Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Інтерв'ю Зеленського наживо! [ua]

Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

Чорна коробочка - засланий козачок.
 А так срачу нема. ;)

А, так, перечитав - спочатку не придивлявся, де чиї повідомлення. Хтось дуже хоче бану
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

Мінськ дебілам поганий. Зате тепер Оман харошій.


Ты прямо цуговцев повторяешь с тезисом :Минск вам был плохой - теперь получайте.И про Оман я не совсем понял что ты имел в виду ,сравнивая его с Минском
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

нічого нового у відповідях я не почув
Ну, так. Для мене також нічого нового не прозвучало. Власне, на цьому конструктивне обговорення, мабуть, й закінчується...
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

що ще цікавого, це те, як Перша леді прокинулася о 04 ранку від хлопків і не найшла Володю під боком, як вона накинула халат і війшла до кімнати, де Президент уже був одягнений та збирався до ОПУ і т.д. потім про перемогу, і про те, що Перша леді хотіла б щоб вона була першою,хто дізнається про перемогу, але вона розуміє, що це неможливо. і т.д.

   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]
Yyu

Победой украинский глава в войне сочтет выход ВСУ на линию разграничения, установленную на 24 февраля.

"Это будет говорить о том, что они нас не захватили. Что мы отстояли нашу землю. И тогда мы перейдем ко второй части. И я хотел бы, чтобы ума у этой страны (РФ) было достаточно, чтобы вторую часть мы проговорили за столом переговоров. И чтобы результатом этого разговора стала окончательная справедливость", - сказал глава государства.

1. Бля! А в 2014 році, виявляється, "не захватили"?  :X
2. Це він серйозно? Знову "в очі подивитись"?
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

Це він серйозно? Знову "в очі подивитись"?
Якщо це будуть очі побитого собаки, то чом би й не подивитися...
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

Это правда что Зе условно склонется к минску 3? заявил что отвоевывать города будем .. както потом, может быть. Все ведь жить хотят.

Просто интересуюсь.
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

Это правда что Зе условно склонется к минску 3? заявил что отвоевывать города будем .. както потом, может быть. Все ведь жить хотят.

Просто интересуюсь.

Він це сказав тільки про Крим/ДНР/ЛНР, як я зрозумів. Тобто достатньо вийти на кордони 23.02

https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/21/7347615/

Останнє редагування: 21 травня 2022 12:34:15 від Келаврик
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

  Боротьба за оперативну паузу у самому розпалі.
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

Показати зображення...
о, проплачена гнида Жорік Ключнік об'явився.. аж через три роки. і знов ... тадам! про клятого Петра. більше нагальних тем немає і 3 роки не було в Україні  :facepalm1:
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

Шоколадні заскакали...
В сенсі - зас*али?
 Мені інтерв'ю сподобалося в більшості своїй.
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

о, проплачена гнида Жорік Ключнік
Ви хочете сказати що Ключник працює на П'ятому чи Прямому каналі?  Не знав.
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

о, проплачена гнида Жорік Ключнік об'явився.. аж через три роки. і знов ... тадам! про клятого Петра. більше нагальних тем немає і 3 роки не було в Україні  :facepalm1:
Ну а шо, влучно же насправді. Все як Петя хотів.
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

Ну а шо, влучно же насправді. Все як Петя хотів.
ну як влучно, йому петю проплатили ще в 2014, і він в одному стилі свої картeнги ліпив, навіть не міняючи лук петра. до 2014р. були виключно аполітичні карикатури кацапською моBою. одна була на тему, лінивий кавкацець лежить, a бідна расєюшка їх окормлює.
потім після виборів 2019 різко пропав, як корова язиком злизала, хоча матеріалу "на злобу дня" 3 роки кожний день новий був.
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

Ну а шо, влучно же насправді. Все як Петя хотів.


теперь ты в Германии
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

головне, що і Президент і Перша Леді виглядають задоволеними, енергійними, сповненими сил, впевненими в перемогу! Як в свої кращі часи.
Але вже в перуці.
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

теперь ты в Германии
а найцінніші боєприпаси на складі в Балаклії, які "петро підірвав", виявляється залишилися в підземних капонірах, і в цілості і сохранності дісталися кацапам. бо війни ніхто не чекав. краще б дійсно підірвали, якщо не роздуплилися евакуювати..
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

ну як влучно, йому петю проплатили ще в 2014, і він в одному стилі свої картeнги ліпив, навіть не міняючи лук петра. до 2014р. були виключно аполітичні карикатури кацапською моBою. одна була на тему, лінивий кавкацець лежить, a бідна расєюшка їх окормлює.
потім після виборів 2019 різко пропав, як корова язиком злизала, хоча матеріалу "на злобу дня" 3 роки кожний день новий був.
Якщо людина художник, в оплаті його праці (визнанні здібностей) немає нічого дивного.
п.с. завжди радує, коли прихильники слідкують за творчістю митця.
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

теперь ты в Германии
якась в тебе логіка кульгава.
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

Якщо людина художник, в оплаті його праці (визнанні здібностей) немає нічого дивного.
п.с. завжди радує, коли прихильники слідкують за творчістю митця.
прихильники, це були штабні юльки і зрадойопи, типу антіка - вони його сюди таскали постійно.
я зaради цікавості погуглила його "творчість" до 2014р. якогось таланту там зіро, на відміну від того ж Філа.
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

Ключник  (tu)

   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

ольгінських та  лахтинських  аж  вивертвє від Ключника
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

ольгінських та  лахтинських  аж  вивертвє від Ключника

Уебок мразь твій колючник тупорилий, мабуть як і його прихильники .
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

Уебок мразь твій колючник тупорилий, мабуть як і його прихильники .
то в  тебе  така  реакція  на хуйла на картинці?  Чи чоботи кадирова муляють у  хуйла на копитах?
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

прихильники, це були штабні юльки і зрадойопи, типу антіка - вони його сюди таскали постійно.
я зaради цікавості погуглила його "творчість" до 2014р. якогось таланту там зіро, на відміну від того ж Філа.
На колір та смак...як то кажуть. )
Мене колись рос. модер за ось це люто банив


https://www.facebook.com/523004674462541/posts/pfbid0318oxXZJFCYH7QRbnBs1ShqwhMq8GcmBVptbeKywfM6iRwAdhkzWdZbeiqmCdL24jl/
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

Уебок мразь твій колючник тупорилий, мабуть як і його прихильники .


російський "брат", палишся!  :punish:

"Є погрози, є і статті про мене, які пишуть російські "брати". Був цілий форум, де вони описували, який я поганий. Писали, що я занадто дрібний, аби знищити хуйло, але просили братів-новоросів, щоб вони мене знищили",— розповідає художник і додає: "Я сміюся з цього. Я ж навіть імені й прізвища свого не приховую".

Одна свора!




Георгій Ключник - художній директор Музею плакату України
, Музею української пропаганди, член редколегії журналу "Музеї України". Це його єдині офіційні титули. А роботи доступні у всіх куточках планети, де є інтернет, зокрема Фейсбук. Єдина виставка Георгія у Музеї української пропаганди на найбільшому житловому масиві України - київській Троєщині.

Ось як характеризує художника сайт Дойче Веле: "Один з авторів карикатур, Георгій Ключник, тисячами збирає "лайки" шанувальників власної творчості. А почалося все, за словами самого художника, зі спонтанного пориву. "Коли почався Майдан, я думав, чим можу допомогти. Матеріально можу, а чим ще? Почав карикатурою займатися,— згадує в розмові з DW карикатурист.— Як тільки побили дітей, я бігом намалював, як міліціонери викладають з тіл на снігу напис "Міліція з народом". Тоді я ще не знав, що цей малюнок виявиться пророчим".

Аби не накопичувати в собі такий негатив, художник і почав малювати свої злободенні карикатури. "Мене, як і всіх інших, також "ковбасить", кожен по-різному з себе це виливає",— поділився з DW своїми переживаннями Ключник.


Найвідомішим своїм творінням художник вважає "хуйло на горошині". Карикатурист каже, що за сатиру над російським лідером на його адресу вже надходили навіть погрози. "Є погрози, є і статті про мене, які пишуть російські "брати". Був цілий форум, де вони описували, який я поганий. Писали, що я занадто дрібний, аби знищити хуйло, але просили братів-новоросів, щоб вони мене знищили",— розповідає художник і додає: "Я сміюся з цього. Я ж навіть імені й прізвища свого не приховую".

   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]


 :facepalm1:
"Кемска волость? Забирайте!"
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

 В темі про інтерв'ю Зеленського присвяченому трьом рокам його роботи на посту Президента стільки уваги приділено творчості карикатуриста, то виглядає, на мій погляд, неповагою до Зеленського.
 для одногодинного інтерв'ю не замало 60 постів, чи там дійсно нічого обговорювати?
 Ну наприклад журналіст "неочікувано" поцікавився як так швидко кацапи були в Бучі, я по правді не зрозумів відповіді Президента. Тут багато майстрів, що вміють тлумачити його промови, допоможіть розібратися, які причини такого скорого приходу кацапів під Київ назвав наш Президент.
   
Re: Інтерв'ю Зеленського наживо!  [ua]

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія