Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЗЕлений ослик сциться Лероса в Раді завтра (P) Заводить ветеранів в зал

Нардепа Гео Лероса так боятся, что вызвали на допрос в ГБР в тот момент, когда Зе будет выступать в Раде.
Президент очень боится, что Лерос может устроить очередную провокацию, унизив авторитет Зеленского перед всей страной.
Боятся очередного «Fuck you» от Лероса в адрес Зе.



Ну і щоб заполірувати "успіх"

Geo Leros
4 год  ·
Чергова помста Зеленського.
За вказівкою Банкової, моїх адвокатів Ігоря Черезова та Сергія Комлева найближчим часом планують позбавити адвокатських свідоцтв.
Історія тиску триває з моменту, як адвокати стали моїми захисниками. Спочатку їм приходили «дружні» рекомендації не братися за мої справи, але після останнього успішного захисту в суді, завдяки якому владі не вдалося мене посадити під домашній арешт, офіс президента посилено шукає можливість їх залякати та притягнути до відповідальності за сфальшованими на них скаргами.
Щоб оскаржити майбутні незаконні рішення, у адвокатів підуть місяці, а в їхньому випадку - роки.
Цього буде достатньо, щоб лишити мене захисту в судах, та залякати інших адвокатів, щоб ніхто не брався за мої справи.
Мої адвокати вже довели, що їх не залякати.
Такі випробування - додатковий стимул зламати корумпований режим, щоб кожен учасник зеленого ОПГ поніс відповідальність.

Останнє редагування: 30 листопада 2021 16:50:24 від tom_cat
   
Re: ЗЕлений ослик сциться Лероса в Раді завтра  (P)

Ну і в кращих традиціях хуйла ЗЕ завтра сховається за спинами жінок, дітей і ветеранів... ЗЕлених жінок, дітей і ветеранів.
Здається, це вперше в світі президент країни зачитує своє послання, ховаючись за чиїмись спинамию.
До такого навить Хряк не дійшов.




   
А Сергія Журавля, батька загиблого Ярослава Журавля, чиє визволення з сірої зони Зеля особисто курував і потім просто забув, теж запросили?
   
А Сергія Журавля, батька загиблого Ярослава Журавля, чиє визволення з сірої зони Зеля особисто курував і потім просто забув, теж запросили?

Ніт!
   
Страна долбоебов,прости господи.Таки действительно нужно все продавать и сваливать из этого дурдома
   
Александр Торкановский
Масовка в стилі 95 кварталу?

Sveta Morozova
Збирає публіку-епоха сценаристів

Nikita Bilanenko
На последней странице много УБДшников. Зачем эти люди в раде? Это охрана?
   
Якийсь дуже гидотний перфоманс буде
   
зє остаточно вже їб@нулося....
   
Ну і в кращих традиціях хуйла ЗЕ завтра сховається за спинами жінок, дітей і ветеранів... ЗЕлених жінок, дітей і ветеранів.

Все так и будет, потому что у том кет всегда достоверная информация и ни когда в лужу не пердит и не обсирается!
 (tu)
   
Александр Торкановский
Масовка в стилі 95 кварталу?

Sveta Morozova
Збирає публіку-епоха сценаристів

Nikita Bilanenko
На последней странице много УБДшников. Зачем эти люди в раде? Это охрана?

Угу.Когда Петро водит хороводы с ветеранами,то это правильно и забота о военных,а когда это делает Зеля,то это мерзкое представление.Прост о хочется плюнуть в тупое лицо таким комментаторам
   
Угу.Когда Петро водит хороводы с ветеранами,то это правильно и забота о военных,а когда это делает Зеля,то это мерзкое представление.Прост о хочется плюнуть в тупое лицо таким комментаторам

согласен.. вот прямо помню как петя вызвал ветеранов и их семьи под администрацию как раз когда пришли в него свинями плюшевыми кидать.... вот картина прямо перд глазами стоит!!
   
Ну это же не в зал - зачем фейковать то? Это клакеры для аплодисментов - сидят на балконах.
   
я так думаю вони на балконі сидіти будуть
   

На последней странице много УБДшников. Зачем эти люди в раде? Это охрана?

Це сила яку Зе-кацапам вкрай потрібно дискредитувати.
   
прихильники певної політсили смалить
Ну не вже воно  турориле не розуміє що це ще гірше і тільки пришвидшить падіння рейтингу  :lol:
   
Зе = По...  :(
Не треба видумувати.. :)
Цитувати
Зеленський: Я відрізняюся від Порошенка – фізіологічно
Більше читайте тут:
 https://m.гордон/ukr/news/politics/-zelenskij-ja-vidriznjajusja-vid-poroshenka-fiziologichno-i-jak-prezident-1500762.html
   
Угу.Когда Петро водит хороводы с ветеранами,то это правильно и забота о военных,а когда это делает Зеля,то это мерзкое представление.Прост о хочется плюнуть в тупое лицо таким комментаторам

Сто чоловік в Раду в день послання ніхто ще не заводив тушками прикривати президента.
А коли заводили Голубана - там не було преза, там не було послання і всі сказали, що так робити - повне гімно. І Сироїд закрила засідання.
   
я так думаю вони на балконі сидіти будуть

Ніт. Думаю - по боках в гостьових ложах. Щоб в разі чого - рибкою в зал кинутися.  :gigi:
   
Сто чоловік в Раду в день послання ніхто ще не заводив тушками прикривати президента.
А коли заводили Голубана - там не було преза, там не було послання і всі сказали, що так робити - повне гімно. І Сироїд закрила засідання.


Да знаем,знаем.Тусуется с ветеранами - лицемерит и пиарится.Не тусуется - забил на защитников,свинья неблагодарная.Ты лучше ответь:почему он должен бояться Лероса?Ты думаешь что никто до этого не видел невоспитанных  свиней в верховной раде,тыкающих факи тому,на чьей спине он туда пролез?хотя тут конечно дело вкуса и собственного воспитания
   
Да знаем,знаем.Тусуется с ветеранами - лицемерит и пиарится.Не тусуется - забил на защитников,свинья неблагодарная.Ты лучше ответь:почему он должен бояться Лероса?Ты думаешь что никто до этого не видел невоспитанных  свиней в верховной раде,тыкающих факи тому,на чьей спине он туда пролез?хотя тут конечно дело вкуса и собственного воспитания

неееее..лицемерно .. очень лицемерно ..

почему он не тусуется с ними в нормальные дни - почему не тусовалсяс ними в гуте, почему тусовалсяс ермаком??

а когда припекло и надо чем-то прикрыится то тут же решил затусоваться...

а ты такой типа не замечаешь что происходит!! .. прямо непонятно!!
   
неееее..лицемерно .. очень лицемерно ..

почему он не тусуется с ними в нормальные дни - почему не тусовалсяс ними в гуте, почему тусовалсяс ермаком??

а когда припекло и надо чем-то прикрыится то тут же решил затусоваться...

а ты такой типа не замечаешь что происходит!! .. прямо непонятно!!


Так что припекло то?Гео Лерус? :facepalm1:
   
Ну детками, оно уже типа прикрывалось...
Теперь пошло дальше...
   
неееее..лицемерно .. очень лицемерно ..

почему он не тусуется с ними в нормальные дни - почему не тусовалсяс ними в гуте, почему тусовалсяс ермаком??

а когда припекло и надо чем-то прикрыится то тут же решил затусоваться...

а ты такой типа не замечаешь что происходит!! .. прямо непонятно!!

Угу...
А хтось там і за паркан не пускав води попити своїх захисників.
Політики вони такі...
   
Ну і в кращих традиціях хуйла ЗЕ
А ви такого не передбачали у 2019? не знали, що так буде?

Щодо запрошених, то щось мені не здається, що вони мають відношення до Лєроса.
Лєрос і його виклик на допит - то одне, запрошені - то інше.



Останнє редагування: 30 листопада 2021 17:58:59 від ЛАРТА
   
Що одного факу тонка душа Зє-недоумка просто не витримає... :)
   
 :laugh:  :lol:



Останнє редагування: 30 листопада 2021 20:10:52 від Ukraine
   
Після теплої ванни на зустрічі з журналістами вирішив прикритися спинами запрошених сраколизів
   
Там під ОП терміново встановлюють каток...  :gigi:
Оце ж сцякло.
   
Страна долбоебов,прости господи.Таки действительно нужно все продавать и сваливать из этого дурдома

Це ти про тих довбограїв, що вибрали довбограя в Президенти?
А подивитись в зеркало не пробував?
   
 :lol:


Секретариат Слуги Народа подготовил для депутатов-Слуг футболки «За Президента. Проти олігархів». Футболки будут неглаженые. Мятые «Слуги Народа».
   
Лєроса на допит, під ОП ковзанку, центр перекривають. Зє не ссикло, Зє наш вирок :lol:
   
Масовочка квартал стайл
   
Страна долбоебов,прости господи.Таки действительно нужно все продавать и сваливать из этого дурдома
довбограі усюди є
   
Якийсь дуже гидотний перфоманс буде

   
Все так и будет, потому что у том кет всегда достоверная информация и ни когда в лужу не пердит и не обсирается!
 (tu)

Том-сат за зєзєнського галасувала, взагалі не зрозуміло, чого її так пєрдолить
   
Том-сат за зєзєнського галасувала, взагалі не зрозуміло, чого її так пєрдолить

бо вона найманець кацапський. їй чим гірше тим краще.
   
довбограі усюди є
Але кількість їх різна.. 8-)
   

бубочка буде в підгузниках виступати?
   
Лєроса на допит, під ОП ковзанку, центр перекривають. Зє не ссикло, Зє наш вирок :lol:

ну мусор погнали
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія