Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк... :love: [ua]

Хворобливе коханнячко до зеленої жаби то норма, ясно.
   
БГГГГГ. Ты шо, только писатель, а не читатель? Зеленский - еврей, этого не отрицает, не стыдится и не выпячивает. Просто принимает как есть. Потроху националисты ставили в вину показное "православие" и в этом ЛАРТА упрекала вийку.
Понял хоть шось?
Тоже мне читатель глаза мне раскрывает, лишь бы кипу натянуть . Там речь конкретно про синагогу, а кипу притянули как намек что синагога тут ещё с времён парашенки. Просто дружно обделались с примером, но держать строй нужно. Расслабься, все равно каждый при своем, тем более что у вас то и мнения никакого то и нет, просто приобретенный рефлекс.
   
Значит не понял, но "строй держать надо". Ну держи. :D
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

ну бачіте, як це просто, масочку зняти. Не сумуйте, буде вам другій нік. Тут спалених дегенератів не люблять.

слухайте пане дегенерат наступний раз не кидайся зразу образами і ніхто тобі не напхає, все просто
   
А який ввічливий був цей пан....
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

Я фігєю з цього зоопарку )
Одна про сінагогу, інша про окопи, а потім волають зачєм ето сдєсь і міня за што  :fool:

власе це дуже притаманне секті, вбігають в тему з матюками образами, отрuмують пісдюлей, а потім ображено верещать ви боти i так не можна  :laugh:
   
власе це дуже притаманне секті, вбігають в тему з матюками образами, отрuмують пісдюлей, а потім ображено верещать ви боти i так не можна  :laugh:
дефективный, а как назвать то, шо ты проявляешь любовь к президенту другой страны?
   
Панове, я знаю ознаку ботів! Як тількі юзверь лаятися сектою почінає - прихильники певної політсили однозначно. Підчітайте. "Секта" в них в книзі прописана, ям не можна не лаятися сектою.
   
дефективный, а как назвать то, шо ты проявляешь любовь к президенту другой страны?
це називаеться просто, одним словом. Гроши.
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

А який ввічливий був цей пан....


ти хоч щоб з тобою були вічливо після цього?  Тут спалених дегенератів не люблять. тебе в зоопарку воспитали?
   
це називаеться просто, одним словом. Гроши.
ну да, ничего личного - онли бизнес :pooh_lol:
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

дефективный, а как назвать то, шо ты проявляешь любовь к президенту другой страны?

це відображення в твоєму дзеркалі дефективне, помий рота спочатку перед тим як балакати
   
Панове, я знаю ознаку ботів! Як тількі юзверь лаятися сектою почінає - прихильники певної політсили однозначно. Підчітайте. "Секта" в них в книзі прописана, ям не можна не лаятися сектою.
БГГГГГ

нудота, тут про тебя жалостливая пестня. :weep:


   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

ну да, ничего личного - онли бизнес :pooh_lol:

в сіднеї зараз 10:42 ранку, в кuєві 1:42 ночі і хто з нас на службі дефективний  :laugh:
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

Панове, я знаю ознаку ботів! Як тількі юзверь лаятися сектою почінає - прихильники певної політсили однозначно. Підчітайте. "Секта" в них в книзі прописана, ям не можна не лаятися сектою.

за дегенерата вибачатися будеш? вічливий ти наш
   
Я бував, пане, в зоопарку, за різними приводами. Тому я знаю, що як хтось виглядає як утка, крякає, ходить як утка, то швідше за все це утка. Тож, ви схоже бот на платні, недоноску. Нічого це поганого про вас не каже. Просто ви бот на зарплатні, кожен заробляє як знає. Хочь наркотой не барижите.
   
це відображення в твоєму дзеркалі дефективне, помий рота спочатку перед тим як балакати
а чистота моего рта прибавит тебе ума?
   
Джоне, не звертайте увагі. Дайте хлопцю підробити.
   
в сіднеї зараз 10:42 ранку, в кuєві 1:42 ночі і хто з нас на службі дефективний  :laugh:
дурик, я полюбляю работать ночью - так не кто не отвлекает.
А работаю я дома - на удаленке, с 3д графикой, а не как ты думаешь.
А вот над чем я щас работаю. В видео на 16минуте начинается разговор про меня.
И таки да, корабель - шлюп, шо в видео - это моя полностью вся работа.


Останнє редагування: 19 січня 2022 01:56:37 від John Chandos
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

Я бував, пане, в зоопарку, за різними приводами. Тому я знаю, що як хтось виглядає як утка, крякає, ходить як утка, то швідше за все це утка. Тож, ви схоже бот на платні, недоноску. Нічого це поганого про вас не каже. Просто ви бот на зарплатні, кожен заробляє як знає. Хочь наркотой не барижите.

вибачатися будеш? a мораліст, ти там мені щось про масочки втирав а виходе сам ботяра який тупо ображає інших
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

дурик, я полюбляю работать ночью - так не кто не отвлекает.
А работаю я дома - на удаленке, с 3д графикой, а не как ты думаешь.

звичайно вночі мабуть платня більше  :laugh:
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

а чистота моего рта прибавит тебе ума?

ні, просто смердітиме меньше  :laugh:
   
Антоне. Перепрошую, но пораду вам дам. Злізайте з цього ніка. З ним ви завжди будете прихильники певної політсили хуйовим. Беріть іньший. Спробуйте знову, но тендітніше. Не "Зе піздат!!!!", но "а уж не піздат лі наш Зе?"
   
звичайно вночі мабуть платня більше  :laugh:
я подправил пост выше и увидишь над чем я работаю.
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

я подправил пост выше и увидишь над чем я работаю.

та нема питань, мені в принципі похер хто бот а хто ні, головне не переходити межу образ як беггі, а потім дивуватися і повчати марлі, бо виглядає це дуже хуцпато, тим більше що я до нього навіть на ви звертався і робив компліменти розумовим здібностям  :laugh:
   
Жир, Джоне, творча людина.
   
та нема питань, мені в принципі похер хто бот а хто ні, головне не переходити межу образ як беггі, а потім дивуватися і повчати марлі, бо виглядає це дуже хуцпато, тим більше що я до нього навіть на ви звертався і робив компліменти розумовим здібностям  :laugh:
мені пофіг компліменти від зеленого бота, пане. Як людині, яка мені нічого поганого не зробила, я дав пораду вище.
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

ну от а вчора дякував за них  :gigi:   серце прихильники певної політсили склонно к ізмєнє і к пєрємєнам
   
ну от а вчора дякував за них  :gigi:   серце прихильники певної політсили склонно к ізмєнє і к пєрємєнам
як вітер травня. Пане, дякувати за щось та пріймати щось, то різні речі. Погодтеся, боте, я вам не хамлю.
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

після того як отримав по макитрі за образи звичайно не хамиш  :lol:
   
Я? По макитрі? Коли?

Останнє редагування: 19 січня 2022 04:03:49 від beggy
   
Боте. Ваши мрії та реальність, то різні речі. Я мав би відчути, що по макитрі хтось стукає. Так от цього не було, мій маленькій зелений друже.
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

 зверху де сумував який я був чемний а потім з порадами моральними поліз, і таки дійсно вже без хамства  :laugh:

звертайся по людськи і з тобою нормально розмовлятимуть і боти і не боти, все просто казав вже

   
Україні ДУЖЕ потрібен ПОРОХ. Справжній, який нищить ворогів. А коричневий мародер має сісти за державну зраду.

Порохоботи - брехуни і вороги України, на чолі з своїм кумиром, ви нищили країну п'ять років і мрієте повернути зрадника я крісло президента. Цього не буде. Ніколи.

 (tu)
   
Сегодня пятеро активистоа с моего городка поехали на своей машине защищать петро  (tu)  [ua] !
Один из них мне сказал, 1000 гр на каждого и плюс на бензин..
Ну и шутник.. разыгать меня хотел.
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

Сегодня пятеро активистоа с моего городка поехали на своей машине защищать петро  (tu)  [ua] !
Один из них мне сказал, 1000 гр на каждого и плюс на бензин..
Ну и шутник.. разыгать меня хотел.

Та зрозуміло що пожартував. Всі порохоботи то є справжні професійні патріоти, вони ще б своїх добавили щоб назбирати природньому гетьману на заставу (tu)
   
Наб'ємо сьогодні до ста сторінок? Думаю в темі буде весело (с) Парубій
   
Сцену монтируют возле суда .
   
Сцену монтируют возле суда .

Бродячие артисты приедут?
   
Бродячие артисты приедут?

Мабуть, кловун бенефіс буде грати, нє?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія