Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Между Украиной и Польшей пропасть, которую ликвидировать невозможно уже никогда. Но цивилизованность это не только экономика. Это еще уважение к людям, их правам во всех смыслах. А вот украинские патриоты демонстрируют как раз противоположность цивилизованности, когда навязывают ценности нескольких областей всей стране.


Польща зараз під серйозним питанням на предмет вильоту із ЄС
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

"Дружба народов Германии и Советского Союза, скрепленная кровью, имеет все основания быть длительной и прочной"
"Идеологию гитлеризма, как и всякую другую идеологическую систему, можно признавать или отрицать, это – дело политических взглядов. Но любой человек поймет, что идеологию нельзя уничтожить силой, нельзя покончить с нею войной. Поэтому не только бессмысленно, но и преступно вести такую войну, как война за «уничтожение гитлеризма"
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

я серйозно кажу, що треба сідати за парту і вчити історію.
...яку написала рідна Олдбою кацапія... :laugh: 
   
не пам'ятаю щоб Сталін ходив у німецькій формі, отримував зп у німців, віддавав честь німецьким офіцерам, виконував їх накази і давав присягу фюреру як шухевич

 :lol:

Ну та ясно,тобі ближче наш отєц товарищ сталін)))) Хто б сумнівався. Ти за.бав своїми постійними гавновкидами кацапопропаганди. Але те як підгорає у таких як ти від лише одного згадування Степана приємно. Тільки за те йому пам*ятники треба ставити. Вас кацапомордих як чортів від св*яченої води від нього коробить)
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?



Слухати всім!

https://toloka.to/t12684
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

О тепер я знаю де ти такий маразм вичитуєш - кацапська Вікіпедія.
А ну давай якісь посилання на бази Вервольфа, цікаво буде почитати



 :lol:

оце так палєво, так ти штудіюєш російську вікі одним глазіком, на півшишечки?

Та й інші керівники ОУН (Б) Я.Стецько, В. Стахів, І.Гриньох прагнули використати творення гітлерівцями диверсійно-терористичної організації «Вервольф» для облаштування матеріальної бази антирадянської повстанської боротьби у лісових масивах Баварії та Богемії. Радянські спецслужби перехопили лист Я.Стецька від 6 квітня 1946 року командувачу УПА Р.Шухевичу. Я.Стецько писав, що 24 квітня 1945 року колона машин з бойовиками, зброєю та диверсійною технікою для закладки баз потрапила під удар штурмовиків на заході Чехії [19, 79-81].

http://warhistory.ukrlife.org/1_10_4.html
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Ну та ясно,тобі ближче наш отєц товарищ сталін)))) Хто б сумнівався. Ти за.бав своїми постійними гавновкидами кацапопропаганди. Але те як підгорає у таких як ти від лише одного згадування Степана приємно. Тільки за те йому пам*ятники треба ставити. Вас кацапомордих як чортів від св*яченої води від нього коробить)

оце називається вибух гузна  :laugh:
жодного аргументу по суті і купа штампів та особистих випадів, приписування мені любові до Сталіна, хамство  :facepalm:

Бандера і Сталін це братіки-близнюки
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

оце називається вибух гузна  :laugh:
жодного аргументу по суті і купа штампів та особистих випадів, приписування мені любові до Сталіна, хамство  :facepalm:

Бандера і Сталін це братіки-близнюки
чому ж тоді у каців така любовь до отця народів і ненависть до Бандери?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

чому ж тоді у каців така любовь до отця народів і ненависть до Бандери?


мабуть тому, що на чолі із Сталіним вони перемогли у війні на знищення, і не стали унтерменш

а Бандера воював за те, щоб не тільки москалі а й українці були унтерменш, худобою

тому кагбе нема питань яке зло більше. хоча коли це виливається прямо таки у любов до Сталіна, то безумовно від тупості
   
оце називається вибух гузна  :laugh:
жодного аргументу по суті і купа штампів та особистих випадів, приписування мені любові до Сталіна, хамство  :facepalm:

Бандера і Сталін це братіки-близнюки

Ух як скрутило козломордого))))
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Я як новенький, хочу дати пораду ФУПу.
Ігноруйте того Їшакова! Воно хворе!
   
мабуть тому, що на чолі із Сталіним вони перемогли у війні на знищення, і не стали унтерменш

а Бандера воював за те, щоб не тільки москалі а й українці були унтерменш, худобою

тому кагбе нема питань яке зло більше. хоча коли це виливається прямо таки у любов до Сталіна, то безумовно від тупості

Якраз і стали,от саме худобою. Якби не Хрущовська відлига то так би й жили в колгоспних стойлах навіть без паспортів. А ще пару голодоморів і масових переселень в гулаги і нація була б знищена. Тому кацапомордий то була ніяка не перемога,а зміна фашиської окупації на кацапську.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

мабуть тому, що на чолі із Сталіним вони перемогли у війні на знищення, і не стали унтерменш

а Бандера воював за те, щоб не тільки москалі а й українці були унтерменш, худобою

тому кагбе нема питань яке зло більше. хоча коли це виливається прямо таки у любов до Сталіна, то безумовно від тупості
тобто кріпосні колхознікі при сталіні не були худобою? Чи хохли фуфаєчникі з голими руками на німецький пулємьот не були худобою? Чи ті десятки тисяч що просто потонули в Дніпрі щоб освободіть Києв до 7 листопада не були худобою? Бандера стояв між двома режимами що мали українців за худобу, а один режим ще до цих пір не зовсім сконав. Роль сталіна в побєдє над бувшим німецьким союзником незаперечна, але ця роль не воєнна а системна, сталін не дав війні зруйнувати совєтський рєжим що мав всіх за худобу і розхідний матеріал.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Рано или поздно в Украине произойдет "развенчание культа личности Бандеры". Причем делать это будут не пророссийские власти. А выражено будет как минимум в переименовании улиц в городах и регионах где Бандера точно не пользовался авторитетом у большинства граждан. Вот скажите, где Киев , а где Бандера? Почему не был проведет референдум или как минимум опрос киевлян? Может потому, что результат не понравился бы инициаторам?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?



   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Рано или поздно в Украине произойдет "развенчание культа личности Бандеры". Причем делать это будут не пророссийские власти. А выражено будет как минимум в переименовании улиц в городах и регионах где Бандера точно не пользовался авторитетом у большинства граждан. Вот скажите, где Киев , а где Бандера? Почему не был проведет референдум или как минимум опрос киевлян? Может потому, что результат не понравился бы инициаторам?
хохли жертви імперсько кацапської пропаганди мають той же безумовний рефлекс на Бандеру що і каци. Ну і?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Я як новенький, хочу дати пораду ФУПу.
Ігноруйте того Їшакова! Воно хворе!
І вражина. Дивуюся, що йому тут дають так вільно гарцювати.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

не пам'ятаю щоб Сталін ходив у німецькій формі, отримував зп у німців, віддавав честь німецьким офіцерам, виконував їх накази і давав присягу фюреру як шухевич

 :lol:

Носіння форми вплинуло на хід війни більше ніж поставка німцям мільйонів тон сировини і спільні бойові дії і паради?

ЗІ Як любив казати один викладвач  "Юначе, не лізь на слизьке бо впадеш"
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Ну та ясно,тобі ближче наш отєц товарищ сталін)))) Хто б сумнівався. Ти за.бав своїми постійними гавновкидами кацапопропаганди. Але те як підгорає у таких як ти від лише одного згадування Степана приємно. Тільки за те йому пам*ятники треба ставити. Вас кацапомордих як чортів від св*яченої води від нього коробить)


Мова все-таки не про Степана а про Романа.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

хохли жертви імперсько кацапської пропаганди мають той же безумовний рефлекс на Бандеру що і каци. Ну і?
Научитесь уважать собственных сограждан и их мнение.
   
Рано или поздно в Украине произойдет "развенчание культа личности Бандеры". Причем делать это будут не пророссийские власти. А выражено будет как минимум в переименовании улиц в городах и регионах где Бандера точно не пользовался авторитетом у большинства граждан. Вот скажите, где Киев , а где Бандера? Почему не был проведет референдум или как минимум опрос киевлян? Может потому, что результат не понравился бы инициаторам?

Не надійся,треба буквально років 10 і фіг його з Києва сковернеш. Молоде покоління відноситься до нього або байдуже-нейтрально або позитивно. В переважній більшості. До війни з мордвою-кацапією відношення до цього питання було зовсім іншим. Тепер народ помало звикає.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Ліві на Заході і не тільки люблять повторяти кацапську пропаганду про вєроломний запад що хотів загарбати Росію. Але кожне так сказати вторгнення західних сил на територію Російсько Совєтської імперії було відповіддю на Російско Совєтські потугі перекроїти європи. Карл 12, Наполєон, Перша та другі світові війни були просто б не можливі без сраного рила кацапсько совєтських імперців що полізли Європи ділити, відгребли знатно по єблу ледве не до смерті, і якось врятувались від повного писеця, але не своїми силами а в складі тої чи іншої західної коаліції заваливши європи трупами. Сценарій як граблі, повторювався знову і знову.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Научитесь уважать собственных сограждан и их мнение.
це не мнєніє, це безумовний рефлекс, як у собак Павлова, вироблений совєтсько імперською пропагандою.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

це не мнєніє, це безумовний рефлекс, як у собак Павлова, вироблений совєтсько імперською пропагандою.

н уне знаю...якщо людина не сприймає вождистські ідеології то вже рефлекс?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Якраз і стали,от саме худобою.


ну значить ти став худобою

я не став  8-)
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

н уне знаю...якщо людина не сприймає вождистські ідеології то вже рефлекс?
як правило тіж самі люди що не сприймають вождізм Бандери, не такі критичні, а то і взагалі писяють кип'ятком від Лєніна - Сталіна та всього імперського пантеона мудрих правітєлєй та властітєлєй духа.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

це не мнєніє, це безумовний рефлекс, як у собак Павлова, вироблений совєтсько імперською пропагандою.

а зачем вы действуете методами советской имперской пропаганды? Вы же не предлагаете альтернативу по сути,в которой царит уважение к личности и правам каждого человека(чего не было в СССР, где идеология стояла выше индивидуума ), вы навешиваете на тоталитаризм другие флаги.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Носіння форми вплинуло на хід війни більше ніж поставка німцям мільйонів тон сировини і спільні бойові дії і паради?



якщо спільні паради не подобаються то треба почати із повернення Галичини полякам, законним власникам.

є бажання виправити злочин Сталіна?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

як правило тіж самі люди що не сприймають вождізм Бандери, не такі критичні, а то і взагалі писяють кип'ятком від Лєніна - Сталіна та всього імперського пантеона мудрих правітєлєй та властітєлєй духа.

може то тому що ті двоє досягли хоч якихось результатів?

напр.  я не бачу, яким способом сталін міг би досягнути тих результатів яких досягнув у своїй парадигмі. то що парадигма була паскудною то поки що винесемо за дужки
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

про те ким стали українці

у моєї прабабці молодший брат Петро був. він коли народився їй було 18, дівка уже.  і батьки з інтервалом у рік померли. сім'я семеро дітей, бідна безземельна родина. і вона його виростила фактично як мати.

вона була неграмотною (читати друковані літери вивчилась уже дорослою на лікнепі), зігнутою удвоє від роботи, із покрученими і потрісканими руками а він став військовим, офіцером. закінчив у чині полковника, після війни довго у Германії служив іще.

часто до неї їздив і без сліз важко було дивитись на них поряд. він такий був наче із плакату зразковий офіцер. волося назад, широкий високий лоб, статний, голос "офіцерський" чеканна манера говорити.  зовсім на худобу чомусь не схожий...

отак нищили українців окупанти


космонавт Попович із батьками




   
про те ким стали українці

у моєї прабабці молодший брат Петро був. він коли народився їй було 18, дівка уже.  і батьки з інтервалом у рік померли. сім'я семеро дітей, бідна безземельна родина. і вона його виростила фактично як мати.

вона була неграмотною (читати друковані літери вивчилась уже дорослою на лікнепі), зігнутою удвоє від роботи, із покрученими і потрісканими руками а він став військовим, офіцером. закінчив у чині полковника, після війни довго у Германії служив іще.

часто до неї їздив і без сліз важко було дивитись на них поряд. він такий був наче із плакату зразковий офіцер. волося назад, широкий високий лоб, статний, голос "офіцерський" чеканна манера говорити.  зовсім на худобу чомусь не схожий...

отак нищили українців окупанти


космонавт Попович із батьками


Показати зображення...

А що дивного? Хто зрадив свою віру,мову і націю та допомагав братів українців відправляти в гулаги,знищувати все українське,та пішов у компартію жив ситно . Такими козломордий були на щастя далеко не всі.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

спасибі великому сталіну за те, що він зі своїми поплічниками
убив голодом 4 000 000 українців?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

якщо спільні паради не подобаються то треба почати із повернення Галичини полякам, законним власникам.

є бажання виправити злочин Сталіна?

Якщо спільні паради подобаються то нема чого дорікати за носіння форми.

ЗІ До того ж нинішні кордони встановлені не на основі пакта РМ. Так що, товариш майор, знову "в молоко".


Останнє редагування: 25 жовтня 2021 12:28:04 від Допіру
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Польщу пиляли третій рейх разом з третім римом(інтернаціоналом) - СССР-ом тобто.
РФ є законним правопрєємніком СССР-а.
Коли цей самий правопрєємнік збирається виплатити полякам законну контрибуцію?

Останнє редагування: 25 жовтня 2021 12:34:24 від Ламер
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

:lol:

оце так палєво, так ти штудіюєш російську вікі одним глазіком, на півшишечки?

Звичайно що я дивлюсь російську вікі, читаю російські книжки і навіть деколи дивлюсь російські передачі, і я про це вже писав, тому що ворога треба знати в лице.
Особливо цікаво читати історичні підручники щоб зрозуміти, як вони так викривлюють історію.

Також важливо не недооцінювати ворога, але поки всякі пропагандони будуть використовувати кацапську вікіпедію, ми їх будемо мордочкою в їх же гівно, що зараз і з тобою зробимо:


Цитата: OldBoy
у 1944 Стецька звільнили і він ще встиг взяти участь у організації баз "Вервольфа" на території Німеччини

Цитата: РосійськаВікіпедія
участвовал в организации баз «Вервольфа» в баварских лесах,

Цитата: warhistory.ukrlife.org
Та й інші керівники ОУН (Б) Я.Стецько, В. Стахів, І.Гриньох прагнули використати творення гітлерівцями диверсійно-терористичної організації «Вервольф» для облаштування матеріальної бази антирадянської повстанської боротьби у лісових масивах Баварії та Богемії.

Ти відчуваєш, що твоя цитата один в один з кацапопедії, а warhistory пише інше? Я думав ти українську знаєш, а так виглядає Гугл транслейт? Про які бази, організації існування якої істориками ставиться під питання, ти і кацапопедія говорите?

Ну так що там про арешт Стецька та верхівку ОУНб?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

а Бандера воював за те, щоб не тільки москалі а й українці були унтерменш, худобою

Брешеш навіть не червоніючи, якраз навпаки не унтерменш, а незалежна Україна, тому в тебе і пердак горить від нього
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Якщо спільні паради подобаються то нема чого дорікати за носіння форми.

ЗІ До того ж нинішні кордони встановлені не на основі пакта РМ. Так що, товариш майор, знову "в молоко".


пробую логіку уловити... це ти хочеш сказати, що як Україна і Росія проводили спільні паради значить нема чого скаржитись на окупацію Донбасу?  :S
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Звичайно що я дивлюсь російську вікі, читаю російські книжки і навіть деколи дивлюсь російські передачі, і я про це вже писав, тому що ворога треба знати в лице.
Особливо цікаво читати історичні підручники щоб зрозуміти, як вони так викривлюють історію.

Також важливо не недооцінювати ворога, але поки всякі пропагандони будуть використовувати кацапську вікіпедію, ми їх будемо мордочкою в їх же гівно, що зараз і з тобою зробимо:


Ти відчуваєш, що твоя цитата один в один з кацапопедії, а warhistory пише інше? Я думав ти українську знаєш, а так виглядає Гугл транслейт? Про які бази, організації існування якої істориками ставиться під питання, ти і кацапопедія говорите?

Ну так що там про арешт Стецька та верхівку ОУНб?


що ж там інше пише warhistory,  яким чином Стецько, будучи в стані війни із німецькими окупантами,  опинився в німецькому обстріляному обозі, про що пише у своєму листі?

а ну прояви фантазію, порадуй нас  :gigi:
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Ох і плющить підкацапських передастів!  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія