Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Разнотравье

Re: Разнотравье.

"ЭТО МЕЛКО, ХОБОТОВ!"

подивився звідки мем...
з руского фільму, але мені вже того не зрозуміти чого та фраза так розійшлась...
   
Re: Разнотравье.

Ви пишете людині, яка зараз захищає Вас і Дідуся
Та знаємо! В кожній гілці він та його шанувальники нагадують диваним клопам.
Тільки не зрозуміло чому це має бути індульгенцієй від обсирання влади.
У мене четверо з близького оточення на фронті, які усі проголосували за Зе. Один повернувся з пораненням. На питання про відношення до Зе військових, відповідь була більш ніж позитивна. То чому отой герой форуму тут нав'язує кацапськи наративи, про те що ЗСУ незадоволені і ще прийдуть розбиратись з владою?
   
Re: Разнотравье

А що не так з заголовком Цензора?

Останній раз пояснюю, бо це прикидання шлангом вже задовбало. Заголовок цензора каже : Завершення війни залежить тільки від хуйло. Зеленський такого НЕ казав.

На питання журналіста - ви вважаєте що війна може закінчитися з хуйлом досі при владі Do you think  the war can end with khuylo still running rasha?

Відповідь Зеленського була Напевне це залежить від нього

З 5 десь хвилини

https://edition.cnn.com/videos/tv/2022/09/11/exp-gps-0911-zelensky-on-ukraines-counteroffensive.cnn

Це примітивне накидання гімна на вентилятор ні до чого крім срача не приводить, розумні люди не поведуться,  а остальні сектанти пітекантропи нах нікому не всралися
   
Re: Разнотравье.

Схоже що не можна ображати та кривдити порохоботів бо мають ексклюзивні права, і то є правильним а то порозводять тут демократій з майданами 8-)
   
Re: Разнотравье.

Знову істериш?

У бані обидва, тож не треба на собі показово рвати тєльняшку.

Хоча...Кому це я пишу.
я не рву тєльняшку, гео відкрив гілку яка підпадає під бан (дивіться шапку форуму, закріплене повідомлення про дискредитацію влади), дідусь знаючи що модерація ФУП на боці ферми, пішов на таран, його забанили першим. Для мене дідусь цікавий дописувач, він не займається булінгом, на противагу вам він не обзиває опонента,  а дає текстові або відео посилання в яких фактами доводить "нерозумність" деяких дописувачів.
   
Re: Разнотравье.

він не займається булінгом, на противагу вам він не обзиває опонента,  а дає текстові або відео посилання в яких фактами доводить "нерозумність" деяких дописувачів.

Ги, то Ви на "диванного воєна" зобідилися?

так то не обзивання, то констатація факта.

Гео - воює насправді, а Ви - тільки в віртуалі шаблею машете.

І ніякі викладання "текстових та відеофактів" Дідусем не змінить цей факт. B-)
   
Re: Разнотравье.

гео відкрив гілку яка підпадає під бан (дивіться шапку форуму, закріплене повідомлення про дискредитацію влади)
Це брехня. Гео не сказав нічого поганого про владу в цій темі.
А от "підтримка" влади клінічними недоумками і дешевими ботами є дійсно дискредитацією, бо створює асоціювпння влади саме з такими істотами.
   
Re: Разнотравье

Останній раз пояснюю, бо це прикидання шлангом вже задовбало. Заголовок цензора каже : Завершення війни залежить тільки від хуйло. Зеленський такого НЕ казав.

На питання журналіста - ви вважаєте що війна може закінчитися з хуйлом досі при владі Do you think  the war can end with khuylo still running rasha?

Відповідь Зеленського була Напевне це залежить від нього

З 5 десь хвилини

https://edition.cnn.com/videos/tv/2022/09/11/exp-gps-0911-zelensky-on-ukraines-counteroffensive.cnn

Це примітивне накидання гімна на вентилятор ні до чого крім срача не приводить, розумні люди не поведуться,  а остальні сектанти пітекантропи нах нікому не всралися
той не накидуй
Президент  відповідає українською і всі все чують
   
Re: Разнотравье.

клінічними недоумками і дешевими ботами
тобі за російським кораблем
   
Re: Разнотравье.

тобі за російським кораблем
Нема ніяких підстав рухатись разом з вашою зграєю.
   
Re: Разнотравье.

"підтримка" влади клінічними недоумками і дешевими ботами є дійсно дискредитацією, бо створює асоціювпння влади саме з такими істотами.
+1
   
Re: Разнотравье.

Це брехня. Гео не сказав нічого поганого про владу в цій темі.
А от "підтримка" влади клінічними недоумками і дешевими ботами є дійсно дискредитацією, бо створює асоціювпння влади саме з такими істотами.
Дивно, в мене не створює. Так само, як не створювало асоціювання минулої влади з аналогічними недоумками.
Може, щось в асоціюванні треба підкрутити 8-)
   
Re: Разнотравье

"У мене ніяких навичок немає. Мене в перший же день ловить снайпер і стріляє. І чим я допоміг країні? Нічого. Тільки те, що Ненависники будуть галас розкручувати це і говорити:"Слава Богу, він помер" і давай гуляння влаштовувати. Ні-ні, я поки не збираюся" (цы)
і?
що сказати хотіли?

якщо він не герой - потрібно принижувати?

ви усі разом  тут - суцільна маніпуляція. у всьому.

   
Re: Разнотравье

Мої дорогі однодумці-"порохоботи", я вам дарую цю гілку. Це було просто шикарно. :)
господи, що тобі шикарно?
шикарно -це коли сонце світить і борщ смачний.
і рука, що обнімає, і очи поряд, що турбуються.
шикарно, коли теплий вітерець в обличчя і солодка соковита груша на смак.
шикарно, коли тихо і не страшно.

а тобі шикарно в срачу купатися? пересмикувати і маніпулювати.

ехх...
   
Re: Разнотравье

так-так
просто не впізнали одразу:
Якщо все село бачить ту дочку і її поведінку, середньостатистична думка навряд чи буде сильно невідповідна до реальності. Хоча можуть бути й локальні відхилення(с)

Біс його знає, я, мабуть, не настільки розумна, щоб відслідкувати всі завиви Вашої думки, вибачайте вже мою вбогість, всезнаюча пані  :(
   
Re: Разнотравье

18.07.2019

А прошлая власть не хотела заканчивать войну. "Если ты хочешь остановить войну, ты обязательно остановишь. Я уверен, что предыдущая власть не хотела это делать. Я не знаю все условия, почему они это хотели. При этом они общались очень много раз с президентом России. Я об этом знаю с разных источников".


...ЯКОСЬ...ТАК...

Це було сказано під час виборчої кампанії в парламент. От коли буде виборча кампанія, мілості просім.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія