кінців, якби так не було, то з ким би вони трахались, зі старшими тьотками? Це теж вроді як не зовсім правильно. Або допустиму, хлопцеві 15, то з ким він має? Старших посадять же за нього.
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

Так он сам был малолеткой

Он - нет
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

Так он сам был малолеткой
тобто до 18 років можна з будь-якою різницею у віці?)
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

Какой нах педохвил? пацану 17 лет было

і що?
статево зрілий лоб з паспортом виїбав (хоча це називається згвалтував) незрілу 11-річну дитину.
на нари однозначно.
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

тобто до 18 років можна з будь-якою різницею у віці?)

До 16
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

Ще не так давно, народжувати в 12-13 років було нормою. Поцікавтесь в якому віці ваші прабабушки народжували. :)

Мої прабабки не були повіями тому народжували після 18
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

От я вам завжди казав, що на тому Донбасі- розпуста і блядство!
Ось і дочекалися!
Чи уявляєте ви собі, що таке трапилося би у цнотливому, релігійному та побожному Львові?
Wait...
OH SHI...
 :blush2:
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

Мої прабабки не були повіями тому народжували після 18
Моя прабабка нифига не была шлюхой.
От слова исключено. Староверский скит.
Но родила первого сына в 14 лет. В браке.
Всего родила 21 сына, это только считая тех кто при родах выжил. Последнего родила в 54 года...
У него с моим отцом разница в 3-4 года, до 5 лет короче, мама точно не помнит. Дед примерно в середине родился, 1924 г.р.

Ну я в общем уже неоднократно писал об этом...
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

Моя прабабка нифига не была шлюхой.
От слова исключено. Староверский скит.
Но родила первого сына в 14 лет. В браке.
Всего родила 21 сына, это только считая тех кто при родах выжил. Последнего родила в 54 года...
У него с моим отцом разница в 3-4 года, до 5 лет короче, мама точно не помнит. Дед примерно в середине родился, 1924 г.р.

Ну я в общем уже неоднократно писал об этом...
Просто колись була значно менша тривалість життя, і дитяча смертність велика, відповідно, першу дитину рано народити, це була норма і виправдано.
Ну і на виховання та становлення на ноги дітей значно менше ресурсів тратилось, більше того - з якогось свідомого віку вони вже більше допомагали в господарстві.
Але зараз інакші реалії.
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

А нічьо,  що в законодавстві є поняття "особа, яка не досчгла статєвої зрілості"?  Де ви берете оті норми про конкретний вік? Експертиза встановлює. Сіськи жопа і т.д. А не вік.  Вік це лише кваліфікуюча ознака при зґвалтуванні, якщо я не помиляюсь
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

http://yurist-online.com/ukr/uslugi/yuristam/kodeks/024/153.php ось, читайте матчасть. Навіть, якщо не досягла, це не тяжкий злочин. Хлопцю нічого не буде в 17 років.
Апд: Хоча - ні. З 16 років відповідальність. В 15 можна

Останнє редагування: 22 вересня 2017 16:59:15 від Serhii
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

А нічьо,  що в законодавстві є поняття "особа, яка не досчгла статєвої зрілості"?  Де ви берете оті норми про конкретний вік? Експертиза встановлює. Сіськи жопа і т.д. А не вік.  Вік це лише кваліфікуюча ознака при зґвалтуванні, якщо я не помиляюсь

По умолчанию до 14 - неполовозрілі.

И сиськи с жопами не играют никакой роли.

Играет роль исключительно детородная функция - т.е. способность женщины родить ребёнка природным способом.

ЗЫ. Я например уверен на 99,9%, что 12 летней девочке из стартопика делали кесарево
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

http://yurist-online.com/ukr/uslugi/yuristam/kodeks/024/153.php ось, читайте матчасть. Навіть, якщо не досягла, це не тяжкий злочин. Хлопцю нічого не буде в 17 років.

 :lol:

Умник ты сам то читаешь что постишь?  :lol:

++++++++++++4. Суб'єкт злочину - особа чоловічої або жіночої статі, якій виповнилось 16 років.++++++++++++++++

ЗЫ. Может тебе ещё разъяснить термин Субъект преступления?
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

По умолчанию до 14 - неполовозрілі.

И сиськи с жопами не играют никакой роли.

Играет роль исключительно детородная функция - т.е. способность женщины родить ребёнка природным способом.

ЗЫ. Я например уверен на 99,9%, что 12 летней девочке из стартопика делали кесарево
так. мабуть. Тоді хлопець заробив на обмеження волі до 3 років. Якщо йому було вже 16.
З 14-15 років - вже досягається статєва зрілсть і тоді вже нічого нікому не буде за те.
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

ЗЫ. Я например уверен на 99,9%, что 12 летней девочке из стартопика делали кесарево
Це прямо в статті на яку посилається ТС написано  :)
Нині юна мама прооперована, триває післяопераційний період. Під час пологів їй зробили кесарів розтин.
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

:lol:

Умник ты сам то читаешь что постишь?  :lol:

++++++++++++4. Суб'єкт злочину - особа чоловічої або жіночої статі, якій виповнилось 16 років.++++++++++++++++

ЗЫ. Может тебе ещё разъяснить термин Субъект преступления?
ой , які емоції )) З чого б це така радість? Головне, про що я хотів написати - це  те, що не вік має значення. А зовсім інші ознаки
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

От які злі тут, замість того щоб порядіти за  породілю, яка родила громадянина України. Ну і злі ви.
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

А нічьо,  що в законодавстві є поняття "особа, яка не досчгла статєвої зрілості"?  Де ви берете оті норми про конкретний вік? Експертиза встановлює. Сіськи жопа і т.д. А не вік.  Вік це лише кваліфікуюча ознака при зґвалтуванні, якщо я не помиляюсь
Взагалі, у нас, здається, вже давно чекає другого читання закон, у якому встановлюється чіткий вік згоди - 16 років. Бо поняття "статева зрілість" доволі необ'єктивне. Але, по факту, там є так, що до 16 - точно не можна, після 18 - точно можна, а з 16 до 18 тіпа ось ця "статева зрілість" вирішує. Реально зараз переважна більшість її досягає до 16 років.
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

так. мабуть. Тоді хлопець заробив на обмеження волі до 3 років. Якщо йому було вже 16.
З 14-15 років - вже досягається статєва зрілсть і тоді вже нічого нікому не буде за те.
Ну якщо чуваку 18 є, до я думаю, що може і бути. Хоча, це звісно перебор, часто ж бувають цілком нормальні парочки, де йому 18, а їй - 15. Я думаю, тут слід ввести різницю у віці у законодавство.
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

По умолчанию до 14 - неполовозрілі.

И сиськи с жопами не играют никакой роли.

Играет роль исключительно детородная функция - т.е. способность женщины родить ребёнка природным способом.

ЗЫ. Я например уверен на 99,9%, что 12 летней девочке из стартопика делали кесарево
Розкопки в африці показали що у жінок сотні років тому були проблеми з кістками, через те що багато рожали дітей і розати починали рано в 12-13 років))))

Це такий вираз з наукової літератури... те що середній показник виходу заміж 21 рік став на початку 20 століття, не повязано з біологією, а з вихованням і релігією яку тут не люблять.
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

Зато не будет ни детства,ни юности,ни образования,ни профессии  :facepalm1:

 это у тех кто в 17 рожает
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

Розкопки в африці показали що у жінок сотні років тому були проблеми з кістками, через те що багато рожали дітей і розати починали рано в 12-13 років))))

Це такий вираз з наукової літератури... те що середній показник виходу заміж 21 рік став на початку 20 століття, не повязано з біологією, а з вихованням і релігією яку тут не люблять.
Ну так, тут фактор соціальний, в першу чергу. Фізіологічно нинішні підлітки точно не є менш розвинуті, ніж 100 років тому.
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

Це прямо в статті на яку посилається ТС написано  :)
Нині юна мама прооперована, триває післяопераційний період. Під час пологів їй зробили кесарів розтин.

Здесь широкое понятие - прооперована.

Она могла (чисто теоретически конечно) родить естественным путём... А оперировали разрывы и тэ дэ...

Но конечно, реально вы правы - "прооперирована" - это исключительно кесарево. Ибо для 12 лет дитё весом 2500 - это слишком много

Я просто проскользил глазами этот факультатив и не воспринял его как информацию

 :-B
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

http://yurist-online.com/ukr/uslugi/yuristam/kodeks/024/153.php ось, читайте матчасть. Навіть, якщо не досягла, це не тяжкий злочин. Хлопцю нічого не буде в 17 років.
Апд: Хоча - ні. З 16 років відповідальність. В 15 можна
до 3-х лет ему будет, если конечно не применить вот это:
---
Якщо потерпіла особа з тих чи інших причин (малолітній вік, розумова відсталість, непритомний стан тощо) не розуміла характеру і наслідків вчинюваних з нею дій, скоєні статеві зносини треба розцінювати як зґвалтування малолітньої (малолітнього) або неповнолітньої (неповнолітнього) з використанням її (його) безпорадного стану.
---

Ей все же 12 лет - малолетка, вполне пройдет. И тогда уже сядет как за изнасилование.
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

Ну якщо чуваку 18 є, до я думаю, що може і бути. Хоча, це звісно перебор, часто ж бувають цілком нормальні парочки, де йому 18, а їй - 15. Я думаю, тут слід ввести різницю у віці у законодавство.
Дурня це все, за обопільною згодою, а все інше туфта.
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

Дурня це все, за обопільною згодою, а все інше туфта.
Нє, ну прикол в тому, що малі, вони зовсім дурні, і не шарять ніфіга, тому такі обмеження ведені. Особисто мені здається нормальним обмеження у 16 років, не забагато і не замало.
Ну ок, 15 ще хіба - як у Польщі.
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

Взагалі, у нас, здається, вже давно чекає другого читання закон, у якому встановлюється чіткий вік згоди - 16 років. Бо поняття "статева зрілість" доволі необ'єктивне. Але, по факту, там є так, що до 16 - точно не можна, після 18 - точно можна, а з 16 до 18 тіпа ось ця "статева зрілість" вирішує. Реально зараз переважна більшість її досягає до 16 років.
ну і тупо тоді вони хочуть зробити. тому що уявіть собі ситуацію : зараз дівчата в 15-16  років починають статеве життя з хлопцями-однолітнками або ж на рік-два старших за них. І от , припустимо, ій 14, йому - 15. Вони зустрічаються півроку. потім секс. Потім ще секс, а потім настає його день народження і він стає старшим на рік. то вже він тоді злочинець? наступного дня після дня народженя вже до прокурора йти? Але ж об'єкт злочину - це не паспорт, а природній сексуальний розвиток дитини.
Вікові рамки - це маячня і протирічить психологічному визначенню провини за злочин, бо умовний злочинець не відчуває реальної різниці. Він перевірити паспорт повинен , а не оцінити її зрілість. Відтак буде відчувати провину за те, що просто в паспорт  не глянув. Це маячня.

Останнє редагування: 22 вересня 2017 17:18:28 від Serhii
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

ой , які емоції )) З чого б це така радість? Головне, про що я хотів написати - це  те, що не вік має значення. А зовсім інші ознаки

Тут не радость.

Вы, уважаемый, изволили поумничать - типа учи матчасть и всё такое... При этом предоставленная Вами ссылка на матчасть говорит только одно - вы матчасть нихуя не знаете... как то так...
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:
Agh

А нічьо,  що в законодавстві є поняття "особа, яка не досчгла статєвої зрілості"?  Де ви берете оті норми про конкретний вік? Експертиза встановлює. Сіськи жопа і т.д. А не вік.  Вік це лише кваліфікуюча ознака при зґвалтуванні, якщо я не помиляюсь
:facepalm1: Поясніть, як може народити "особа, яка не досчгла статєвої зрілості"?   ;o
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

:facepalm1: Поясніть, як може народити "особа, яка не досчгла статєвої зрілості"?   ;o
кесарив розтин
   
Re: 6и класниця стала мамою  :facepalm:

Тут не радость.

Вы, уважаемый, изволили поумничать - типа учи матчасть и всё такое... При этом предоставленная Вами ссылка на матчасть говорит только одно - вы матчасть нихуя не знаете... как то так...
ок, хай буде так. Тому я і навів матчасть, щоб всі сперечались в правильному руслі. Умнічать - це не забороняється. Так що харош мене виховувати, вихователь
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія